Семінар голови РДА з сільськими та селищними головами
20.07.2015 15:53

20.07.15Seminar20.07.2015  голова РДА Артем Попов провів семінар з сільськими та селищними  головами. У жвавій дискусії пройшло обговорення  інформації  начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко про стан обговорення на територіях питання про об’єднання сільських, селищних рад у три спроможні територіальні громади. Активну участь у обговоренні взяли Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, Шевченківський сільський голова Геннадій Крамар, Благовіщенський сільський голова Ірина Недобуга, наголосивши увагу на тому, що  об’єднання громад - це єдиний шлях щодо покращення стану справ на територіях. Очільник району звернув увагу на те, що населення мало інформоване про переваги, які отримає населення з децентралізацією, зазначив, що сільські та селищні голови самі в першу чергу повинні доносити цю інформацію для населення. Ольга Тищенко також проінформувала присутніх про введення в експлуатацію самовільно побудованих споруд до 2011 року.

Детальніше...
 
Особистий прийом голови РДА
20.07.2015 15:52

20.07.2015 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулися 8 громадян. Найбільш актуальним питанням на  сьогодні залишається – соціальний захист громадян. На 6 звернень громадяни отримали вичерпні роз’яснення, на 2 - надано доручення відповідальним керівникам РДА для їх подальшого вирішення.

 
Допомога депутата
20.07.2015 15:48

20.07.15DopomogaДитячий майданчик, який знаходиться в центрі селища Куйбишеве полюбляють як діти, так і дорослі. Кожного року народний депутат України Олександр Пономарьов допомагає у благоустрої цього майданчика. От і в цьому році з ініціативи народного депутата підприємство «Бердянський райагропромпостач» допомогло селищній раді встановити на майданчику лави для відпочинку та завезти пісок для дитячих забав. Діти  та дорослі раді такому подарунку.

 

 
Призначення в РДА
17.07.2015 13:39

Розпорядженням голови РДА призначено Кириченко Лілію Василівну з 17 липня 2015 року на посаду керівника апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області,  як таку,  що успішно пройшла стажування на цій посаді, звільнивши її з посади заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області

 
Обговорили місцевий розвиток на 2015-2018
17.07.2015 13:34

17.07.2015 в рамках реалізації районної цільової програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» на 2015 – 2018 роки відбулася нарада з координатором проекту по Куйбишевському району Геннадієм Устимовим. У нараді взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександр Василенко, Новоукраїнський, Ланцівський сільські голови, секретар Куйбишевської селищної ради. В ході обговорення дійшли висновку, що співфінансування проектів за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету Куйбишевському району по 4-х громадах (Куйбишевській, Благовіщенській, Новоукраїнській, Ланцівській) буде проведено в рівних частинах кожній громаді.

 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
17.07.2015 13:31

17.07.2015 відбулися збори мешканців сіл Куйбишевської селищної, Благовіщенської, Смирновської, Новоукраїнської сільських рад щодо громадського обговорення питання про об’єднання територіальних громад. В роботі зібрань взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головний архітектор району Ольга Тищенко,  Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша. Присутні вирішили повернутися до розгляду цього питання після обговорення його на підприємствах, в установах, організаціях територій.

 
Жнива тривають
17.07.2015 13:28

Усі сільгосппідприємства району включилися в жнива, особливо організовано вони йдуть у ТОВ «Україна», ТОВ «Агрофірма «40 років Жовтня», СВК «Зірка», ТОВ «Алоінс Агро», де за оперативними даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій, на початок тижня вже зібрали в середньому по 70-80 відсотків ранніх зернових культур. По району вже скошено майже чверть посівів озимої пшениці, а це 6,2 тисячі гектарів. Урожайність основної зернової культури в середньому складає 33,6 центнерів з гектара.

 
Безпека в інтернеті
17.07.2015 10:51

17.07.15BezpekaУ Куйбишевській районній дитячій бібліотеці ніколи не буває сумно. Діти приходять взяти книги, журнали та й просто поспілкуватись. Не секрет, що кожен з них прагне пограти на комп’ютері. Особливо ті діти, у яких вдома немає власного.

15 липня 2015 року для відвідувачів бібліотеки відбулася година корисних порад «Твоя безпека в Інтернеті». Діти спочатку самі опрацьовували правила безпеки , потім відповідали на запитання вікторини. Переможець отримав право обрати цікавий кінофільм для колективного перегляду.

Усі залишилися задоволеними від змістовного проведення дозвілля. 

Детальніше...
 
День інформації
17.07.2015 10:46

17.07.15KultДержавному суверенітету України сьогодні – 25 років. Рівно чверть століття тому Україну проголосили незалежною державою. Верховна Рада УРСР ухвалила документ, який визначив основні напрямки розбудови незалежної України. Цьому та ще багатьом цікавим питанням, що стосуються нашої Батьківщини, був присвячений день інформації «Де росте біля хати калина – бере початок Україна», проведений 16 липня 2015 року в Куйбишевській районній дитячій бібліотеці.

Детальніше...
 


Сторінка 398 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна