Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам
17.09.2015 14:37

17.09.2015  відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при РДА під головуванням заступника голови РДА Людмили Рябовол. Присутні  розглянули ряд питань: аналіз епідемічного моніторингу  на СНІД/ВІЛ-інфекцію, наркотичних та венерологічних захворювань в Куйбишевському районі; про освітні заходи  по профілактиці  наркоманії, венеричних захворювань та СНІДу в Куйбишевському районі за І півріччя 2015 року; стан виконання Програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з  незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в Куйбишевському районі на період 2013-2015 роки. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 

 

 
Засіла Рада оборони
17.09.2015 10:33

16.09.15RadaOboroni216.09.2015 голова райдержадміністрації А.В. Попов провів засідання Ради оборони району. Розглянуто низку питань: про оперативну ситуацію в районі, про підготовку блок-поста до роботи в зимових умовах (заготовка дров та визначення місця їх зберігання); про охорону об’єктів життєзабезпечення населення; про надання дозволу Куйбишевському лісництву на проведення рубки в полезахисних лісових смугах для потреб ЗСУ тощо. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення та визначено відповідальних за виконання поставлених завдань.

Детальніше...
 
На виставці
16.09.2015 16:42

16.09.15DKГолова РДА Артем Попов відвідав в РБК виставку картин нашого земляка, самодіяльного художника Олексія Шпіньова, яка приурочена 80-річчю з дня його народження. Разом з головою на виставці побували заступник голови РДА Людмила Рябовол, начальник відділу культури РДА Юрій Попов, представники районної громадської організації пенсіонерів України. Всі присутні отримали велике задоволення від перегляду робіт художника.

 

 
Робоча поїздка голови РДА
16.09.2015 16:35

16.09.15Novosti16.09.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол здійснили робочу поїздку на територію Смирновської та Титовської сільських рад. Привітали ветерана М.М.Марочка із річницею визволення району та села Смирнове, вручили квіти та подарунок. Також керівництво району відвідало Смирновський сільський музей, Олексіївський ДНЗ та Титовський НВК. Голова РДА ознайомився з роботою закладів, поспілкувався із завідувачами, персоналом і обговорив проблемні питання функціонування навчальних закладів.

Детальніше...
 
Семінар від психологів
16.09.2015 16:28

16.09.15Seminar16.09.2015 на базі Куйбишевської СЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» був проведений семінар для директорів закладів освіти району на тему «Роль,  місце та основні функції практичного психолога, соціального педагога в організації навчально-виховного процесу». Семінар організовано КУ «Куйбишевський районний методичний кабінет» і проведено за участю  завідувача обласного науково-методичного центру психології та соціології освіти, доктора філософських наук, кандидата психологічних наук, доцента Сергія Подмазіна. 

Детальніше...
 
День відкритих дверей в ЦТДЮ
16.09.2015 16:22

16.09.15Svyato15.09.2015 в актовому залі Куйбишевської ЗОШ I-III ст. відбулося свято «Відкритих дверей». Були запрошені вихованці гуртків ЦТДЮ, учні групи продовженого дня Куйбишевської ЗОШ I-III ст. та Куйбишевської ЗОШ I-III ст. «Інтелект», вчителі, батьки. Гості свята голова районної ради Юрій Савчук та депутат обласної ради Геннадій Леус привітали гуртківців з початком нового навчального року та подарували закладу багатофункціональний пристрій «HPDeskjet 1510» для копіювання, сканування та друку офісного паперу. Вихованці гуртків ЦТДЮ продемонстрували свої вміння та таланти: танцювальні композиції, сценки, читання віршів, поробки, пісні.

Після свята всі бажаючі мали можливість розглянути виставку робіт, яку підготували вихованці гуртків «Бісероплетіння» та «Художня вишивка».

Детальніше...
 
З Днем рятівника
16.09.2015 08:40

rativnuk

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня рятівника.

Це свято сильних і відважних людей, професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.

На сьогодні – це одна з найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують виконання важливої та відповідальної гуманної місії – надійний захист кожної української родини. 

У цей святковий день бажаю усім миру, невичерпної енергії, благополуччя та успіхів.

З повагою

голова районної

державної адміністрації                                                                             А.В.Попов

 
Виставка ювіляра
15.09.2015 14:42

15.09.15RartiniВ РБК проходить виставка картин нашого земляка, самодіяльного художника Олексія Шпіньова, приурочена до 80-річчя його народження. Це виставка-сюрприз для самого ювіляра, яку організували діти Олексія Олександровича.

Хист до малювання у художника від Бога, бо спеціальних закладів не закінчував. Творча спадщина включає велику кількість картин, які за рівнем майстерності унікальні та неповторні. Серед них і рослини, і тварини, але не менш унікальними є копії відомих полотен «Охотники на привале» (Перов В., 1871 р.), «Три богатыря» (Васнецов В., 1898 р.), «Утро в сосоновом лесу» (Шишкін І., 1889 р.).

Детальніше...
 
Уроки мужності - зв'язок поколінь
15.09.2015 14:40

15.09.2015 породовжено проведення Уроку мужності до річниці визволення району від нацистських загарбників. Цього дня такі уроки пройшли у Благовіщенській та Білощерківській ЗОШ І-ІІІ ст., у якому взяв участь голова РДА Артем Попов, сільські голови відповідних рад, члени пошукової групи, яка працювала у нашому районі та завдяки якій відбулося перезахоронення багатьох воїнів, які загинули на території нашого району під час другої світової війни, а також учасники бойових дій в зоні АТО. Голова РДА у своєму виступі наголосив на необхідності пам’ятати історію – бо без неї немає майбутнього, і не забувати про тих хто боровся заради визволення свого краю, країни та встановлення миру.  

 
Перегляд літератури
15.09.2015 11:23

15.09.15KultСлаветні, незабутні дні пам’ятного 1943 року.  Від цих подій  минуло 72 роки, але наші земляки бережно вшановують і відзначають дні визволення нашого селища та району від нацистських загарбників. «Їм в душу заглянула війна» -  під такою назвою в центральній районній бібліотеці організовано перегляд літератури, де представлено книги: С.П.Шевчука «Визволення Куйбишевого», П.П.Осадчука та С.П.Шевчука «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»?, збірник документів «Куйбишевський та Розівський райони в роки Великої Вітчизняної війни», Книга пам’яті України. Запорізька область, папка матеріалів про героїв – земляків: «Вони визволяли наш район».  Читачів різного віку зацікавили книги та документи цього перегляду. Адже,  хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

Детальніше...
 


Сторінка 382 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна