27.11.2015 08:19

27.11.15MuzeyВ районному краєзнавчому музеї експонується виставка самодіяльного художника Олексія Олександровича Шпіньова (смт Куйбишеве). На виставці представлена серія робіт «Рідний край», а також копії картин В.Васнєцова, І. Шишкіна, В. Пєрова та інших відомих художників.

Детальніше...
 
27.11.2015 08:14

GolodomorЩороку в четверту суботу листопада вся Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодоморів і політичних репресій 30-х років минулого століття. Цього скорботного дня ми згадуємо всіх, хто безневинно поплатився життям тільки за те, що був патріотом своєї землі.

Ми схиляємо голову перед світлою пам'яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.

Нехай же пам'ять про них згуртує нас, живих, додасть мудрості та духовної сили для відбудови сучасної Української держави на своїй історичній землі.,

 

Голова Куйбишевської  районної
державної адміністрації                                                                                                        Артем Попов

 
Формуємо бюджет
26.11.2015 15:50

26.11.2015novorg26.11.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з керівниками управління фінансів РДА, управління Держказначейства, керівниками галузей та головами об’єднаних територіальних громад щодо формування бюджетів об’єднаних територіальних громад та районного бюджету на 2016 рік. Присутні обговорили питання взаємодії територіальних громад та проблемні питання при формуванні бюджетів і можливі шляхи їх вирішення.

 
Семінар для сільських, селищних голів
26.11.2015 15:43

26.11.2015novorg126.11.2015 в залі засідань  РДА відбувся плановий навчальний семінар для сільських, селищних голів, секретарів виконавчих комітетів сільських, селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад,на якому порушено низку актуальних питань: про соціальний захист учасників АТО; про стан призначення житлових субсидій в районі; про оздоровлення дітей; про пільговий проїзд учнів Куйбишевського професійного аграрного ліцею; про збільшення розміру орендної плати по договорах оренди невитребуваних часток (паїв) колективної власності; про стан виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів та заборону пропаганди їхньої національної символіки»; про формування місцевих бюджетів на 2016 рік.

 

Детальніше...
 
Підсумки районного конкурсу малюнків та фоторобіт «Світ без насилля»
25.11.2015 15:53

Foto konkurs717 листопада в приміщенні Управління соціального захисту населенн райдержадміністрації відбувся районний конкурс малюнків та фоторобіт «Світ без насилля».

Головна мета конкурсу – залучення уваги широкої громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яких проявів гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію.

Детальніше...
 
Громади області обрані для участі в програмі створення житла та інфраструктури для вимушених переселенців
25.11.2015 15:00

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Бриль від імені Запорізької облдержадміністрації підписав угоду про співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій з метою впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Проект запроваджено для відновлення житлових будинків для внутрішньо переміщених осіб,  об’єктів соціальної інфраструктури у населених пунктах, де оселилися вимушені переселенці, а також соціальних закладів для вразливих груп населення. Реалізація першої його фази триватиме протягом 2015-2018 років у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях завдяки гранту від Уряду Німеччини в розмірі 9 мільйонів євро.

Детальніше...
 
Нарада у заступника
25.11.2015 14:55

Заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування. Розглянуто питання підготовки до проведення заходів у зв’язку із Днем пам’яті жертв голодоморів. В ході наради вона звернула увагу присутніх на необхідність донесення до широкої аудиторії інформації про трагічні події в історії України; вшанування пам’яті жертв голодоморів під знаком консолідації суспільства і стійкості духу Українського народу в усі історичні періоди; на те, що під час формування порядків проведення меморіальних заходів акцентувати увагу на пріоритетні цінності людського життя та недопущенні у майбутньому злочинів проти людяності, нехтування правами та свободами людини.

 
Питання функціонування геріатрії
25.11.2015 14:53

25.11.15Gereatriya2Голова РДА Артем Попов провів нараду з питання функціонування геріатричного відділення ЦРЛ. У нараді взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, голова районної ради Юлія Симоненко, головний лікар ЦРЛ Володимир Мацюця, завідуюча геріатричним відділенням Тетяна Панченко, директор територіального центру соціального обслуговування Валентина Кравець. Присутні  розглянули питання щодо розміщення громадян, які потребують сторонньої допомоги в інтернатних установах Запорізької області. За результатами обговорення відповідальним працівникам надані доручення.

Детальніше...
 
На засіданні ради оборони району
25.11.2015 14:51

25.11.15Naradaoboroni225.11.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району, на якому розглянуто ряд нагальних питань. Начальник Куйбишевського відділення поліції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Олексій Надобних доповів про оперативну ситуацію в районі, перший заступник голови РДА Євген Куриленко проінформував про стан справ, підготовку до роботи в зимовий період блок-посту, який розміщений поблизу смт Куйбишеве, заступник голови РДА Людмила Рябовол надала інформацію про військові частини, які дислоковані на території району. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено відповідальних за виконання поставлених завдань.

Детальніше...
 
Питання наради - ремонт покрівлі школи
25.11.2015 14:45

25.11.15Narada25.11.2915 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з начальником відділу освіти Володимиром Крутьком, начальником відділу економічного розвитку та торгівлі Олександром Василенком, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ольгою Тищенко, директором Олексіївської ЗОШ Анатолієм Котенком. Питання, винесене на розгляд присутніх, - надання допомоги директору школи у вирішенні питання ремонту покрівлі будівлі загальноосвітнього закладу. За результатами наради зобов’язано директора Олексіївської ЗОШ у найкоротші терміни визначитися з об’ємом робіт та необхідною сумою коштів для проведення часткового ремонту покрівлі школи. Також прийнято рішення опрацювати питання з головою Смирновської об’єднаної територіальної громади Олександром Романюком щодо участі громади в проекті ЄС ПРООН для проведення реконструкції покрівлі школи за рахунок коштів проекту.

Детальніше...
 


Сторінка 303 з 376
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна