Розглянули питання заборгованості
28.07.2015 15:31

28.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядок денний винесено ряд питань: про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. На засідання запрошено керівника КП «Облводоканал» Куйбишевського району. За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень.

 
Питання адміністративно-територіальної реформи актуальні.
28.07.2015 15:31

28.07.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу зустріч з Вершинським сільським головою Олександром Марюхою, під час якої обговорив хід виконання заходів з добровільного об’єднання територіальних громад району. Сільський голова розповів про проведену роз’яснювальну роботу серед населення та позицію людей щодо адміністративно-територіальної реформи.

 
Проконтролював особисто
28.07.2015 13:18

27.07.15DorogaРаніше, під час візиту голови райдержадміністрації А.В.Попова на територію Шевченківської сільської ради, сільським головою Г.М.Крамаром, керівниками базових господарств та громадою порушувалось болюче для всіх шевченківців питання – ремонт дороги та вирубка порослі на узбіччі, адже на сьогодні це єдине сполучення населених пунктів Шевченківської сільської ради з районним центром.

Артем Вікторович обговорив це питання під час зустрічі з начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадієм Тимченком, заступником директора ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолієм Коцуром, начальником філії «Куйбишевський райавтодор» Сергієм Кохом, які в свою чергу пообіцяли виконати необхідні роботи.

Обіцянки були не марними.

Детальніше...
 
Пам’яті Володимира Кіяшко
28.07.2015 11:28

  28.07.15Kiyashko                                                                        Поставте скибку хліба на стакан

                                                                          І голову схиліть в скорботі вічній

                                                                          За тих, кого убив Афганістан,

                                                                          Чиї він душі ранив і скалічив.

              Такими поетичними словами розпочався  вечір – реквієм «Не витравити з серця біль Афгану» в Куйбишевській центральній районній бібліотеці, присвячений пам’яті воїна – афганця, нашого земляка Кіяшко Володимира Івановича з нагоди 50 – річчя  його дня народження за участю мами та сестри. Ведучі заходу Сіляєва В.М. та Куриленко Л.Г. підготували цікаві спогади про  Володимира, прокоментували  сімейний альбом. Його сестра Світлана пригадала всі його найкращі риси характеру: чуйність, доброту, мужність, скромність, відповідальність, розповідь про брата доповнили присутні.  Сумну мелодію на фортепіано подарували присутнім Родіонов О.В. та Балута Г.М.. Пісню «Поговори со мною мама» виконала Садковкіна Ірина  для мами Ніни Степанівни.  Власну поезію про війну декламувала учениця 8 класу Тараскіна Альона. В Куйбишевому  на честь Володимира Кіяшко названо вулицю, пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях. По закінченню заходу відвідали кладовище, де він похований та поклали живі квіти. 

Детальніше...
 
Підсумки четвертої п'ятиденки жнив
27.07.2015 16:42

       27.07.15Jniva27.07.2015 голова РДА Артем Попов, начальник управління АПР РДА Володимир Чернишенко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Людмила Дворецька відвідали ТОВ «Придонецьке», де вручили перехідний приз «Золотий колос» та грамоти членам комбайнового агрегату CASE(комбайнер О.Цибуля)  за зайняте І місце в районному змаганні по збиранню ранніх зернових культур за підсумками ІV п’ятиденки, комбайнери зібрали 1333 т зернових з 190 га. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка.

Детальніше...
 
Визначились переможці районного турніру з футболу на Кубок жнив сезону 2015 року
27.07.2015 08:24

27.07.15Futbol

За ініціативи голови райдержадміністрації А.В.Попова, з метою активізації масової фізкультурно-спортивної роботи на території району та популяризації футболу, а також з нагоди відзначення завершення сільськогосподарських робіт по збиранню врожаю, 25.07.2015 у смт Комиш-Зоря та с.Благовіщенка відбувся традиційний районний турнір з футболу на Кубок жнив сезону 2015 року, в якому взяли участь 7 команд («Вершина» (с.Вершина); «Дружба» (с.Благовіщенка); «Бізон-Тех» (смт.Куйбишеве); «Алоінс» (с.Гусарка); «Зірка» (с.Білоцерківка); «Олімп» (с.Смирнове); «Титан» (смт Комиш-Зоря);

На початку змагань учасників привітали начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Є.В.Шакун та голова районної федерації футболу І.В.Гвоздьов, які акцентували увагу на форматі проведення змагань та закликали учасників до чесної, безкомпромісної гри.

Детальніше...
 
Обговорення ініціативи щодо об’єднання громад
24.07.2015 14:44

24.07.2015 на території Білоцерківської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Білоцерківки та Черешневе, в  яких взяли участь 80 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови  Ігоря Гнатуші щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря. Більшість присутніх позитивно висловились щодо перспективи розвитку громади після об’єднання. За підсумками обговорення вирішено винести питання на розгляд сесії сільської ради.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:55

23.07.15Novosti          23.07.2015 мешканцями Гусарківської сільської ради проведене громадське обговорення питання щодо  об’єднання територіальних  громад.  В заході взяли участь секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик та заступник Куйбишевського селищного голови Микола Саїнський. Розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі «За» та «Проти»,  учасники зібрання одноголосно підтримали пропозицію про об’єднання територіальних громад та запропонували обговорити це питання на  загальних зборів мешканців сільської ради 30.07.2015.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:54

         23.07.2015 відбулося громадське обговорення мешканцями  Благовіщенської сільської ради питання про об’єднання  громад у єдину спроможну територіальну громаду. За підсумками обговорення прийнято рішення винести питання щодо підтримки ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови про об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря на сесію Благовіщенської сільської ради, що відбудеться 24.07.2015.

 


Сторінка 396 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна