Семінар-нарада в РДА
23.06.2015 15:21

        23.06.15Seminar323.06.2015 голова РДА Артем Попов за участі начальника РВ ГУМВС  у Куйбишевському районі Олексія Надобних провів семінар з сільськими, селищними головами, відповідальними працівниками за військовий облік в сільських, селищних радах. Розглянуто низку питань: про VІ хвилю мобілізації; про дії органів місцевого самоврядування при виникненні аварійних та надзвичайних ситуацій;про Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону  пропаганди їхньої символіки».

Детальніше...
 
Засіла районна комісія
23.06.2015 15:20

23.06.2015 голова РДА Артем Попов  провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Розглянуто 4 питання: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємствами району у Пенсійний фонд України в Куйбишевському районі; про мінімізацію заробітної плати на підприємствах Куйбишевського району. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

 
Зі святом
23.06.2015 09:21

22111

Шановні колеги!

Вітаємо вас із нагоди професійного свята – Дня
державної служби України.

Державна служба є засобом чіткого та оперативного
управління складним державницьким механізмом,
а ваша робота як державних службовців – важливою ланкою
діалогу між державою та суспільством.

Шановні колеги! Бажаємо вам особистого
щастя й оптимізму, життєвих гараздів, творчої
наснаги, успіхів у роботі, міцного здоров’я,
добробуту у родинах, достатку
і добра. Хай ваші професійні зусилля завжди
будуть винагороджені довірою і повагою громадян.
Зі святом!


З повагою
колектив Куйбишевської районної
державної адміністрації

 
Допомога депутата
23.06.2015 08:30

            19.06.2015 за підтримки народного депутата Олександра Пономарьова з нагоди Дня фермера Олександр Бабаніни привітав голів фермерських господарств району зі святом та вручив  подарунки  від компанії «АГРІНОЛ».

           20.06.2015 4 дітей загиблих воїнів АТО Куйбишевського, Розівського та Черніговського районів,  за підтримки народного депутата Олександра Пономарьова були направлені на оздоровлення до туристичного комплексу «Буковель».

 
Мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22.06.2015 15:37

22.06.15Pamyat222.06.2015 на Алеї Слави селища Куйбишеве відбувся пам’ятний мітинг, покладання квітів та хвилина мовчання з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь військовий комісар Куйбишевського та Розівського об’єднаного районного військового комісаріату, начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області, представники районної ради, Куйбишевської селищної ради, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної ради ветеранів, представники громадських організацій, громадськість. З промовою до присутніх звернувся голова РДА Артем Попов.

Детальніше...
 
Наслідки стихійного лиха ліквідовано
22.06.2015 15:27

22.06.15Damba

19.06.2015 внаслідок зливи виникла загроза прориву дамби центрального ставка в с. Благовіщенка. Оперативно, за ініціативою голови РДА Артема Попова, о 18.00. була скликана комісія з питань ТЕБ та НС, на якій були визначені першочергові заходи по проведенню аварійно-відновлювальних робіт та прийняте рішення про виділення з місцевого матеріального резерву пального для проведення вказаних робіт.

Детальніше...
 
Інформаційно-методична нарада за участю представників ОДА
19.06.2015 14:50

        19.06.15Totalitarizm19.06.2015 у районі з робочим візитом побував начальник управлінняз питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко.

          19.06.2015 голова РДА Артем Попов провів інформаційно-методичної нараду за участю представників обласної державної адміністрації, громадської ради та волонтерської організацій при облдержадміністрації. У нараді взяли участь представники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів РДА, політичних, громадських, профспілкових організацій, редакції районної газети «Рідний край», сільські, селищні голови. Розглянуто низку питань:  суспільно-політична ситуація у державі, ситуація на Сході України, основні положення Послання Президента України до Українського народу, діяльність обласної виконавчої влади із укріплення оборони регіону; методичні рекомендації щодо реалізації норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

Детальніше...
 
Відзначили фермерів району
19.06.2015 14:45

19.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав фермерів Куйбишевського району з Днем фермера. Очільник району побажав  присутнім щедрого врожаю, втілення в життя  планів, задумів, сподівань на радість рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу і нагородив Почесними грамотами голів фермерських господарств району за  багаторічну сумлінну працю,  активну громадську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, служіння справі зміцнення обороноздатності Куйбишевського району. 

 
Влада вітає з Днем медичного працівника
19.06.2015 14:41

19.06.15Gospital19.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги з Днем медичного працівника та вручив Почесні грамоти з нагоди свята.

19.06.2015 заступник голови РДА (стажування) Людмила Рябовол привітала  лікарів 61- го військового мобільного госпіталю з Днем медичного працівника. Під час урочистого зібрання вона зазначила, що від роботи військових лікарів, молодшого персоналу залежить чимало. Завдяки їх сумлінному ставленню до виконання своїх обов’язків повернуто сотням пораненим військовослужбовцям Збройних Сил України радість до життя, гарний настрій, можливість в подальшому працювати на користь незалежної держави. Також заступник голови РДА вручила Почесні грамоти голови РДА за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток медицини, служіння справі та зміцнення обороноздатності країни кращим лікарям галузей госпіталю.

Детальніше...
 
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення
19.06.2015 14:25

19.06.15Spahi19.06.2015 під головуванням начальника управління соціального захисту населення  РДА Віктора Спахі відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Розглянуто низку питань: про профілактику невиробничого травматизму на водних об’єктах району в літній період 2015 року та попередження дитячого травматизму на воді; про стан невиробничого травматизму на шляхах та дорогах району та заходи щодо зниження травматизму в ДТП; про стан невиробничого травматизму в районі за 1 квартал 2015 року; про стан протипожежного захисту ринків району в 2015 році. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Детальніше...
 


Сторінка 381 з 414
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна