Особистий прийом громадян підполковником міліції
11.11.2014 16:59

10.11.2014 в приміщення Куйбишевського РВ ГУМВС відбувся особистий прийом громадян підполковником міліції, головним опер-уповноваженим інспектором ГУБОЗ МВС України Вячеславом Кайдашем. На прийомі були присутні представник УБОЗ України в Запорізькій області та начальник РВ ГУМВС. Надійшло 6 звернень з різних питань: про покращення матеріально-технічної бази РВ, про реформування законодавства, про заохочення працівників РВ, про надання відповідей за раніше поданими заявами. Всі звернення, які надійшли до представника міністерства будуть передані особисто Міністру МВС.

Докладніше
 
Засідання координаційної громадської ради козацьких організацій міста та громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону
11.11.2014 09:41

05.11.2014 під головуванням керуючого справами виконкому Наталі Гончарової, секретаря координаційної ради І.Зубрицького у м. Бердянськ відбулось розширене засідання координаційної громадської ради козацьких організацій міста та громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону. В засіданні круглого столу крім членів ради, також взяли участь в.о військового комісара Бердянського ОМВК В. Роговой, представники Прикордонного загону, силових структур, активні представники Бердянської самооборони, міських козацьких організацій.

Докладніше
 
Вшанування пам’яті
10.11.2014 17:21

10.11.2014 на центральному цвинтарі смт. Куйбишеве відбулося відкриття пам’ятника, присвячене 90-річчю з дня народження підполковника міліції в запасі М.С.Пожидаєва, організоване Куйбишевським РВ ГУМВС, районною громадською організацією пенсіонерів МВС України та за участі працівників РБК. Допомогу у встановленні та відкритті пам’ятника надали голова районної ради Юрій Савчук, депутати обласної ради М.Нікулін, Г.Леус, І.Золотаревська, працівники РВ ГУМВС, громадська організація. Перед зібранням виступили голова районної ради, начальник РВ ГУМВС, представник районної громадської організації пенсіонерів МВС України. Пам’ять підполковника вшанували залпами військового салюту.

 
Нарада щодо вивезення ТПВ від населення
07.11.2014 14:20

     07.11.2014 в РДА відбулася нарада щодо вивезення ТПВ від населення. На нараду запрошено керівників селищних рад району та підприємств, які надають послуги з вивезення ТПВ. Присутні розглянули питання формування нових тарифів на вивезення ТПВ, фінансово-господарського стану комунальних підприємств та перспективи їх функціонування в умовах бюджетної політики наступного року. За результатами наради встановлено терміни надання калькуляції розрахунку нових тарифів та надано доручення законодавчого урегулювання створення кущового підприємства на базі існуючого.

Докладніше
 
Експрес-інформація
05.11.2014 17:12

     04.11.2014 голова РДА Павло Будник провів засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайонного прокурора, провідного фахівця служби цивільного захисту, в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, представника ДАІ. На порядок денний винесено питання: про криміногенну ситуацію в районі за попередній тиждень за участю військовослужбовців, про наповнюваність благодійного фонду, про виділення коштів з благодійного фонду. Начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області повідомив, що за минулий тиждень резонансних подій за участю військовослужбовців не зареєстровано. Голова РДА Павло Будник доповів про наповнюваність благодійного фонду, а також повідомив, що на сьогодні є потреба у виділенні коштів на пальне.

Докладніше
 


Сторінка 394 з 394
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна