До Дня підприємця
04.09.2015 14:41

04.09.15Pidpriemci

Вже традиційно, в першу неділю вересня в Україні відзначають професійне свято підприємці. 

03.09.2015 з нагоди відзначення Дня підприємця в РДА відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі підприємництва. Керівництво району високо оцінило здобутки представників малого та середнього бізнесу Куйбишевського району, завдяки яким стабільно наповнюються бюджети усіх рівнів.

Детальніше...
 
УВАГА! ВАЖКО В НАВЧАННІ – БЕЗПЕЧНО В РОБОТІ!
04.09.2015 11:13

В процесі організації виробництва та безпосередньо при проведенні робіт кожна людина постає перед питанням безпечного виконання робіт, збереження здоров’я в процесі роботи, особливо пов’язаної зі шкідливими та небезпечними виробничими факторами, в тому числі агрохімікатами. Аналогічно, це стосується і робіт, які пов’язані з пожежною та електробезпекою, виконанням навантажувально-розвантажувальних робіт тощо.

Згідно зі ст. 18 Закону України «Про охорону праці», Типовим положенням про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці, законодавства з питань пожежної безпеки, іншими нормативними документами посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного виконання робіт, під час прийняття на роботу та періодично, один раз на три роки, проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки та ін. (Вимоги стосуються всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю). Працівники, які працюють з агрохімікатами, електротехнічний персонал, проходять навчання щорічно.

Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради та ТОВ «Навчальний центр безпеки праці» в вересні 2015 року проводять навчання та перевірку знань з вищеназваних питань, з наступною видачею посвідчень. Навчання будуть проходити в залі засідань Куйбишевської селищної ради, конкретні дати проведення – на підставі отриманих заявок. Заявки приймаються до 10 вересня. Довідки щодо організаційних питань за телефоном: 066 35 38 754 (Олександр Володимирович).

Зробимо разом нашу роботу – безпечною, а здоров'я – захищеним!

Артем Попов,

голова Куйбишевської РДА

 

 
З Днем підприємця
04.09.2015 08:08

image12Шановні підприємці!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем підприємця. Ні для кого не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.

У цей урочий день бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів!

 

 

З повагою голова

Куйбишевської райдержадміністрації                                   Артем Попов

 
Про спрямування понадпланових надходжень
03.09.2015 14:48

За січень-серпень 2015 року до зведеного бюджету району надійшло 23174,3 тис.грн. власних доходів загального фонду, що становить 87,6 % до уточненого річного плану та  147,1 % до плану 8-ми місяців, або більше на 7416,3 тис.грн. Порівняно з  відповідним періодом минулого року  коштів до  бюджету району надійшло  на 5562,5  тис.грн., або на 31,6% більше, що пов’язано передусім зі змінами в законодавстві.

Детальніше...
 
Семінар громадської організації ветеранів
03.09.2015 14:17

03.08.15Novosti203.09.2015 в РБК відбувся семінар-нарада з головами первинних рад ветеранів Куйбишевської районної організації ветеранів України. Вела засідання голова районної організації Галина Панасевич, яка довела до відома присутніх інформацію про проведену роботу первинними ветеранськими організаціями по завершенню звітів і виборів у первинних організаціях, а також підвела підсумки  виконання заходів по завершенню Року ветерана ВВв 1941-1945 років та телемарафону «Пам’ять» в районі. На семінар запрошено начальника управління Пенсійного фонду Романа Зиму, який детально розповів про пенсійне забезпечення ветеранів-пенсіонерів, а також начальника УСЗН РДА Віктора Спахі, який пояснив порядок надання пільг, субсидій та грошових компенсацій даній категорії. На закінчення присутні заслухали інформацію про підсумки роботи волонтерського руху організації.

 
Зустріч з представниками ОБСЄ
03.09.2015 14:13

03.09.15Novosti02.09.2015 голова РДА Артем Попов разом із заступником голови Людмилою Рябовол зустрілися із представниками ОБСЄ - спостерігачами Філіпо Де Даніелі та П’єром Деєм. Спостерігачів цікавило питання безпеки в районі. Голова РДА запевнив гостей про цілковиту співпрацю з представниками СБУ, РВ ГУМВС та іншими правоохоронними структурами і наголосив, що передумов загрози суверенітету і цілісності нашої держави немає і в майбутньому бути не може. Обговорено питання виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та проблеми, які виникли при об’єднанні громад. Також Артем Попов звернув увагу на дистанційне навчання посадовців в умовах децентралізації.

Детальніше...
 
Звернення до Українського народу та народів світу у зв’язку із 70-річчям закінчення Другої світової війни
03.09.2015 10:14

PoroshenkoШановні співвітчизники!

Шановна світова спільното!

70 років тому ціною надзвичайних зусиль десятків націй було покладено край найжахливішому та наймасштабнішому за всю історію людства збройному конфлікту — Другій світової війні.

Наша земля була кривавою ареною запеклих бойових дій. Саме на українських теренах відбулася майже половина всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій східноєвропейського театру бойових дій, саме в Україні було розгромлено більше половини нацистських військ.

У тій трагедії ми маємо свій особливо скорботний рахунок незліченних людських втрат. Ця війна, за різними оцінками, коштувала Україні від 8 до 10 мільйонів життів.

Детальніше...
 
Зустрілися з аграріями
02.09.2015 16:11

02.09.2015 в залі засідань Куйбишевської селищної ради відбулася зустріч представників Аграрної партії України Запорізької області з керівниками сільськогосподарських підприємств району. В ході зустрічі було обговорено нагальні проблеми аграрного сектору та наголошено на необхідності входу аграріїв в місцеві та районні ради для захисту інтересів сільськогосподарського сектору.

 
До річниці закінчення Другої світової війни
02.09.2015 16:04

02.09.2015Novorg502.09.2015 на Меморіалі Слави в смт. Куйбишеве пройшов мітинг-реквієм до річниці закінчення Другої світової війни. Вшанувати загиблих в тій війні та віддати шану всім її учасникам прийшли представники органів влади, місцевого самоврядування, культури, освіти, громадськості. Голова РДА Артем Попов звернувся до присутніх з промовою, в якій наголосив на необхідності пам’ятати свою історію і не забувати про тих хто боровся заради встановлення миру. По закінченню мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

 

Детальніше...
 
Нарада в ЦРЛ
02.09.2015 16:03

02.09.2015 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду в Куйбишевській ЦРЛ щодо оптимізації ліжкового фонду ЦРЛ, який на сьогодні складає 122 ліжка. Обговоривши стан справ в ЦРЛ на сьогодні та вивчивши питання прийнято рішення залишити обсяги ліжкового фонду без змін.

 


Сторінка 386 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна