"Парк захисників"
09.10.2015 14:13

09.10.15Park09.10.2015 в центральному парку смт Куйбишеве відбувся святковий захід «У парку лунає духовий оркестр» присвячений Дню захисника України. Основною метою заходу було вшанування демобілізованих військовослужбовців смт Куйбишеве, а також відкриття оновленої та облаштованої зони відпочинку парку. На початку заходу перед присутніми виступив голова РДА Артем Попов, який подякував небайдужим громадянам, ініціаторам відновлення зони відпочинку та всім тим хто долучився до цього проекту. Голова зголосився і надалі підтримувати всі ініціативи громадськості, направленні на покращення та розбудову території району, і в знак цього нагородив грамотами РДА Валентину Родіну – ініціатора відновлення парку та Миколу Саїнського заступника Куйбишевського селищного голови за ініціативність, активну громадську позицію  та значний особистий внесок у благоустрій і розбудову селища. На урочистості запрошено демобілізованих військовослужбовців селища Куйбишеве, яким вручено відзнаку територіальної громади медаль «Честь і Слава», а військовослужбовцю Олексію Омелянчуку, за представленням командира 55-ї окремої артилерійської бригади,  вручено медаль «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ». 

Детальніше...
 
08.10.2015 14:59

фото юристШановні служителі закону!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

 

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

 

З повагою голова районної

державної адміністрації                                                                                          Артем Попов

 

 
08.10.2015 09:17

08.10.15УСЗНДля активізації роботи з призначення та надання населенню житлових субсидій на період опалювального сезону  2015/2016 років в Куйбишевському району триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з населенням району. Підготовлено низку публікацій у районну газету «Рідний край», проводяться зустрічі з громадянами.

7 жовтня 2015 року начальник управління соціального захисту населення провів зустрічі з приватними підприємцями району смт. Куйбишеве та Комиш-Зорі  та надав роз’яснення з питань призначення та надання населенню житлових субсидій на період опалювального сезону  2015/2016 років.

Детальніше...
 
Пам’ятка щодо запобігання поліомієліту
07.10.2015 14:54

Поліомієліт представляє собою гостре інфекційне захворювання вірусної етіології, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту.

Клінічні прояви поліомієліту поліморфні. У понад 90% інфікованих осіб інфекція  є безсимптомна, у 4-8% захворювання перебігає в абортивній формі без рухових порушень. Абортивна форма поліомієліту може проявлятися у вигляді гострої респіраторної інфекції, гострої кишкової інфекції, у 1% хворих розвивається серозний менінгіт. Лише у 1-10 з кожних 1000 сприйнятливих до захворювання осіб (0,1-1,0%) розвивається паралітична форма хвороби з ураженням мотонейронів клітин переднього рогу спинного мозку з наступним стійким випадінням їх функцій, розвитком паралічів і парезів.

Детальніше...
 
ГО "Берда" планує відкрити соціально-реабілітаційний центр
07.10.2015 14:51

07.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол здійснили робочу поїздку на територію Смирновської сільської ради, де ознайомилися з роботою установ, сільськогосподарських підприємств та освітніх закладів. Також керівники РДА зустрілись та поспілкувались з командиром громадської організації «Загін самооборони «Берда» Василем Скрибцем, який розповів про діяльність ГО та намір відкрити соціально-реабілітаційний центр загону «Берда». Голова оглянув хід ремонтних робіт у приміщенні центру та підтримав ініціативу місцевих активістів.

 
Оголошення
07.10.2015 08:00

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ

В центральний парк в смт Куйбишеве біля Меморіалу Слави 09.10.2015 о 15.00 на святковий захід «У парку лунає духовий оркестр».

В районний будинок культури 13.10.2015 о 10.00 на урочистості та концертну програму «Вклоняємось захисникам доземно».

Заходи присвячені Дню захисника України.

Оргкомітет

 
Розглянула Громадська рада
06.10.2015 14:01

06.10.15GromRada06.10.2015 в приміщенні РДА відбулося засідання Громадської ради, на яке запрошено керівника апарату РДА Лілію Кириченко, начальника відділу архітектури, містобудування та ЖКГ РДА, головного архітектора району Ольгу Тищенко, начальника відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександра Василенко. Першим питанням порядку денного було обговорення процесу децентралізації в країні та Куйбишевському районі. Присутні переглянули три відеоролики, розроблені за підтримки швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).

Детальніше...
 
Виконавці району на фестивалі ”Зорепад-2015”
06.10.2015 10:35

06.10.15ZorepadЗ метою популяризації української культури, підтримки і розвитку творчого потенціалу області традиційно протягом вересня-жовтня в області проходить молодіжний фестиваль естрадного мистецтва ”Зорепад-2015”.

Фестиваль з багаторічною історією, що проходить під керівництвом заслуженого діяча культури Артемьєва Володимира Євгеновича, вже 24-й рік поспіль знаходить та відкриває нові імена, нові таланти та нові зірки.

Конкурс проходить у таких жанрах: сучасна пісня, авторське виконання, сучасна інструментальна музика, сучасна хореографія, циркове мистецтво, оригінальний та розмовний жанр в три етапи: підготовчий, зональні відбіркові тури, фінальний тур та гала-концерт.

Детальніше...
 
Від читача - до читача
06.10.2015 09:13

06.10.15KultВиставка обміну книгами із власних бібліотек користується великим попитом у читачів Куйбишевської центральної районної бібліотеки, де людина має змогу ознайомитися навіть з тими виданнями, яких немає у фондах, та отримати неймовірне задоволення від прочитаного.

Вже не перший рік районна бібліотека проводить доброчинну акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Громадяни мають нагоду подарувати нові видання та прочитані книги. Так у 2015 році поповнили бібліотечний фонд: Левада А.П., Німченко В.І., Підпала Л.І., Марочко В.М., Шевчук С.П., Саїнський М.А., Манмарь Л.М., Панасевич О.М., Дубина А.С., Бичик Л.В., Демченко Г.І., Мавроді В.Г., Орлов Ю.С., Глухіх Р.І., Тарасенко О.О., Юнак К.О., Мордатенко К.М., Калюжний В.В., Карпачов О.М.. Бібліотека отримала доволі цінні та різножанрові  твори: історичні, детективні романи, українську та світову класику. Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі.

Детальніше...
 
210 років с. Смирнове
05.10.2015 15:35

03.10.2015 с. Смирнове нашого району відзначило 210-річчя з дня заснування. Привітати сільчан з поважним ювілеєм села завітали голова РДА Артем Попов, який подарував Смирновській амбулаторії небулайзер, вручив 5 грамот та подарунковий сертифікат на ремонт ДНЗ «Колосок». Також Артем Вікторович передав слуховий апарат інваліду, який цього потребував. Голова районної ради Юрій Савчук вручив почесну грамоту громаді та дві ікони, депутат обласної ради Генадій Леус подарував бензопилу для вирішення господарських проблем громади. Цінним був подарунок від військовослужбовцій військової частини, яка тимчасового розташовується на території ради – картина з українським колоритом. Представник народного депутата України О.С.Пономарьова Олександр Бабанін подарував малечі дитяче свято: атракціони, солодощі. Із святковим настроєм та піснями смирновців вітали творчі колективи сіл Олексіївка, Титове, Білоцерківка, Гусарка та селища Комиш-Зоря. Спонсорську допомогу у організації та проведенні свята надали ПП та сільськогосподарські підприємства сільської ради.

 


Сторінка 313 з 375
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна