Над районом знову замайорить великий Державний Прапор
13.08.2015 14:48

         13.08.15Veja13.08.2015 Голова РДА А.Попов провів робочу нараду з Запорізької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Є.Левіним, керівником Комиш-Зорянського Цеху №3 філії Концерну та його головним інженером. Учасники зустрічі обговорили технічні питання встановлення в цьому році Державного прапора України на щоглі телевишки до відзначення в районі цього державного свята. Потому учасники наради поїхали на територію Комиш-Зорянського телерадіотранслятора. Голова РДА ознайомився з роботою підприємства. Комиш-Зорянська телевежа одна із трьох найвищих в Україні. Висота телевежі (зі шпилем) – 248 м. Вона знаходиться на висоті 240 метрів над рівнем моря. Неподалік знаходиться Більмак-Могила – найвища точка Приазовської височини. Висота гори – 324 м. Це найвища географічна точка Запорізької і Донецької областей. Телевежа збудована у 1972 році. З 1973 року йде ретрансляція каналів телебачення та радіо. На сьогодні транслюється 6 каналів аналогового телебачення та 32 – цифрового,  канал українського радіо. Також вежа використовується каналами мобільного зв’язку. Директор філії Є.Левін висловив своє задоволення роботою керівника та працівників Комиш-Зорянського телерадіотранслятора.

 
Слова не розходяться з ділом
13.08.2015 14:39

13.08.15Doroga

        Третього серпня до голови райдержадміністрації А.Попова надійшло колективне звернення від жителів, які мешкають по вулиці Щорса в смт Куйбишеве, з проханням надати допомогу в ремонті ділянки дороги.  В результаті сильних опадів потоками дощової води було пошкоджено жорствяну основу дорожнього покриття. У зв’язку з цим проїзд по автодорозі був ускладнений, технічний стан автодороги міг призвести до виникнення надзвичайної ситуації, що загрожувало б життю і здоров'ю людей. Голова райдержадміністрації А.Попов звернувся до народного депутата України О.Пономарьова з проханням допомогти у ліквідації аварійної ділянки дороги. За сприяння народного депутата та за допомогою техніки філії «Куйбишевський райавтодор» завезено будівельні матеріали та проведено повний комплекс ремонтно - дорожних робіт. Вже 13 серпня проблема була вирішена позитивно. Артем Вікторович у робочому порядку побував на місці проведення робіт. Він поспілкувався з мешканцями цієї вулиці, які подякували народному депутату України та голові райдержадміністрації за оперативне вирішення цієї проблеми, зазначивши, що добре, коли слова не розходяться з ділом.

Детальніше...
 
Економія енергоресурсів
12.08.2015 14:57

12.08.15EnergoТенденція зростання цін на енергоресурси обумовлюють необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження серед усіх категорій споживачів. Перехід на альтернативні види палива – це шлях до забезпечення енергетичної безпеки як у Куйбишевському  районі, так і у державі в цілому. Сьогодні всі споживачі енергоресурсів повинні по-господарськи, раціонально використовувати природні види палива задля заощадження власних коштів.

Детальніше...
 
Чергове засідання Ради оборони
12.08.2015 14:56

          12.08.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Про оперативну ситуацію в районі доповів начальник сектору охорони громадського порядку Куйбишевського РВ ГУМВС Юрій Єрмошин. Про стан мобілізації в районі проінформував Куйбишевський міжрайонний військовий комісар Владислав Козлов. Розглянуто інформацію голови Куйбишевської міжрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок Нікіфорова О.В. про необхідність проведення осіннього полювального сезону на території району. За підсумками засідання Рада оборони району серед інших прийнято рішення звернутись до Ради оборони області з клопотанням переглянути рішення про заборону проведення полювання. 

 
Подяка від мам
12.08.2015 13:05

12.08.15MoreУ літній оздоровчий період не залишаються поза увагою влади діти пільгових категорій.

Яскравим і дуже потрібним подарунком від голови райдержадміністрації А.В.Попова був відпочинок на узбережжі Азовського моря дітей, батьки яких є учасниками АТО. Задоволення і позитивних вражень безліч. Діти відчули турботу дорослих, радість спілкування, щастя від мирного сонячного неба та теплого лагідного моря.  У них назавжди залишаться у пам’яті гарні та неповторні спогади про відпочинок та позитивні емоції.

Детальніше...
 
Зустріч з головою ОСББ
11.08.2015 15:20

11.08.15Novosti411.08.2015 голова РДА Артем Попов ознайомився з роботою ОСББ по вул. Запорізькій 46, у смт. Куйбишеве та зустрівся з головою цього об’єднання Світланою Порвіною. Артем Вікторович був приємно вражений проведеним капітальним  ремонтом  як в самому будинку, так і його виглядом зовні. В поточному році,  під час відзначення Дня селища Куйбишеве, це ОСББ  вже було відзначено грамотою та грошовою премією  Куйбишевської селищної ради. З 33 багатоквартирних будинків, які знаходяться на території Куйбишевської селищної ради 21 із них об’єдналися у ОСББ.

 
Голова підтримав ініціативу створення парку відпочинку
11.08.2015 15:12

11.08.15Novosti

11.08.2015 голова РДА Артем Попов цілком і повністю підтримав пропозицію Валентини Родіної, яка, маючи активну громадську позицію, звернулася з проханням допомогти у створенні парку відпочинку для куйбишевців. За сприянням голови  РДА та ТОВ «Україна» до парку було завезено  валуни, які стануть фундаментом для сучасного парку з мальовничим ландшафтним дизайном. Очільник району пообіцяв надавати всіляку підтримку в ході виконання робіт з благоустрою майбутнього парку.

 

Детальніше...
 
Визначились півфіналісти районного турніру з футболу на Кубок газети ”Рідний Край” 2015 року
10.08.2015 15:08

10.08.2015Протягом липня-серпня в районі проходили ігри традиційного районного турніру з футболу на Кубок районної газети ”Рідний Край” серед дорослих та юнацьких команд.

Команди були розбиті на дві групи, в одній з яких, змагались «Вершина» (с.Вершина); «Бізон-Тех» (смт.Куйбишеве), ”Рубін” (с.Шевченкове), «Олімп» (с.Смирнове), а в іншій - «Дружба» (с.Благовіщенка), «Алоінс» (с.Гусарка), «Зірка» (с.Білоцерківка), «Титан» (смт Комиш-Зоря.

Детальніше...
 
Схвалено проект рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад
07.08.2015 14:33

07.08.2015 відбулася сесія Смирновської сільської ради , на якій розглянуто та схвалено проект рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

 


Сторінка 302 з 346
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна