«Основа життя – мій закон основний»
26.06.2015 14:31

123321 «Конституція України – основний закон нашої держави. В Конституції України закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність, а також основні права людини та громадянина».

              В Куйбишевській центральній районній бібліотеці з нагоди   відзначення Дня Конституції проведений інформаційний дайджест «Основа життя – мій закон основний».

Детальніше...
 
Засіла Рада оборони
26.06.2015 14:26

       26.06.15RadaOboroni26.06.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Розглянуто питання: про оперативну ситуацію в районі; про VІ хвилю мобілізації; про забезпечення роботи блокпоста. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників державних установ
26.06.2015 14:24

           26.06.2015 під головуванням керівника апарату РДА, голови районної профспілки державних установ Людмили Рябовол відбулася звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників державних установ. Вона проінформувала присутніх про роботу районної профспілки впродовж звітного періоду та акцентувала увагу на тому, що основним завданням профспілкового комітету є захист прав членів профспілки, створення належних умов для їх роботи і відпочинку.Зокрема, йшлося просоціально-економічний захист членів профспілки на загальнодержавному рівні, участь у розробленні заходів, спрямованих на забезпечення продуктивної зайнятості, реалізації конституційного права держслужбовців на працю, гідну і чесну її оплату тощо.На конференції також заслухано звіт ревізійної комісії. Під час обговорення делегати конференції визнали роботу профспілки задовільною. Відкритим голосуванням Людмилу Рябовол переобрано головою профспілки держслужбовців ще на одну каденцію. 

 
Представили нового начальника управління Пенсійного фонду
26.06.2015 14:22

          26.06.2015 керівник апарату РДА Людмила Рябовол взяла участь у представленні нового начальника управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі Запорізької області Романа Зими Анатолієм Казачуком - начальником Головного управління Пенсійного фонду  України в Запорізькій області. До призначення Роман Зима  працював  на посаді заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі Запорізької області близько 10 років. 

 
Очільник району усуває наслідки стихії
25.06.2015 13:55

25.06.15Doroga3          24.06.2015 голова РДА Артем Попов спільно з начальником філії «Куйбишевський райавтодор ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом здійснив обстеження технічного стану ділянки аварійної автодороги державного значення  сполученням смт. Куйбишеве -  м.Бердянськ. 19.06.2015 в результаті сильних опадів було пошкоджено конструкцію дорожнього покриття, а саме розмито ділянку дороги протяжністю 150 м. Також, на відстані близько 100 м від зазначеної ділянки потоками дощової води зруйновано жерстяну основу дороги протяжністю близько 200 м. На сьогодні проїзд по автодорозі ускладнений, технічний стан автодороги може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, що загрожує життю і здоров'ю людей. За результатами обстеження та в зв'язку з відсутністю коштів у Служби автомобільних доріг на термінове проведення відновлювальних робіт, направлено листи  голові ОДА Григорію Самардаку та народному депутату України Олександру Пономарьову,  з проханням надання фінансової допомоги щодо термінового проведення філією Куйбишевський райавтодор відновлювальних ремонтних робіт на автодорозі державного значення  та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природнього характеру.

Детальніше...
 
Перевірили функціонування гідротехнічних споруд
25.06.2015 13:50

25.06.15Doroga        24.06.2015 голова РДА Артем Попов  спільно з керівником апарату РДА, депутатом Комиш-Зорянської селищної ради Людмилою Рябовол та Комиш-Зорянським селищним головою Ігорем Гнатушею побували на греблі Комиш-Зорянського ставка. Внаслідок підвищення рівня води у ставку та неможливістю аварійного спуску води (замулення труб) на греблі, 19.06.2015 виникла надзвичайна ситуація в с. Благовіщенка.  Керівник району обговорив з селищним головою проведення дієвих заходів по утриманню в належному стані гідротехнічних споруд, вчасного подання інформації для негайного реагування і ліквідації надзвичайної події та недопущення надзвичайних ситуацій у майбутньому.

Детальніше...
 
Урочистості до Дня державної служби та Дня Конституції України
24.06.2015 13:22

24.06.15Den derj         24.06.2015 в залі засідань РДА пройшли урочисті збори з нагоди професійного свята  -  Дня державної служби та Дня Конституції України «Народжена служити Україні». Захід розпочався виконанням Державного Гімну України. Присутніх привітали  голова РДА Артем Попов та голова районної ради Ю.Савчук. Кращих працівників підприємств, установ району відзначено почесними грамотами ОДА та РДА з нагоди державного свята Дня Конституції України. За особистий вклад в загальні результати роботи, сумлінну працю в органах державної служби та з нагоди професійного свята  23  державних службовці відзначені грамотами РДА та районної ради. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв земляків – учасників АТО. Право покласти квіти до їх могил надано керівникам Куйбишевської селищної ради та Куйбишевської ЗОШ. Святковий концерт подарували культпрацівники району.

Детальніше...
 
Надали гуманітарну допомогу
24.06.2015 13:17

24.06.15Pereselenci           23.06.2015 представником польського центру  міжнародної допомоги Божеем  Ясиком надано гуманітарну допомогу (продукти харчування, предмети гігієни) вимушеним переселенцям з Луганської та Донецької областей (близько 40 громадян), які проживають на території  Гусарківської сільської ради. Божей Ясик також відвідав районний краєзнавчий музей ім. М.Я. Гудіни та зробив запис в книзі почесних гостей музею.

Детальніше...
 
Засідання Координаційної ради
24.06.2015 10:31

24.06.15Derkach24.06.2015 відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при Куйбишевській райдержадміністрації, на якому  розглянуті  питання: про стан флюорографічного обстеження населення Куйбишевського району в 2015 році; про стан закупівлі  туберкуліну, флюорографічної та рентгенівської плівки  за 2 квартал 2015 року. Провела засідання заступник голови координаційної ради, начальник відділу охорони здоров’я Деркач Н.А. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 
Про міжнародну підтримку України
24.06.2015 07:08

Про міжнародну підтримку України під час конфлікту на Донбасі, протести в окупованому Донецьку та терористичних маріонеток Путіна – лідерів так званих «ДНР» та «ЛНР»

1.Міжнародна підтримка України

Президент України П.Порошенко зустрівся з представником США в Організації Об’єднаних Націй Самантою Пауер, яка прибула в Україну, щоб ознайомитися з перебігом імплементації Мінських домовленостей.

Президент наголосив на важливості для України підтримки з боку Ради безпеки ООН та представника США в ООН, а також на високому рівні співпраці України та США у питаннях безпеки.

Детальніше...
 


Сторінка 268 з 302
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна