Шановні куйбишевці, гості району!
19.08.2015 16:07

ukraineСердечно вітаю вас із Днем Державного Прапора України. Жовто-блакитний стяг є символом багатовікової історії Українського державотворення, наших здобутків і перемог, святинею нашої державності, уособленням нашого незламного національного духу.

Хай у ці дні над оселями і будівлями всієї країни майорить Державний стяг та наповнює серця гордістю за наш волелюбний народ патріотизмом, бажанням жити і працювати на благо України.

Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України, духовний скарб нації!

 

 

Голова Куйбишевської

районної державної адміністрації                                                                       Артем Попов

 

 

 
З Днем Незалежності України
19.08.2015 15:52

NezalejnistДорогі куйбишевці та гості району!
Щиро вітаю всіх із 24-ю річницею Незалежності України!
Наша країна подолала тяжкий шлях у боротьбі за волю.
Прагнення здобути 
незалежність
не згасало ні на мить віками поспіль. І сьогодні йде важка
боротьба нашого народу за свою свободу та незалежність.
Тож, 24 серпня – важливий для кожного Українця день. 24 роки тому
Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового
значення для долі Українського народу – Акт проголошення Незалежності!
За Акт проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. На
карті світу постала нова самостійна держава – Україна!
Найщиріші вітання нашим землякам, які відстоюють нашу свободу та
незалежність на сході України. Міцного вам здоров’я! І швидкого
повернення додому цілими і неушкодженими!
Шановні друзі, це свято символом відродження народу, його духовної
свободи. Нехай Ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі,
прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до
розбудови держави!

 

 

З повагою голова Куйбишевської
районної державної адміністрації                                                                         Артем Попов


 

 

 
Підготовка до відзначення Державних свят в районі
19.08.2015 15:46

19.08.2015 заступник голови РДА Людмила Рябовол  провела засідання організаційного комітету із відзначення 24-ї річниці Незалежності України і Дня Державного Прапора України за участю керівника апарату РДА Лілії Кириченко, посадових осіб виконавчого комітету Куйбишевської селищної ради, відповідальних представників відділу культури. Присутні узгодили  план проведення урочистої церемонії закладення каменя на місці встановлення пам’ятного знаку на Меморіалі Слави у смт. Куйбишеве , урочистостей  і тематичного святкового концерту з нагоди 24-ї річниці незалежності України та урочистої церемонії підняття Державного Прапора України. За результатами засідання надано відповідні доручення, визначено терміни і виконавців.

 
Взяли участь у селекторній нараді ОДА
19.08.2015 15:44

19.08.2015 голова РДА Артем Попов спільно з заступником голови РДА Людмилою Рябовол взяв участь у селекторній нараді  з питання виконання завдань шостої черги мобілізації та забезпечення проведення призову військовослужбовців на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. План призову на військову службу з мобілізації в районі  виконано на  100%.

 
Засідання Ради оборони району
19.08.2015 15:43

19.08.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. В ході засідання заступник начальника РВ ГУМВС в Запорізькій області Артем Алексєєв доповів про оперативну ситуацію в районі. Керівник громадського формування «Козацька спеціальна дружина «Сармат»  Сергій  Саєнко запропонував створити мобільну групу для патрулювання об’їзних доріг поблизу блок-посту у смт Куйбишеве. Вирішено доручити  керівництву райвідділу міліції розглянути можливість співпраці з громадським формуванням та надати свої пропозиції Раді обороні.

 
Допомога захисникам України
18.08.2015 15:14

18 серпня 2015 року з нагоди відзначення Дня незалежності України працівниками управління соціального захисту населення, відділу культури і туризму РДА, територіального центру соціального обслуговування, БТІ зібрано продукти харчування (картопля, цибуля, помідори, капуста та інше) для захисників України. Продукти було передано громадському формуванню «Козацька спеціальна дружина «Сармат».

 
Подарунок дітям
18.08.2015 15:11

18.08.15MoreГолова РДА Артем Попов продовжує дарувати дітям району незабутні враження – відпочинок на березі Азовського моря. 18.08.2015 голова РДА вкотре організував поїздку на відпочинок дітей, батьки яких є учасниками АТО. В пам’яті дітей залишаться безліч позитивних вражень, неповторні спогади про гарний відпочинок та лагідні хвилі теплого моря.

Детальніше...
 
Не байдужі до селища
17.08.2015 15:11

Ініціативна група жителів смт. Куйбишеве організувала роботи щодо санітарної очистки та благоустрою території центрального парку смт. Куйбишеве.

           17.08.2015 голова РДА Артем Попов та головний архітектор району Ольга Тищенко здійснили виїзд до центрального парку, де зустрілися з активістами та обговорили питання подальшого благоустрою території з влаштуванням малих архітектурних форм та озеленення зон відпочинку парку.

 
Особистий прийом голови РДА
17.08.2015 15:11

17.08.2015 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян. Звернулося 6 громадян з різних питань: щодо допомоги в організації виставки художніх робіт; щодо оформлення документів на земельну ділянку; щодо пільгового проїзду в громадському транспорті УБД та ін. Громадянам надано роз’яснення та дані доручення відповідальним керівникам.

 
Прийом на навчання
17.08.2015 12:56

Оголошено прийом слухачів на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 


Сторінка 387 з 433
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна