29.09.2015 10:53

1111115Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

 

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                                                     Артем Попов

 

 
29.09.2015 10:50

buket-5Шановні працівники редакції газети «Рідний край»!

Щиро вітаю вас із ювілеєм – 85 - річчям з дня виходу першого номера «районки». 

85 років для історії – немалий термін, який можна назвати цілою епохою. Увесь цей час газета була і залишається цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку. Нинішній редакційний колектив газети «Рідний край» на чолі з редактором Костянтином Володимировичем Причиненком гідно продовжує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ, виконуючи важливу місію – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління.

Газета «Рідний край» завжди оперативно висвітлює найважливіші події, які відбуваються в районі, небайдужа до історії рідного краю, культурних традицій, проблем і здобутків жителів району.

Я впевнений, що працівники редакції спільно з дописувачами і надалі підноситимуть авторитет і популярність районної газети.

З нагоди свята зичу всьому колективу газети «Рідний край» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, невпинного руху вперед, творчих знахідок, примноження читацької аудиторії, благополуччя та добробуту в родинах.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                                          Артем Попов

 

 
День бібліофлаєра
28.09.2015 16:25

28.09.15BiblioСвятковий тиждень книги до Всеукраїнського дня бібліотек працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки розпочали днем бібліофлаєра, який пройшов під назвою: «Районна бібліотека на мапі селища». Захід було проведено з метою реклами бібліотеки. Жителі селища з цікавістю розглядали буклети, закладки, інформаційні бюлетені, послуги бібліотеки, графік роботи та інший додатковий сервіс. Ми чекаємо нових читачів, двері для вас завжди відчинені!

Детальніше...
 
Вшанували ветеранів та педагогів
28.09.2015 14:49

28.09.15Nov28.09.2015 голова РДА Артем Попов разом із своїм заступником Людмилою Рябовол здійснив робочу поїздку на території Комиш-Зорянської селищної та Шевченківської, Білоцерківської, Благовіщенської сільських рад. Голова відвідав школи, дитячі садки, ознайомився з роботою закладів. Користуючись нагодою Артем Вікторович привітав педагогічні колективи ЗОШ з наступаючим святом Днем вчителя. Голова подякував педагогам за професіоналізм, витримку і подарував на згадку кожному колективу електрочайник і торт з написом «З Днем вчителя». В урочистій обстановці, з нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку, вручив учасникам бойових дій та ветеранам відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «70 років визволення України від фашистських загарбників» та солодкі подарунки.

Детальніше...
 
Свято для дітей Комиш-Зорі
28.09.2015 13:04

28.09.15MaydanchikДо голови райдержадміністрації звернулося понад 200 жителів смт Комиш-Зоря з проханням допомогти встановити дитячий ігровий майданчик.

В центрі селища Комиш-Зоря розташована залізнична станція - єдиний розвантажувальний пункт на південному напрямку дислокації військових формувань нашої Української армії.

Жителі селища не лише з порозумінням відносяться до такого  сусідства, а й допомагають вирішувати побутові та інші проблеми військових, якщо такі виникають.

Детальніше...
 
Із зони АТО - на рідну землю
25.09.2015 14:37

25.09.15Zustrili25.09.2015 куйбишевська земля знову зустрічала Героїв. По демобілізації додому повернувся Порохня Олександр Олексійович боєць 55-ї легендарної артилерійської бригади, який ніс службу в зоні АТО. Воїна зустрічали квітами, державними прапорами, жовтоблакитними кульками, запашним гарячим хлібом-сіллю на національному рушнику та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Герой!», «Дякуємо!». Разом з Олександром на рідну землю поверталися бійці із Гуляйпільського району.

Детальніше...
 
Розглянули питання екології та раціонального природокористування
25.09.2015 14:34

25.09.15Eco25.09.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з питання екології та раціонального природокористування, яка відбулася за участю Сквірського О.М. – голови постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Запорізької обласної ради, Сівіріна М.О.- заступника голови комісії, Дубова Г.В. – директора ТОВ «Екотехнологічна компанія «Гранік», Симоненко Ю.І. – депутата Куйбишевської районної ради, представників управлінь економічного розвитку та торгівлі РДА, містобудування, архітектури та ЖКГ  РДА, сільських, селищних рад, КП «Облводоканал».

Детальніше...
 
25.09.2015 14:33

25.09.2015 відбулася 51 позачергова сесія районної ради.

 
Навчання членів РВК
25.09.2015 14:31

25.09.15Vibori25.09.2015 відбулося навчання членів районної виборчої комісії, які будуть здійснювати підготовку та проведення місцевих виборів 25.10.2015. Навчання проведено в рамках проектів міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності учасників виборчого процесу» та «Програма реформування виборчого законодавства України», що реалізується ЦВК та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). 

Детальніше...
 
З Всесвітнім Днем туризму!
25.09.2015 14:02

turizmВсіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів

вітаю із Всесвітнім Днем туризму!


Щиро бажаю гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей
а організаторам - успіхів у цій справі, адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними
 пам’ятками архітектури, історичними місцями, відпочинком.
Нехай у вашому житті завжди панує злагода. Будьте здорові та щасливі!

 

З повагою

Голова Куйбишевської

Райдержадміністрації                                                                  Артем Попов

 


Сторінка 274 з 333
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна