Ще раз про Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
23.12.2015 10:01

Із прийняттям Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі Закон) громади отримали можливість розвивати систему безоплатної правової допомоги. Це був перший дієвий крок створення ефективного інструменту для посилення правової захищенності населення та подолання соціальної ізоляції.

Детальніше...
 
Сплели у віночок найкращі пісні
22.12.2015 15:06

22.12.15KultЗвітний концерт Благовіщенського сільського будинку культури «Віночок українських пісень» був присвячений цінителям народної вокальної творчості. Учасники народного самодіяльного ансамблю української народної пісні та музики «Народичі» виконали свої найкращі пісні, які припали до душі публіці. Звучали також нові композиції.

Детальніше...
 
Подарунки від народного депутата України
22.12.2015 14:55

22.12.15MikolayКожного року перед Новорічними та Різдвяними святами діти Куйбишевського району отримують подарунки від народного депутата України Олександра Пономарьова. Учні перших класів отримують солодощі, а малята дитячих садочків – великі набори іграшок. Ці подарунки від імені народного депутата вручають голова Куйбишевської РДА, депутат обласної ради Артем Попов, голова Куйбишевської районної ради Юлія Симоненко, помічник народного депутата у Куйбишевському районі Ірина Єрмак. Цій щорічній новорічній акції  завжди радіють як діти, так і дорослі.

 
Питання ремонту доріг на контролі у влади
22.12.2015 14:50

22.12.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з Комиш-Зорянським селищним головою, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства з питання активізації в районі роботи з органами місцевого самоврядування щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення на умовах співфінансування, як це передбачено ст. 91 Бюджетного кодексу України. «Виділення цих коштів у співфінансуванні зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, - наголосив Артем Вікторович, - дозволить значно покращити стан доріг, які знаходяться у вкрай незадовільному стані та зняти соціальну напругу, пов’язану з цим питанням». За результатами наради прийнято рішення провести зустріч з представниками Служби для з’ясування всіх необхідних питань щодо фінансування цих робіт та погодження переліку об’єктів виконання робіт.

 
Вітання голови РДА
22.12.2015 14:49

22.12.15Nov22.12.2015 голова РДА Артем Попов привітав дітей дитячих дошкільних закладів «Чебурашка», «Веселун» і першокласників Благовіщенської та Білоцерківської ЗОШ з наступаючими новорічними святами та подарував солодкі подарунки. Також очільник  району зустрівся з прийомними батьками, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і сім’ями пільгових категорій. В ході зустрічі обговорено питання всебічного розвитку дітей, сприяння органів влади у вирішенні соціальних та побутових питань цих сімей. Допомогу у придбанні подарунків надав народний депутат України Олександр Пономарьов.

Детальніше...
 
Засіла районна комісія
22.12.2015 14:47

22.12.2015 відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядок денний винесено низку питань: про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. На засідання комісії запрошені керівник філії «Куйбишевського райавтодору» Кох С.Р., та керівник Куйбишевського експлуатаційного цеху з водопостачання КП «Облводоканал» Буц А.Ф. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
З професійним святом - Днем енергетика!
22.12.2015 11:19

EnergeЩиро вітаю всіх енергетиків району з професійним святом - Днем енергетика!

Для нашого району енергетична галузь, без перебільшення,  надзвичайно важлива, адже електроенергія – це не лише світло, а й тепло в наших оселях, школах, дитячих садках, лікарнях та установах.

Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення.

Висловлюю вам щиру подяку за працю і сердечно зичу всім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра, енергії у вирішенні життєвих і виробничих питань.

З повагою
Голова Куйбишевської  районної
державної адміністрації                                                                                         Артем Попов

 
Вирішення нагальних питань
21.12.2015 17:00

21.12.15Nov

21.12.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду щодо функціонування геріатричного відділення, в якій взяли участь голова районної ради Юлія Симоненко, начальник управління фінансів Віталій Хоменко, керівники соціальних служб та сільські, селищні голови і голови об’єднаних територіальних громад. На початку засідання голова РДА висловив свою думку щодо можливості збереження в районі геріатричного відділення, хоча не виключав можливості, що в реаліях сьогодення доцільніше перевести мешканців відділення в спеціалізовані заклади. В своєму виступі начальник управління фінансів розповів про витрати на утримання всього відділення і кожної людини окремо. Також було запропоновано керівникам територій по принципу квоти утримувати даний заклад. Голови об’єднаних громад висловили думку, що було б краще даній категорії населення мешкати в спеціалізованому закладі, найближчий такий заклад в м. Оріхів. Їхню думку підтримали всі сільські, селищні голови та голова районної ради. Запропоновано винести дане питання на найближче засідання сесії районної ради.

 
Эдуард Гугнин: Запорожские депутаты должны отказаться от самопиара
21.12.2015 16:55

Запорожский облсовет спустя полтора месяца после выборов, наконец, приступает к настоящей работе: избрано руководство, формируются комиссии. На повестке дня – принятие бюджета.

«Власть, которая работает, а не просто обещает, любить сложно: она выбивает из наезженной колеи, когда предлагает трудоемкие, но эффективные реформы, она не совершает чудеса так быстро, как хотелось бы», - считает Эдуард Гугнин, заместитель председателя Запорожской облгосадминистрации, руководитель фракции «Солидарность» в облсовете.

Детальніше...
 
Президент окреслив головні завдання на наступний рік перед депутатами – боротьба с корупцією та досягнення миру
21.12.2015 16:50

21.12.15FotВтілення реформи децентралізації та творення нової якості місцевої влади стане головним завданням для депутатів рад усіх рівнів. Про це говорили учасники Форуму депутатів місцевих рад партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який відбувся у Києві за участю президента Петра Порошенка.

На Форум прибули понад три із половиною тисячі представників місцевих органів влади з усієї України, зокрема і з Запорізького регіону.

Детальніше...
 


Сторінка 302 з 385
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна