Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:53

            23.07.2015 громадським активом Мар’янівської сільської ради -депутатами, керівниками місцевих підприємств, установ,відбулося обговорення питання щодо об’єднання територіальних  громад.  На засіданні розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі висловлені думки, сільські активісти прийняли рішення підтримати пропозицію про об’єднання територіальних громад та винести це питання на розгляд загальних зборів мешканців сільської ради, які відбудуться 5 серпня 2015 року.

 
Робоча зустріч голови РДА
22.07.2015 16:42

22.07.15Novosti         22.07.2015 у голови РДА Артема Попова відбулася робоча зустріч із начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадієм Тимченком, заступником директора ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолієм Коцуром,  начальником філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом. Обговорено питання щодо стану автомобільних доріг на території району, фінансування ремонтних робіт, проведення аварійно-відновлювальних робіт на ділянці автодороги Куйбишеве –Бердянськ, пошкодженої сильними дощами під час минулої негоди, та  проведення ямкового ремонту і санітарної вирубки порослі на узбіччі автодороги Комиш-Зоря - Шевченківське. Представники обласного керівництва запевнили, що порушені питання будуть вирішені позитивно.

 

 
Роз'яснення тривають
22.07.2015 16:34

              22.07.2015 інформаційно-роз’яснювальна група в складі заступника голови РДА Людмили Рябовол, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко, начальника фінансового управління РДА Віталія Хоменка, Комиш-Зорянського селищного голови Ігора Гнатуші відвідали територію Білоцерківської та Благовіщенських сільських рад з метою надання роз’яснень з питань  щодо об’єднання територіальних громад.

Детальніше...
 
Засідання Громадської ради
22.07.2015 16:32

           22.07.15Rada22.07.2015 відбулося засідання Громадської ради при Куйбишевській райдержадміністрації. Розглянуто питання про формування тарифів на вивезення сміття  на території Куйбишевської селищної ради та про стан автомобільних доріг в районі та поза його межами. У засіданні взяли участь Наталя Суржик -  секретар Куйбишевської селищної ради, Роман Колодчак – директор КП «Куйбишевський водоканал», Сергій Кох – начальник філії «Куйбишевський райавтодор», Геннадій Леус - директор командитного товариства «ЖЕЛЄВ С.С. І КОМПАНІЯ» КОМИШ-ЗОРЯНСЬКОГО ЕЛЕВАТОРА», депутат обласної ради, голова Куйбишевської районної організації роботодавців.

Детальніше...
 
Робоча зустріч голови РДА
21.07.2015 14:57

21.07.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з Білоцерківським сільським головою Петром Ключником. Серед інших обговорено  питання про об’єднання сільських, селищних рад у спроможні територіальні громади, проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо мети проведення реформи місцевого самоврядування.

 
Візит голови РДА до центральної районної лікарні
21.07.2015 14:53

21.07.2015 голова РДА Артем Попов з робочим візитом відвідав центральну районну лікарню, під час якого ознайомився з умовами лікування хворих, обговорив питання фінансування закладу, забезпечення теплом, електроенергією, проблеми закладу та  шляхи їх вирішення, поцікавився умовами перебування військового госпіталю на території лікарні.  Голова РДА також вручив головному лікарю Володимиру Мацюці вітальну адресу з нагоди його 55-річчя.

 
Робоча нарада у голови РДА
21.07.2015 14:51

21.07.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з директором районного центру зайнятості Світланою Боркун, під час якої розглянуто питання щодо публікації на сторінках районної газети статті про підтримку громадянами району демобілізованих військовослужбовців. 

 
Жнива тривають
21.07.2015 14:44

JnivaВ районі продовжується збирання ранніх зернових культур. Жнивна кампанія досягла свого екватора. На сьогоднішній день за оперативними даними управління агропромислового розвитку РДА в районі зібрано 53% зернових. Першими завершили жнива СВК «Зірка». Організовано вони йдуть у ТОВ «Придонецьке», ТОВ "Агрофірма "40 років Жовтня", ТОВ "Україна", ТОВ «Агро Дружба».  

 

 
Нагородження лідерів третьої п’ятиденки
21.07.2015 14:30

21.07.15Pyatidenka321.07.2015 начальник управління АПР РДА Володимир Чернишенко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Людмила Дворецька відвідали ТОВ «Придонецьке», де вручили перехідний приз «Золотий колос», медалі  та грамоти членам комбайнового агрегату CASE(комбайнер О.Цибуля)  за зайняте І місце в районному змаганні по збиранню ранніх зернових культур за підсумками ІІІ п’ятиденки. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка.

Детальніше...
 
Демобілізовані бійці першої хвилі мобілізації…
21.07.2015 14:27

Вони були в числі перших, хто поповнив ряди  слабкої, погано спорядженої, не забезпеченої   нашої української армії. На їх долю випали самі активні запеклі бойові дії. Люди, які народилися і виросли в мирний час, не мали уявлення про те, що таке війна, ніколи не збиралися воювати,  змушені були взяти до рук зброю, щоб захистити свої родини,  рідну  землю, нашу  Батьківщину. Це справжні чоловіки, герої, які  допомогли вистояти Україні у дуже важкі часи, виконали свій громадянський обов’язок.

Детальніше...
 


Сторінка 397 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна