Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
21.02.2020 17:25

prjama linija

У віторок, 03 березня 2020 року, відбудеться "гаряча" телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Тарасенко Володимир Валентинович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Запорізька обласна служба зайнятості має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці як з великими, так і з малими підприємствами регіону та постійно впроваджує у свою роботу сучасні та ефективні форми роботи. 

І кількість роботодавців, які користуються послугами служби зайнятості постійно тільки збільшується. Так, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії у січні 2020 року – 1810, а це на 9% більше, ніж за цей період минулого року. Кількість вакансій, поданих роботодавцями збільшилась майже на 11% та становила близько 4,8 тис.

Широкий спектр послуг роботодавцям, який надається абсолютно безкоштовно, умовно можна поділити на три категорії: інформаційно-консультаційні, електронні та фінансові. Звичайно, всі вони поєднуються, аби підібрати якісні кваліфіковані кадри на замовлення роботодавців. З метою надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили  З 1 січня 2020 року в центрах зайнятості запроваджено Інститут консультанта роботодавця. Консультант роботодавця допоможе працедавцю якнайвигідніше та у повному обсязі скористатись послугами служби зайнятості..

Щодо інформаційно-консультаційних послуг – це проведення семінарів, ярмарків та міні-ярмарків вакансій, презентацій роботодавців, днів відкритих дверей. Окрім того, сюди можна включити і  надання консультацій для керівників та спеціалістів кадрових служб підприємств із питань законодавства про працю та зайнятість.

Ми підтримуємо  сучасні тенденції розвитку електронного врядування. Послуги служби зайнятості стають більш доступними завдяки впровадженню сучасного сервісу – електронного кабінету роботодавця. Користуючись ним, можливо здійснювати оперативний пошук необхідних кадрів, подавати звітність, отримувати інші послуги, економити час для відвідування центру зайнятості.

З-поміж фінансових інструментів служби зайнятості виокремлюємо такі: компенсація єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, компенсація оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, організація оплачуваних громадських робіт, організація професійного навчання на замовлення роботодавця, які фінансуються з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Директорка Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік зазначає: «Плідна співпраця дає певні позитивні результати. Зростання обсягів працевлаштування громадян відбулося майже в усіх центрах зайнятості області. Найбільше у:  Мелітопольському МРЦЗ, Токмацькій, Вільнянській, Приазовській та Якимівській філіях Запорізького ОЦЗ.   

Довідково: Кількість актуальних вакансій станом на 18 лютого 2020 року – 1791 одиниця  (у м. Запоріжжі  – 916 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 12 безробітних осіб (у м. Запоріжжі – 4 безробітних).

Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – продавці, водії, електромонтери, електрогазозварники, слюсарі, медсестри, охоронники та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, економістів та вчителів з відповідним досвідом роботи.

 
Служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства
21.02.2020 17:22

RCZ

          Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Запорізька обласна служба зайнятості має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці як з великими, так і з малими підприємствами регіону та постійно впроваджує у свою роботу сучасні та ефективні форми роботи.

І кількість роботодавців, які користуються послугами служби зайнятості постійно тільки збільшується. Так, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії у січні 2020 року – 1810, а це на 9% більше, ніж за цей період минулого року. Кількість вакансій, поданих роботодавцями збільшилась майже на 11% та становила близько 4,8 тис.

Детальніше...
 
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
21.02.2020 16:48

головнаНа знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України на Меморіалі Слави в смт Більмак відбувся мітинг та покладання квітів.

 До присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко, який у своєму виступі зазначив, що історія будь-якого народу містить період та дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашого народу та шляхетний вчинок Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО і хвилиною мовчання вшанували  пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу.

Детальніше...
 
Вшанування Героїв Небесної Сотні
21.02.2020 11:29

 

DSC 0011ли

20-21 лютого Україна вшановує пам'ять загиблих подій Євромайдану та Революції Гідності, що відбувалася на Майдані у 2013-2014 роках. У жалобних промовах тоді їх назвали «Герої Небесної сотні».

20 лютого працівники Комиш-Зорянського селищного будинку культури провели літературно-музичну годину «Хто помирає в боротьбі – в серцях живе навіки»! Вшанувати пам'ять «Героїв Небесної сотні» зібралися учні старших класів Комиш-Зорянської ЗОШ разом з учителями. Керівники і працівники апарату Комиш-Зорянської ОТГ. А також громадськість та військовослужбовці разом із старшим лейтенантом підрозділу тактичної групи Єгором Вронським та з лейтенантом Володимиром Комаром.

Детальніше...
 
В Україні активізують боротьбу з нелегальним алкоголем
20.02.2020 11:38

uvaga1 2

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.02.2020  № 6157/0/1-20, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.02.2020 № 57 створена міжвідомча робоча група з протидії нелегальному виробництву, обігу, реалізації алкогольної продукції та марок акцизного податку на території Запорізької області.

З метою ефективного виявлення об’єктів нелегального виробництва та/або реалізації алкогольної продукції, просимо громадян, громадські організації та об’єднання повідомляти про виявлені факти ймовірного продажу/виробництва фальсифікованого алкоголю (із зазначенням адреси та назви об’єкта) Більмацьку райдержадміністрацію за телефоном: (06147) 2-13-70.

 

 
День Героїв Небесної Сотні
20.02.2020 09:46

 

нШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

20-21 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У далекому 2013-2014 роках найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, боролися за свободу, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто продовжує боротьбу за вільну і незалежну Україну. Вічна пам’ять загиблим і шана живим.Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну, бо вона в нас одна.

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                            Олександр Василенко

 
До уваги зацікавлених осіб!
19.02.2020 16:08

uvaga

17.02.2020 продовжено термін попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Зазначена інформація розміщена на сайті облдержадміністрації в розділі «Інформація для ЗМІ. Оголошення» за посиланням https://www.zoda.gov.ua/news/48994.

Пропонуємо потенційним заявникам взяти участь у конкурсному відборі.

Проєкти і програми регіонального розвитку прохаємо надавати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Прийом документів триватиме до 28.02.2020.

Контактні телефони, за якими можна отримати консультацію із зазначеного питання: (061) 239-03047; 224-61-22; 224-62-63.

 
Вшанування учасників бойових дій на території інших держав
17.02.2020 12:55

viber image15.02.2020 на Меморіалі Слави біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. У мітингу взяли участь заступник голови Більмацької райдержадміністрації Людмила Рябовол, Більмацький селищний голова Борис Ковальчук, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Ірина Єрмак, заступник військового комісара Більмацько-Розівського об’єднаного районного військового комісаріату капітан Віктор Костенко, воїни-афганці, учасники бойових дій на території інших держав, громадськість. 

Детальніше...
 
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15.02.2020 14:41

Афгаістан

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців,

учасники бойових дій на території інших держав!

 

15 лютого Україна заслужено вшановує своїх співвітчизників — учасників

бойових дій на території інших держав. 
       Адже ви, несучи нелегку службу в гарячих точках планети, щохвилини ризикували не лише здоров’ям, а й життям заради життя і свободи інших.Ми вклоняємося вашому подвигу та героїзму і висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким тих, хто не повернувся додому. Їх імена назавжди залишаться в нашій пам’яті.
В наш час чимало учасників збройних конфліктів продовжують служіння Україні на території інших держав, демонструючи приклад свідомого виконання обов’язків для нинішнього покоління воїнів. Щиро бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Олександр Василенко

 


Сторінка 4 з 417
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна