Збори громади Білоцерківської сільської ради
16.07.2015 15:16

16.07.2015 відбулися збори мешканців сіл Білоцерківка та Черешневе щодо громадського обговорення питання про об’єднання територіальних громад.

В роботі зібрання взяв участь голова РДА Артем Попов разом з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головним архітектором району Ольгою Тищенко та Комиш-Зорянським селищним головою Ігорем Гнатушею.

Детальніше...
 
Засідання Ради оборони району
16.07.2015 15:14

            16.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Про оперативну ситуацію в районі доповів начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області Олексій Надобних. Про п’яту часткову мобілізацію в районі доповів військовий комісар райвійськкомату Владислав Козлов. Він зазначив, що доведене завдання виконане на понад 100 відсотків. З 21 червня по 17 серпня в районі триває 6 черга мобілізації. В районі проводяться заходи щодо оповіщення призовників та розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації. Голова РДА Артем Попов підкреслив, що на сьогодні питання  проведення мобілізації стоїть дуже гостро і ми їх маємо  вирішувати задля збереження миру. 

 
Підсумки другої п'ятиденки жнив
16.07.2015 15:09

             
16.07.15Sinokos
В районі в розпалі збирання ранніх зернових культур, площа яких у сільгосппідприємствах  -  31 тисяча 622 гектари. На сьогоднішній день зібрано зернові на площі, яка складає 48% від загальної. Найкраща врожайність ранніх зернових у ТОВ «Алоінс-Агро», ТОВ «Придонецьке», ТОВ «Аграрний союз Запоріжжя». Збирають врожай 178 комбайнів. В районі запроваджені традиційні жнивні п’ятиденки. Кожні п’ять днів  визначаються переможці у змаганні серед  комбайнових агрегатів. Кращим вручається перехідний приз «Золотий колос» районної організації профспілки працівників АПК. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка
.

Детальніше...
 
Біг-борд на підтримку Української армії
16.07.2015 15:06


16.07.15BigBord
16.07.2015 в смт.Куйбишеве по вул.Леніна розміщено інформаційні носії (біг-борди) на підтримку Української армії.

 

 
16 липня – День ухвалення Декларації про державний суверенітет України
16.07.2015 14:53

суверенітетЦього дня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України (№ 55-XII від 16 липня 1990 року). 25 років тому, наслідуючи приклад прибалтійських та закавказьких республік, Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.У преамбулі цього документа проголошувалося «верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». Від імені українського народу могла виступати тільки Верховна Рада. Територія України в наявних кордонах проголошувалася недоторканою.

Детальніше...
 
З Днем бухгалтера!
16.07.2015 14:51

День бухгалтераШановні друзі!


Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем бухгалтера. Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтерів залежить злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації. Саме ви покликані забезпечити своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності. Сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. 

 

 
Звернення до Українського народу з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України
16.07.2015 10:21

PrezidentШановні співвітчизники!

Від усього серця вітаю вас із річницею знаменної події.

Рівно чверть століття тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української PCP прийняла Декларацію про державний суверенітет України - історичний документ, який став предтечею ухваленого роком пізніше Акта проголошення незалежності України.

Детальніше...
 
Засідання Громадської ради при Куйбишевській РДА
15.07.2015 15:20

          15.07.15Novosti15.07.2015 відбулося засідання Громадської ради при Куйбишевській РДА. На порядок денний засідання винесені питання: про внесення пропозицій до проекту пам’ятного знаку невідомим захисникам України в смт.Кушугум Запорізької області; про увічнення пам’яті загиблих земляків військовослужбовців. Вела засідання голова Громадської ради Людмила Дворецька.  Після обговорення прийнято рішення: схвалити запропонований до обговорення проект пам’ятного знаку із зауваженням: виключити із назви пам’ятного знаку слово «невідомим», адже в сучасних умовах необхідно зробити все можливе, щоб кожен загиблий Герой був відомим; встановити на місці майбутнього пам’ятного знаку полеглим землякам - захисникам України меморіальну дошку та відкрити її в день урочистостей з нагоди 24-ї річниці Незалежності України.

 
Участь голови РДА в обласній нараді
15.07.2015 15:18

15.07.2015 голова райдержадміністрації Артем Попов взяв участь у нараді з питань організації та проведення мобілізації у Запорізькій області, яка організована обласною державною адміністрацією. 

 
Візит представникив управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА
15.07.2015 15:16

       15.07.2015 район відвідали представники управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА на чолі з заступником начальника – начальником відділу з питань фізичної культури та спорту Едуардом Багіровим. Основна мета візиту – стан розвитку спортивної галузі в районі, зокрема наявності матеріально-технічної бази, утримання спортивних об’єктів, забезпечення фінансування тренувально-спортивної роботи. Окрему увагу спеціалісти управління приділили діяльності ДЮСШ, відповідності статутно-організаційної документації діючим нормам законодавства та покращенню роботи щодо участі вихованців школи у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів. Висловлено низку зауважень щодо роботи з початковими групами підлітків, присвоєнню категорій тренерам, які досягли певних здобутків на Всеукраїнському рівні та упорядкуванню звітної документації.

 


Сторінка 399 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна