Вітання від голови РДА!
01.12.2017 14:47

2016-02-1-zal-650x400

Шановні працівники органів прокуратури!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем

працівника прокуратури!
Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю,

нагляд за діяльністю органів влади - це ті функції, у забезпеченні яких

одна з основних ролей належить прокуратурі. Саме ви забезпечуєте дотримання

 вимог українського законодавства: підтримуєте державне обвинувачення, здійснюєте позасудовий захист прав громадян, виконуєте  складні і відповідальні завдання

по нагляду за дотриманням законності, прав і свобод людини, боретеся з правопорушеннями та корупцією. Від вашої діяльності залежать

 добробут і безпека України, верховенство закону для кожного громадянина.
Бажаю всім працівникам прокуратури, службовцям закону міцного здоров'я

 на довгі роки, благополуччя і сил, які дозволять в майбутньому,

терпляче та успішно захищати інтереси громадян, суспільства і держави!

З повагою

голова районної державної адміністрації, 

депутат Запорізької обласної ради                                                            Артем Попов

 
В РДА відбулося засідання комісії
30.11.2017 16:11

narada430.11.2017 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 55 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 42 особам.

 
Нарада з питань дотримання природоохоронного законодавства в сфері рибного господарства
30.11.2017 16:10

zakon29.11.2017 з метою роз’яснення чинного природоохоронного законодавства у сфері регулювання, охорони та відтворення водних біоресурсів та аквакультури перший заступник голови РДА Олександр Василенко спільно із заступником начальника управління – начальником відділу іхтіології та регулювання рибальства Олександром Недбайлом провів нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства в сфері рибного господарства. Під час наради, в якій взяли участь представники сільських та селищних рад, а також орендарі водних об’єктів, присутнім надано роз’яснення щодо порядку здійснення спеціального товарного рибного господарства та аквакультури, а також розглянуто основні положення законодавчої бази у сфері рибного господарства. В своєму виступі Олександр Недбайло зазначив, що з 01.01.2018 закінчується мораторій на перевірки суб’єктів господарства у сфері рибного господарства, а також повідомив, що подібні наради будуть проводитися щопівроку.

 
Осінній альбом
29.11.2017 16:01

DSC 0866На черговому засіданні  літературно – мистецької вітальні «Свічадо» у центральній районній бібліотеці  відбулась зустріч присвячена подорожам та поезії з символічною назвою «Осінній альбом». Маргарита Євгенівна Родіонова  розповіла присутнім про мандрівку до Національного дендрологічного парку «Софіївка» у місті Умань, показала фото мальовничих місць. Друга сторінка присвячена ювілею видатної поетеси – Марини Цвєтаєвої. Присутні змогли більше дізнатися про життя та творчість цієї людини. Відбулась віртуальна подорож до Феодосійського музею, де ознайомились з його експонатами. Із особливою гордість прочитали інформацію про благодійний внесок подружжя Родіонових з сайту музею. 

 
Презентація брошури
29.11.2017 15:59

PB280005В ЗОШ «Інтелект» працівники центральної районної бібліотеки презентували брошури В.Чопа, І.Лимана «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї: Азовська операція Нестора Махна» за участі вчителя історії Заярського Олександра Васильовича та учнів 8 і 11 класів. Видання описує Азовську операцію селянських загонів Н. Махна з 6 по 20 грудня 1920 року на території Гуляйпільського, Пологівського, Більмацького, Чернігівського, Бердянського районах та м. Бердянськ.  Всі учасники заходу мали змогу ознайомитися з презентованою книгою, а також з іншою літературою про Нестора Махна на експрес - виставці «У приазовських степах».

 
В районі проведено інвентаризацію збірних залізобетонних довготривалих оборонних точок
29.11.2017 15:57

29.11.2017 в Більмацькому районі представниками Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації проведено інвентаризацію збірних залізобетонних довготривалих оборонних точок. В роботі інвентаризаційної комісії взяли участь перший заступник голови РДА Олександр Василенко та секретар Більмацької селищної ради.

 
Засідала спостережна комісія
29.11.2017 15:56

29.11.2017 заступник голови спостережної комісії при Більмацькій райдержадміністрації Віктор Марочко провів засідання, на якому розглянуто наступні питання: сприяння особам, звільненим з місць позбавлення волі, у відновленні документів, необхідних для розв’язання їх соціальних проблем; встановлення громадського контролю та проведення виховної роботи з умовно-достроково звільненими від відбування покарання (за наявності подань про звільнення). За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Казка для дітей
28.11.2017 16:03

DSC 0629

Працівники комунального закладу  «Більмацький районний будинок культури» порадували всіх дітей селища постановкою нової казки ”Маша на дивовижному острові”. 

Маша – головна героїня, потрапила в незвичайну історію разом з Капітаном та Юнгою. Вони опинилися на казковому острові, де на них чекали пригоди і нові цікаві знайомства.

Впродовж казки малеча сама могла взяти прийняти участь у цікавих забавах та повеселитись з казковими героями. 

 

 
Робоча поїздка першого заступника голови РДА
28.11.2017 14:19

IMG 20171128 101357 1CS28.11.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко спільно із заступником Комиш-Зорянського селищного голови Олександром Лісовським побували на автодорозі загального користування місцевого значення О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка, де завершуються дорожні роботи в рамках реалізації заходів, передбачених Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2017 рік.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 268
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна