Питання, порушене у зверненні, вирішено позитивно
31.07.2015 09:07

30.07.15DorogaЦьогорічне літо з короткочасними сильними дощами завдає чимало клопотів сільчанам району.

Після чергової зливи майже метровий шар мулу осів на містку, що у центрі  села  Більманка. Це унеможливлювало рух по ньому. Першим долучився до вирішення цієї проблеми Нечитайло А.І., який частково прогорнув дорогу.

Більманський сільський голова Сімченко А.І. звернувся за допомогою до голови районної державної адміністрації Попова А.В.

Детальніше...
 
На часі питання об’єднання громад
30.07.2015 15:58

30.07.15Zbori230.07.2015 на території Більманської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Більманка та Десятиріччя Жовтня, в  яких взяли участь 30 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт  Куйбишеве чи с. Смирнове. Про об’єднання громад і перспективи розвитку розповіли заступник голови РДА Людмила Рябовол, Смирновський сільський голова Олександр Романюк, представники Куйбишевської селищної ради: секретар Наталя Суржик та заступник селищного голови Микола Саїнський. Присутні активно долучились до обговорення і як результат прийнято рішення приєднатися до Куйбишевської територіальної громади. Крім того порушено питання зміни меж Більманської сільської ради, а саме приєднання с. Десятиріччя Жовтня до Смирновської сільської ради. Депутатському корпусу доручено вивчити питання та довести до відома громади.

Детальніше...
 
Звернення Більманського сільського голови
30.07.2015 13:22

До голови райдержадміністрації Попова А.В. звернувся Більманський сільський голова Сімченко А.М. з прохання організувати надання транспортних засобів для ліквідації наслідків замулення містка. Така ситуація склалася після нещодавньої зливи. Очільник району пообіцяв надати допомогу.

 
Засіла Рада оборони
29.07.2015 15:38

29.07.15Radaoboroni29.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Про оперативну ситуацію в районі доповів начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій обл. Олексій Надобних.  Про санітарну вирубку порослі на узбіччях  автодоріг та про отримання благодійної допомоги з м. Запоріжжя і розподіл її серед військових частин, що дислокуються на території Куйбишевського району, проінформувала заступник голови РДА Людмила Рябовол. Про проблемні питання, які виникають під час проведення чергової хвилі мобілізації доповів міжрайонний військовий комісар Владислав Козлов. Про відкриття мисливського сезону в районі проінформував голова районної ради УТМР Олександр Никифоров.  За підсумками засідання Ради оборони прийнято відповідні рішення.

 

 
Розглянула спостережна комісія
29.07.2015 15:37

29.07.2015 заступник голови спостережної комісії Віктор Марочко провів засідання спостережної комісії. Розглянуто два питання: про організацію прийому та звернень осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання з метою допомоги у вирішенні їхніх соціально-побутових проблем та про підсумки роботи спостережної комісії за І півріччя 2015 року. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

 
Розглянули питання заборгованості
28.07.2015 15:31

28.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядок денний винесено ряд питань: про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. На засідання запрошено керівника КП «Облводоканал» Куйбишевського району. За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень.

 
Питання адміністративно-територіальної реформи актуальні.
28.07.2015 15:31

28.07.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу зустріч з Вершинським сільським головою Олександром Марюхою, під час якої обговорив хід виконання заходів з добровільного об’єднання територіальних громад району. Сільський голова розповів про проведену роз’яснювальну роботу серед населення та позицію людей щодо адміністративно-територіальної реформи.

 
Проконтролював особисто
28.07.2015 13:18

27.07.15DorogaРаніше, під час візиту голови райдержадміністрації А.В.Попова на територію Шевченківської сільської ради, сільським головою Г.М.Крамаром, керівниками базових господарств та громадою порушувалось болюче для всіх шевченківців питання – ремонт дороги та вирубка порослі на узбіччі, адже на сьогодні це єдине сполучення населених пунктів Шевченківської сільської ради з районним центром.

Артем Вікторович обговорив це питання під час зустрічі з начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадієм Тимченком, заступником директора ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолієм Коцуром, начальником філії «Куйбишевський райавтодор» Сергієм Кохом, які в свою чергу пообіцяли виконати необхідні роботи.

Обіцянки були не марними.

Детальніше...
 
Пам’яті Володимира Кіяшко
28.07.2015 11:28

  28.07.15Kiyashko                                                                        Поставте скибку хліба на стакан

                                                                          І голову схиліть в скорботі вічній

                                                                          За тих, кого убив Афганістан,

                                                                          Чиї він душі ранив і скалічив.

              Такими поетичними словами розпочався  вечір – реквієм «Не витравити з серця біль Афгану» в Куйбишевській центральній районній бібліотеці, присвячений пам’яті воїна – афганця, нашого земляка Кіяшко Володимира Івановича з нагоди 50 – річчя  його дня народження за участю мами та сестри. Ведучі заходу Сіляєва В.М. та Куриленко Л.Г. підготували цікаві спогади про  Володимира, прокоментували  сімейний альбом. Його сестра Світлана пригадала всі його найкращі риси характеру: чуйність, доброту, мужність, скромність, відповідальність, розповідь про брата доповнили присутні.  Сумну мелодію на фортепіано подарували присутнім Родіонов О.В. та Балута Г.М.. Пісню «Поговори со мною мама» виконала Садковкіна Ірина  для мами Ніни Степанівни.  Власну поезію про війну декламувала учениця 8 класу Тараскіна Альона. В Куйбишевому  на честь Володимира Кіяшко названо вулицю, пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях. По закінченню заходу відвідали кладовище, де він похований та поклали живі квіти. 

Детальніше...
 
Підсумки четвертої п'ятиденки жнив
27.07.2015 16:42

       27.07.15Jniva27.07.2015 голова РДА Артем Попов, начальник управління АПР РДА Володимир Чернишенко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Людмила Дворецька відвідали ТОВ «Придонецьке», де вручили перехідний приз «Золотий колос» та грамоти членам комбайнового агрегату CASE(комбайнер О.Цибуля)  за зайняте І місце в районному змаганні по збиранню ранніх зернових культур за підсумками ІV п’ятиденки, комбайнери зібрали 1333 т зернових з 190 га. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка.

Детальніше...
 


Сторінка 391 з 433
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна