Росія грубо порушує Мінські домовленості
16.03.2015 11:32

                 1.Росія та керовані з Кремля донбаські терористи продовжують обвинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод.

Окупаційні війська на Донбасі блокують просування мирного процесу, порушуючи базові домовленості, – припинення вогню, відведення важкої техніки за моніторингу і верифікації ОБСЄ та звільнення полонених, глава МЗС РФ С.Лавров обвинувачує Україну в невиконанні Мінських угод (11.03.15): «Киевские власти тормозят выполнение пунктов мирного плана. Возможно, пытаются затянуть проведение необходимых политических реформ или вовсе не хотят их начинать…» //vesti.ru.

Докладніше
 
Фінішувала першість району з футзалу
16.03.2015 10:27

14.03.15SportЗ метою покращення спортивно-масової роботи серед населення та популяризації футзалу в районі, протягом січня-березня у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ I-III ст. №2  проходили матчі районної першості з футзалу, в яких цього року прийняли участь 14 дорослих та 14 юнацьких команд.

В суботу 14 березня відбулись вирішальні ігри змагань, які визначили переможців та призерів турніру.

У юнацькій першості переможцями стала команда ”Бізон” смт.Куйбишеве (тренер Голінько Юрій), II місце виборола команда ”Олімп” с.Смирнове (тренер Табія Олег), III місце посіла команда ”Вершина” с.Вершина (тренер Ротко Анатолій).

Докладніше
 
Бібліотечний флеш – моб!
13.03.2015 15:39

13.03.15KultЗ ініціативи працівників відділу обслуговування Куйбишевської центральної районної бібліотеки Л.Г. Куриленко та С.В. Савчук до 201-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка на ганку райбібліотеки провели флеш – моб  «Звучать у душах наших пророка вічного слова». Мета якого – привернення уваги до української книги та читання, залучення нових читачів. Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл райцентру. Учні демонстрували виразне читання віршів поета, зокрема: «Причинна», «Думка», «Катерина», «Сон», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало, «Заповіт». Флеш – моб в бібліотеці: сучасно, ефективно, креативно.

 
Розглянула колегія райдержадміністрації
13.03.2015 15:32

         13.03.15Novosti513.03.2015 в РДА відбулося чергове засідання колегії РДА. На порядок денний винесено ряд нагальних питань:про зайнятість населення, темпи росту фонду оплати праці та поліпшення платіжної дисципліни по сплаті платежів до Пенсійного Фонду України; про стан ринку праці, організацію роботи щодо його регулювання та шляхи розв’язання проблеми безробіття в районі; про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Шевченківської сільської ради; про виконання п.4, п.9.1, п.9.3 Указу Президента України від 30.01.2015 №40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році». Заслухавши та обговоривши виступи доповідачів, члени колегії вирішили, за результатами засідання видати  3 протокольних рішення та одне розпорядження.

Докладніше
 
Радилися самоврядовці
13.03.2015 15:31

         13.03.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела нараду з сільськими, селищними головами по бюджетним питанням. Присутні розглянули: про проблемні питання передачі закладів культури на утримання районного бюджету з 01.04.2015; щодо передбачення в бюджетах сільських, селищних рад коштів для забезпечення передачі іншої субвенції районному бюджету для проведення видатків на компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги; щодо організації харчування учнів не пільгових категорій; про забезпечення регулярного безкоштовного підвозу учнів. Перший заступник голови РДА та начальник управління фінансів РДА внесли пропозицію сільським, селищним головам винести дані питання на позачергові сесії місцевих рад, а також запропонували шляхи вирішення даних проблем.

 
Привітали десантників
13.03.2015 15:22

       13.03.15Novosti12.03.2015 учасники художньої самодіяльності РБК завітали до військовослужбовців 79-ї АМБ, які тимчасово дислокуються на території нашого району. Армійців вітали піснями, хореографічними номерами.

Детальніше...
 
Розглянула комісія з питань ліквідації символів тоталітаризму
11.03.2015 16:28

          11.03.2015 голова РДА Павло Будник провів перше засідання комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у районі. На порядок денний винесено ряд питань: про організаційні питання роботи комісії; про розгляд листа Українського інституту національної пам’яті; про організацію роботи із ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у районі; про перелік осіб, які причетні до організації голодоморів та політичних репресій в Україні, підготовлений Українським інститутом національної пам’яті. Будник П.І. ознайомив присутніх із розпорядженням голови РДА, яким затверджено склад Комісії та її Положення, із змістом звернення Українського інституту національної пам’яті, із переліком перелік осіб, які причетні до організації голодоморів та політичних репресій в Україні, підготовлений Українським інститутом національної пам’яті.

Докладніше
 
Відбувся традиційний щорічний конкурс «Жінка року»
11.03.2015 08:57

           10.03.15Novosti407.03.2015 в районному Будинку культури відбулася конкурсна шоу-програма «Жінка року». У конкурсі взяли участь 6 жінок з різних галузей: освіти, державної служби, підприємництва. Учасниці демонстрували свої таланти, вміння в 7 конкурсах. На конкурс запрошено голову районної ради Юрія Савчука, начальника відділу культури і туризму РДА Ю.Попова, ряд спонсорів. Переможницею стала економіст ПП «Еліта» Дарина Монастирна, яка отримала диплом переможниці та цінний подарунок. Всіх учасниць привітали помічники народного депутата України О.Пономарьова В.Безверхий та О.Бабанін квітами та подарунками. Цінні подарунки від спонсорів отримали всі конкурсантки.

Докладніше
 
Стартує конкурс«Кращий державний службовець»
10.03.2015 14:42

Національним агентством України з питань державної служби оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень;

ІІ тур - травень - червень;

ІІІ тур - вересень - жовтень.

Докладніше
 
Привітали жінок району
06.03.2015 12:17

         06.03.2015 в РБК відбулися урочисті збори та святковий концерт «Всі квіти землі подаруємо друзі, добрій і лагідній, милій матусі» до Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Жінок привітали голова РДА Павло Будник, голова районної ради Юрій Савчук, , помічник народного депутата України О.Пономарьова Ірина Єрмак та нагородили почесними грамотами РДА - 12, 13 – районної ради кращих жінок-працівниць різних галузей за високі показники в роботі, добросовісну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня. Святковий концерт організовано силами працівників культури району.

 


Сторінка 366 з 382
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна