До відома громадян
06.07.2015 12:00
  1. Агресор Путін цинічно бреше, що в Росії немає агресивних планів, і вона нікому не загрожує.

В.Путин, президент РФ, 25.06.2015 встретился с выпускниками высших военно-учебных заведений. Выступая перед курсантами, глава государства заявил, что у России нет намерения представлять угрозу для каких-либо стран: «Россия - это открытая миру страна, которая выступает за укрепление сотрудничества и партнерства со всеми, кто к этому готов. У нас нет и не может быть агрессивных планов. Мы никому не угрожаем и любые спорные вопросы стремимся решить исключительно политическими средствами. С уважением относимся к международному праву и интересам других стран…» //tvc.ru

Детальніше...
 
Вечірня екскурсія
03.07.2015 13:12

           03.07.15KultУ районному краєзнавчому музеї відбулася «Вечірня екскурсія» для молоді. Відвідувачі побували у «нічному» лісі та послухали спів птахів, ткали на старовинному верстаті, грали на музичних інструментах, побували у гостях у господині «хати». В оновленому залі «Етнографії» слухали музику 80-х років на бабінному магнітофоні.

Детальніше...
 
Бібліотека за здоровий спосіб життя
02.07.2015 13:38

      02.07.15Kult2З метою формування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок, виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я, в читальному залі Куйбишевської центральної районної бібліотеки провели бесіду «Наркоманія – пастка для юні». Були подані корисні поради як уберегтися від страшної загрози, переглянули літературу про наркоманію. Діти охоче виконали творче завдання «Моя відповідь така», яке підготувала бібліотекар юнацької кафедри Л.Г. Куриленко.

Детальніше...
 
Голова РДА зустрівся з представниками громадськості
02.07.2015 13:29

         02.07.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з представниками громадськості Куйбишевського району, які звернулися до очільника області з метою обговорення низки актуальних для району питань. Під час зустрічі, зокрема, були обговорені питання соціально- політичної ситуації в країні , проблемні аспекти соціального захисту та забезпечення громадян.

        Значна увага була приділена питанню підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Куйбишевського району Запорізької області.Вислухавши представників, Артем Попов наголосив на важливості постійного діалогу громадськості з керівництвом району, прийняття до уваги їх пропозицій в роботі органів влади.  

 
Візит на територію Шевченківської сільської ради
02.07.2015 13:27

        02.07.2015 голова РДА Артем Попов за участю керівника апарату РДА Людмили Рябовол здійснив виїзд на територію Шевченківської сільської ради. В ході візиту Артем Попов зустрівся з сільським головою Геннадієм Крамаром та керівниками сільськогосподарських підприємств. Обговорені основні питання розвитку території сільської ради, підготовки і збору ранніх зернових культур, цінової політики на аграрному ринку. Також голова РДА відвідав заклади соціальної сфери та зустрівся з їх керівниками. Очільник району відзначив позитивну роботу сільського голови, його організаторські якості та господарський підхід до справи.

 
До відома громадян
02.07.2015 09:31

1.Результати зустрічі контактної групи у Мінську

На зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську пропозиції української сторони залишилися без відповіді. Зустріч пройшла у форматі Україна-Росія-ОБСЄ, а представники терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» тільки були присутні на ній.

Україна спільно з ОБСЄ запропонувала залучити до роботи Контактної групи представників Міжнародного комітету Червоного Хреста і Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ.

З української сторони також було висунуто пропозицію про створення п'ятої підгрупи - з питань українсько-російського кордону, а також поставлені питання щодо припинення вогню, відведення важкого озброєння і обміну полоненими за принципом «всіх-на-всіх».

Детальніше...
 
Робоча поїздка голови РДА
01.07.2015 14:28

        01.07.2015 голова РДА Артем Попов за участю керівника апарату РДА Людмили Рябовол здійснив виїзд на території Вершинської та Мар’янівської сільських рад. В ході візиту Артем Попов зустрівся з сільськими головами Олександром Марюхою, Наталією Канюк, ознайомився із роботою та функціонуванням закладів соціальної сфери та окреслив коло проблемних питань, які необхідно вирішити найближчим часом. Також під час робочої поїздки очільник району обговорив з керівниками сільськогосподарських підприємств, які розташовані на зазначених територіях, питання підготовки і збору ранніх зернових культур, цінової політики на аграрному ринку, подальшого соціально-економічного розвитку територій, а також пріоритетні напрямки роботи аграріїв.

 
Робоча зустріч з підприємцем
01.07.2015 14:27

           01.07.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з фізичною особою підприємцем Сергієм Коноваловим, який надає послуги з перевезення пасажирів на трьох приміських автомобільних  маршрутах загального користування, що не виходять за межі Куйбишевського району. В ході зустрічі обговорено питання надання якісних послуг мешканцям району, формування обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів, а також розглянуто стан виконання умов договорів, укладених між РДА та ФОП Коноваловим. В бесіді взяли участь керівник апарату РДА Людмила Рябовол, заступник начальника управління агропромислового розвитку Валерій Коломоєць, начальника відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександр Василенко.

 
Зустріч з директором ТОВ "Україна"
30.06.2015 15:10

       30.06.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з директором ТОВ «Україна» Сергієм Шайдовським. В ході зустрічі обговорено питання підготовки та збору ранніх зернових культур, стану забезпечення паливно-мастильними матеріалами для проведення жнивної кампанії 2015, економічного обґрунтування цін на сільськогосподарську продукцію, а також пріоритетні напрямки роботи товариства.

 


Сторінка 333 з 368
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна