З Днем фізичної культури і спорту!
11.09.2015 09:33

FizkultЗ Днем фізичної культури і спорту!

 

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Запорізький край завжди славився своїми спортивними талантами, має їх і наш Куйбишевський район. Ми пишаємося досягненнями наших земляків, зокрема здобутками тренерів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, дзюдоїстів та футболістів. Вони з честю продовжують традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, розуміючи, що  фізичне виховання – це здоров’я нації.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це одне з пріоритетних завдань районної влади.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани спорту, вболівальники і шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Бажаю всім фізичного здоров’я, краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

 

 

З повагою

голова Куйбишевської

районної державної адміністрації                                     Артем Попов

 
Район зустрічає своїх Героїв
10.09.2015 14:35

10.09.15BedleckiyНаш район і надалі продовжує зустрічати своїх героїв-земляків, які повертаються додому по демобілізації, виконавши свій громадянський обов’язок. Так, сьогодні знову рідні, мешканці селища, волонтери зустріли земляка – бійця 28-ї окремої механізованої бригади Бедлецького Євгена, уродженця с. Новоукраїнка, який не з чуток знає, що таке війна. Євген ніс службу в зоні АТО в районі с. Мар’їнка. Воїна зустрічали квітами, державними прапорами, запашним хлібом-сіллю на національному рушнику.

Детальніше...
 
Повернувся Героєм, виконавши обов'язок
09.09.2015 15:45

09.09.15Bandurko09.09.2015 на автостанції смт. Куйбишеве рідні, мешканці селища, волонтери зустріли земляка – бійця 55-ї артилерійської бригади Віталія Бандурка, який ніс службу в зоні АТО і був нещодавно демобілізований. Воїна зустрічали квітами, державними прапорами, жовтоблакитними кульками, запашним гарячим хлібом-сіллю на національному рушнику та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Герой!», «Дякуємо!». Віталія нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня та пам’ятним знаком «За Іловайськ», який виготовлено за ініціативи та кошти запорізьких волонтерів. На останок зроблено пам’ятні фотознімки з бійцем - Героєм.

Детальніше...
 
Налагодження роботи щодо надання адмінпослуг
09.09.2015 11:45

      07.09.15Narada07.09.2015 відбулась нарада в райдержадміністрації за участю заступника голови Людмили Рябовол, завідувача сектору ДРРПНМ реєстраційної служби Куйбишевського РУЮ Суворової Світлани та начальника ЦНАП Буцяк Наталії. Обговорено зміни в законодавстві в сфері Державної реєстрації на нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...
 
Наведемо лад спільними зусиллями
09.09.2015 11:13

08.09.15Toloka08.09.2015 в центральному парку селища Куйбишеве відбулася загальна толока, метою якої було провести благоустрій території та привести до належного стану паркову зону. Як раніше писалося, активісти прилеглих будинків власними силами розпочали роботу по благоустрою, але і влада не залишилася в стороні. Голова РДА Артем Попов долучився до гарної справи, за його сприяння  ТОВ «Україна» до парку було завезено валуни, які стали фундаментом для сучасного парку з мальовничим ландшафтним дизайном. Толока організована РДА із залученням активістів, підприємців та працівників установ, організацій селища.

Детальніше...
 
Готуємось до дня визволення району
09.09.2015 11:12

08.09.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду із заступником голови Людмилою Рябовол, керівником апарату РДА Лілією Кириченко, начальником відділу культури і туризму РДА Юрієм Поповим, заступником Куйбишевського селищного голови Миколою Саїнським, секретарем Куйбишевської селищної ради Наталією Суржик, редактором районної газети «Рідний край» щодо організацій та проведення в населених пунктах району урочистостей до Дня визволення Куйбишевського району та селища Куйбишеве від німецько-фашистських загарбників. Начальник відділу культури довів до відома присутніх план заходів, які будуть проведені до вказаної дати по всіх населених пунктах району і зупинився детально на урочистостях в районному центрі.

 
Відновлення системи оповіщення в селищі
09.09.2015 10:57

08.09.2015 голова РДА Артем Попов разом із заступником голови Людмилою Рябовол та керівником апарату РДА Лілією Кириченко провів нараду з питання технічної можливості відтворення системи оповіщення в смт. Куйбишеве. Раніше до голови РДА надійшло колективне звернення від небайдужих громадян, в якому жителі селища і району прохали відновити роботу гучномовців в селищі. На нараду запрошено представника від заявників, начальника відділення ПАТ «Укртелеком» Віктора Шевченка, начальника відділу культури і туризму  РДА Юрія Попова, заступника Куйбишевського селищного голови Миколу Саїнського, секретаря Куйбишевської селищної ради Наталю Суржик, редактора районної газети «Рідний край». Вивчивши ситуацію та вислухавши представника від заявників, було прийнято рішення звернутися до Куйбишевської селищної ради з пропозицією винести питання придбання гучномовців для райцентру на сесію селищної ради. Головного редактора прохали опублікувати текст рішення у найближчому номері газети.

 

 
Наші – серед найкращих
09.09.2015 10:55

фестиваль 4З 30 серпняпо 2 вересня в м.Бердянську відбувся XIVАзовський міжнародний фестиваль творчості інвалідів «Повір у себе». Активну участь у фестивалі взяли представники нашого району.

Команда у складі Підсаднього Віктора Івановича, Подорожньої Валентини Василівни, Черномазової Любові Миколаївни, Отірко Любові Павлівни, Гукової Галини Петрівни змагалася в спортивному багатоборстві, огляді-конкурсі художньої самодіяльності, була організована виставка творчих робіт інвалідів.

Детальніше...
 
Круглий стіл
09.09.2015 10:50

Круглий ст л 003В рамках проведення соціального патронату дітей-інвалідів Куйбишевського району, з метою надання консультативної, соціальної, педагогічної, психологічної допомоги, ознайомлення з комплексним реабілітаційним процесом батьків, фахівців, які працюють з дітьми-інвалідами, в управлінні соціального захисту населення відбулося засідання «круглого столу». Обговорено особливості роботи з дітьми-інвалідами, централізованою базою даних інвалідів, питання оформлення індивідуальних програм реабілітації дитини-інваліда.

Детальніше...
 


Сторінка 384 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна