28.06.2018 13:03

prezidentШановні співвітчизники!

Шановні запрошені!

Вже стало доброю традицією, що ми вшановуємо українську Конституцію в День Конституції біля пам’ятника славетному українському гетьману, соратнику Мазепи Пилипу Орлику. Цей гетьман – автор першого в історії України, а може й першого в світі, конституційного акту. Акту, який закріпив демократію, закріпив владу народу.

І я мав високу честь під час візиту до Стокгольму, столиці Швеції, тримати в руках цей історичний документ. Він був схвалений в квітні 1710 року. Так звана Конституція Пилипа Орлика, яка ще на початку вісімнадцятого століття випередила свою епоху. А ще вона дала велику фору всім нашим сусідам, далеким і близьким.

 

Чинний Основний Закон України, ухвалений у 1996  році, зі змінами 2004 року, багатьма експертами – українськими та закордонними - також оцінювався як один з найбільш прогресивних, найбільш досконалих, найбільш демократичних правових документів.

Детальніше...
 
Урочистості до Дня Конституції України!
27.06.2018 13:03

Foto 7414727.06.2018 в районному Будинку культури відбулися урочистості «Вимріяна поколіннями» до Дня Конституції України та вшанування працівників державної служби «Вам радість, вдячність та щирі побажання». Зі святом присутніх вітали перший заступник голови РДА Олександр Василенко, голова районної ради Юлія Симоненко. Кращих працівників галузей нагороджено 7-ма подяками ОДА та 16-ма грамотами РДА. Святковий настрій та музичні вітання підготовлені силами працівників районного Будинку культури.27.06.18 konstitucija

 

 

 
Екскурсія до поліції
27.06.2018 12:48

 

27.06.18policija     26.06.2018 Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із сектором превенції Більмацького відділення поліції БВП ГУНП України в Запорізькій області організували та провели захід до Дня Конституції «Національна поліція: на захисті прав, свобод та законних інтересів дітей» для дітей 9-14 років, а саме - екскурсію до районного відділення поліції.

Детальніше...
 
27.06.2018 09:23

z-dnem-konstitutsiyi-ukrayini-kartinkaШановні жителі Більмацького району!

Щиро вітаю вас з визначним національним святом –

Днем Конституції України!

 

Конституція –  головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.  Це прогресивний документ, який закріпив права людини, державний устрій країни, та повноваження різних органів влади. Він є першочерговим, адже без Основного закону жодна країна в світі не може існувати. Непорушність закону і рівність всіх перед ним — головне для побудови держави, де кожен відчуватиме себе вільно і захищено.

Тож нехай ця урочиста подія, наповнює всіх нас життєдайною силою та натхненням, спонукає до новаторських ідей, а також відкриє всім нам широкі перспективи для всебічного розвитку та самореалізації.

Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави. Будьмо разом у процесі розбудови демократичного громадянського суспільства України і рідного краю!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат             

Запорізької обласної ради                                                                    Артем Попов                                      

 
27.06.2018 07:41

K Bryl fotoДорогі земляки!

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України.

Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи.

Ще в 1710 році Пилип Орлик уклав із козацькою старшиною і запорожцями «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». Це був перший крок до, так би мовити юридичного закріплення прав, свобод та обов'язків українців.

А майже триста років по тому, керуючись Актом проголошення незалежності України, який був схвалений всенародним голосуванням, депутати Верховної Ради України другого скликання прийняли Основний Закон України - нашу Конституцію. Цей документ виважений мудрістю століть та досвідом українського народу. Тож і нині наша Конституція вважається одною із найдемократичніших у світі.

Її прийняття закріпило правові основи незалежної України. Тобто - суверенітет і територіальну цілісність, забезпечення прав і свобод людини та гідних умов нашого з вами життя. Цей крок сприяв тому, що Україна нарешті отримала свій беззаперечний авторитет на світовій арені.

Я щиро пишаюсь нашою країною. Кожним українцем, що розвиває нашу державу так, як може, так як уміє. Вірю - Україна ставатиме тільки кращою та заможнішою. Тож зі святом вас, шановні співвітчизники! З Днем Конституції України!

Голова

Запорізької обласної державної адміністрації                                             Костянтин Бриль

 
Розглянула спостережна комісія
26.06.2018 11:37

26.06.18sposteregna26.06.2018 відбулось чергове засідання спостережної комісії при РДА. Заступник голови Віктор Марочко провів засідання, під час якого розглянуто низку питань: про діяльність сектора превенції Більмацького відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області; про стан реалізації в районі Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»; про затвердження плану роботи спостережної комісії на II півріччя 2018 року. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
26.06.2018 10:36

ogoloПро розроблення детального плану території

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Більмацької райдержадміністрації інформує громадськість про прийняття головою райдержадміністрації розпорядження від 25.06.2018 №253 «Про розроблення детального плану території під розміщення механізованого току за межами с. Гусарка на території Гусарківської сільської ради Більмацького району Запорізької області».

З текстом розпорядження можна ознайомитися тут.

розпорядження

 
УВАГА! Нові реквізити рахунків для платників податків
26.06.2018 09:19

podatkovaШановні платники податків!

Більмацьке відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що в зв’язку з запровадженням з 02.07.2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів, вступають в дію нові реквізити рахунків, відкриті на балансі Державної казначейської служби України.

За реквізитами звертатись до Центру обслуговування платників Більмацького відділення та кабінет №3, Управління Державної казначейської служби України в Більмацькому районі по всіх платежах;

ОТГ, селищну і сільські ради - по платежах до місцевих бюджетів.

Реквізити рахунків розміщені на сайтах:

Більмацької РДА,

Більмацької районної ради,

Більмацького відділення Пенсійного фонду України,

Більмацької селищної ради,

ОТГ смт. Комиш- Зоря.

 Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів Запорiзької області

 
Нарада по дорогам
25.06.2018 14:09

 

narada25.06.2018 першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Василенком проведено робочу нараду з в.о. начальника філії ДП «Куйбишевський райавтодор» Тетяною Лященко з питання організації дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Більмацького району.

Детальніше...
 
На часі - доступність осіб з інвалідністю під час робіт з благоустрою території
25.06.2018 11:59

25.06.18 pandus25.06.2018 в ході моніторингу забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до об'єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та благоустрою територій, перший заступник голови РДА Олександр Василенко, заступник голови Людмила Рябовол, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Ольга Тищенко спільно з представниками виконкому Більмацької селищної ради побували в центральному парку смт Більмак, де на сьогодні проводяться роботи з реконструкції дорожнього покриття.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 315
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна