Вітання від голови РДА!
06.12.2017 08:00

den zbroun sulШановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом –

Днем Збройних Сил України!

Саме у цей складний для нашої країни час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період українському народу вдалося збудувати нову Українську армію: національну, патріотичну, відважну. У цей святковий день висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил України, хто, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Бажаю усім військовослужбовцям незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та мирного неба над Україною!

З повагою

голова районної державної адміністрації, 

депутат Запорізької обласної ради                                    Артем Попов

 
Вдячні за допомогу
05.12.2017 14:16

seminar.atoНа постійному контролі у голови РДА, депутата обласної ради Артема Попова знаходиться питання матеріального забезпечення Розівського блок-посту. Так за його дорученням перший заступник голови РДА Олександр Василенко звернувся до підприємців району з проханням надати посильну допомогу військовослужбовцям блокпосту. Символічно, що сьогодні, 5 грудня, в Міжнародний день волонтера підприємці відкликнулись на прохання, не залишились байдужими до потреб військовослужбовців та  забезпечили бійців продуктами харчування та солодощами.

Висловлюємо щиру подяку підприємцям, депутатам районної ради Лілії Губрієнко та Ігорю Шилу за чуйність, щедрість, добре серце та надану допомогу.

 
Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування
05.12.2017 14:10

05.12174505.12.2017 в Запорізькій обласній філармонії ім. Глінки відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в Запорізькій області та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» депутата Запорізької обласної ради Артема Попова.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА
05.12.2017 13:59

IMG 20171205 09592005.12.2017 керівник апарату РДА Лілія Кириченко провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату.

Розглянуто питання: про процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»; про дотримання Регламенту Більмацької райдержадміністрації; про виконавську дисципліну державних службовців; про висвітлення діяльності райдержадміністрації на офіційному веб-сайті; про відзначення Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування в районі. Інформація керівника апарату райдержадміністрації взята до відома, визначені присутнім завдання - на виконання.  

 
Привітання
05.12.2017 13:03

15326432 1184972671588175 6241528552045232968 nДорогі друзі! Волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Дорогі волонтери, за роки війни ваша роль зросла багатократно, адже саме патріотизм, солідарність, згуртована взаємодопомога мільйонів українців у критичний момент допомогли нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу. Більше того, можна із упевненістю сказати, що без вас не мали б ми сьогодні армії, яка гідно протистоїть одній з найбільших військових сил у світі. Майже 4 роки саме наша єдність демонструє усім, що таке Україна, братерство, патріотизм та відданість.

Ми говоримо сьогодні про тих, хто забув про вільний час. Хто добровільно погодився приділяти менше уваги своїм родинам. Хто приніс свій бізнес у жертву потребам безпеки нашої країни. Ми знаємо і надзвичайно цінуємо вашу роботу.

Від себе особисто та від кожного воїна-захисника, я дякую кожному, хто нагадує нашим співвітчизникам, що на Сході до сих пір тривають бойові дії, хто на громадських засадах допомагає армії забезпечити мир та спокій нашим родинам.

Ще раз дякую вам, наші друзі-волонтери! Зі святом вас! Щастя вам і вашим близьким під мирним небом України!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                           Артем Попов

 
Привітання
05.12.2017 11:37

284272 1Шановні працівники статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

Більшість людей, які трудяться в органах статистики, - віддані своїй професії, присвятили їй багато років життя. Праця працівника органів статистики вже давно не є просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною.

Бажаю вам, шановні працівники статистики району, здоров'я, благополуччя, довголіття, щастя, добра та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.

З повагою

голова районної державної адміністрації, 

депутат Запорізької обласної ради                                                                  Артем Попов

 
Ми зможемо підняти мінімальну заробітну плату до 4100 гривень – Президент подякував Уряду за врахування його ініціативи у Держбюджеті-2018
05.12.2017 08:52

155468 extra largeПрезидент Петро Порошенко подякував Уряду та Прем’єр-міністру за підтримку його ініціативи щодо підняття мінімальної заробітної плати до 4100 гривень і врахування відповідних пропозицій у проекті Державного бюджету на 2018 рік. Глава держави зауважив, що звернувся з листом до Кабінету Міністрів і запропонував наступного року вийти на відповідний рівень мінімальної зарплати. Детальніше...

 
Костянтин Бриль: «Упевнений, що продовження курсу децентралізації, а також ефективна співпраця інвесторів, влади та місцевих громад нададуть потужного імпульсу для розвитку держави»
05.12.2017 08:50

На цьому голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив під час панельної дискусії «Розвиток ОТГ: формування інвестиційного клімату та залучення інвестицій», що відбулася в рамках ІІ Всеукраїнського форуму об’єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя» в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. Детальніше...

 
Костянтин Бриль: «Ухвалений до нового року обласний бюджет-2018 дозволить розпочати роботи вчасно»
05.12.2017 08:48

05.12.177Бюджет Запорізької області на 2018 рік збільшено на третину порівняно з минулим роком. Його ухвалення за місяць до нового року дозволить вчасно реалізувати заплановані на наступний рік інфраструктурні проекти. Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, коментуючи ухвалення обласною радою бюджету-2018.

Детальніше...
 
В РДА відбувся прийом громадян
04.12.2017 15:11

narada04.12.2017 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян, згідно із затвердженим графіком, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району. Під час прийому до Артема Вікторовича, звернулося 2 особи, яким було надано відповідні роз’яснення щодо порушених ними питань та надано доручення відповідальним особам.

 


Сторінка 2 з 268
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна