Пам’яті Володимира Кіяшко
28.07.2015 10:28

  28.07.15Kiyashko                                                                        Поставте скибку хліба на стакан

                                                                          І голову схиліть в скорботі вічній

                                                                          За тих, кого убив Афганістан,

                                                                          Чиї він душі ранив і скалічив.

              Такими поетичними словами розпочався  вечір – реквієм «Не витравити з серця біль Афгану» в Куйбишевській центральній районній бібліотеці, присвячений пам’яті воїна – афганця, нашого земляка Кіяшко Володимира Івановича з нагоди 50 – річчя  його дня народження за участю мами та сестри. Ведучі заходу Сіляєва В.М. та Куриленко Л.Г. підготували цікаві спогади про  Володимира, прокоментували  сімейний альбом. Його сестра Світлана пригадала всі його найкращі риси характеру: чуйність, доброту, мужність, скромність, відповідальність, розповідь про брата доповнили присутні.  Сумну мелодію на фортепіано подарували присутнім Родіонов О.В. та Балута Г.М.. Пісню «Поговори со мною мама» виконала Садковкіна Ірина  для мами Ніни Степанівни.  Власну поезію про війну декламувала учениця 8 класу Тараскіна Альона. В Куйбишевому  на честь Володимира Кіяшко названо вулицю, пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях. По закінченню заходу відвідали кладовище, де він похований та поклали живі квіти. 

Детальніше...
 
Підсумки четвертої п'ятиденки жнив
27.07.2015 15:42

       27.07.15Jniva27.07.2015 голова РДА Артем Попов, начальник управління АПР РДА Володимир Чернишенко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Людмила Дворецька відвідали ТОВ «Придонецьке», де вручили перехідний приз «Золотий колос» та грамоти членам комбайнового агрегату CASE(комбайнер О.Цибуля)  за зайняте І місце в районному змаганні по збиранню ранніх зернових культур за підсумками ІV п’ятиденки, комбайнери зібрали 1333 т зернових з 190 га. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка.

Детальніше...
 
Визначились переможці районного турніру з футболу на Кубок жнив сезону 2015 року
27.07.2015 07:24

27.07.15Futbol

За ініціативи голови райдержадміністрації А.В.Попова, з метою активізації масової фізкультурно-спортивної роботи на території району та популяризації футболу, а також з нагоди відзначення завершення сільськогосподарських робіт по збиранню врожаю, 25.07.2015 у смт Комиш-Зоря та с.Благовіщенка відбувся традиційний районний турнір з футболу на Кубок жнив сезону 2015 року, в якому взяли участь 7 команд («Вершина» (с.Вершина); «Дружба» (с.Благовіщенка); «Бізон-Тех» (смт.Куйбишеве); «Алоінс» (с.Гусарка); «Зірка» (с.Білоцерківка); «Олімп» (с.Смирнове); «Титан» (смт Комиш-Зоря);

На початку змагань учасників привітали начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Є.В.Шакун та голова районної федерації футболу І.В.Гвоздьов, які акцентували увагу на форматі проведення змагань та закликали учасників до чесної, безкомпромісної гри.

Детальніше...
 
Обговорення ініціативи щодо об’єднання громад
24.07.2015 13:44

24.07.2015 на території Білоцерківської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Білоцерківки та Черешневе, в  яких взяли участь 80 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови  Ігоря Гнатуші щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря. Більшість присутніх позитивно висловились щодо перспективи розвитку громади після об’єднання. За підсумками обговорення вирішено винести питання на розгляд сесії сільської ради.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 14:55

23.07.15Novosti          23.07.2015 мешканцями Гусарківської сільської ради проведене громадське обговорення питання щодо  об’єднання територіальних  громад.  В заході взяли участь секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик та заступник Куйбишевського селищного голови Микола Саїнський. Розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі «За» та «Проти»,  учасники зібрання одноголосно підтримали пропозицію про об’єднання територіальних громад та запропонували обговорити це питання на  загальних зборів мешканців сільської ради 30.07.2015.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 14:54

         23.07.2015 відбулося громадське обговорення мешканцями  Благовіщенської сільської ради питання про об’єднання  громад у єдину спроможну територіальну громаду. За підсумками обговорення прийнято рішення винести питання щодо підтримки ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови про об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря на сесію Благовіщенської сільської ради, що відбудеться 24.07.2015.

 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 14:53

            23.07.2015 громадським активом Мар’янівської сільської ради -депутатами, керівниками місцевих підприємств, установ,відбулося обговорення питання щодо об’єднання територіальних  громад.  На засіданні розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі висловлені думки, сільські активісти прийняли рішення підтримати пропозицію про об’єднання територіальних громад та винести це питання на розгляд загальних зборів мешканців сільської ради, які відбудуться 5 серпня 2015 року.

 
Робоча зустріч голови РДА
22.07.2015 15:42

22.07.15Novosti         22.07.2015 у голови РДА Артема Попова відбулася робоча зустріч із начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадієм Тимченком, заступником директора ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолієм Коцуром,  начальником філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом. Обговорено питання щодо стану автомобільних доріг на території району, фінансування ремонтних робіт, проведення аварійно-відновлювальних робіт на ділянці автодороги Куйбишеве –Бердянськ, пошкодженої сильними дощами під час минулої негоди, та  проведення ямкового ремонту і санітарної вирубки порослі на узбіччі автодороги Комиш-Зоря - Шевченківське. Представники обласного керівництва запевнили, що порушені питання будуть вирішені позитивно.

 

 
Роз'яснення тривають
22.07.2015 15:34

              22.07.2015 інформаційно-роз’яснювальна група в складі заступника голови РДА Людмили Рябовол, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко, начальника фінансового управління РДА Віталія Хоменка, Комиш-Зорянського селищного голови Ігора Гнатуші відвідали територію Білоцерківської та Благовіщенських сільських рад з метою надання роз’яснень з питань  щодо об’єднання територіальних громад.

Детальніше...
 


Сторінка 311 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна