До уваги представників ОГС та ЗМІ
21.12.2017 18:18

14.10.16Запрошуємо громадських активістів,  керівників організацій громадянського суспільства (ОГС), експертів, журналістів, підприємців, експертів, посадових осіб та небайдужих громадян взяти участь у «Форумі громадського суспільства Дніпропетровщини. Розвиток та взаємодія», який відбудеться 26 грудня 2017 р. у м. Дніпро.

Мета Форуму: створення платформи для обміну досвідом, кращими практиками та інструментами розвитку ОГС, активізації громад, а також визначення пріоритетів реалізації програми на 2018 р. Зокрема, будуть визначатися пріоритети проведення конкурсів соціальних проектів  для громадських організацій та впровадження соціального замовлення для неприбуткових організацій з метою надання соціальних послуг населенню, навчальні і просвітницькі заходи тощо. Загальний бюджет Програми на 2018 р. становить  2 млн. 777 тис. грн.

Детальніше...
 
Перший заступник голови РДА взяв участь в засіданні постійних комісій районної ради
21.12.2017 17:48

narada21.12.2017 перший заступник голови РДА Олександр Василенко взяв участь в спільному засіданні постійних комісій районної ради з фінансово-економічних питань і бюджету, з питань  агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовища, з гуманітарних питань, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, з питань  промисловості, будівництва, транспорту, зв`язку та управління об`єктами спільної власності.

Детальніше...
 
В РДА відбулося засідання комісії
21.12.2017 17:46

narada321.12.2017 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 60 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 45 особам.

 
Засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при РДА
21.12.2017 09:53

seminar 20.12.2017 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при РДА, на якому розглянуто низку питань: про стан закупівлі туберкуліну, флюорографічної та рентгенівської плівки в 2017 році; про стан захворюваності на хвороби, що передаються статевим шляхом, та заходів їх профілактики у 2017 році. Під час засідання також затверджено план роботи координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при райдержадміністрації на 2018 рік та звіт про роботу координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при райдержадміністрації за 2017 рік.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Детальніше...
 
В РДА відбулося засідання спостережної комісії
20.12.2017 15:45

narada20.12.2017 голова спостережної комісії при Більмацькій райдержадміністрації Людмила Рябовол провела засідання, на якому розглянуто наступні питання: про взаємодію служби у справах дітей з адміністраціями загальноосвітніх шкіл району щодо профілактики правопорушень та попередження злочинів серед неповнолітніх; про звіт Комиш-Зорянського селищного  голови щодо здійснення громадського контролю та виховної роботи в період не відбутої частини покарання особами умовно-достроково звільненими; про затвердження плану роботи спостережної комісії на І півріччя 2018 року.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
В РДА відбулося засідання районного Координаційного комітету сприяння зайнятості населення
20.12.2017 15:42

narada220.12.2017 заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол провела засідання районного Координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На порядок денний винесено ряд питань: про стан ринку праці, організацію роботи щодо його регулювання та шляхи вирішення проблеми безробіття в районі; про легалізацію трудових відносин та заробітної плати; про затвердження плану роботи районного координаційного Комітету сприяння зайнятості населення на 2018 рік.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Чудотворець Миколай чемним діткам подарунки приніс
20.12.2017 15:38

ermakДовгоочікуване усіма дітьми свято Миколая  відбулося у дитячій районній бібліотеці. Вже майже традиційно дитяча читальня проводить це свято разом із районним Центром соціальних служб для дітей та молоді.

   Спільними зусиллями було створено цікавий сценарій і підготовлено акторів – активних читачів, друзів і помічників бібліотеки. До усіх прийдешніх новорічних свят бібліотекарі оформили книжкову виставку «На поріг ступає новий рік».

Детальніше...
 
Свято до Дня Святого Миколая
20.12.2017 15:35

gycarka19 грудня в Більмацькому районному краєзнавчому музеї для учнів Гусарківського НВК пройшло свято до Дня Святого Миколая «До нас прийшов Миколай». Діти ознайомилися з історією виникнення цьогосвята, закріпили знання про народні традиціїї святкування Дня Святого Миколая. Школярі розповідали вірші, відгадували загадки та пограли в цікаву гру «Чарівна кулька». Діти отримали не тільки позитивний емоційний настрій, а ще й подарунки від самого Святого Миколая.

 
Ми робимо все, аби Запорізька область розвивалась та процвітала
20.12.2017 15:27

K Bryl fotoГолова облдержадміністрації підсумував найважливіші досягнення Запорізького регіону в 2017 році:

На сьогодні в нашому регіоні вже утворено 42  громади з 61, затвердженої перспективним планом. Люди бачать, що саме в ОТГ інвестори спрямовують кошти. І для їх підтримки облдержадміністрацією проведено безпрецедентний захід - Другий міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum 2017», який зміг привернути увагу представників близько 50 країн світу.

Детальніше...
 
До уваги зацікавлених осіб!
20.12.2017 15:20

20122017Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що   з 22 по 26 січня 2018 року в м. Вільнюсі за підтримки Посольства Литви в Україні, Департаменту міграції при Міністерстві внутрішніх справ Литви заплановано українсько-литовський семінар «Удосконалення системи комунікацій як фактор розвитку кадрового потенціалу державної служби».

Метою семінару є актуалізація питань розвитку й вдосконалення системи комунікацій державної служби; ознайомлення із зарубіжним досвідом підвищення комунікативної компетентності фахівців міграційної служби; розвиток міжкультурної взаємодії в ході міжнародного співробітництва.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 281
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна