Виїзна робоча нарада.
29.09.2020 16:29

08729.09.2020 року за зверненням старости сіл Благовіщенка та Новокам’янка Комиш-Зорянської селищної ради голова райдержадміністрації Юлія Симоненко спільно з першим заступником голови РДА Олександром Василенком, за участі представників підрядної організації ТОВ «АМСТРУД» та старости  цього старостинського округу Ірини Недобуги, провела виїзну нараду щодо аварійного стану автобусної зупинки, яка розташована в центрі села Благовіщенка. В ході огляду зупинки та прилеглої до неї території дороги присутніми за результатами обговорення прийнято рішення про необхідність термінового ремонту зупинки.

 
Засіла комісія.
29.09.2020 16:25

60250129.09.2020 року голова райдержадміністрації Юлія Симоненко провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. На порядок денний винесено 3 питання: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Більмацького районі. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
ПРЕС-РЕЛІЗ:
25.09.2020 15:11

logo zap 124 вересня 2020 року відбулася пряма "гаряча” телефона лінія, під час якої на питання щодо зайнятості населення, підтримки роботодавців під час коронокризи та багато ін. відповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Дуднік Ірина Олександрівна.

"Гаряча” телефоналінія дійсно стала гарячою. Питання зайнятості цікавлять як домогосподарок, шукачів роботи, громадян, які мають робоче місце, так і успішних підприємців, роботодавців, голів громад, редакторів газет та директорів шкіл.

Детальніше...
 
До уваги підприємств (організацій)!
24.09.2020 15:30

вниманиеБільмацька районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Більмацького  району. Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Більмацького  району.

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців, матеріальні ресурси та досвід   роботи   не   менше  трьох  років  з  питань  організації пасажирських  перевезень,  досвід щодо підготовки умов  конкурсу з визначення автомобільних перевізників та  паспортів  автобусних  маршрутів.

До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які:

надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

ліквідуються як суб'єкти підприємницької діяльності;

мають заборгованість з податків або інших обов'язкових платежів;

подали для участі у конкурсі документацію, оформлену не належним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

Детальніше...
 
Засідання комісії з питань ТЕБ та НС
24.09.2020 13:24

IMG 20200923 160234IMG 20200923 160238

Про  виконання протиепідемічних заходів стосовно запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – СОVID-19) на території Більмацького району.

ПРОТОКОЛ комісії З ТЕБ та НС від 23.09.2020 № 42

Додаток 1перелік епід.обмежень

Додаток 2 перелік обсерваторів

Додаток 3 Районний план по грипу 20-21 на ТЕБ ОСТАТ  район

 

 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
23.09.2020 13:49

056У понеділок, 28 вересня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Тишечко Віталій Володимирович.

Звертатись з 11.00 до12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 
Засідання комісії з питань захисту прав дітей.
21.09.2020 16:14

12179821 вересня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Юлії Симоненко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Більмацькій районній державній адміністрації. На порядок денний винесено три питання: про надання суду письмового висновку про доцільність/недоцільність побачень з дітьми матері, яка позбавлена батьківських прав; про визначення форми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування; про доцільність/недоцільність влаштування дитини до державного закладу інституційного нагляду на цілодобове перебування.

Усі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей та членами комісії. За результатами розгляду прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 
Привітали з професійним святом!
17.09.2020 11:41

viber image 2020-09-17 09-22-21З нагоди відзначення Дня рятівника 17.09.2020 у районному секторі ДСНС України у Запорізькій області відбулись урочисті збори. Рятівників смт.Більмак з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Юлія Симоненко та перший заступник голови Олександр Василенко. У вітальному слові Юлія Іванівна подякувала працівникам підрозділу за сумлінне виконання службових обов’язків, за тісну співпрацю з органами влади: «Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу, які ви неодноразово проявляли під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам миру, добра, здоров’я, щастя та благополуччя!». За бездоганне виконання службових обов’язків, самовідданість, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня рятівника кращих працівників районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації.

За ініціативою голови РДА Юлії Симоненко, рішенням сесії районної ради від 21.08.2020 №4 «Про затвердження Програми забезпечення цивільного захисту та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на території Більмацького району на 2020 рік» районному сектору ДСНС виділено кошти на придбання твердопаливного котла. На сьогодні проводиться робота з підбору котла та комплектуючих для нього. До початку опалювального періоду новий котел планується ввести в експлуатацію.

 


Сторінка 3 з 440
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна