Бій під Крутами - історична правда
29.01.2016 09:36

28.01.15KrutiІсторія бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ-й Універсал 20.11.1917) та проголошення її незалежності (IV-й Універсал 22.01.1918) створили шанс для національно-визвольних змагань та відновлення втраченої державності. Однак умови були вкрай несприятливі: викликана війною розруха та хаос сприяли поширенню облудних більшовицьких ідей серед значної частини населення. Мали місце серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва. Але головною загрозою була політика Радянської Росії, яка не могла змиритися з існуванням самостійної України.

Докладніше
 
Робоча нарада
28.01.2016 15:29

          28.01.2016 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду з керівником Управління юстиції та начальником реєстраційної служби управління щодо організації роботи з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. В ході наради визначено схему та суб’єктивний склад органів реєстрації на території.

 
Зміни в законодавстві
28.01.2016 15:28

28.01.2016 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду з завідувачем Куйбишевського РС УДМС України в Запорізькій області щодо забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Прийнято рішення провести роботу з сільськими, селищними головами, з метою отримання інформації про перелік органів, що будуть виконувати функції реєстрації з 04.04.2016.

 
Обережно грип
28.01.2016 10:54

Грип -це гостра вірусна інфекція, що викликається вірусом грипу.

Для сезонного грипу притаманні раптова поява гарячки, кашель (як правило сухий), головний біль, м’язовий біль та біль у суглобах, сильне нездужання (погане самопочуття), біль в горлі та нежить. Більшість людей одужують протягом тижня без будь-якої медичної допомоги. Але грип може призводити до розвитку тяжких ускладнень чи смерті у людей з підвищеним ризиком. Час між інфікуванням та захворюванням, відомий як інкубаційний період, триває близько двох днів.

З групи ризику (вагітні, діти до 5 років, люди після 65 років, пацієнти з цукровим діабетом, серцево-судинним порушеннями, особливо перенесли інсульт або інфаркт, хворі на онкологічні захворювання, люди з ожирінням) підлягають госпіталізації у першу чергу, навіть з незначною інтоксикацією та підйомом температури. Інші хворі потребують лікування в стаціонарі з наявністю інтоксикаційного синдрому, діареї, блювання, лихоманки протягом 4-5 днів і більше, порушенням свідомості, та іншими симптомами.

Жарознижуючі препарати доцільно вживати при температурі тіла 38,5°С і вище. Знижувати температуру не рекомендується частіше 3-х разів на добу, при чому до показника 37,5°С. Заборонено приймати «аспірин» з причини виникнення внутрішніх кровотеч. Приймати антибіотики без призначення лікаря не слід, через те, що вони можуть послабити імунітет. Доцільний їх прийом, якщо температура утримується протягом 4-5 діб, після консультації з лікарем.

Серед профілактичних заходів найбільш ефективним являється вакцинація, а також індивідуальні засоби захисту: захисні марлеві маски, рання ізоляція хворого вдома, часте провітрювання (4-6 разів на день) і вологе прибирання приміщення, ультрафіолетове опромінювання, зменшення відвідування міст великого скупчення людей, вітамінізована їжа та напої (соки, чаї з лимоном, малиною, липою, тощо), оксолінова мазь 2-3- рази на день.

Після виникнення перших симптомів захворювання (озноб, швидке наростання головної болі, що локалізується в ділянці лоба, надбрівних дуг з переходом на очні яблука, сльозотечіння; далі приєднується біль і ломота в м’язах, суглобах, підвищення температури тіла, закладення носа, чихання, нежить, сухий надсадний кашель, дряпання і біль за грудиною - слід залишатися вдома і викликати дільничного терапевта.

При тяжкому перебігу температура тіла швидко досягає високих цифр (38,5-40°С), можливе запаморочення, порушення свідомості, марення, судоми, що свідчить про розвиток сильного токсикозу. При важкому стані необхідно терміново викликати швидку медичну допомогу.

В Куйбишевському районі з 21.01.2016 по 27.01.2016 року звернулося за медичною допомогою з ГРВІ – 303чол., з них – 170 дітей; госпіталізовано 19 хворих., з них – 3 дітей.

Показник захворюваності перевищує епідпоріг за звітний тиждень на 69,5.

Начальник відділу                                                                                              Деркач Н.А.

охорони здоров’я

 
Програма з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна «Fit for Partnership with Germany»
28.01.2016 09:45

У рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH продовжено реалізацію Програми з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна «FitforPartnershipwithGermany».

Співбесіди на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «FitforPartnershipwithGermany» відбудеться 21-25 березня 2016 року на базі Запорізької торгово-промислової палати.

Оголошення на проведення співбесіди

 

Відділ економічного розвитку і

торгівлі райдержадміністрації

 

 

 
Актуальність служби за контрактом
27.01.2016 15:07

27.01.16Nov227.01.2016 відбулася робоча зустріч голови РДА Артема Попова із заступником Запорізького обласного військового комісара, полковником Юрієм Трофіменком, військовим комісаром об’єднаного райвійськкомату Владиславом Козловим за участі голови районної ради Юлії Симоненко, керівників соціальних служб, заступника Куйбишевського селищного голови. Юрій Павлович розповів про необхідність проведення роботи серед населення щодо проходження військової служби за контрактом, більш детально зупинився на матеріальному забезпеченні, соціальному захисті військовослужбовців, а також на умовах проходження служби.

Підсумовуючи, голова РДА наголосив, що прикладе всі зусилля до того, щоб провести ефективну інформаційну кампанію та висловив надію на тісну співпрацю з соціальними службами.

 
Епідемічна ситуація
27.01.2016 15:03

27.01.16Nov27.01.2016 голова РДА Артем Попов провів нараду з головними лікарями ЦРЛ, ЦЗПСМ, начальником відділу охорони здоров’я РДА щодо ситуації, яка склалася в районі із захворюваністю на грип та ГРВІ. Начальник відділу охорони здоров’я Наталія Деркач повідомила, що на сьогодні ситуація в районі залишається стабільною, епідемічний поріг захворюваності не перевищений.

 
Семінар-тренінг "Біоенергетичне селище – шлях до сталого і самодостатнього енергозабезпечення"
27.01.2016 14:40

18 лютого 2016 року у м. Києві відбудеться семінар-тренінг на тему: "Біоенергетичне селище – шлях до сталого і самодостатнього енергозабезпечення".

Ключові питання:

·презентація концепції біоенергетичних селищ Німеччини;

·розробка сценаріїв створення біоенергетичних селищ в Україні.

 

Організатор – Держенергоефективності спільно з Агентством з питань відновлюваних ресурсів Німеччини (FNR) та Біоенергетичною асоціацією України за підтримки Мінрегіону.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9.

Для реєстрації на семінар необхідно до 28 січня 2016 року надіслати листа на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , зазначивши ПІБ учасника, посаду, назву організації, телефон, e-mail.

Участь у семінарі безкоштовна.

Кількість місць обмежена.

Деталі за тел.: 044 590-54-09.

 
Зимові святки
26.01.2016 15:34

26.01.16KultВ м. Запоріжжя відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва до Новорічних та Різдвяних свят «Зимові Святки» серед учнів шкіл естетичного виховання. Учні Куйбишевської дитячої художньої школи прийняли активну участь в цьому конкурсі, було відправлено 14 малюнків, з яких 8 посіли призові місця. Жукова Ліза, Квітковська Ліза і Кузнєцова Аня одержали дипломи за I місця, Горбань Софія  і Глушко Артем за IIмісця, Кльованик Настя за IIIмісце і Мінько Ліза і Шутова Соня  за IVмісця. Всі вони вихованці Здебської Оксани Миколаївни.

Детальніше...
 
Комісія по заборгованості
26.01.2016 15:31

26.01.2016 голова РДА Артем Попов провів засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядок денний винесено низку питань: про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі; про мінімізацію заробітної плати на підприємствах Куйбишевського району; про порядок використання «Повідомлення про прийняття працівника на роботу». За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 


Сторінка 261 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна