Година-роздум
23.11.2015 10:54

23.11.15Kult2До Дня Гідності та Свободи України бібліотекарі Куйбишевської центральної районної бібліотеки завітали до  учнів   9 класу ЗОШ «Інтелект» та провели годину - роздум «Нехай збуваються слова пророчі, не вмерла Україна і не вмре». Бібліотекарі ознайомили учнів з витоками свята. Відбулась  бесіда про доленосні події в Україні початку XXI століття та диспут про поняття гідності та свободи. Під час квесту «Моя єдина Україна» учні зробили символічних голубів миру, написали побажання  всім землякам, хто страждає від воєнних дій. Зустріч завершилась переглядом та обговоренням  художньої літератури.

Детальніше...
 
День Гідності та Свободи в районі
23.11.2015 08:45

23.11.15GidnostДва роки тому увечері 21 листопада на Майдан у Києві прийшли студенти. Прийшли молоді українці, які відчули, що у випадку зміни курсу України навколо них замкнеться клітка. У всіх було відчуття, що цього не можна допустити. Не можна мовчати, не вийти, не висловитись, відсидітись — коли «незрозумілі лідери» за тебе ухвалюють надважливі для країнирішення. Два роки тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні
23.11.2015 08:42

golodomorКеруючись Законом України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.11.2015 №426 «Про заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні» та з метою вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено план районних заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні в 2015 році.

Детальніше...
 
Патріотичне виховання
20.11.2015 15:15

       20.11.2015 голова РДА Артем Попов спільно зі своїм заступником Людмилою Рябовол взяли участь у патріотичному заході «Україна – територія гідності і свободи» до Дня Гідності та Свободи в СЗОШ «Інтелект» смт Куйбишеве. Артем Вікторович виступив перед учнями та педагогічним колективом школи, наголосивши на тому, що суспільство покладає великі надії на підростаюче покоління, яке має докорінно змінити нашу державу на краще. Присутні заслухали доповідь про історичні події виникнення Дня Гідності та Свободи та головні гасла, з якими відзначають цей день. На захід також запрошено демобілізованих військовослужбовців нашого району, бійців військових частин, які дислокуються на території району, Куйбишевського селищного голову Павла Будника.

 
Вирішення спільних завдань
20.11.2015 15:13

        20.11.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з новообраним Куйбишевським селищним головою Павлом Будником. Артем Вікторович привітав селищного голову з перемогою на місцевих виборах, висловив сподівання на тісну та плідну співпрацю у майбутньому на благо району. Керівники визначилися з пріоритетними напрямками роботи і вирішили, що одне з перших завдань - це проведення реконструкції приміщення ДНЗ «Тополька» Куйбишевської селищної ради.

 
20.11.2015 10:22

5554Шановні жителі району!

      Президентом України, з метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави підписано Указ
«Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи».
        День  Свободи  та  Гідності  -  це  перемога  демократії , ідеалів  патріотизму та  почуттів   національної  гідності . Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, своє прагнення до свободи.
         Цей  знаменний  день  демократії  й громадської  злагоди  нашого  народу став  поворотною  віхою в  історії  розвитку Української держави  і могутнім стимулом 
для  плідної, натхненої  праці  заради  миру  й добробуту
в нашому спільному  домі .
          У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.
        З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  вітаю всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
Бажаю мирного неба над Українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
       Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
       Слава Україні!     Героям слава!!!
З повагою

Голова районної державної
адміністрацій                                                                                                            Артем Попов

 
Нова поліція
19.11.2015 16:07

Куйбишевський РВ ГУМВС України в Запорізькій області ліквідовано. Створено Куйбишевське відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 
Прийміть дитину у свою родину!!!
19.11.2015 14:45

на сайтПротягом життя усі ми потребуємо підтримки близьких людей, а в першу чергу, батьків. Саме батьки оберігають дитину, коли вона робить перші кроки і підтримують в скрутні хвилини дорослого життя. Та, на жаль, не всі діти мають люблячих маму й тата. Є й такі, що з самого народження змушені самостійно долати життєві труднощі,  не розраховуючи на допомогу чи підтримку. Держава створила систему підтримки та виховання дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у вигляді прийомних, опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в сім’ї людей, готових виконувати роль батьків.

Детальніше...
 
18.11.2015 15:36

Відповідно до Указу Президента України від 09.11.2015 №633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи» в районі триває підготовка до проведення тематичних заходів до Дня Гідності та Свободи із залученням галузей освіти, культури, активістів, волонтерів та громадськості.

 


Сторінка 281 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна