Громадскість обговорила останню сесію районної ради
06.03.2015 09:27

04.03.2015 в залі засідань Куйбишевської селищної ради відбулися збори громадян з приводу останніх подій, які схвилювали більшість жителів району, а саме, коли на сесії районної ради не було прийнято рішення про визнання Російської Федерації державою-агресором, а ДНР і ЛНР - терористичними організаціями. На зборах були присутні представники різних громад району, які забажали вислухати голову районної ради Юрія Савчука з приводу даної ситуації. Запрошений голова райради довів до відома присутніх причини, з яких рішення не було прийняте. Громадськості пояснення здалося непереконливим і тому всі наполягли на прийнятті відповідного рішення депутатським корпусом, а також на звільненні заступника голови районної ради Василя Саєнка, який не підтримав прийняття даного рішення. На думку учасників зборів така невизначеність посадової особи яскраво говорить про його настрої. Загалом прийнято рішення створити громадську організацію, яка об’єднає всіх патріотів району та проукраїнсько налаштованих громадян та буде протистояти російській пропаганді і захищати інтереси громад.

 
Літературний урок за творчістю В. Нестайка «В читацький всесвіт світлий крок»
05.03.2015 12:43

05.03.15KultУ цьому році  улюбленому авторові дітвори Всеволодові Зіновійовичу Нестайку  виповнилося б 85 років.  Саме дню народження і світлій пам'яті письменника присвятили і провели у  районній  дитячій  бібліотеці  літературний урок "В читацький всесвіт світлий крок".

Докладніше
 
Куйбишани попрощалися з воїном-земляком, який загинув в Іловайському котлі
02.03.2015 17:45

           02.03.15Nov01.03.2015 жителі смт. Куйбишеве попрощалися зі своїм земляком, солдатом ЗСУ 93-ї ОМБ 30-річним Миколою Шумейком. Загину військовослужбовець в Іловайському котлі. Тіло  солдата  не змогли  упізнати.  Тому довелося  призначати ДНК-експертизу. Минуло  кілька  місяців,  поки експерти  не  підтвердили,  що Микола Миколайович  Шумейко справді загинув 29.08.2014 року і був разом з іншими загиблими солдатами похований на Кушугумському кладовищі біля Запоріжжя. З прощальною промовою до присутніх звернулися: голова райдержадміністрації Павло Будник, секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик, військовий комісар Владислав Козлов. У церемонії поховання взяли участь побратими з 93-ї  ОМБ, депутати Куйбишевської селищної та районної рад, представники райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, знайомі, друзі та рідні покійного, громадяни селища. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам'ять солдата, який захищав від цинічних посягань та нападок рідну Україну, відстоюючи духовні цінності і територію нашої країни, загинув за майбутнє наших дітей і України.

Детальніше...
 
«Зима і поезія»
02.03.2015 14:24

        02.03.15KulturaЗавідуюча Мар’янівською сільською бібліотекою Л.М. Кожухар провела огляд літератури «Зима і поезія» для учнів 1-4 класів Мар’янівської ЗОШ I-III ступенів. Людмила Миколаївна розповіла дітям про літературу, яка наповнена поезією та зачитувала вірші про зиму і зимові розваги. Ці книги учні завжди можуть знайти на книжкових полицях бібліотеки і долучитися до прекрасного поетичного світу. Більш детальніше молодші школярі дізналися про українську поетесу Ліну Костенко, якій в ці дні виповнюється 85 років від дня народження. Наприкінці заходу й самі діти розповідали вірші про зиму.

 
Ветерани змагалися у турнірі з футзалу
02.03.2015 12:11

        02.03.15SportЗ метою покращення спортивно-масової роботи серед населення та популяризації футзалу в районі, у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ I-III ст. №2  відбувся районний турнір з фут залу серед ветеранів. До складу команд ввійшли гравці віком від 40 років та старші.

Докладніше
 
Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі
27.02.2015 15:00

27.02.15Kultura2Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, що народилася не на весні як усі квіти, а саме в ці лютневі дні. Вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, одною з найповнозвучніших струн душі українського народу.

Докладніше
 
Чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації
26.02.2015 17:02

26.02.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання спостережної комісії. На розгляд винесено наступні питання: про подання звіту до районної державної адміністрації про результати діяльності спостережної комісії за 2014 рік, про організацію виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, здійснення громадського патронажу за дотриманням їх прав та громадського нагляду за поведінкою їх в побуті і на виробництві, про припинення здійснення громадського контролю за умовно-достроково звільненим від відбування покарання у зв’язку з закінченням строку не відбутої частини покарання.  Присутніх ознайомлено зі змістом звіту до районної державної адміністрації про результати діяльності спостережної комісії за 2014 рік, заслухано інформацію Куйбишевської селищної ради про організацію виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, здійснення громадського патронажу за дотриманням їх прав та громадського нагляду за поведінкою їх в побуті і на виробництві.

 
Семінар для сільських селищних голів
26.02.2015 17:01

         26.02.2015 в залі засідань РДА відбувся семінар з сільськими, селищними головами та секретарями сільських, селищних рад.  Керівник апарату РДА Людмила Рябовол  довела до відома присутніх виступ Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності. Впродовж семінару розглянуто ряд питань: про реформування органів юстиції; про можливість зазначення локальних коефіцієнтів місця знаходження земельної ділянки при оформленні технічної документації про її нормативно грошову оцінку; про порядок присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Про порядок проведення звірок  щодо переміщення громадян пільгових категорій на територіях сільських, селищних рад; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань успадкування; про надання роз’яснень з аналізу рішень виконкомів сільських, селищних рад щодо їх відповідності  чинному законодавству.

 
Відбулася 45-та сесія районної ради
26.02.2015 16:59

         26.02.2015 відбулася 45 сесія Куйбишевської районної ради. Загальний склад ради - 30 депутатів, взяли участь у сесії - 17, 13 – відсутні з поважних причин. У роботі сесії взяли участь: керівництво райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники редакції районної газети, сільські, селищні голови. Розглянуто 55 питань, які стосуються соціально-економічного розвитку району. За рішення «Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VШ «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» із 16 присутніх депутатів проголосувало «за» - 14 депутатів, «утримались» - 2, тому рішення не прийнято. У зв’язку з тим, що на сесію з’явилось лише 16 депутатів, це питання вирішено розглянути повторно на позачерговій сесії районної ради найближчим часом. Інші рішення прийнято.

 
Сьогодні пройшли навчання з ЦО
25.02.2015 17:26

         25.02.2015 згідно наказу начальника ЦЗ Запорізької області від 06.02.2015 №4, в районі проведено тренування з укриття населення в захисних спорудах при виникненні НС.

 


Сторінка 398 з 413
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна