Новорічні свята розпочато
18.12.2015 15:22

18.12.15Nov218.12.2015 в РБК відбулося відкриття Головної ялинки. Діти молодших класів переглянули новорічний мюзикл «Новорічна казка» за участі казкових героїв. В програмі виступили дитячі колективи РБК, учасники свята грали в ігри, а в кінці Св. Миколай пригостив усіх солодощами.

Допомогу у проведенні новорічного свята надав народний депутат України Олександр Пономарьов.

 
Підписано Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги
18.12.2015 15:19

18.12.15Nov18.12.2015 в РДА представниками Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар, в роботі якого взяли участь перший заступник голови РДА Євген Куриленко, керівник апарату Лілія Кириченко, сільські, селищні голови, керівники державних установ, громадських організацій району. Представники центру з надання вторинної правової допомоги повідомили, що у зв’язку з відкриттям у м. Бердянську та Запорізькій області місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги тепер є можливість особам, які відповідно до ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» відносяться до категорії тих, кому така допомога надається, звертатися до Бердянського місцевого центру за допомогою. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Бердянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Куйбишевською районною державною адміністрацією у сфері надання безоплатної правової допомоги.

 
Відвідали військову частину
18.12.2015 15:18

18.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко спільно з в.о. військового комісара Іваном Курочкою здійснили робочу поїздку до лісництва, де розташована військова частина. Керівники оглянули умови перебування військових, поспілкувалися та з’ясували їхні потреби. В результаті зустрічі було порушено питання можливості просипати жорствою грунтову частину дорогу, яка пролягає від дороги з твердим покриттям до частини. Євген Володимирович запевнив, що в найкоротші терміни ця проблема буде вирішена.

 
18.12.2015 15:17

Голова РДА Артем Попов взяв участь у роботі сесії Запорізької обласної ради.

 
Підготовка до зими
18.12.2015 15:16

18.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з директором філії «Куйбишевський райавтодор» Сергієм Кохом щодо погодження паспорту утримання доріг під час зимового періоду. Керівники також здійснили виїзд на ділянку дороги М-14 з метою контролю за ходом ямкового ремонту.

 
У планах служби у справах дітей
18.12.2015 15:16

У зв’язку з наступаючими новорічними святами, дня Святого Миколая службою у справах дітей райдержадміністрації планується поїздка до Запорізького державного цирку на новорічну виставу, яка відбудеться 19 грудня цього року.

Спільно з відділом культури та Куйбишевським РЦСССДМ службою у справах дітей райдержадміністрації планується низка святкових заходів до дня св. Миколая, Новорічних та Різдвяних свят для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 
Робоча поїздка
18.12.2015 15:15

17.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко спільно із заступником Куйбишевського селищного голови, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, начальником сектору ГУ  ДСНС України в Запорізькій області здійснили робочу поїздку до будинку №48 по вул. Центральній в районному центрі. Під час огляду будинку визначено об’єм робіт для ремонту покрівлі двоповерхового будинку. 

 
Робоча нарада
18.12.2015 15:14

17.12.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з представниками комунальних установ, сільськогосподарських підприємств, освіти, культури та представниками Альфа-банку з питання вивчення можливості обслуговування підвідомчих їм установ, підприємств цим банком.

 
День Святої Варвари
18.12.2015 14:10

18.12.15KultДню Святої  Варвари, покровительки всіх жінок, було присвячено чергова зустріч районного любительського об'єднання  майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія». Учасниці познайомилися з  історією виникнення цього свята, всіх найближчих церковних дат, народними та сучасними новорічними прикметами.  Яскраву виставку новорічних доробок та серветок Любові Черномазової зі Смілого доповнили вишиті ікони Ганни Іваницької та Лідії Дуки з Мар'янівки, Валентини Подорожньої  та Ольги Бардус із Куйбишевого. Незвичними оберегами та панно похвалилася Наталя Павліш (с.Білоцерківка),  вишитими картинами - Ганна Савченко (с.Чевоноселівка), розписними дошками - Інна Глушко (смт. Куйбишеве). Поширився кругозір присутніх неординарними повідомленнями бібліотекаря центральної бібліотеки Валентини Сіляєвої та керівника об'єднання Мілани  Вітер. Новинки культурного життя району та області, плани об'єднання на майбутній рік стали не менш цікавою темою. Викликала інтерес майбутня робота в плані збереження нематеріальної культурної спадщини району. Керівник  об'єднання звернулася до всіх творчих людей за допомогою віднайти живі елементи місцевої культури.

Детальніше...
 


Сторінка 271 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна