Вклад куйбишанина
09.04.2015 12:48

        09.04.15KultЗа ініціативою Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації в місті Запоріжжі видано методичний посібник «Збірка музичних  творів для оркестру духових інструментів». До цього посібника увійшов «Марш» Є. Глєбова з кінофільму «Вінок сонетів», який аранжирував та переклав для духового оркестру Юрій Іванович Рябов - учасник духового оркестру, керівник народного самодіяльного вокально-інструментального ансамблю районного будинку культури.

 
Готуємось до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни
08.04.2015 15:10

          08.04.15Novosti208.04.2015 голова РДА Павло Будник провів засідання районного оргкомітету із підготовки та проведення заходів із відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. На розгляд засідання винесено ряд питань: про районні заходи із відзначення вказаних подій; про опублікування в районній газеті інформації про земляків - учасників бойових дій; про конкурс стану облаштування пам’ятників загиблим під час ВВв в районі; про широке використання державної символіки України, червоних маків; про донесення до громадськості інформації про звитягу Українського народу у визвольній боротьбі, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції. За результатами засідання надано ряд доручень відповідальним керівникам.

 
Зустріч з учасником АТО
08.04.2015 15:08

       В музеї ім.М.Я. Гудіни відбулася зустріч з прикордонником, учасником АТО Вадимом Порвіним «Герої нашого часу», який повернувся додому після демобілізації. Перед присутніми виступили Гусарківський сільський голова, директор музею, мати та дружина В.Порвін розповів про службу в зоні АТО, будні, життя та враження. Присутнім продемонстровано фото презентацію «Армійські будні». Бійця вітали односельці, фольклорний ансамбль «Гусарочка», а мати військовослужбовця, який поранений і знаходиться в шпиталі, заспівала для Вадима «Молитву матері».

 
Відкрито експозиційний стенд «Україна вшановує героїв-синів»
08.04.2015 15:07

         07.04.2015 в районному музеї ім. М.Я.Гудіни в с. Гусарка відкрито експозиційний стенд «Україна вшановує героїв-синів». На стенді розміщено фотографії та інформація про загиблих в АТО військовослужбовців Запорізької області.

 
Великодні подарунки солдатам!
08.04.2015 15:02

07.04.15Novosti3В районі дійшла завершення акція «Великодній кошик солдату». До акції долучилась невелика кількість громадян, найбільший вклад внесли діти та вчителі ЗОШ району, які із задоволення виготовили чимало подарунків - оберегів, малюнків для військовослужбовців нашого району та зібрали чималу кількість допомоги. Посилки до Великодня розсилаються землякам-військовослужбовцям. Дякуємо за розуміння і підтримку!

Детальніше...
 
Волейболісти прийняли участь у змаганнях обласної спартакіади
06.04.2015 13:34

06.04.15Sport03-05 квітня у м.Мелітополь пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд, в плані проведення заходів обласної спартакіади серед міст та сільських районів 2015 року під гаслом ”Здоровим бути модно!”

Наша збірна (тренер Сліпчеко Сергій Костянтинович) складалась з гравців куйбишевської команди ”Гермес” (Жовніра Сергія, Кустрі Максима, Мирошниченко Антона, Мирошниченко Дениса, Халецького Сергія, Тернового Олександра, Клімова Ігора) неодноразових переможців першостей та володарів кубків району.

Детальніше...
 
Питання соціального захисту демобілізованих військовослужбовців на контролі влади
03.04.2015 14:44

         03.04.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів розширене засідання робочої групи із надання консультативної, правової та соціально-психологічної допомоги для демобілізованих солдат, учасників антитерористичної операції, які приходять на ротацію за участю сільських, селищних голів. Керівники галузей довели до відома інформацію про правовий та соціальний захист демобілізованих військовослужбовців. Заступник розповів про підготовку РДА та використання сільськими, селищними головами методичних рекомендацій про соціальний захист демобілізованих військовослужбовців, а також повідомив, що  інформацію про правовий та соціальний захист військовослужбовців буде опубліковано в районній газеті.

 
На порядку денному питання відзначення 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги
03.04.2015 14:42

        03.04.15Novosti03.04.2015 голова РДА Павло Будник провів нараду з сільськими, селищними головами, керівниками галузей щодо питання відзначення в районі у 2015 році 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги. Розглянуто ряд питань: про Указ Президента України від 24.03.2015 № 169/2015 «Про заходи із відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни»; про плани проведення урочистих і меморіальних заходів в закладах культури району; про приведення до належного технічного та естетичного стану військових поховань, проведення ремонту та реставрації меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків; про заплановані заходи в закладах освіти; про забезпечення ветеранів Другої світової війни, зокрема, учасників бойових дій, інвалідів війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, кваліфікованою медичною допомогою; про надання благодійної допомоги ветеранам війни і праці.

Докладніше
 
Збори громади району
03.04.2015 14:41

03.04.15Novosti1

            03.04.2015 за ініціативи голови РДА Павла Будника пройшли збори працівників державних установ, органів місцевого самоврядування, представників громадських, профспілкових організацій, активістів, волонтерів щодо нанесення тілесних ушкоджень виконуючому обов’язки Куйбишевського селищного голови Н.Суржик підприємцем району. На збори запрошено пресу та телебачення. П.Будник взяв перше слово, довів до відома присутніх суть зборів і конфлікту. Неочікуваним для присутніх був прихід ініціатора бійки, який виступивши перед громадою, попрохав пробачення за свій недостойний вчинок, а також обіцяв зробити те ж саме і перед Н.Суржик. В ході зборів свою думку про Анатолія Лося висловило чимало громадян. Звучали різні репліки і про його позитивні якості, великий внесок в соціально-економічний розвиток району, а також про неможливість уникнення покарання за скоєне. За результатами зборів вирішено направити звернення до правоохоронних органів щодо прозорого, неупередженого розслідування справи.

Докладніше
 
Турнір з шашок
02.04.2015 09:41

02.04.15Sport2Згідно з планом проведення районної спартакіада ”Здоров’я”, у районному Будинку культури відбувся турнір з шашок, який носив формат особистої першості.

Фактично право стати найкращими в цьому виді спорту розіграли представники Куйбишевого та Комиш-Зорі (всього прийняли участь 12 учасників)

Докладніше
 


Сторінка 333 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна