Міністерство молоді та спорту запустило новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика»
15.12.2020 17:12

666Міністерство молоді та спорту забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері. Але що це означає? Який зміст вкладається в визначення «державна молодіжна політика»?

На ці та інші запитання відповість новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики). Проєкт розроблено в партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з метою забезпечення ефективної політики в молодіжній сфері, зокрема на рівні села, міста, громади.

Проєкт складається з трьох основних елементів: політика, практика, аналітика та включає:

  • систему органів державної влади, що відповідають за вирішення питань молоді, та реалізують молодіжну політику (хто за які питання відповідає у органах державної влади, адже питання молодіжної політики – кроссекторальне);
  • перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю (як можна ефективніше працювати з молоддю та налагодити співпрацю між різними організаціями. Наприклад, як створити молодіжний центр чи реалізувати у себе в громаді проєкт «skills lab»);
  • перелік нормативно-правових актів, що регулюють молодіжну політику (які стратегічні документи регулюють молодіжну політику);
  • перелік цікавих проєктів, що реалізуються в Україні для молоді (які ініціативи існують для роботи з молоддю);
  • інформацію про провайдерів молодіжної політики та партнерські організації, що реалізують молодіжну політику (хто працює з молоддю, які є партнерські організації);
  • перелік соціологічних досліджень у молодіжній сфері (як формується молодіжна політика);
  • перелік міжнародних документів, що допомагають ефективніше впроваджувати молодіжну політику в Україні (які документи допомагають якісніше працювати з молоддю та які існують найкращі практики для роботи з молоддю).
Детальніше...
 
Вітаємо!
15.12.2020 11:02

дусШановні судді та працівники Куйбишевського районного суду!

Сердечно вітаю вас з професійним святом.

Ваша робота пов’язана з найвищою відповідальністю, адже за кожною цивільною чи кримінальною справою стоять людські долі. Від рівня вашого професіоналізму залежить справедливість винесених рішень, а значить і віра людей в закон. Переконана, що ваша вірність ідеалам Правди і Справедливості, мудрість та відповідальність за долю кожного громадянина, завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи. У день професійного свята від усієї душі бажаю всім, хто сьогодні вершить правосуддя, і тим, хто перебуває на заслуженому відпочинку, міцного здоров’я, благополуччя, натхнення та невичерпної життєвої енергії!

З повагою

Голова Більмацької

райдержадміністрації                                                         Юлія Симоненко

 
Обережно з газом!
15.12.2020 10:35

333Через те, що в нашій місцевості відсутнє централізоване газове постачання, мешканцям Більмацького району доводиться користуватись побутовими газовими балонами. При користуванні газом потрібно усвідомлювати всю вибухопожежну небезпеку, яку таїть в собі горючий газ. Через порушення елементарних правил пожежної та особистої безпеки при користуванні горючим газом та побутовими газовими приладами на території нашої держави в різних містах та селищах сталося чимало вибухів з послідуючими пожежами як на підприємствах, так і в житлових будинках.

Детальніше...
 
Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
14.12.2020 14:36

Foto 85871Foto 85859Foto 8587214.12.2020 у Парку захисників в смт Більмак, біля пам’ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС, за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, Більмацько-Розівського ОРТЦК СП, ліквідаторів району, відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Мітинг відкрив голова Більмацької районної громадської організації - Асоціації «Ветеранів війни і інвалідів Чорнобиля Запорізької області» Віктор Марочко. Перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко, голова Більмацької селищної ради Борис Ковальчук, військовий комісар Більмацько-Розівського об*єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Валєєв, начальник Більмацького відділу поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області Василь Заярський.

У своєму виступі Олександр Василенко висловив слова вдячності та шанування до чорнобильців. А також побажав присутнім здоров’я, щастя, достатку, добра та злагоди, а тим, кого з нами немає – вічної і світлої пам’яті!

Учасники зібрання поклали живі квіти до пам’ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та хвилиною мовчання вшанували пам᾽ять тих, хто першим прийняв на себе удар екологічної катастрофи.

 
Обережно, тонка крига, не виходьте на лід.
14.12.2020 12:05

Foto 85845Foto 85844Тільки встигли поверхні водойм нашого району замерзнути та схватитись тонкою кригою, як відразу рибалки почали виходити на тонкий лід. Навіть не уявляючи яку небезпеку таїть у собі вода в холодну пору року. В багатьох випадках нехтування елементарними правилами безпеки при перебуванні на льоду закінчується трагічно. Трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо ті не мають при собі елементарних засобів порятунку. Перебування людини декілька хвилин в крижаній воді робить її тіло безпорадним, а в подальшому непритомним.

Завзятим рибалкам треба пам’ятати про дотримання наступних правил поводження на льоду. Не пробивати поруч багато лунок, не збиратися великими групами на одному місці, не пробивати лунки на переправах, не ловити рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега. Завжди потрібно мати під рукою міцну мотузку 12-15 метрів із петлею на одному кінці та вантажем вагою 400-500 г. на другому, тримати поруч із лункою дошку або велику гілку.

Якщо ви вже провалилися під лід, треба негайно «взяти себе в руки», не панікувати. Вибиратися з води на лід потрібно не обличчям до криги, а спиною, допомагаючи собі руками та ногами, ніби пливете на спині. Вибравшись з води, треба негайно знайти тепле місце, скинути мокрий одяг та зігріти тіло підручними речами.

В будь-якому разі Більмацький районний сектор ДСНС застерігає та наголошуєутриматися від виходу на лід.Прохаємо батьків в цей час суворо заборонити своїм дітям виходити на лід, а тим паче бавитися поблизу водойм.

 
Новорічна ялинка – 2021
14.12.2020 11:46

334Не можна навіть уявити новорічне свято без ялинки. Нині є великий вибір штучних ялинок, та все ж громадяни віддають перевагу лісовій красуні. Уже за 10-15 днів до Нового року в кожному місті з’являться міні-ринки із продажу ялинок, але не всі продавці здійснюють свою діяльність законно. Першими порушниками є ті, хто займається незаконною вирубкою.

 Аби запобігти порушенню природоохоронного законодавства при заготівлі та реалізації ялинок у передноворічний період Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області, Запорізьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, територіальних органів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області будуть проводитися заходи державного контролю за охороною хвойних насаджень, особливо на ділянках шпилькових лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

Також, перевірятимуться транспортні засоби, у тому числі на стаціонарних постах та перехрестях доріг області щодо законності перевезення новорічних ялинок. За порушення вимог природоохоронного законодавства вживатимуться заходи щодо притягнення до відповідальності винних  осіб.

Долучитися до Всеукраїнської операції зі збереження лісових насаджень може кожен. По-перше, не допускати незаконних вирубок хвойних насаджень. По-друге, купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу. По-третє, обрати собі альтернативу живій ялинці, зробити добру справу для природи і при цьому не відмовитись від звичаїв. Адже створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев.Тож готуючись до Нового року, подбайте, щоб ніщо не затьмарило вашого свята!

 
Збережемо пам’ять про подвиг.
14.12.2020 10:57

чорн інф14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я подолали страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні й побутові умови життя. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдав шкоди здоров’ю мільйонів українців. Події понад як 30-ти річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. І тепер, не лише у квітневий день 26 числа, а й 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха.

У 1986 році спільна праця тисяч людей різних професій – енергетиків, будівельників, військових, медиків, інженерів та науковців зупинила критичне поширення радіоактивних речовин із зруйнованого реактора 4-го енергоблока Чорнобильської АЕС. Неймовірно високою ціною самовідданості,  людяності та відповідальності за свою роботу у ті трагічні часи стали втрачені у мирний час їхні життя та здоров’я.

Детальніше...
 
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14.12.2020 10:53

 

 

 

чорнШановні ліквідатори!

 

34 роки минуло від 26 квітня 1986 року – дня трагедії, наслідки якої не дають і, вочевидь, не даватимуть спокою ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам'ять про героїв атомного фронту, який відкрився у раніше мало кому відомому куточку українського Полісся – Чорнобилі.  Ми висловлюємо велику пошану всім ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Схиляємо голову перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і перед своїм народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України, інших народів сусідніх і не сусідніх держав. Ваш подвиг є яскравим свідченням того, що лише ми самі, спроможні відвести біду від нашого дому, від кожного мешканця нашої землі і наших нащадків. Низький уклін пам'яті тих, хто не дожив до цього дня. Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про це й підтримувати тих, до кого у сім’ю прийшла чорнобильська біда. Бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, миру та злагоди вашим родинам.Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

 

З повагою

 

Голова Більмацької

 

райдержадміністрації                                                                                  Юлія Симоненко

 

 

 
ОПАЛЮЄМО ОСЕЛІ БЕЗПЕЧНО ТА БЕЗ ПОЖЕЖ!
11.12.2020 12:08

пж2Через поступове зниження температури повітря хочеться якомога швидше обігріти свої помешкання. Характерні засоби обігріву для нашої місцевості – це печі на твердому паливі та прилади електричного опалення. Треба знати й пам’ятати, що електрика та вогонь за лічені хвилини можуть перетворитися з надійних помічників в небезпечну стихію. Для того, щоб лихо не спіткало вас та вашу домівку при обігріві оселі потрібно суворо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Не користуйтеся для обігріву помешкань саморобними та несертифікованими електрообігрівачами. Не перевантажуйте електромережу відразу декількомами електроприладами. Не залишайте без нагляду увімкнені в електромережу електропобутові прилади. Під час експлуатації пічного опалення не доручайте нагляд за піччю дітям. Не сушіть і не складайте на печах одяг, дрова та інші горючі предмети та матеріали. Не застосовуйте для розпалювання печей легкозаймисті речовини та горючі рідини, зокрема солярку, бензин чи мазут. Не розміщуйте безпосередньо перед топковим отвором паливо, горючі речовини і матеріали. Не допускайте під час опалення розміщення впритул до груб горючих матеріалів. Підлогу під топковими дверцятами з горючих матеріалів захистіть металевим листом. Нагадуємо, що перед початком опалення осель кожну піч опалення та димохід потрібно очистити від сажі.

Безвідповідальність та безтурботність заставляють людей обігріватися за допомогою спиртних напоїв. Пожежно-рятувальна служба звертає увагу та застерігає – не користуйтеся приладами опалення в стані алкогольного сп’яніння, це може призвести до трагічних наслідків. Не паліть у ліжку, особливо в стані алкогольного сп’яніння. Не наражайте себе та оточуючих вас людей на небезпеку.

 
Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС
11.12.2020 10:44

те23IMG-2db3c3a708d9fb0b336b666204b02053-V

Про виділення дизельного пального для забезпечення знешкодження вибухонебезпечних предметів.

ПРОТОКОЛ_комісії_З_ТЕБ_та_НС_від_11.12.2020 № 49

 


Сторінка 3 з 449
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна