Вирішення нагальних питань
08.12.2015 17:14

08.12.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з питання подальшого фінансування загону місцевої пожежної охорони смт Комиш-Зоря. У нараді взяли участь заступник та перший заступник голови, Комиш-Зорянський селищний голова, начальник Куйбишевського районного сектору ГУДСНС України в Запорізькій області, начальник загону місцевої пожежної охорони смт Комиш-Зоря. Прийнято відповідні рішення.

 
За "круглим столом" з демобілізованими
07.12.2015 16:57

07.12.15CZ07.12.2015 у Куйбишевському РЦЗ пройшло засідання "круглого столу" для учасників АТО  з метою  вирішення проблемних питань при отриманні  гарантованих державою соціальних послуг  та пільг.

У засіданні взяли участь    директор РЦЗ  Світлана Боркун, керівник центру допомоги учасникам АТО Альона Бузало,  начальник ЦСССДМ Олена  Марусяк, заступник  начальника УСЗН РДА Оксана Ємченкоа,  начальник відділу праці  УСЗН Віталій Чернишенко,  начальник відділу по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці УСЗН РДА  Ірина Кльованик. Темою обговорення стали питання забезпечення учасників АТО путівками на санаторно- курортне лікування,  суперечності у вимогах до довідок при придбанні квитків на автостанціях, якості медичного обслуговування , виділення земельних ділянок, отримання статусу УБД, надання юридичних консультацій, психологічна адаптація воїнів.  Працівниками служб акцентувалася увага учасників АТО на тому, що при виникненні ситуацій, коли порушуються їх права,  не варто замикатися в собі, накопичуючи образи. Проблеми необхідно озвучувати і спільними зусиллями шукати шляхи їх вирішення. Присутні воїни висловили своє бачення труднощів адаптації до мирного життя. Керівник Центру допомоги розповіла про діяльність та направленість Центру, досягнуті результати.

Детальніше...
 
Вітання бійцям ЗСУ
07.12.2015 16:56

06.12.2015 волонтери району організували привітання бійців військових частин, які дислокуються на території району з Днем Збройних Сил України. Військовослужбовців вітали піснями, солодощами, школярі виготовили і передали вітальні листівки, патріотичні сувеніри та обереги.

 
07.12.2015 16:55

07.12.2015 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела робочу нараду з начальником відділу культури і туризму РДА Юрієм Поповим, директором РБК Людмилою Суржею, за участі помічника народного депутата України О.Пономарьова Ірини Єрмак щодо організації новорічних свят в районі.

 
07.12.2015 16:54

         07.12.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко відвідав блок-пост та оглянув умови опалення. Було прийнято рішення підвезти дров для опалення блок-посту.

 
07.12.2015 16:53

07.12.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з керівником Куйбишевсього відділення Запорізької обласної дирекції публічного акціонерного товариства «Райффайзен банк «Аваль» Іриною Синько. Обговорено поточні питання діяльності закладу.

 
Волейбол. Команда ”Гермес” прийняла участь в турнірі у Розівському районі.
07.12.2015 10:00

07.12.15VolebУ с.Пролетарське Розівського району пройшов міжрайонний турнір з волейболу серед команд чоловіків на Кубок ”Золотої осені”.

Традиційно до участі у цих змаганнях запрошується Куйбишевська команда ”Гермес” (тренер Сергій Сліпченко), яка два роки поспіль була володарем цього спортивного трофею.

Детальніше...
 
07.12.2015 09:17

deputШановні депутати районної, сільських, селишних рад, територіальних об’єднаних громад, члени виконавчих комітетів, працівники органів місцевого самоврядування!

Сердечно вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! 

 

День місцевого самоврядування - свято, в якому об’єднані сподівання, віра, прагнення і впевненість громадян зробити все для того, аби наша держава, наш  район були міцними, а люди – щасливими і заможними

Реалії сьогодення ставлять перед нами ціль – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди.

Хай результат нашої спільної праці буде плідним, а плани та сподівання здійснюються та увінчуються успіхом!

 

 

З повагою

Голова Куйбишевської районної

державної адміністрації                                                                                    Артем Попов

 

 
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
04.12.2015 16:19

04.12.15Proti03.12.2015 року Куйбишевський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів Круглий стіл для установ, організацій – суб’єктів соціальної роботи «Сучасні потреби та технології соціальної профілактики насильства: нормативно-правова база та реалії життя» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Фундаметнальна мета заходу: консолідувати організаційні спроможності установ та закладів, які в межах своєї компетенції надають допомогу жертвам насильства, а також відповідають за надання інформаційної, консультативної та соціальної допомоги дітям, особам, сім’ям та їх членам з питань щодо попередження насильства та корекції  його наслідків. В процесі роботи було розглянуто низку проблем та задач із вказаного питання. Актуальними темами  однозначно стали: «Реально діючі механізми захисту прав людини з питань насильства на законодавчому рівні»; «Проективні наслідки насильства в сім’ї»; «Будь-які війни зароджуються в головах у дітей» та інші. Підняті проблеми викликали жваве обговорення, пропозиції щодо подальшої роботи. Спільно вироблено концепцію щодо актуалізації партнерської діяльності установ/організацій виконавчої сфери, громадськості, територіальних громад. Грунтовним та проникливим був виступ заступника голови РДА Людмили Рябовол, яка підвела підсумки  засідання за Круглим  столом, окреслила конкретні проблеми, вирішення яких найближчим часом необхідно розпочати.

Детальніше...
 


Сторінка 314 з 391
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна