Особистий прийом громадян
07.09.2015 14:39

            07.09.2015 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян. Звернулося 6 осіб, 3 – з питань соціального захисту, 3 – щодо використання земельних ділянок. Поспілкувавшись та вислухавши кожного громадянина, голова надав заявникам роз’яснення та аргументовані відповіді.

 
Ювілейні змагання з пішохідного туризму
07.09.2015 14:37

07.09.15Osvita

06.09.2015 з метою розвитку шкільного туризму і краєзнавства, виявлення сильних  команд, удосконалення спортивного туристичного мистецтва учасників і керівників походів і подорожей, надання методичної допомоги вчителям по керівництву туристсько-краєзнавчої роботи в школах, обміном досвіду роботи на території поблизу дамби на північно-західної околиці с. Більманка  відбулися 25-ті районні змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти Куйбишевського району. В змаганнях брали участь 9 команд із загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

Детальніше...
 
На виставці
07.09.2015 13:09

07.08.15VistavkaУчні Куйбишевської дитячої художньої школи відвідали ювілейну виставку самодіяльного художника Болбата Л.К.  Діти познайомилися з самобутньою технікою виконання живописних картин, різномаїттям творчих задумів та жанрів, пізнавали пейзажі рідного краю. Для дітей виставка була корисною, пізнавальною, стимулювала їх до творчості.

Детальніше...
 
З казковими героями у царство книг
07.09.2015 13:07

07.08.15KnigiКуйбишевська районна бібліотека для дітей тісно співпрацює з школами та дитячими садками селища. Цими днями у  приміщенні бібліотеки пройшли екскурсії-знайомства для старших груп дитячого дошкільного закладу "Сонечко". Бібліотекарі Пашко О.Д. та Лупандіна Н. М. познайомили дошкільнят з  бібліотекою: абонементом 1-4 класів, абонементом 5-9 класів, читальною залою. Казкова бабуся провела дітей у світ казок. А герой  сучасного мультика Губка Боб викликав серед дітей пожвавлення, адже він є улюбленцем багатьох  дошкільнят. Із задоволенням малята відгадували завдання запропонованої ним вікторини: "З якої казки?", відгадували загадки та розпізнавали казки за книжковими ілюстраціями.

Детальніше...
 
До відома розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів
04.09.2015 15:34

казначействлоУправління Державної казначейської служби України у Куйбишевському районі Запорізької області  доводить  до відома розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів, що з 11 вересня 2015 року набирає чинності Закон України від 11.02.2015 № 183-VII  «Про відкритість використання публічних коштів» (далі – Закон).

У зв'язку з цим Державною казначейською службою України  на виконання вимог пункту 3 статті 3 Закону на єдиному веб-порталі використання публічних коштів оприлюднюватиметься у режимі реального часу інформація про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку. 

 

 
Голова стурбований питанням ціни і наявності вугілля в районі
04.09.2015 14:51

04.06.15Ugol

Голова РДА Артем Попов стурбований ситуацією, що складається із ціною на вугілля та його наявністю в районі. З метою визначення шляхів вирішення цього питання Артем Вікторович провів нараду з першим заступником голови РДА Євгеном Куриленком (стажування), начальником відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Олександром Василенком, директором КУ «Фінансово-господарська група» Василем Ємченком та постачальниками вугілля. В ході наради обговорено питання забезпечення населення вугіллям за соціально прийнятними цінами, а також механізм розміщення на територіях сільських, селищних рад пунктів видачі твердого палива та способів його доставки до споживачів.

 

 
До Дня підприємця
04.09.2015 14:41

04.09.15Pidpriemci

Вже традиційно, в першу неділю вересня в Україні відзначають професійне свято підприємці. 

03.09.2015 з нагоди відзначення Дня підприємця в РДА відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі підприємництва. Керівництво району високо оцінило здобутки представників малого та середнього бізнесу Куйбишевського району, завдяки яким стабільно наповнюються бюджети усіх рівнів.

Детальніше...
 
УВАГА! ВАЖКО В НАВЧАННІ – БЕЗПЕЧНО В РОБОТІ!
04.09.2015 11:13

В процесі організації виробництва та безпосередньо при проведенні робіт кожна людина постає перед питанням безпечного виконання робіт, збереження здоров’я в процесі роботи, особливо пов’язаної зі шкідливими та небезпечними виробничими факторами, в тому числі агрохімікатами. Аналогічно, це стосується і робіт, які пов’язані з пожежною та електробезпекою, виконанням навантажувально-розвантажувальних робіт тощо.

Згідно зі ст. 18 Закону України «Про охорону праці», Типовим положенням про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці, законодавства з питань пожежної безпеки, іншими нормативними документами посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного виконання робіт, під час прийняття на роботу та періодично, один раз на три роки, проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки та ін. (Вимоги стосуються всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю). Працівники, які працюють з агрохімікатами, електротехнічний персонал, проходять навчання щорічно.

Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради та ТОВ «Навчальний центр безпеки праці» в вересні 2015 року проводять навчання та перевірку знань з вищеназваних питань, з наступною видачею посвідчень. Навчання будуть проходити в залі засідань Куйбишевської селищної ради, конкретні дати проведення – на підставі отриманих заявок. Заявки приймаються до 10 вересня. Довідки щодо організаційних питань за телефоном: 066 35 38 754 (Олександр Володимирович).

Зробимо разом нашу роботу – безпечною, а здоров'я – захищеним!

Артем Попов,

голова Куйбишевської РДА

 

 
З Днем підприємця
04.09.2015 08:08

image12Шановні підприємці!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем підприємця. Ні для кого не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.

У цей урочий день бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів!

 

 

З повагою голова

Куйбишевської райдержадміністрації                                   Артем Попов

 


Сторінка 281 з 333
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна