Нарада в районній державній адміністрації
05.12.2019 09:34

DSCN9761     

04.12.2019 в районній державній райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Василенка за участі заступника голови райдержадміністрації Людмили Рябовол відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками Більмацького відділення Бердянського ВП ГУ НП в Запорізькій області, районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запоріжоблавтодор». Учасники наради обговорили питання щодо роботи установ району в осінньо - зимовий період, проходження опалювального періоду, забезпечення належної організації підвозу учнів до місць навчання та забезпечення безпеки руху шкільних автобусів.

 

 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
04.12.2019 09:31

prjama linija У вівторок, 17 грудня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Кудерчук Марина Миколаївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

 
Нарада в РДА
03.12.2019 17:00

зображення viber 2019-12-03 15-58-5403.12.2019 перший заступник голови РДА Олександр Василенко провів нараду за участю головного спеціаліста з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації, в. о. начальника філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запоріжоблавтодор» та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області щодо зимового утримання автомобільних доріг на території району. Розглянуте питання взаємодії у разі ускладнення погодних умов, уточнені запаси пально-мастильних матеріалів та посипочної суміші. За результатами наради підготовлений лист до ДП «Місцеві дороги Запорізької області» з проханням надання роз’яснень щодо укладання угод на зимове утримання місцевих автодоріг у межах Більмацького району.

 
Міжнародний день людей з інвалідністю
02.12.2019 16:51

den invalida03 грудня — це День людей, які потребують щоденної допомоги.

Відзначення цього дня є шаною суспільства та нагадуванням усім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту й підтримки.

Сьогодні пріоритетним напрямком соціальної політики держави має стати поліпшення рівня життя та добробуту саме цих людей.
Ми всі повинні запитати себе: що робимо для того, щоб людина з інвалідністю могла знайти своє місце в житті, розкрити свій особистий творчий потенціал? Ми разом повинні поліпшувати матеріальне становище людей, скривджених долею.

Багато хто з них проявляє високі громадські і морально-вольові якості, живе повноцінним життям. Хай їх енергія і натхнення будуть прекрасним прикладом для всіх нас.

Бажаємо всім людям з інвалідністю, всім, хто займається вирішенням їхніх проблем - щастя, здоров’я, миру, бадьорості духу і благополуччя, а також життєвого оптимізму.

Більмацьке відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

                                                              України у Запорізькій області.

 
Питання охорони праці в закладах освіти Більмацького району
29.11.2019 14:35

ohorona praciБільмацький район є сільськогосподарським районом, але незважаючи на це, зростає кількість травмованих на виробництві в бюджетних установах та організаціях. За 10 місяців поточного року сталося 2 нещасних випадки в закладах освіти Більмацького району. Під час участі у роботі комісій з розслідування цих нещасних випадків на виробництві страховим експертом з охорони праці Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Більмацьке відділення Фонду) були виявлені наступні недоліки в організації роботи з охорони праці:

Детальніше...
 
Інформація щодо затвердження Переліку посад працівників, які виконують функції з обслуговування керівником державної служби державного органу
28.11.2019 11:43


derg slugba

19 вересня 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» № 117-ІХ (далі - Закон № 117-ІХ) (чинний з 25 вересня 2019 року), відповідно до якого включено абзац другий частини четвертої статті 3 Закону щодо затвердження НАДС Переліків.

Враховуючи викладене та виходячи із повноважень керівника державної служби, визначених частиною другою статті 17 Закону, на думку НАДС, після набрання чинності Закону № 117-ІХ Перелік затверджує керівник державної служби відповідного державного органу.

Детальніше...
 
5,8 млн. грн. компенсації єдиного соціального внеску отримали роботодавці Запорізької області
27.11.2019 12:22

 

RCZ

Легалізація зайнятості, створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є базовим фактором для поліпшення добробуту населення. Щоб подолати дисбаланс на ринку праці сьогодні необхідно підвищувати соціальні стан­дарти, дотримуватися вимогам щодо легалізації праці.

Детальніше...
 
Про заходи щодо припинення та запобігання пожеж на землях лісового фонду
27.11.2019 12:13

uvagaДорученням Державної екологічної інспекції України від 30.10.2019 № 231 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо припинення та запобігання пожеж на землях лісового та водного фондів, торфовищах та сільськогосподарських  угіддях» посилені заходи щодо припинення та запобігання в подальшому лісових та торф’яних пожеж, корчування та спалювання деревини у лісових масивах та поблизу них.

Детальніше...
 
УВАГА, КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!
25.11.2019 16:15

uvagaУкраїнський фонд соціальних інвестицій, у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, оголошує конкурс субпроектів.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 408
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна