Патріотичне виховання
20.11.2015 15:15

       20.11.2015 голова РДА Артем Попов спільно зі своїм заступником Людмилою Рябовол взяли участь у патріотичному заході «Україна – територія гідності і свободи» до Дня Гідності та Свободи в СЗОШ «Інтелект» смт Куйбишеве. Артем Вікторович виступив перед учнями та педагогічним колективом школи, наголосивши на тому, що суспільство покладає великі надії на підростаюче покоління, яке має докорінно змінити нашу державу на краще. Присутні заслухали доповідь про історичні події виникнення Дня Гідності та Свободи та головні гасла, з якими відзначають цей день. На захід також запрошено демобілізованих військовослужбовців нашого району, бійців військових частин, які дислокуються на території району, Куйбишевського селищного голову Павла Будника.

 
Вирішення спільних завдань
20.11.2015 15:13

        20.11.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з новообраним Куйбишевським селищним головою Павлом Будником. Артем Вікторович привітав селищного голову з перемогою на місцевих виборах, висловив сподівання на тісну та плідну співпрацю у майбутньому на благо району. Керівники визначилися з пріоритетними напрямками роботи і вирішили, що одне з перших завдань - це проведення реконструкції приміщення ДНЗ «Тополька» Куйбишевської селищної ради.

 
20.11.2015 10:22

5554Шановні жителі району!

      Президентом України, з метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави підписано Указ
«Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи».
        День  Свободи  та  Гідності  -  це  перемога  демократії , ідеалів  патріотизму та  почуттів   національної  гідності . Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, своє прагнення до свободи.
         Цей  знаменний  день  демократії  й громадської  злагоди  нашого  народу став  поворотною  віхою в  історії  розвитку Української держави  і могутнім стимулом 
для  плідної, натхненої  праці  заради  миру  й добробуту
в нашому спільному  домі .
          У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.
        З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  вітаю всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
Бажаю мирного неба над Українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
       Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
       Слава Україні!     Героям слава!!!
З повагою

Голова районної державної
адміністрацій                                                                                                            Артем Попов

 
Нова поліція
19.11.2015 16:07

Куйбишевський РВ ГУМВС України в Запорізькій області ліквідовано. Створено Куйбишевське відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 
Прийміть дитину у свою родину!!!
19.11.2015 14:45

на сайтПротягом життя усі ми потребуємо підтримки близьких людей, а в першу чергу, батьків. Саме батьки оберігають дитину, коли вона робить перші кроки і підтримують в скрутні хвилини дорослого життя. Та, на жаль, не всі діти мають люблячих маму й тата. Є й такі, що з самого народження змушені самостійно долати життєві труднощі,  не розраховуючи на допомогу чи підтримку. Держава створила систему підтримки та виховання дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у вигляді прийомних, опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в сім’ї людей, готових виконувати роль батьків.

Детальніше...
 
18.11.2015 15:36

Відповідно до Указу Президента України від 09.11.2015 №633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи» в районі триває підготовка до проведення тематичних заходів до Дня Гідності та Свободи із залученням галузей освіти, культури, активістів, волонтерів та громадськості.

 
Комісія з Генштабу ЗСУ в районі
18.11.2015 15:35

18.11.2015 до об’єднаного райвійськкомату Куйбишевського та Розівського районів прибула комісія з Генерального штабу ЗСУ з метою перевіркти стану, функціонування та забезпечення територіальної оборони.

 
Робоча зустріч
18.11.2015 15:34

17.11.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм першим заступником Євгеном Куриленком зустрілися з начальником та заступником начальника ДВС Головного управління юстиції в Запорізькій області Максимом Селезньовим та Олегом Клименком, які прибули до району з робочою перевіркою управління ДВС в Куйбишевському районі. Керівники обговорили стан справ у  виконавчій службі та проблемні питання, з якими стикаються працівники у своїй роботі.

 


Сторінка 305 з 376
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна