Російська агресія проти України
28.01.2015 10:42

1.  Російська військова агресія проти України

Президент України П.О.Порошенко:

(21.01.15) «За даними українських спецслужб, у східній Україні нині перебуває від 8 до 9,5 тисяч російських солдат

З серпня по січень було створено дуже сильну армію (українську – ред.)... Україна готова захищати не лише свою країну, але і Європу. Адже лінія фронту в боротьбі за свободу та демократію Європи проходить нині в Україні… Ми готові до миру. Ми просто потребуємо гарантії того, що перемир’я будуть дотримуватися обидві сторони. Я хочу наголосити: російська важка артилерія та російські ракетні системи мають бути відведені» //«День».

Докладніше
 
95-та річниця бою під Крутами
28.01.2015 10:36

28.01.15KrutiІсторія бою під Крутами у січні 1918 року та умови Брест-Литовського мирного договору

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ-й Універсал 20.11.1917) та проголошення її незалежності (IV-й Універсал 22.01.1918) створили шанс для національно-визвольних змагань та відновлення втраченої державності. Однак умови були вкрай несприятливі: викликана війною розруха та хаос сприяли поширенню облудних більшовицьких ідей серед значної частини населення. Мали місце серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва. Але головною загрозою була політика Радянської Росії, яка не могла змиритися з існуванням самостійної України.

Докладніше
 
Перше засідання спостережної комісії у новому році
26.01.2015 17:15

      26.01.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання спостережної комісії. На розгляд винесено наступні питання: про нормативно-правову базу, яка регламентує діяльність спостережної комісії; про стан обліку осіб, умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі; про роботу спостережної комісії щодо надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарань. Голова спостережної комісії ознайомила присутніх з нормативною базою, якою керується СК у своїй діяльності. Секретар спостережної комісії повідомила, що станом на 26.01.2015 на обліку перебуває чотири особи умовно-достроково звільнені.  За громадянами встановлено громадський контроль за місцем проживання – сільськими, селищними радами, а також районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді взято під соціальний супровід, як особу що підпадає під категорію «молодь».

 
УВАГА! ПРЯМИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ’ЯЗОК
26.01.2015 16:18

В понеділок, 2 лютого 2015 року, в райдержадміністрації відбудеться «прямий» телефонний зв’язок, під час якого на запитання громадян відповідатиме голова районної державної адміністрації Будник Павло Іванович.

Звертатися із 9-00 до 10-00 за номером телефону: 2-12-18.

 
Висловлюємо співчуття
26.01.2015 09:39

      svichaКуйбишевська районна державна адміністрація Запорізької області,  мешканці району глибоко сумують з приводу трагічної загибелі людей під час терористичного акту в місті Маріуполь. У ці невимовно важкі дні поділяємо сум та скорботу рідних, близьких, друзів загиблих та висловлюємо щирі співчуття.

 
Виховні заходи у школі
23.01.2015 16:06

23.01.15Osvita

З метою поглиблення в учнів знань про історичний факт Злуки українського народу та його значення, формування рис національної свідомості, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини в Смирновській ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках проведення тижня патріотичного виховання 22 січня відбувся виховний захід, приурочений до Дня Соборності та Свободи України "І обнялися береги одного вічного народу".

Відбулася виставка дитячих малюнків на тему: "Соборна, вільна, кольорова", а також організована книжкова виставка "22 січня - День соборності України".

Докладніше
 
День Соборності в центральній бібліотеці
22.01.2015 17:51

22.01.15Kult3Нехай ніхто не половинить

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина ,Україно,

Бо ти навік у нас одна.

       З нагоди особливої дати – Дня Соборності України працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки Лісна Інна Олександрівна та Савчук Світлана Валентинівна  провели історичний урок – пам’ять «Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна» у  9 класі ЗОШ №2, класний керівник Білоконь Ірина Василівна. Бібліотекарі розповіли про історію свята, про важкий шлях становлення  незалежності, героїчні сторінки нашої країни, були названі  імена діячів державотворення  та видатних людей країни, значення свята та самого поняття «Соборність». Учні активно відповідали на питання вікторини про Україну. Наприкінці учні розглянули тематичну виставку літератури.

Докладніше
 
День Соборності
22.01.2015 17:26

22.01.15Sobornist22.01.2015 в залі засідань РДА проведено урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України за участю військовослужбовців, військові частини яких дислокуються на території району, військовослужбовців, які брали участь в АТО на Сході України, членами їх сімей, волонтерами, громадськими активістами – учасниками Революції Гідності. В урочистостях взяли участь сільські, селищні голови. Урочистий захід розпочався Гімном України, після якого до присутніх з привітальною промовою звернувся голова райдержадміністрації Будник П.І. та представник «Правого сектору». Працівники РБК виконали патріотичні пісні та презентували документальний фільм про історичні події Акту Злуки. На закінчення заходу всі присутні заспівали Молитву за Україну – «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Докладніше
 
Звернення Президента з нагоди Дня Соборності
22.01.2015 15:55

Prezident sobornist

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

Докладніше
 
Поранено земляка в зоні АТО
21.01.2015 17:08

Volkov  В Куйбишевському районі до списку поранених бійців під час воєнного протистояння на Сході додався ще один воїн, який отримав тяжкі поранення 18.01.2015 в районі Донецького аеропорту і на даний час знаходиться після операції в реанімаційному відділенні військового госпіталю м. Харків. Місцеві волонтери розпочали збір коштів для лікування та реабілітації земляка.

 


Сторінка 391 з 400
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна