Подорож на батьківщину Нестора Махна
06.11.2018 16:08

061118maxno1На малій батьківщині Нестора Махна - у Запорізькому Гуляйполі відбулисьурочистості з нагоди 130-річчя однієї з найсуперечливіших постатей національно-визвольних подій 1917-1922 років. На свято приїхали гості з усієї області, а також учасники літературно – мистецької вітальні «Свічадо», що діє при КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека». Урочистості розпочалися в краєзнавчому музеї, далі маршрут тривав театралізованим історичним квестом по місцях життя і боротьби, де гуляв "сам" батько Махно.

Детальніше...
 
В РДА проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту
06.11.2018 15:37

IMG 20181106 10061906.11.2018 в РДА проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій при ліквідації наслідків складних погодних умов в осінньо-зимовий період на території району. У ході тренування під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Василенка проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації разом з представниками районного сектору ГУ ДСНС України, районного відділення поліції, району електричних мереж ВАТ «Запоріжжяобленерго», комунального закладу «Більмацька центральна районна лікарня», філії райавтодору працювали над поглибленням теоретичних знань, набуттям умінь і відпрацюванням практичних навичок, необхідних для проведення спільних заходів з цивільного захисту в період складних погодних умов.

 
Осіння Красуня
06.11.2018 14:30

miss09111803.11.2018 в КЗ «Більмацький РБК» відбулася  дитяча шоу – програма «Осіння Красуня».

Кожна дівчинка мріє одягнути корону та перетворитися на Попелюшку. Жителі нашого селища побували на справжньому балу маленьких красунь. Які вражали присутніх своїми українськими костюмами, вбраннями із підручних матеріалів та номерами художньої самодіяльності.

Зал затамувавши подих чекав останнього виходу у бальних сукнях, це було неперевершено!!!

Організатори заходу вдячні батькам учасниць, спонсорам - Машинському О.М, Буцяк Т.М, Козлову Е.Є за прекрасне шоу. Всі маленькі красуні отримали перемогу в різних номінаціях та були нагороджені коронами за участь у шоу-конкурсі "Осіння красуня". Діти - наше життя, майбутнє нашої країни.

 

 

 
Стежинами рідного краю
06.11.2018 10:22

litni spogadu1Для творчої людини стежинарідного краю не обмежується географічним напрямком. Стежина до рідного дому, стежина поетична, музична та не менш важлива та, яка веде до зустрічі друзів – однодумців. В КЗ «Більмацька ЦРБ» радо зустріли відвідувачів літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Літературщики згадали про ювілей нашого славетного земляка – новоукраїнця Олександра Абліцова, про його творчий та життєвий шлях. Заслухали гарні мелодійні рядки відомого поета.Свічадівці поділилися своїми творчими надбаннями, розповіли про свої мандри стежинами нашої країни. Лунали чудові романси. І обов’язково спланували майбутні зустрічі.

Детальніше...
 
В РДА відбувся прийом громадян
05.11.2018 16:52

05.11.2018 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян, згідно із затвердженим графіком, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району. Під час прийому до Артема Вікторовича, звернулася 1 особа, якій надано роз’яснення щодо порушеного питання.

 
В РДА відбувся "прямий телефонний зв'язок"
05.11.2018 16:50

telefon 105.11.2018 голова РДА Артем Попов за участі керівників служб району провів «прямий телефонний зв'язок» з жителями району, під час якого звернулося 5 громадян. На всі питання громадянами отримано роз’яснення та надано доручення відповідальним виконавцям.

 
Інформує Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області
05.11.2018 16:12

Застосування довідки-розрахунку на виплату заробітної плати платником ЄСВ

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області доводить, що відповідно до п. 3 Порядку прийняття банками розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 453 (далі – Порядок № 453), довідка-розрахунок на виплату заробітної плати складається платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 453.

Детальніше...
 
Підтримка бізнесу у дії
05.11.2018 13:15

aa1554649d7fc9bb096b542d28ef7420 XLЦентр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦІПБ) оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати засвідчує Вам свою повагу та запрошує взяти участь у конференції «Формування ефективної системи підготовки персоналу на МСП», яка відбудеться 8-9 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя). Захід організовується за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4BusinessЄвропейського Союзу.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
02.11.2018 14:01

021118VITANNYШановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Зі святом, яке по праву належить всім, хто виявляє милосердя і створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. В ваших руках знаходиться не тільки правовий захист кожного громадянина, але й вміння вислухати і допомогти. Адже соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми, дарувати їм надію на краще, вчасно подати руку допомоги тим, хто цього потребує. Вашу чуйність і доброзичливість відчувають широкі верстви населення нашого району і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. Нехай ваша компетентність, працьовитість, професіоналізм і надалі служитимуть людям, а чиста криниця вашого  душевного тепла буде невичерпною!

 

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат             

Запорізької обласної ради                                                             Артем Попов

 


Сторінка 11 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна