Пекельний липень 2014-го. Зеленопілля. Схилімо голови
10.07.2020 16:18

 

IMG11.07.2019, минає 6 років з дня загибелі нашого земляка Володимира Гнатуші з смт Більмак. Володимир другий військовослужбовець з нашого району, який загинув на війні з російськими окупантами.

Юнак викликався до­бровольцем служити в Українській Армії. Наприкінці березня Володимира направили у 79-у ае­ромобільну бригаду, яка тоді дислокувалася у Ми­колаєві. Пізніше цю час­тину перекинули ближче до зони АТО. Один час вона базувалася у на­шому районі, неподалік села Новоукраїнка. До Володимира тоді їздили у гості його рідні.

Улітку Миколаївська аеромобільна бригада прикривала державний кордон між Україною і Російською Федерацією, неподалік міста Ровеньки Луганської області. 11 липня 2014 року наших солдат «накрили» установки залпового вогню «Град». Це було біля села Зеленопілля Свердловського району на Луганщині.

Детальніше...
 
Збережемо автомобільні дороги разом
10.07.2020 16:15

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць у період підвищення температури повітря у 2020 році головою обласної державної адміністрації видано розпорядження від 01.06.2020   № 220 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температури повітря у 2020 році».

Цим розпорядженням надані відповідні рекомендації Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, Державному підприємству «Місцеві дороги Запорізької області», Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області, Департаменту патрульної поліції в Запорізькій області, Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області.

30.06.2020 голова обласної державної адміністрації   Віталій БОГОВІН провів нараду з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області. На нараді були розглянуті питання: про роботу зі здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування; про облаштування майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах загального користування. За результатами наради були надані відповідні доручення.

Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області посилено контроль за дотриманням перевізниками та водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху України, у тому числі вимог до перевезення вантажів; Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області забезпечується проведення перевірок достовірності транспортних накладних при перевезеннях вантажів автомобільним транспортом.

З метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 ºС) введено тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

 
Перше засідання районної робочої групи з питань розвитку підприємництва
10.07.2020 15:48


Foto 8295310.07.2020 відбулося засідання районної робочої групи з питань розвитку підприємництва, на якому були розглянуті питання: про створення районної робочої групи з питань розвитку підприємництва; про взаємодію суб'єктів господарювання та Пологівського управління ГУДФС в Запорізькій області; про порядок роботи в умовах адаптивного карантину, додержання санітарно-гігієнічних норм; про Програму «Доступні кредити 5-7-9%».

Засідання робочої групи провела голова Більмацької райдержадміністрації Юлія СИМОНЕНКО. В засіданні взяли участь: Світлана БРУЙ – начальник Пологівського управління ГУДФС, Марина РЕВКОВА - начальник відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Більмацького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області,  Олександр ГОРБАНЬ – директор Більмацького відділення АТ КБ Приватбанк, а також члени робочої групи та запрошені.

Foto 82947Foto 82954Foto 82958Foto 82960

 

 
Робоча поїздка голови РДА
10.07.2020 15:39

IMG 20200709 135055

09.07.2020 голова райдержадміністрації Юлія Симоненко здійснила робочу поїздку на територію Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади. Під час робочої поїздки в с.Смілому зустрілася з в.о.старости сіл Сміле, Самойлівка, Світле, Червоноселівка Олегом Мороховським, спеціалістом сільської ради Оксаною Нижниковською, депутатом Більмацької районної ради Любов’ю Кабко.

В поточного році райдержадміністрацією спільно з облдержадміністрацією вирішене актуальне питання Новоукраїнської громади - ремонт автодороги від смт Більмак в напрямку с.Сміле. На сьогодні підрядною організацією ТОВ «АМСТРУД» проведено ямковий ремонт автодороги. До початку навчального року заплановано закінчити роботи повністю на цій автодорозі з використанням пневмоструменевого методу.

Детальніше...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
10.07.2020 14:01

изображение viber 2020-07-10 09-44-17

10 липня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Більмацькій районній державній адміністрації Запорізької області. Вела засідання голова райдержадміністрації Юлія Симоненко. Розглянуто три питання: про визначення форми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування; перегляд та затвердження індивідуального плану захисту на дитину, що перебуває у складних життєвих обставинах та дитину позбавлену батьківського піклування. За результатами засідання комісією прийняті відповідні рішення.

 
На контролі голови райдержадміністрації
10.07.2020 09:42

IMG 20200709 115023

09.07.2020 голова райдержадміністрації Юлія Симоненко зустрілася з керівником ТОВ «АМСТРУД» Андрієм Колодчаком з питання виконаних робіт підприємством на автошляхах району.

ТОВ «АМСТРУД» є підрядною організацією з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та по договору субпідряду на автодорогах державного значення району.

На сьогодні підприємством ведуться роботи з ямкового ремонту по автодорозі О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ, виконано 360 м² ямкового ремонту.

На нараді також опрацьовано план робіт підрядної організації.

 
В районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»
10.07.2020 08:22


IMG 0251Голова райдержадміністрації Юлія Симоненко разом зі своїм першим заступником Олександром Василенком під час робочої поїздки ознайомилася з ходом ремонтних робіт дорожнього покриття автодороги О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ. На об’єкті були присутні Смирновський сільський голова Олександр Романюк та директор ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко.

Поточний середній ремонт ділянки автодороги виконується підрядною організацією ТОВ «ІНТЕРМЕТГРУП» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області». Об'єкт визначено програмою Президента «Велике будівництво».

На автодорозі проведено планування узбіч, ліквідацію дерев та порослі кущів, а також корчування пеньків.

Відповідно до укладеного договору будівельники проводять влаштування вирівнюючих шарів з гарячої асфальтобетонної суміші. Нині роботи проведено на площі 21 900 м², що складає 44% від запланованих робіт з влаштування вирівнюючого шару.

Наступним кроком заплановано влаштування верхнього шару покриття завтовшки 5 см з гарячої асфальтобетонної суміші на площі 48 900 м². Загалом буде відремонтовано ділянку протяжністю 8,2 км.

IMG 0262IMG 0265

  

 
Схилімо голови. Вшануймо пам'ять Героя!
09.07.2020 16:21

 

180978-3286x22002

Минає 6 років з дня загибелі нашого земляка Олексія Циганкова з с.Шевченківське. Олексій був першим військовослужбовцем з нашого району, який загинув на війні з російськими окупантами. 

У ніч на 5 липня 2014 року окупанти здійснили обстріл поста технічного спостереження на узбережжі Азовського моря. Це абсолютно мирний об’єкт, призначений для висвітлення надводної обстановки на ділянці ввіреної акваторії. Близько 15 терористів вели по ньому вогонь із мінометів та стрілецької зброї. Нападники підійшли з боку Росії на двох маломірних плавзасобах у районі населеного пункту Сєдове Новоазовського району Донеччини. Військовослужбовці зайняли оборону та прийняли бій.

Під час обстрілу дві міни влучили в будівлю ПТС, одна впала на територію військового містечка, решта мін розірвалася за його периметром. Приблизно через годину прибули сили АТО. О 2 ночі бій закінчився, плавзасоби з бойовиками відійшли морем у напрямку РФ. Серед поранених в ту ніч був старший солдат Олексій Циганков, якому лікарі були вимушені ампутувати ногу. Від отриманих поранень 09.07.2014 Олексій помер.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 433
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна