Чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації
26.02.2015 17:02

26.02.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання спостережної комісії. На розгляд винесено наступні питання: про подання звіту до районної державної адміністрації про результати діяльності спостережної комісії за 2014 рік, про організацію виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, здійснення громадського патронажу за дотриманням їх прав та громадського нагляду за поведінкою їх в побуті і на виробництві, про припинення здійснення громадського контролю за умовно-достроково звільненим від відбування покарання у зв’язку з закінченням строку не відбутої частини покарання.  Присутніх ознайомлено зі змістом звіту до районної державної адміністрації про результати діяльності спостережної комісії за 2014 рік, заслухано інформацію Куйбишевської селищної ради про організацію виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, здійснення громадського патронажу за дотриманням їх прав та громадського нагляду за поведінкою їх в побуті і на виробництві.

 
Семінар для сільських селищних голів
26.02.2015 17:01

         26.02.2015 в залі засідань РДА відбувся семінар з сільськими, селищними головами та секретарями сільських, селищних рад.  Керівник апарату РДА Людмила Рябовол  довела до відома присутніх виступ Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності. Впродовж семінару розглянуто ряд питань: про реформування органів юстиції; про можливість зазначення локальних коефіцієнтів місця знаходження земельної ділянки при оформленні технічної документації про її нормативно грошову оцінку; про порядок присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Про порядок проведення звірок  щодо переміщення громадян пільгових категорій на територіях сільських, селищних рад; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань успадкування; про надання роз’яснень з аналізу рішень виконкомів сільських, селищних рад щодо їх відповідності  чинному законодавству.

 
Відбулася 45-та сесія районної ради
26.02.2015 16:59

         26.02.2015 відбулася 45 сесія Куйбишевської районної ради. Загальний склад ради - 30 депутатів, взяли участь у сесії - 17, 13 – відсутні з поважних причин. У роботі сесії взяли участь: керівництво райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники редакції районної газети, сільські, селищні голови. Розглянуто 55 питань, які стосуються соціально-економічного розвитку району. За рішення «Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VШ «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» із 16 присутніх депутатів проголосувало «за» - 14 депутатів, «утримались» - 2, тому рішення не прийнято. У зв’язку з тим, що на сесію з’явилось лише 16 депутатів, це питання вирішено розглянути повторно на позачерговій сесії районної ради найближчим часом. Інші рішення прийнято.

 
Сьогодні пройшли навчання з ЦО
25.02.2015 17:26

         25.02.2015 згідно наказу начальника ЦЗ Запорізької області від 06.02.2015 №4, в районі проведено тренування з укриття населення в захисних спорудах при виникненні НС.

 
Розглянув оперативний штаб
25.02.2015 17:25

25.02.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання районного оперативного штабу по координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на НС. Розглянуто питання щодо стану готовності фізичного та технічного захисту Куйбишевський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал». Прийнято рішення: забезпечити надійну охорону об’єктів підприємства, провести додаткові інструктажі працівників підприємства, забезпечити контроль за технічним станом належних підприємству свердловин, які забезпечують водою населені пункти; уточнити порядок взаємодії з РВ ГУМВС.

 
Засіла Рада оборони
25.02.2015 17:24

          25.02.2015 голова РДА Павло Будник провів чергове засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайпрокурора, голову районного суду. Під час засідання розглянуто низку питань: про захист об’єктів критичної інфраструктури; про оперативну ситуацію в районі; про витрати з благодійного фонду, про стан проходження мобілізації в районі. Начальник РВ ГУМВС повідомив, що до райвідділу міліції надійшло 63 повідомлення. Резонансних подій протягом останнього тижня не було.

Докладніше
 
Перше засідання громадської ради
25.02.2015 16:58

25.02.15Novosti          25.02.2015 в приміщенні РДА пройшло перше засідання  новообраної громадської ради. Члени ГР обрали зі свого складу голову – Дворецьку Л.В (голова Куйбишевської районної профспілкової організації працівників АПК) та заступника ГР – Марочка В.М. (голова Ради Куйбишевської районної громадської організації Асоціації «Ветеранів війни та інвалідів Чорнобиля Запорізької області»), затвердили Регламент роботи та Положення про ГР, затвердили план роботи ГР на 2015 рік. Також начальник управління юстиції ознайомив присутніх з проведенням реформ у системі органів юстиції. На засідання запрошено керівника апарату РДА Людмилу Рябовол , яка довела до відома присутніх виступ Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності. По закінченню основної частини члени ГР обговорили питання, які б хотіли розглянути найближчим часом і з залученням представників органів місцевого самоврядування та КП.

 

 
Розглянули стан заборгованості в районі
24.02.2015 17:04

        24.02.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів засідання комісії по погашенню заборгованості із заробітної плати, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат. Розглянуто наступні питання: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. Прийнято рішення взяти інформацію виступаючих до відома та в разі утворення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах району станом на 01.03.2015 рекомендувати  керівникам  надати графіки щодо її погашення.

 
Соціальний захист тимчасово переміщених осіб на контролі влади
23.02.2015 17:49

       23.02.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів нараду з питань соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. На нараду запрошено начальників УСЗН, відділу охорони здоров’я, ССД РДА, директор ЦСССДМ, начальників Куйбишевської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Куйбишевського РС ГУДС НС України в Запорізькій області, волонтерів району. На порядок денний винесено ряд питань: про облік переміщених осіб, про взаємодію служб, задіяних до роботи з переміщеними особами, обговорення інших питань, пов’язаних із соціальним захистом вимушених переселенців. Заступник голови повідомив присутнім, що реєстрація вимушених переселенців здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 01.10.2014 №509, на сьогодні в районі зареєстровано 1960 осіб. Учасники наради обговорили можливість надання переселенцям гуманітарної допомоги. Б.Ковальчук дав доручення Товариству Червоного Хреста вести облік наданої допомоги, з метою більш ефективного її розподілу.

 
01.03.2015 - перепоховання земляка Шумейка Миколи Миколайовича 1984 року народження, який загинув в зоні АТО під Іловайськом
23.02.2015 17:46

       23.02.2015 голова районної ради Юрій Савчук провів нараду щодо проведення пере захоронення земляка Шумейка Миколи Миколайовича 1984 року народження, який загинув в зоні АТО під Іловайськом. Прощання з бійцем буде проведено з 10.00 до 12.00 в приміщенні РБК. На нараду запрошено представника Куйбишевської селищної ради, військового комісара, керівника апарату РДА, головного лікаря ЦРЛ, начальника відділу культури і туризму РДА.

 


Сторінка 394 з 408
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна