Визначились переможці першості району
16.02.2015 11:09

16.02.15VolebolВ плані заходів районної спартакіади ”Здоров’я” у смт.Куйбишеве пройшли матчі  розіграшу першості району з волейболу серед команд чоловіків.

У фіналі районних змагань право стати найкращими виборювали 4 команди:

- збірна Куйбишевського аграрного ліцею;

- ”Україна” (смт.Куйбишеве);

- ”Гермес” (смт.Куйбишеве);

- ”Олімп” с.Смирнове.

Докладніше
 
Проведено чергову зустріч з населенням
13.02.2015 16:41

         13.02.15Nov13.02.2015 голова РДА Павло Будник разом з робочою групою у складі військового комісару, начальника РВ ГУМВС, представника Куйбишевської міжрайпрокуратури, головного спеціаліста організаційного відділу апарату РДА провели зустріч з активом та громадянами Шевченківської сільської ради. Основні питання зустрічі були такі ж як і на попередніх. Голова РДА проаналізував суспільно-політичну ситуацію в країні, закликав присутніх брати активну участь в будівництві унітарної, незалежної, суверенної держави, в захисті її кордонів, організовувати на місцях добровольчі загони самооборони.

Докладніше
 
Радилися підприємці
13.02.2015 16:37

        13.02.2015 в залі засідань РДА відбулося засідання Галузевої ради підприємців Куйбишевського району з питань торгівлі. На засіданні були присутні члени ради, підприємці, а також запрошено представників Пенсійного фонду, податкової інспекції, РЦЗ. Присутні обговорили питання, які турбують підприємців на сьогодні. Представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади ознайомили учасників заходу з нововведеннями в законодавстві та відповіли на поставлені питання.

 
В районі утворено нову громадську раду
11.02.2015 17:05

         11.02.15Nov11.02.2015 відбулися установчі збори із утворення громадської ради при РДА. Голова ініціативної групи доповіла про проведену роботу та про кандидатів, які подали документи для участі в установчих зборів. Обраний голова установчих зборів, провів засідання згідно з процедурою. В результаті до складу громадської ради увійшли 6 членів від різних громадських організацій району. В роботі установчих зборів взяли участь голова РДА  Павло Будник, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко, головний спеціаліст управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Юрій Соломон, голова благодійного фонду «Лебедія» Любов Морокко. О.Зубченко привітав новоутворену громадську раду і закликав її членів до співпраці з владою, активної участі у житті району в нинішніх непростих умовах.

Докладніше
 
Засіла Рада оборони
11.02.2015 17:04

11.02.2015 відбулося чергове засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайпрокурора, голову районного суду, військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК. Під час засідання розглянуто низку питань: про захист об’єктів критичної інфраструктури; про оперативну ситуацію в районі; про витрати з благодійного фонду.Голова РДА запропонував організувати охорону головних об’єктів критичної інфраструктури - водонасосної станції та підстанції РЕМу членами громадського формування «Козацька спеціальна дружина «Сармат». За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень, які сприятимуть стабілізації і контролю суспільно-політичного стану в районі.

 
Засідання районного оперативного штабу
11.02.2015 17:02

10.02.2015 голова РДА Павло Будник провів засідання районного оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Розглянуто питання про стан фізичний та технічний стан підпорядкованих об’єктів інфраструктури (у т. ч. в разі загрози скоєння диверсійних або терористичних актів) та готовності об’єктів, підпорядкованих підрозділів до реагування на можливі надзвичайні ситуації; взаємодію з цього питання з відповідними оперативними, оперативно-рятувальними службами.

Докладніше
 
МОБІЛІЗАЦІЯ: ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
10.02.2015 09:30

               1.  Навіщо потрібна мобілізація?

·     щоб зберегти мир на нашій землі

·     щоб укріпити українську армію

·     щоб не пустити до нашого краю російських окупантів та терористів

·     щоб провести ротацію військових, яких призвали рік тому

                  2.  Хто підлягає мобілізації?

Військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років

Докладніше
 
В районі продовжено інформаційне супроводження заходів мобілізації
09.02.2015 17:14

       09.02.2015  голова РДА Павло Будник разом з робочою групою у складі військового комісару, начальника РВ ГУМВС, представника Куйбишевської міжрайпрокуратури, начальника організаційного відділу апарату РДА знову провели зустрічі з активами та громадянами Смирновської, Більманської, Титовської та Зразківської сільських рад. Основні питання зустрічі про виконання Указу Президента України від 30.01.2015 №40 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації» в районі, про соціально-економічний, культурний розвиток та суспільно-політичну ситуацію в районі. Під час зустрічей голова РДА проаналізував  суспільно-політичну ситуацію в країні, закликав присутніх брати активну участь в будівництві унітарної, незалежної, суверенної держави, в захисті її кордонів, організовувати на місцях добровольчі загони самооборони.

Докладніше
 
Валентинки в АТО
09.02.2015 12:39

09.02.15KultВ нелегкий для нашої країни  час ми всі потребуємо уваги, співчуття, любові… Тож напередодні Дня Святого Валентина Куйбишевська районна дитяча бібліотека  разом із учнями третіх класів  загальноосвітньої школи I-III ступенів провели творчу годину  «Віра і надія збереже». Діти виготовили привітальні листівки учасникам АТО, які знаходяться зараз на передовій, а також тим бійцям, які відновлюють своє здоров'я у місцевому госпіталі.

В листівках діти виразили всю свою повагу, гордість і  любов до відважних захисників країни. В кожному дитячому слові струменіла віра і надія на мирне життя, впевненість в тому, що дитяча любов, віра і надія допоможе нашим захисникам вистояти та  вибороти щасливе майбутнє кожній людині у нашій країні.

Листівки будуть передані до госпіталю і з волонтерами  в зону АТО.

Докладніше
 
Районні змагання з шахів
09.02.2015 11:57

09.02.15Sport2У лютому стартувала районна спартакіада ”Здоров’я”, план заходів якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.01.2015 №7.

За традицією змагання спортсменів аматорів району розпочали шахісти, які змагалися у командно-особистій першості 07.02.2015  у районному Будинку культури.

За право стати найкращими в районі змагалися 5 команд:

- збірна профспілки працівників освіти;

- ”Олімп” (с.Смирнове);

- ”Бізон” (смт.Куйбишеве);

- ”Зоря” (смт.Комиш-Зоря);

- ”Локомотив” с.Трудове.

Докладніше
 


Сторінка 375 з 387
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна