Обласний благодійний телевізійний марафон
21.10.2015 10:06

     Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2015 №314 «Про проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України» у жовтні 2015 року в області продовжується благодійний телевізійний марафон до Дня захисника України.

      Метою телемарафону є забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції на Сході України, вшанування українських воїнів, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідного ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України.

Детальніше...
 
21.10.2015 08:41

Змінено графік роботи облдержадміністрації

Розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 15.10.2015 № 385 з  19 жовтня 2015 запроваджено  єдиний розпорядок роботи року  для  апарату  та  структурних  підрозділів обласної державної адміністрації:

         початок робочого дня – 08.00;

         обідня перерва – 12.00 – 12.45;

         кінець робочого дня – 17.00;

         кінець робочого дня у п’ятницю – 15.45.

 
Патріотична година
20.10.2015 12:33

       20.10.15Zahisnik14 жовтня в Україні  Указом Президента встановлено державне свято – День Захисника України. Цій славній даті нашої героїчної історії було присвячено патріотичну годину «І совістю кожного стане пам’ять про подвиги ваші…», яка відбулася в Куйбишевській загальноосвітній школі «Інтелект». Підготували та провели її працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки. На захід запрошено нашого земляка, воїна АТО – Лисенка Євгена Сергійовича. Воїнам-захисникам сьогоднішнього дня свої власні поезії продекламували учениці 8-го класу Куйбишевської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Тараскіна Олена та Чичарова Олена. Із великим захопленням учні 11 класу прослухали про всіх тих, хто сміливо та безстрашно боронив нашу землю від ворогів, починаючи з часів козаччини і до наших днів. Подвиги захисників України – це велика і велична правда історії. Ми повинні пам’ятати, що для кожного з нас вони справжні герої!

Детальніше...
 
Свято захисників Вітчизни в дитячій бібліотеці
20.10.2015 12:29

                20.10.15KultЦе свято учні третіх класів  Куйбишевської школи «Інтелект» (керівники В І.Дідевич та  Н.А.Корінець) зустріли в затишних залах районної дитячої бібліотеки. Бібліотекарі підготували ігрову програму  «Ати-бати, ось такі ми всі солдати». Проходив захід у пізнавально-ігровій формі. Діти  дізналися про цікаві історії військовослужбовців Збройних Сил незалежної України, про звичаї та бойову звитягу українського козацтва.  Зацікавлено діти переглянули короткий відеокліп про будні і бойову підготовку козаків Запорізької Січі.  Хлопці, майбутні воїни, випробували себе в різноманітних конкурсах та іграх. Багато із них удостоєні честі отримати медалі «Кращий розвідник», «Кращий стрілець», «Незвичний дуелянт».

Детальніше...
 
В Смирновому відкрито пам*ятник Героям АТО
19.10.2015 15:36

15.10.15ATO15.10.2015 в с. Смирнове було відкрито пам’ятник «Пам’ятайте героїв АТО!» пам’яті захисників Вітчизни, нащадкам славетних козаків, які зупинили агресію Росії, проливши свою кров в ім’я незалежності України. Ініціатором встановлення пам’ятника виступив загін місцевої самооборони «Берда», їх ідею було підтримано головою Смирновської сільської ради та громадою. На захід запрошено голову РДА Артема Попова, якому було надано право разом із командиром 3-го окремого полку спецпризначення ЗСУ м. Кіровоград відкрити пам’ятник. Вшанувати пам’ять Героїв прийшли місцеві жителі, учні, загін місцевої самооборони «Берда».

Детальніше...
 
50 річний ювілей Куйбишевській СЗОШ "Інтелект"
19.10.2015 15:22

17.10.15Shkola17.10.2015 в РБК відбулися урочистості з нагоди 50 річчя створення СЗОШ «Інтелект». Святкувати ювілей розпочали зі стін рідної школи, куди було запрошено випускників всіх років, вчителів. Гості мали змогу пройтися коридорами школи, згадати часи навчання та переглянути фотоархіви. В РБК відбувся святковий концерт, підготовлений силами учасників художньої самодіяльності РБК та СЗОШ. Заступник голови РДА Людмила Рябовол привітала ювілярів та вручила грамоту голови РДА. Помічник народного депутата Олександра Пономарьова Ірина Єрмак вручила школі від нардепа 3 монітори для комп’ютерного класу. Урочистості пройшли в теплій обстановці.

Детальніше...
 
Нова машина для Новоукраїнської амбулаторії
19.10.2015 15:14

19.10.15NovoUkr19.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол провів зустріч з колективом ЦПМСД, де поспілкувався з працівниками, ознайомився з роботою центру. По закінченню зустрічі голова РДА здійснив робочу поїздку до Новоукраїнської амбулаторії ЗПСМ. Саме цього дня дирктор ТОВ «Гермес» Олександр Машинський вручив завідуючій амбулаторії ключі від автомобіля «Рено», який буде використовуватися для медичного обслуговування населення. Атем Вікторович подякував О.Машинському за підтримку вітчизняної медицини та всіляке сприяння розвитку нашого району.

Детальніше...
 
Відкриття музею в Білоцерківці
19.10.2015 15:00

19.10.15BCГолова райдержадміністрації А.В.Попов здійснив робочу поїздку на територію Білоцерківської сільської ради з метою відкриття сільського музею.

З 1963 року в Білоцерківській середній школі діяв гурток «Червоних слідопитів» під керівництвом вчителя Ніколаєнка Івана Григоровича. На основі зібраних матеріалів був створений музей бойової слави, а в 1978 році в новозбудованій школі виділили приміщення для музею, де силами вчителів, учнів, жителів зберігалася історія села Білоцерківка. В 2010 році музей був закритий. І от в цьому році група небайдужих ентузіастів звернулася до сільського голови Ключника П.С. з проханням надати приміщення для музею. До звернення з розумінням поставилися депутати і виділили приміщення в центрі села. Але стала нова проблема – необхідно було зробити ремонт. Тоді звернулися з проханням про допомогу до голови районної державної адміністрації Попова Артема Вікторовича.

Детальніше...
 
Виставка художньої школи
16.10.2015 15:20

16.10.15KultДо Дня захисника України та Українського козацтва у фойє районного будинку культури експонуються роботи учнів Куйбишевської дитячої художньої школи.  Виставка викликала велику зацікавленість дітей та молоді селища.

Детальніше...
 
Медалі афганцям
16.10.2015 14:12

16.10.15Afganci

Голова РДА Артем Попов в урочистій обстановці вручив пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» (Указом Президента України від 10 жовтня 2014 року №765). 

Він відзначив, що наш район завжди славився справжніми чоловіками, які не ховаються від труднощів, та завжди готові стати на захист рідної землі, своєї сім’ї. Побажав афганцям міцного здоров’я, гарного настрою, успіхів на роботі, злагоди в сім’ях  та мирного неба над головою.

Детальніше...
 


Сторінка 311 з 375
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна