Позачергова сесія районної ради
11.12.2015 16:15

11.12.2015 відбулася друга (позачергова) сесія Куйбишевської районної ради Запорізької області сьомого скликання. Загальний склад ради - 25 депутатів, взяли участь у сесії - 18,  7 – відсутні з поважних причин. У роботі сесії взяли участь: керівництво райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники редакції районної газети, сільські, селищні голови. Розглянуто ряд питань: про повноваження голови районної ради Симоненко Ю.І., про Регламент роботи районної ради, про Положення про постійні комісії районної ради, про утворення та обрання постійних комісій районної ради, про Положення про президію районної ради, про утворення президії районної ради, про делегування окремих повноважень районної ради Куйбишевській районній державній адміністрації, про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та про встановлення надбавок до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги голові районної ради.

Під час засідання конфлікти між депутатами не виникали. За всі рішення депутати Куйбишевської районної ради проголосували одноголосно. 

 
Готуємось до новорічних та різдвяних свят
10.12.2015 16:23

10.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з керівниками галузей щодо підготовки презентації району на новорічні та різдвяні свята біля Головної ялинки області у м. Запоріжжі. Учасники наради визначилися з представниками від району та обговорили організаційні питання.

 
Радились про допомогу
10.12.2015 16:18

10.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду щодо обговорення вимог листа ОДА від 09.12.205 «Про допомогу у відбудові україномовної школи у м. Красногорівка Донецької області» з начальниками відділів освіти, цивільного захисту населення, містобудування, архітектури та ЖКГ, УСЗН РДА. Присутні обговорили можливості надання посильної допомоги у відбудові Красногорівської ЗОШ №3, яка була пошкоджена в результаті обстрілів терористичними військами.

 
В чарівному світі казок
10.12.2015 10:55

10.12.15KultНа базі районного краєзнавчого музею сумісно з вчителями Гусарківського НВК Стащенко К. О. та Бордюг І. В. проведено виховний захід «В чарівному світі казок». Діти з задоволенням оглянули виставку робіт самодіяльного художника п. Куйбишеве Шпіньова О. О., відгадували назви казок, співвідносили назву казки з відповідною картиною, презентували свої малюнки.

Детальніше...
 
Оздоровлення участників бойових дій
09.12.2015 15:48

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» учасники антитерористичної операції зі статусом учасника бойових дій забезпечуються безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів в порядку черговості в міру надходження путівок щороку строком на 18-21 календарний день, учасники антитерористичної операції зі статусом інваліда війни – позачергово щороку  строком на 18-21 календарний день.

Детальніше...
 
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення
09.12.2015 15:40

09.12.15Nov09.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів четверте в цьому році засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглянули ряд питань: про організацію та проведення медичних оглядів працівників підприємств різних форм власності Куйбишевського району в 2015 році;  про стан невиробничого травматизму в районі за 9 місяців поточного року; про затвердження плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2016 рік.

Детальніше...
 
Обговорили проблеми аграріїв
09.12.2015 15:38

09.12.2015  голова РДА Артем Попов зустрівся з головою райкому профспілки працівників АПК Людмилою Дворецькою та головою районної асоціації фермерів Іриною Єрмак. Під час зустрічі керівник району обговорив з головами громадських організацій питання співпраці у прийнятті рішень, що стосуються соціально-економічного розвитку району та, зокрема, галузі агропромислового комплексу.

 
Рада оборони
09.12.2015 15:35

09.12.15Rada09.12.2015 голова РДА Артем Попов провів чергове засідання Ради оборони району, на якому розглянуто ряд нагальних питань. Начальник сектору Куйбишевського відділення поліції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Володимир Коссе доповів про оперативну ситуацію в районі, перший заступник голови РДА Євген Куриленко проінформував про стан справ,  підготовку до роботи в зимовий період  блок-посту, який розміщений поблизу смт Куйбишеве, розглянуто питання про надання допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та стан витрат і надходжень до благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю». За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено відповідальних за виконання поставлених завдань.

 

 
На особистому контролі
09.12.2015 14:20

IMG 9319Голова райдержадміністрації Артем Попов спільно із   першим заступником Євгеном Куриленком здійснили робочу поїздку на територію Благовіщенської сільської ради з метою особистого контролю за виконанням доручення голови райдержадміністрації провести комплекс дорожно-ремонтних робіт в районі Благовіщенського ставка. З метою запобігання надзвичайним ситуаціям та благоустрою території проведено капітальний ремонт містка, укріплено плитами дамбу, розгорнуто жорству на прилеглих до ставка вулицях села. Роботи проведено за допомогою автотранспорту філії «Куйбишевський райавтодор» оперативно та на належному рівні.

Детальніше...
 


Сторінка 306 з 385
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна