Федерація футболу планує заходи на зимовий період
02.12.2015 16:43

ФФР 01.12.2015Відбулось засідання районної федерації футболу, на якому затверджено план заходів на зимовий період та вирішено низку організаційних питань щодо забезпечення проведення районних змагань та турнірів на гідному рівні.

Зокрема, на 5 грудня заплановано проведення районного турніру з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 років народження, присвяченого Дню Збройних Сил України.

12 грудня відбудеться районний турнір, присвячений відкриттю сезону з міні-футболу, участь в якому приймуть 14 дорослих команд.

Починаючи з січня 2016 року розпочнуться матчі першого кола районної першості з фут залу серед дорослих та юнацьких команд.

Змагання відбудуться у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ I-III ст. №2.

 
Робота Центру допомоги учасникам АТО
02.12.2015 16:34

02.12.2015 керівник Центру допомоги АТО та в.о. начальника управління Держгеокадастру в робочому порядку обговорили порядок оформлення демобілізованими військовослужбовцями району, компенсації витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва. На сьогодні в районі 8 осіб даної категорії, які розпочали оформлення документів на отримання компенсації за допомогою Центру.

 
Засіла державна надзвичайна протиепізоотична комісія
02.12.2015 16:25

02.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів позапланове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Прийнято рішення визнати територію Ланцівської сільської ради неблагополучною по захворюванню великої рогатої худоби на сказ.

 
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями
02.12.2015 16:21

02.11.2015Novorg02.12.2015 голова РДА Артем Попов здійснив робочу поїздку на територію Білоцерківської сільської ради, зустрівся з сільським головою Петром Ключником, обговорили питання соціально-економічного та культурного розвитку території. В ході робочої поїздки Артем Вікторович передав солодкі подарунки дітям - інвалідам (з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями).

«Наш святий обов’язок, - зазначив Артем Вікторович, - надати людям, котрі ображені долею, можливість жити у контакті із суспільством. Інвалідність – це не вирок. Такі люди можуть бути і стають повноцінними членами громади, відмінними викладачами, лікарями, культурними діячами, політиками, економістами, своїм прикладом надихаючи здорових людей».

 
Нарада з питання рейтингових показників
01.12.2015 15:45

01.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з керівниками галузей щодо підсумків комплексної оцінки (рейтингу) результатів діяльності Куйбишевського району за 9 місяців 2015 року. Євген Володимирович проаналізував рейтингові показники, вказав на недоліки в роботі, можливі шляхи вирішення та встановив терміни їх усунення. 

 
За результатами виїзного прийому
01.12.2015 15:41

01.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко здійснив виїзний особистий прийом громадян на територію Благовіщенської сільської ради, під час якого звернулася Благовіщенський сільський голова Ірина Недобуга з проханням надати допомогу у вирішенні питання додаткового  укріплення дамби ставка, де у минулому році була загроза її прориву.

Цього ж дня перший заступник голови РДА Євген Куриленко спільно з начальником філії «Куйбишевський райавтодор» Сергієм Кохом здійснили робочу поїздку до Благовіщенського ставка для відпрацювання питання укріплення дамби з метою упередження надзвичайної ситуації техногенного характеру. Керівники визначилися з будівельними матеріалами та термінами виконання відповідних робіт.

 
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями
01.12.2015 15:40

02.11.2015Novorg101.12.2015 голова РДА Артем Попов під час візиту на територію Смирновської сільської ради напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями вшанував своєю увагою дітей-інвалідів. Артем Вікторович відзначив, що кожна дитина має право бути щасливою, а тим більше, якщо це дитина з особливими потребами. «А тому  громадськість та влада зобов’язані спільно вирішувати проблеми дітей, на долю яких випали важкі випробування, вони мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому» - додав очільник району. Також він висловив слова підтримки батькам діток, побажав здоров’я та терпіння.
Дітям голова райдержадміністрації передав подаруночки.

 
Робоча поїздка до Смирновської громади
01.12.2015 15:38

01.12.2015 голова РДА Артем Попов здійснив робочу поїздку на територію Смирновської сільської ради, де зустрівся зі Смирновським сільським головою Олександром Романюком. Під час зустрічі обговорено питання можливості газифікації населених пунктів Смирновської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
У дружньому колі
01.12.2015 08:57

01.12.15KultНа чергову зустріч збиралися учасники літературно - мистецької вітальні «Свічадо» у Куйбишевській центральній районній  бібліотеці. Цікавою була розповідь С.М.Причиненко про культурне життя у Білорусі. Присутні із зацікавленням  дивились фотосюжети зі свята Білоруської писемності, витвори майстрів - аматорів, обмінялися знаннями про життя  країни – сусідки. Є чому повчитися у братнього народу, адже це десятиріччя проголошене ООН десятиріччям зближення культур. Також дізналися про відзнаки та досягнення нашої районної газети. Звичайно звучали вірші у авторському виконанні Світлани Михайлівни.

Детальніше...
 
01.12.2015 08:49

Zakon chest

Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

 

Ваша відповідальна робота покликана постійно забезпечувати верховенство Закону, захист конституційних прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави. У своїй діяльності Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Нехай життєва  мудрість, успіхи  та наснага в професійній діяльності супроводжують  Вас у служінні Закону на благо нашої незалежної України та рідного краю!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у Ваших оселях пануватимуть мир та затишок!


З повагою 
голова
районної державної
адміністрації                                                                                                                 Артем Попов


 

 

 


Сторінка 301 з 376
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна