Засідання комісії
14.03.2019 16:02

subsudii14.03.2019 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 8 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 13 особам.

 
Звернення Президента України з нагоди Дня українського добровольця
14.03.2019 11:30

1409027466 rozpuskШановні воїни! Дорогі добровольці!

Як Президент, як Верховний Головнокомандувач щиро вітаю вас із Днем українського добровольця!

Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014 країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найстрашніше вже позаду. Попереду ж, думалося, – мир і відродження демократичної, європейської, української України. Тоді ми ще не знали, що смерті мирних людей не остання трагедія, а перша кривава спецоперація в російській військовій агресії. «Зелені чоловічки», окупація, а потім і анексія Криму, проросійські провокації на Донбасі. Ворог завдав підлого удару в найскладніший для нас перехідний період, коли нова демократична влада тільки намагалася взяти ситуацію в країні під контроль. Кремль був абсолютно впевнений в успіхові свого бліц-кригу. Там знали, що українська армія розкрадена, зруйнована зсередини й практично небоєздатна.

Детальніше...
 
Розпочинається операція „Первоцвіт-2019”
14.03.2019 09:53

140319econ«Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

Збирання ранньоквітучих диких видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Для збереження видів рослин, занесених до Червоної книги України, Мінприроди України щороку ініціює проведення операції «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню та продажу рідкісних видів рослин.

Детальніше...
 
СТАТИСТИКА НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ПО ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11.03.2019р.
14.03.2019 09:49

 

Загальна кількість нещасних випадків на виробництві

З них зі смертельними наслідками

Кількість профзахворювань

65

11

29

Детальніше...
 
Інформує Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області
13.03.2019 16:45

podatkodaУ ЦОП Пологівського управління надано 1777 безоплатних адміністративнихпослуг

Впродовж січня-лютого поточного року в Центрі обслуговування платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області громадянам та представникам бізнесу надано 1777 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Найбільша їх частина, а саме 926 – це відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також надано 650 карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, зареєстровано 32 платника єдиного податку та видано 46 витягів з реєстру платників єдиного податку, 21 - довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Детальніше...
 
Рейд «Кризова сім’я»
13.03.2019 16:40

DITU13.03.2019 працівники служби у справах дітей РДА спільно з державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення та фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснилиплановий профілактичний рейд «Кризова сім’я», в с. Гоголівка та с. Новоукраїнка, щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Детальніше...
 
Навчання з питань заповнення та подання електронних декларацій
13.03.2019 16:23

130319113.03.2019 в залі засідань РДА проведено навчання з питань заповнення та подання електронних декларацій для керівників структурних підрозділів, управлінь райдержадміністрації, сільських, селищних голів, секретарів виконавчих комітетів сільських, селищних рад та уповноважених осіб з питань запобігання корупції. Навчання відкрила керівник апарату РДА Лілія Кириченко, яка звернула увагу присутніх на правові аспекти організації роботи із запобігання корупції та своєчасного заповнення електронних декларацій посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Державна допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною
13.03.2019 14:37

USZNzastavkaУправління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, щоз 01.01.2019Кабінет Міністрів України запровадивдержавну допомогу особам, які доглядають за хворими дітьми, яким не встановлена інвалідність.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлена інвалідність, призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику (далі — законний представник дитини), який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів.

Детальніше...
 
Увага! Розроблена місцева схема формування екологічної мережі Більмацького району Запорізької області
13.03.2019 14:09

uvaga1 2З метою збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, розвитку заповідної справи, охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду, місць оселення та зростання цінних видів тваринного і рослинного світу, шляхів міграції тварин тощо фахівцями Центру екологічного управління розроблені місцеві схеми формування екологічної мережі Запорізької області в тому числі на Більмацький район.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
13.03.2019 08:05

130319zdnemШановні працівники житлово-комунального господарства і

побутового обслуговування.

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян. Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна та побутова. Ви покращуєте добробут та соціальне самопочуття людей, і в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність та відповідальність. Бажаю вам міцного здоров'я,гарного весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього. Нехай усвідомлення особливої суспільної місії, важливості своєї праці, відповідальність і фаховість допомагають вам успішно долати труднощі та надихають на підкорення нових рівнів добротворення.

З повагою
голова районної державної адміністрації,
депутат Запорізької обласної ради                                                             Артем Попов
 


Сторінка 2 з 375
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна