В рамках програми «Вчимося бути самостійними»
27.08.2015 16:42

27.08.2015nov1          27.08.2015 Куйбишевський РЦСССДМ на базі Благовіщенської сільської ради організував та провів інтерактивне заняття  «Життя за власним вибором!» в рамках програми «Вчимося бути самостійними» з метою здійснення професійної орієнтації для дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях. До заходу запросили 11 підлітків віком 13-17 років. Основними завданнями тренінгу стало: формування позитивної мотивації до навчання; формування психологічної усвідомленості факту вибору та визначеності професійних інтересів; розвиток уміння адекватного оцінювання рівня власних умінь та здібностей тощо. В процесі заходу учасникам запропоновано було різнопланові завдання, розраховані як для  індивідуального, так і групового та колективного виконання.

Детальніше...
 
Допомога воїнам
27.08.2015 16:40

           27.08.2015 голова РДА Артем Попов передав благодійну допомогу у вигляді сухих сумішей з протеїном для військовослужбовців, які несуть службу в зоні проведення АТО та мають потребу у продовольчому забезпеченні, яку надано Благодійним фондом «Ветерани Чорнобиля». 

 
Робоча нарада
27.08.2015 08:44

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду із заступником голови РДА Людмилою Рябовол та начальником Куйбишевського районного сектору ГУДС НС України в Запорізькій області щодо діяльності загону місцевої пожежної охорони смт. Комиш-Зоря.

 
Обговорили рейтингові показники
26.08.2015 16:09

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з питання рейтингових показників соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2015 року, результати яких визначено Департаментом економічного розвитку та торгівлі Запорізької облдержадміністрації. На нараду запрошені керівники структурних підрозділів РДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Голова вказав на вкрай незадовільні рейтингові показники у розрізі деяких галузей. За підсумками наради з обговорення рейтингу надано доручення  відповідним керівникам визначити основні причини, які призвели до погіршення показників по галузях, вжити вичерпних заходів з подолання негативних тенденцій, які гальмують розвиток відповідних напрямків роботи соціально-економічного комплексу району.

 
За круглим столом
26.08.2015 16:05

26.08.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання «круглого столу» з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств району. На початку заходу голова РДА вручив Подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації директору ТОВ «Агрофірма «40 років Жовтня» Шульзі Володимиру Миколайовичу за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сільського господарства. В ході засідання підведено підсумки збирання ранніх зернових культур, обговорено показники соціально-економічного розвитку району.  Голова РДА подякував сільгоспникам за допомогу, розуміння та участь у наданні допомоги військовим формуванням, які перебували та дислокуються на території району на сьогоднішній час. Артем Попов також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та підтримку.

Детальніше...
 
Сорочинська ярмарка
26.08.2015 10:41

25.08.15YarmarkaНародне аматорське творче об’єднання «Ветеран» районного будинку культури в черговий раз побувало на «Сорочинському ярмарку». Фольклорний колектив «Цілюще джерело» (керівник – заслужений працівник культури України Галина Панасевич) та солістка Ірина Садковкіна  взяли участь в конкурсній програмі фестивалю фольклорних колективів України, де виконували українські народні пісні. Були відзначені грамотами за ІІ та І місце, дипломом за активну участь у презентаційно-розважальних програмах та майстрах-класах з приготування національних страв, оберегів, українських віночків. Учасники поїздки отримали велике задоволення від поїздки та вдячні за фінансову підтримку народному депутату України  О.Пономарьову, депутату обласної ради Г.Леусу, керівнику депутатської групи «Наш край» Ю.Симоненко, директору приватного підприємства «Бізон» А.Лосю, директору ТОВ «Смак» В.Сердюку.  

Детальніше...
 
Свято для дітей "Незалежній Україні слава нині і повік!"
26.08.2015 10:33

27.08.15SvyatoДо Дня незалежності України в дитячій районній бібліотеці відбулося веселе свято для дітей "Незалежній Україні слава нині і повік!".  Учасники свята із задоволенням брали участь у загадковій вікторині про звичаї та традиції українського народу. Показали свої знання в змаганні "Віриш чи не віриш?", "Все про рідний край", де вони дізнались багато нового для себе, невідомого з історії України. А такі змагання, як "Звари козацький куліш", "Зав'яжи вузлик", "Осідлай коня", "Склади приказку" та інші принесли дітям багато задоволення. За участь у конкурсах діти отримали призи та цукерки.

Присутні ознайомились з літературою: "Земля народила таланти", книжковими виставками "Барви рідної землі", "Про  Куйбишеве з любов'ю", "Куточок маленького українця».

Детальніше...
 
Конкурс краси і таланту «Маленька Україночка – 2015»
25.08.2015 16:06

          25.08.15Konkurs24.08.2015 в РБК відбувся третій дитячий конкурс краси і таланту  «Маленька Україночка – 2015». Дівчата віком від 5 до 7 років протягом місяця готувались до конкурсу. Презентували свою можливу майбутню професію, українську страву, яку приготували разом зі своїми мамами. Радували всіх глядачів представленням своїх захоплень. Всі учасниці отримали подарунки від народного депутата України О.С.Пономарьова, переможниці конкурсу Олександрі Миленькій вручили ще й велику м’яку іграшку від начальника Куйбишевського РЕМу Володимира Зайковського. 

Детальніше...
 
Розглянула комісія із заборгованості
25.08.2015 15:23

25.08.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядок денний винесено ряд питань: про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 


Сторінка 389 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна