28.08.2015 13:50

           Міжнародний благодійний фонд "Victims of War in Ukraine" займається допомогою особам, які постраждали від війни в Україні. Зокрема це є поранені бійці АТО, їх батьки, діти, жінки, переселенці, та особи, які залишилися на звільнених територіях.

           У вашій області є багато таких людей. Їм потрібна медична, психологічна, матеріальна, консультаційна допомога.

       Просимо Вас посприяти діяльності нашої організації у справі допомоги українським громадянам, доручити своїм підлеглим налагодити з нами співпрацю та надати нам інформацію про данних осіб.

        Ми допомагаємо всім громадянам України, які стали жертвами бойових дій, але просимо відзначити осіб польського походження ( мають карту поляка).

         Щоб не піддавати вас на витрату зайвих коштів відповідь просимо надсилати на нашу поштову скриню в Україні: 79010, м.Львів, вул. Севастопольська, буд. 7, кв 3.

 
«Місцеві вибори наближаються»
28.08.2015 12:46

112425 жовтня  2015 року на Україну очікують місцеві вибори.  Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та цим Законом загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборці безпосередньо обирають обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - депутати), сільського, селищного, міського голову, старосту шляхом голосування за кандидатів, висунутих та зареєстрованих у порядку, передбаченому новим  ЗакономУкраїни “Про місцеві вибори”.

Детальніше...
 
28.08.2015 07:20

         Голова РДА Артем Попов взяв участь у засіданні 45-ї сесії запорізької обласної ради та нараді з питань актуальних проблем соціально-економічного розвитку області та розподілу понадпланових надходжень місцевих бюджетів.

 
Розміщено постери
27.08.2015 15:51

27.08.2015 в смт. Куйбишеве розміщено постери з теми децентралізації та формування спроможних громад з метою підвищення ефективності інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

 
В рамках програми «Вчимося бути самостійними»
27.08.2015 15:42

27.08.2015nov1          27.08.2015 Куйбишевський РЦСССДМ на базі Благовіщенської сільської ради організував та провів інтерактивне заняття  «Життя за власним вибором!» в рамках програми «Вчимося бути самостійними» з метою здійснення професійної орієнтації для дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях. До заходу запросили 11 підлітків віком 13-17 років. Основними завданнями тренінгу стало: формування позитивної мотивації до навчання; формування психологічної усвідомленості факту вибору та визначеності професійних інтересів; розвиток уміння адекватного оцінювання рівня власних умінь та здібностей тощо. В процесі заходу учасникам запропоновано було різнопланові завдання, розраховані як для  індивідуального, так і групового та колективного виконання.

Детальніше...
 
Допомога воїнам
27.08.2015 15:40

           27.08.2015 голова РДА Артем Попов передав благодійну допомогу у вигляді сухих сумішей з протеїном для військовослужбовців, які несуть службу в зоні проведення АТО та мають потребу у продовольчому забезпеченні, яку надано Благодійним фондом «Ветерани Чорнобиля». 

 
Робоча нарада
27.08.2015 07:44

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду із заступником голови РДА Людмилою Рябовол та начальником Куйбишевського районного сектору ГУДС НС України в Запорізькій області щодо діяльності загону місцевої пожежної охорони смт. Комиш-Зоря.

 
Обговорили рейтингові показники
26.08.2015 15:09

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з питання рейтингових показників соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2015 року, результати яких визначено Департаментом економічного розвитку та торгівлі Запорізької облдержадміністрації. На нараду запрошені керівники структурних підрозділів РДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Голова вказав на вкрай незадовільні рейтингові показники у розрізі деяких галузей. За підсумками наради з обговорення рейтингу надано доручення  відповідним керівникам визначити основні причини, які призвели до погіршення показників по галузях, вжити вичерпних заходів з подолання негативних тенденцій, які гальмують розвиток відповідних напрямків роботи соціально-економічного комплексу району.

 
За круглим столом
26.08.2015 15:05

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання «круглого столу» з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств району. На початку заходу голова РДА вручив Подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації директору ТОВ «Агрофірма «40 років Жовтня» Шульзі Володимиру Миколайовичу за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сільського господарства. В ході засідання підведено підсумки збирання ранніх зернових культур, обговорено показники соціально-економічного розвитку району.  Голова РДА подякував сільгоспникам за допомогу, розуміння та участь у наданні допомоги військовим формуванням, які перебували та дислокуються на території району на сьогоднішній час. Артем Попов також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та підтримку.

Детальніше...
 
Сорочинська ярмарка
26.08.2015 09:41

25.08.15YarmarkaНародне аматорське творче об’єднання «Ветеран» районного будинку культури в черговий раз побувало на «Сорочинському ярмарку». Фольклорний колектив «Цілюще джерело» (керівник – заслужений працівник культури України Галина Панасевич) та солістка Ірина Садковкіна  взяли участь в конкурсній програмі фестивалю фольклорних колективів України, де виконували українські народні пісні. Були відзначені грамотами за ІІ та І місце, дипломом за активну участь у презентаційно-розважальних програмах та майстрах-класах з приготування національних страв, оберегів, українських віночків. Учасники поїздки отримали велике задоволення від поїздки та вдячні за фінансову підтримку народному депутату України  О.Пономарьову, депутату обласної ради Г.Леусу, керівнику депутатської групи «Наш край» Ю.Симоненко, директору приватного підприємства «Бізон» А.Лосю, директору ТОВ «Смак» В.Сердюку.  

Детальніше...
 


Сторінка 261 з 310
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна