Європейський тиждень місцевої демократії
13.10.2015 13:02

Відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2007 року  №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії» з 12 по 18 жовтня 2015 року в районі проводяться заходи, спрямовані на ознайомлення населення, зокрема молоді з діяльністю районної, сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів.

Методичні рекомендації щодо проведення Європейського тижня місцевої демократії розміщені на Інтернет-сторінці Асоціації міст України та громад www.auc.org.ua  та на сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.uaв розділі Міжнародне співробітництво/Європейський тиждень місцевої демократії.     

 
Обласний благодійний телевізійний марафон
13.10.2015 08:36

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2015 №314 «Про проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України» у жовтні 2015 року проводитиметься обласний благодійний телевізійний марафон до Дня захисника України.

Метою телемарафону є забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції на Сході України, вшанування українських воїнів, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідного ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України.

Детальніше...
 
Дитячий майданчик в Білоцерківкі
12.10.2015 15:51

         12.10.15BC12.10.2015 голова РДА Артем Попов разом з Білоцерківським сільським голвою та директором ТОВ "Зірка" в урочистій обстановці відкрили на території села Білоцерківка дитячий ігровий майданчик. На відкриття майданчика зійшлися діти, школярі та дорослі.

Детальніше...
 
"Парк захисників"
09.10.2015 15:13

09.10.15Park09.10.2015 в центральному парку смт Куйбишеве відбувся святковий захід «У парку лунає духовий оркестр» присвячений Дню захисника України. Основною метою заходу було вшанування демобілізованих військовослужбовців смт Куйбишеве, а також відкриття оновленої та облаштованої зони відпочинку парку. На початку заходу перед присутніми виступив голова РДА Артем Попов, який подякував небайдужим громадянам, ініціаторам відновлення зони відпочинку та всім тим хто долучився до цього проекту. Голова зголосився і надалі підтримувати всі ініціативи громадськості, направленні на покращення та розбудову території району, і в знак цього нагородив грамотами РДА Валентину Родіну – ініціатора відновлення парку та Миколу Саїнського заступника Куйбишевського селищного голови за ініціативність, активну громадську позицію  та значний особистий внесок у благоустрій і розбудову селища. На урочистості запрошено демобілізованих військовослужбовців селища Куйбишеве, яким вручено відзнаку територіальної громади медаль «Честь і Слава», а військовослужбовцю Олексію Омелянчуку, за представленням командира 55-ї окремої артилерійської бригади,  вручено медаль «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ». 

Детальніше...
 
08.10.2015 15:59

фото юристШановні служителі закону!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

 

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

 

З повагою голова районної

державної адміністрації                                                                                          Артем Попов

 

 
08.10.2015 10:17

08.10.15УСЗНДля активізації роботи з призначення та надання населенню житлових субсидій на період опалювального сезону  2015/2016 років в Куйбишевському району триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з населенням району. Підготовлено низку публікацій у районну газету «Рідний край», проводяться зустрічі з громадянами.

7 жовтня 2015 року начальник управління соціального захисту населення провів зустрічі з приватними підприємцями району смт. Куйбишеве та Комиш-Зорі  та надав роз’яснення з питань призначення та надання населенню житлових субсидій на період опалювального сезону  2015/2016 років.

Детальніше...
 
Пам’ятка щодо запобігання поліомієліту
07.10.2015 15:54

Поліомієліт представляє собою гостре інфекційне захворювання вірусної етіології, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту.

Клінічні прояви поліомієліту поліморфні. У понад 90% інфікованих осіб інфекція  є безсимптомна, у 4-8% захворювання перебігає в абортивній формі без рухових порушень. Абортивна форма поліомієліту може проявлятися у вигляді гострої респіраторної інфекції, гострої кишкової інфекції, у 1% хворих розвивається серозний менінгіт. Лише у 1-10 з кожних 1000 сприйнятливих до захворювання осіб (0,1-1,0%) розвивається паралітична форма хвороби з ураженням мотонейронів клітин переднього рогу спинного мозку з наступним стійким випадінням їх функцій, розвитком паралічів і парезів.

Детальніше...
 
ГО "Берда" планує відкрити соціально-реабілітаційний центр
07.10.2015 15:51

07.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол здійснили робочу поїздку на територію Смирновської сільської ради, де ознайомилися з роботою установ, сільськогосподарських підприємств та освітніх закладів. Також керівники РДА зустрілись та поспілкувались з командиром громадської організації «Загін самооборони «Берда» Василем Скрибцем, який розповів про діяльність ГО та намір відкрити соціально-реабілітаційний центр загону «Берда». Голова оглянув хід ремонтних робіт у приміщенні центру та підтримав ініціативу місцевих активістів.

 
Оголошення
07.10.2015 09:00

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ

В центральний парк в смт Куйбишеве біля Меморіалу Слави 09.10.2015 о 15.00 на святковий захід «У парку лунає духовий оркестр».

В районний будинок культури 13.10.2015 о 10.00 на урочистості та концертну програму «Вклоняємось захисникам доземно».

Заходи присвячені Дню захисника України.

Оргкомітет

 


Сторінка 271 з 334
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна