Завершилася феєрія подорожей від голови РДА
28.08.2015 15:10

Завершилася у цьому році феєрія подорожей на тепле рідне Азовське море. Діти, батьки яких є або були учасниками АТО, діти інших пільгових категорій населення, діти працівників органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації, талановиті та обдаровані діти побували в сонячному Бердянську. Поїздки організовано головою РДА Артемом Поповим та за підтримки народного депутата України Олександра Пономарьова.

 
Візит до блок посту
28.08.2015 15:09

28.08.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко (стажування) та заступник голови РДА Людмила Рябовол відвідали Куйбишевський блок-пост, оглянули його благоустрій та надали доручення відповідним службам укріпити дошками рів, що знаходиться біля блок-посту. 

 
Проект ЄС/ПРООН
28.08.2015 15:08

28.08.2015 в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду–ІІІ» проведений тренінг для громад-партнерів Проекту. В заході взяли участь  представники громадських об’єднань Куйбишевської селищної, Новоукраїнської, Ланцівської, Благовіщенської сільських рад.

В рамках тренінгу  розглянуті питання щодо кроків впровадження мікропроектів громад, передумови підписання Грантової угоди між ГО та Проектом СВА, вимоги ПРООН до процедури закупівель, завершення мікропроекту та діяльність після його завершення.

 
Акція «Здоров’я – ресурс і результат власного та сімейного благополуччя!»
28.08.2015 15:06

28.08.15Volonteri28.08.2015 волонтери Куйбишевського РЦСССДМ спільно з молодими спеціалістами центру ініціювали напередодні початку навчального року організувати локальну профілактичну акцію в навчальних закладах селища для підлітків під девізом «Здоров’я – ресурс і результат власного та сімейного благополуччя!». На першому етапі акції 28.08.2015 року волонтерами-підлітками та молодими спеціалістами центру підготовлено та презентовано для розміщення в гуртожитку Куйбишевського професійно-аграрного ліцею стаціонарну виставку та «інформаційний стіл», які об’єднані спільною темою «Бути здоровим – під силу кожному!». Виставка, зокрема, містить інформаційно-просвітницький матеріал – як  роздатковий: листівки, буклети, наліпки, тематичні календарики тощо; так і стаціонарний: плакати, міні-банери та ін. Особливе місце у загальній виставці зайняв виготовлений власноруч волонтерами колаж-плакат «Бути здоровим – під силу кожному!».

 

 
Зібралися освітяни
28.08.2015 15:04

28.08.15Kolegiya28.08.2015 напередодні нового навчального року освітяни району зібралися на традиційне розширене засідання колегії відділу освіти РДА. На засіданні були присутні голова РДА Артем Попов та голова районної ради Юрій Савчук. Артем Вікторович привітав освітян району з початком нового навчального року і подякував за самовіддану працю та професійні підходи у забезпеченні навчально-виховного процесу.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Крутько привітав новопризначених вчителів району, підвів підсумки роботи  закладів освіти за 2014-2015 навчальний рік та визначив завдання на новий  навчальний рік. 

 

 
Семінар в РДА
28.08.2015 15:01

28.08.15Zbori28.08.2015 в РДА відбувся семінар для сільських, селищних голів, секретарів виконкомів сільських, селищних рад та керівників політичних партій району, під час якого розглянуто низку  питань. У семінарі взяв участь голова РДА Артем Попов.

Відкрила семінар керівник апарату РДА Лілія Кириченко, яка наголосила на актуальності питань порядку денного семінару. Порядок надання субсидій населенню району роз’яснив начальник УСЗН РДА Віктор Спахі. Людмила Рябовол – заступник голови РДА доповіла про практичне застосування Закону України «Про місцеві вибори» та проведення необхідних заходів сільськими, селищними головами на підвідомчих територіях щодо сприяння проведенню виборчому процесу. Більш детально про внесення змін до переліку звичайних виборчих дільниць   доповіла начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату РДА – Ольга Підгірна.

Детальніше...
 
28.08.2015 14:50

           Міжнародний благодійний фонд "Victims of War in Ukraine" займається допомогою особам, які постраждали від війни в Україні. Зокрема це є поранені бійці АТО, їх батьки, діти, жінки, переселенці, та особи, які залишилися на звільнених територіях.

           У вашій області є багато таких людей. Їм потрібна медична, психологічна, матеріальна, консультаційна допомога.

       Просимо Вас посприяти діяльності нашої організації у справі допомоги українським громадянам, доручити своїм підлеглим налагодити з нами співпрацю та надати нам інформацію про данних осіб.

        Ми допомагаємо всім громадянам України, які стали жертвами бойових дій, але просимо відзначити осіб польського походження ( мають карту поляка).

         Щоб не піддавати вас на витрату зайвих коштів відповідь просимо надсилати на нашу поштову скриню в Україні: 79010, м.Львів, вул. Севастопольська, буд. 7, кв 3.

 
«Місцеві вибори наближаються»
28.08.2015 13:46

112425 жовтня  2015 року на Україну очікують місцеві вибори.  Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та цим Законом загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборці безпосередньо обирають обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - депутати), сільського, селищного, міського голову, старосту шляхом голосування за кандидатів, висунутих та зареєстрованих у порядку, передбаченому новим  ЗакономУкраїни “Про місцеві вибори”.

Детальніше...
 
28.08.2015 08:20

         Голова РДА Артем Попов взяв участь у засіданні 45-ї сесії запорізької обласної ради та нараді з питань актуальних проблем соціально-економічного розвитку області та розподілу понадпланових надходжень місцевих бюджетів.

 
Розміщено постери
27.08.2015 16:51

27.08.2015 в смт. Куйбишеве розміщено постери з теми децентралізації та формування спроможних громад з метою підвищення ефективності інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

 


Сторінка 388 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна