Поповнення для «Музею на крилах»
16.02.2016 16:20

16.02.16NovДізнавшись про створення музею янголів «Музей на крилах», працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки долучилися до миротворчої акції. Відвідувачів нашої бібліотеки ознайомили з тим, що у чоловічому Свято – Сергіївському монастирі (м. Кремінна Луганської області), відбулося відкриття музею, де діти зможуть дізнатися про місця, звідки в колекцію були надіслані янголи – і це вивчення «янгольської» географії України допоможе її об’єднанню. Дуже приємно, що зацікавилися акцією юні користувачі бібліотеки. І першим свою роботу (вишивку) для новоствореного музею янголів виконав учень 7 класу Куйбишевської ЗОШ 1-3ст. Єгор Тришин, яку із задоволенням передав директору районної бібліотеки Олені Прилєпській.  Запрошуємо й інших майстрів народної творчості нашого району долучатися до миротворчої акції. Всі роботи будуть надіслані до музею.

 
З питаннями до Центру допомоги
16.02.2016 15:33

16.02.2016 до Центру допомоги учасникам АТО звернулися демобілізовані військовослужбовці з питання отримання земельних ділянок та неналежної роботи відділу Держгеокадастру. Керівник Центру вийшла з даним питанням до керівництва РДА. Заплановано провести нараду з начальником відділу Держгеокадастру, за участі демобілізованих військовослужбовців для з’ясування ситуації та винайдення шляхів її вирішення. 

 
Управління Державної казначейської служби України у Куйбишевському районі Запорізької області інформує
16.02.2016 15:22

kaznchВідповідно до наказу Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області від 05.02.2016 № 31-з «Про функціонування телефонної «гарячої лінії» Головного та територіальних управлінь Державної казначейської служби України Запорізької області» та з метою невідкладного реагування на проблеми громадян, практичної реалізації інформаційної політики управління Державної казначейської служби України у Куйбишевському районі Запорізької області (далі – Управління), дотримання антикорупційного законодавства та запобігання і протидії корупції в Управлінні затверджено Графік  роботи телефонної «гарячої лінії».

Детальніше...
 
Ветерани змагалися у турнірі з футзалу
16.02.2016 12:11

16.02.16FootЗ метою покращення спортивно-масової роботи серед населення та популяризації футзалу в районі, у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ I-III ступенів  відбувся традиційний районний турнір з футзалу серед ветеранів. До складу команд ввійшли гравці віком від 40 років та старші.

Право стати найкращими виборювали 4 команди:

- ”Рубін” (с.Шевченківське);

- ”Бізон” (смт Куйбишеве);

- ”Дружба” (с.Благовіщенка);

- ”Олімп” (с.Смирнове).

Ігри, згідно з жеребкуванням, відбувались по колу, всього було зіграно шість матчів.

Детальніше...
 
Робоча нарада
15.02.2016 16:06

15.06.2016 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів робочу нараду з представником Запорізького зонального відділення військової служби правопорядку О.М.Стеблянком. Обговорено питання необхідності постійного перебування представників ВСП на території району. За результатами зустрічі прийнято рішення надіслати звернення від РДА до керівництва Запорізького зонального відділення військової служби правопорядку щодо надання дозволу на постійне перебування ВСП на території району у зв’язку з великою кількістю військових, техніки та відвантаження і транспортування боєприпасів.

 
Афганістан - 27-ма річниця
15.02.2016 16:00

15.02.16Afgan15.02.2016 на Алеї Слави біля пам'ятника загиблих воїнів-афганців відбувся мітинг, присвячений 27-й річниці виводу радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Вшанувати пам’ять загиблих прийшли голова РДА Артем Попов, перший заступник голови РДА Євген Куриленко, Куйбишевський селищний голова Павло Будник. Учасники мітингу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника учасникам бойових дій на територіях інших держав. Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Станіслав Сівер звернувся з промовою до воїнів-афганців, згадав часи війни, через яку їм довелось пройти, про втрати, яких зазнав наш народ та район. Всі виступаючі побажали афганцям здоров’я та подякували за виконаний інтернаціональний обов’язок.  Голова РДА в своєму зверненні до учасників заходу наголосив, що сьогодні, за умов військової агресії Росії проти нашої держави, необхідна єдність всіх патріотичних сил, всіх поколінь захисників України, активної участі у житті держави.

Цього ж дня в районному краєзнавчому музеї ім. М.Я.Гудіни розпочала тижневу роботу ілюстативно-документальна виставка «Час досі не загоїв рани кривавої війни Афганістану».

 
Турнір з шашок
15.02.2016 10:41

15.02.16ShahiЗгідно з планом проведення районної спартакіада ”Здоров’я”, у районному Будинку культури відбувся турнір з шашок, який носив формат особистої першості.

Змагання проходять за організаційної та фінансової підтримки народного депутата України Пономарьова О.С. та депутата обласної ради Попова А.В.

Право стати найкращими в цьому виді спорту розіграли представники Куйбишевого, Комиш-Зорі та Благовіщенки (всього взяли участь 12 учасників).

Детальніше...
 
15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
15.02.2016 10:30

15.02.16NovСьогодні ми віддаємо данину шани пам’яті полеглим у боях на територіях інших держав, низько вклоняємося їхнім рідним і близьким, ветеранам, які виконували інтернаціональний обов’язок.

Ми завжди ставились і будемо ставитися з повагою до тих, хто з честю й гідністю проявляв мужність та героїзм, виконував свій військовий обов’язок.

Про кожну краплю крові, кожну сльозу, які пролиті нашим народом, мають знати нинішні й майбутні покоління.

Світла пам’ять про тих, хто загинув під час бойових дій, повинна стати духовною підмогою для нас на шляху утвердження держави, суспільної консолідації, примирення живих і мертвих незалежно від національності, політичних і релігійних поглядів та переконань.

Сердечно бажаю кожному, на чию долю випали тяжкі життєві випробування участі в бойових діях на території інших держав,сімейного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру, турботи і підтримки від держави і суспільства.

 

З повагою

голова районної державної

адміністрації                                                                                             Артем Попов

 
Вечір - спомин "Афганістан"
12.02.2016 15:14

12.02.16Vechir12.02.2015 в РБК відбувся вечір-спомин, присвячений 27-й річниці виводу радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, на який запрошено заступника голови РДА Людмилу Рябовол, голову районної ради Юлію Симоненко, військового комісара Владислава Козлова, матерів загиблих воїнів-афганців. Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання. Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Станіслав Сівер звернувся з промовою до воїнів-афганців. Заступник голови РДА, голова районної ради та військовий комісар в своїх зверненнях до учасників зустрічі наголосили, що сьогодні за умов військової агресії Росії проти нашої держави необхідна єдність всіх патріотичних сил, всіх поколінь захисників України, активної участі у житті держави. Захід проведено за підтримки керівників сільськогосподарських підприємств району та народного депутата України Олександра Пономарьова. Помічник народного депутата Ірина Єрмак вручила матерям загиблих воїнів квіти та продуктові набори. Гості та учасники заходу мали можливість відвідати ілюстативно-документальну виставку «Час досі не загоїв рани кривавої війни Афганістану», організовану районним краєзнавчим музеєм ім. М.Я.Гудіни.

Детальніше...
 
Захворюваність на грип йде на спад
12.02.2016 14:06

Згідно з  даними  щоденного моніторингу щодо епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ в Куйбишевському районі за період з 04.02.2016 по 10.02.2016 звернулося за медичною допомогою – 291 особа, з них – 172 дитини; госпіталізовано 29 хворих., з них – 3 дітей.Показник захворюваності на 10 тис. населення  складає 127,7, що вище епідемічного порогу на 34,0 % (епідпоріг для звітного тижня – 95,3). На  сьогодні в районі захворюваність йде на спад.


 


Сторінка 281 з 376
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна