Нарада з питання рейтингових показників
01.12.2015 16:45

01.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з керівниками галузей щодо підсумків комплексної оцінки (рейтингу) результатів діяльності Куйбишевського району за 9 місяців 2015 року. Євген Володимирович проаналізував рейтингові показники, вказав на недоліки в роботі, можливі шляхи вирішення та встановив терміни їх усунення. 

 
За результатами виїзного прийому
01.12.2015 16:41

01.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко здійснив виїзний особистий прийом громадян на територію Благовіщенської сільської ради, під час якого звернулася Благовіщенський сільський голова Ірина Недобуга з проханням надати допомогу у вирішенні питання додаткового  укріплення дамби ставка, де у минулому році була загроза її прориву.

Цього ж дня перший заступник голови РДА Євген Куриленко спільно з начальником філії «Куйбишевський райавтодор» Сергієм Кохом здійснили робочу поїздку до Благовіщенського ставка для відпрацювання питання укріплення дамби з метою упередження надзвичайної ситуації техногенного характеру. Керівники визначилися з будівельними матеріалами та термінами виконання відповідних робіт.

 
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями
01.12.2015 16:40

02.11.2015Novorg101.12.2015 голова РДА Артем Попов під час візиту на територію Смирновської сільської ради напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями вшанував своєю увагою дітей-інвалідів. Артем Вікторович відзначив, що кожна дитина має право бути щасливою, а тим більше, якщо це дитина з особливими потребами. «А тому  громадськість та влада зобов’язані спільно вирішувати проблеми дітей, на долю яких випали важкі випробування, вони мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому» - додав очільник району. Також він висловив слова підтримки батькам діток, побажав здоров’я та терпіння.
Дітям голова райдержадміністрації передав подаруночки.

 
Робоча поїздка до Смирновської громади
01.12.2015 16:38

01.12.2015 голова РДА Артем Попов здійснив робочу поїздку на територію Смирновської сільської ради, де зустрівся зі Смирновським сільським головою Олександром Романюком. Під час зустрічі обговорено питання можливості газифікації населених пунктів Смирновської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
У дружньому колі
01.12.2015 09:57

01.12.15KultНа чергову зустріч збиралися учасники літературно - мистецької вітальні «Свічадо» у Куйбишевській центральній районній  бібліотеці. Цікавою була розповідь С.М.Причиненко про культурне життя у Білорусі. Присутні із зацікавленням  дивились фотосюжети зі свята Білоруської писемності, витвори майстрів - аматорів, обмінялися знаннями про життя  країни – сусідки. Є чому повчитися у братнього народу, адже це десятиріччя проголошене ООН десятиріччям зближення культур. Також дізналися про відзнаки та досягнення нашої районної газети. Звичайно звучали вірші у авторському виконанні Світлани Михайлівни.

Детальніше...
 
01.12.2015 09:49

Zakon chest

Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

 

Ваша відповідальна робота покликана постійно забезпечувати верховенство Закону, захист конституційних прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави. У своїй діяльності Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Нехай життєва  мудрість, успіхи  та наснага в професійній діяльності супроводжують  Вас у служінні Закону на благо нашої незалежної України та рідного краю!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у Ваших оселях пануватимуть мир та затишок!


З повагою 
голова
районної державної
адміністрації                                                                                                                 Артем Попов


 

 

 
30.11.2015 17:38

Голова РДА Артем Попов провів оперативну нараду зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питання активізації роботи в районі щодо залучення інвестицій у підпорядковані галузі за рахунок усіх джерел фінансування.

 
Декомунізація
30.11.2015 17:37

Сільські голови району відповідних сільських рад,  які не прийняли в шестимісячний термін з дня набрання чинності Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» рішень про перейменування вулиць, назви яких підпадають під обмеження, визначені цим Законом, та не демонтували пам’ятники особам комуністичного періоду, меморіальні дошки та зображення, які містять комуністичну символіку, ознайомлені під розписку про їх особистий обов’язок щодо ухвалення таких рішень відповідно до п.6 перехідних положень Закону.

 
30.11.2015 17:35

В районі триває робота щодо збільшення розміру річної орендної плати за сінокоси та пасовища.

 
Правова допомога переселенцям
30.11.2015 17:33

30.11.2015 заступник голови РДА Людмила Рябовол в робочому порядку зустрілась з представником Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ», який прибув до району з метою надання безоплатної вторинної правової допомоги переселенцям. Юристи фонду допомагають з оформленням соцвиплат, відновленням документів, вирішенням трудових, сімейних та вирішенні безлічі інших питань. На зустрічі були присутні директор ЦСССДМ Олена Марусяк та керівник Центру допомоги учасникам АТО Альона Бузало. Заступник голови повідомила про ситуацію, яка склалася в районі з внутрішньо переміщеними особами, так як наш район є близьким до території де ведуться бойові дії. Представник фонду розповів, що в практиці їх співробітників також є допомога військовослужбовцям. Людмила Рябовол висловила надію на тісну та подальшу співпрацю. 

 


Сторінка 310 з 385
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна