Вшанували сім’ї загиблих героїв АТО
15.10.2015 14:40

15.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол зустрівся з сім’ями загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців району. Голова поспілкувався з рідними загиблих, висловив слова співчуття з приводу їх втрати та пообіцяв і надалі всіляко підтримувати та надавати посильну допомогу. Артем Вікторович наголосив на тому, що підтримка сімей загиблих та взагалі військовослужбовців нашого району є одним із пріоритетів його роботи. З нагоди святкування Дня захисника України голова РДА особисто від себе передав родинам продуктові набори,солодощі для дітей та матеріальну допомогу.

 
Перевірте себе у списку виборців.
15.10.2015 13:55

Шановні виборці! Повідомляємо, що на всі виборчі дільниці нашого району передано попередні списки виборців.  Кожен виборець  має змогу ознайомитись зі списком виборців протягом робочого дня в приміщенні дільничної виборчої комісії та у випадку виявлення неточностей звернутися до неї або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації для їх усунення. Заяви особисто від виборців приймаються до 19 жовтня цього року. Подана після зазначеного строку заява не розглядається. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.Якщо ви не отримали запрошення, велика вірогідність того, що вас немає у списку. Особливу увагу слід звернути на наявність-відсутність в попередньому списку  18-19 річних виборців, які зареєстровані в населенному пункті, але не брали участі у попередніх виборах.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборцівзалишається незмінною:смт Куйбишеве, вул.Леніна 54, каб., 16 другий поверх приміщення районної державної адміністрації. Телефон - 2-23-81

 
Покрова
15.10.2015 09:55

14.10.15Pokrova14 жовтня 2015 року в м. Запоріжжі на історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» національного заповідника «Хортиця», під гаслом «Хортиця єднає Україну!», відбувся VI Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Художню самодіяльність району на святі представляли: фольклорний ансамбль «Гусарочка» національно-культурного товариства «Гусарка» та народний самодіяльний хор «Гетьман» районного будинку культури.

Детальніше...
 
В районі відзначили День захисника України
13.10.2015 14:26

13.10.15DenZahisnika13.10.2015 в районі проведено урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Зранку демобілізовані військовослужбовці району та військовослужбовці військових частин, які дислокуються на території району, зібралися на Меморіалі Слави, щоб вшанувати пам’ять загиблих захисників нашого краю в різні історичні періоди - в роки Другої Світової війни, героїв-афганців, прикордонників, учасників АТО. На знак пам’яті за загиблими було оголошено хвилину мовчання та покладання квітів до закладеного каменя на місці встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО. Потім під державним прапором урочистою ходою військові вирушили до РБК, де їх живим коридором зустріли діти з державними прапорами та оплесками. Під час урочистої частини голова РДА Артем Попов привітав всіх присутніх з наступаючим святом та вручив майже 70-ти демобілізованим військовослужбовцям району грамоти за сумлінне виконання громадянського обов’язку перед Україною, вірність Присязі, незламну волю до перемоги та з нагоди Дня захисника України. Побратимів також привітали демобілізований Іван Шиш та заступник командира роти матеріального забезпечення 79 ОАМБ, старший лейтенант Герман Бурмістров. Виступаючі подякували братам по зброї за виконання обов’язку та побажали всіляких людських гараздів, швидкої перемоги і мирного неба. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність України. Святковий настрій дарували учасники художньої самодіяльності РБК.

Детальніше...
 
Шановні ветерани війни, воїни Збройних Сил України!
13.10.2015 12:24

ed397c9

 

Сердечно вітаю вас з нагоди свята - Дня захисника України!

 

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попередуМої сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

 

 Міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

 

 

Голова Куйбишевської районної

 державної адміністрації                                                                     Артем Попов

Сердечно вітаю вас з нагоди свята - Дня захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попередуМої сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

 Міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

 
Європейський тиждень місцевої демократії
13.10.2015 12:02

Відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2007 року  №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії» з 12 по 18 жовтня 2015 року в районі проводяться заходи, спрямовані на ознайомлення населення, зокрема молоді з діяльністю районної, сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів.

Методичні рекомендації щодо проведення Європейського тижня місцевої демократії розміщені на Інтернет-сторінці Асоціації міст України та громад www.auc.org.ua  та на сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.uaв розділі Міжнародне співробітництво/Європейський тиждень місцевої демократії.     

 
Обласний благодійний телевізійний марафон
13.10.2015 07:36

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2015 №314 «Про проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України» у жовтні 2015 року проводитиметься обласний благодійний телевізійний марафон до Дня захисника України.

Метою телемарафону є забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції на Сході України, вшанування українських воїнів, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідного ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України.

Детальніше...
 
Дитячий майданчик в Білоцерківкі
12.10.2015 14:51

         12.10.15BC12.10.2015 голова РДА Артем Попов разом з Білоцерківським сільським голвою та директором ТОВ "Зірка" в урочистій обстановці відкрили на території села Білоцерківка дитячий ігровий майданчик. На відкриття майданчика зійшлися діти, школярі та дорослі.

Детальніше...
 


Сторінка 312 з 375
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна