Відкриття ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в районі
20.02.2015 15:52

        20.02.15Novosti19.02.2015 на територіях Куйбишевської селищної, Благовіщенської, Ланцівської, Новоукраїнської сільських рад відбувся семінар з нагоди відкриття ІІІ фази  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», який провів координатор Проекту Геннадій Устімов. У роботі семінару взяли участь голова РДА Павло Будник та заступник голови Борис Ковальчук. Учасникам семінару продемонстровано документальний фільм про досягнення Проекту, а також докладно повідомлено про зроблене в області та районі протягом ІІ фази. Як результат, громади сільських рад підписали угоди про участь у ІІІ фазі Проекту і прийняли рішення про створення громадських організацій громад Благовіщенської, Ланцівської та Новоукраїнської сільських рад.

 
Масляна
18.02.2015 15:19

18.02.15Osvita3У кожного народу є свої свята і традиції, які передаються з покоління в покоління, шануються та святкуються щорічно. Одним із таких улюблених свят є Масляна.

17.02.15 долучилися до цих давніх українських звичаїв і учні 7 класу Смирновської ЗОШ-І-ІІ ступенів разом із класним керівником Тупіковою Л.М. Діти розповіли історію проведення Масляної, пригощали гостей свята смачними налисниками. 

Докладніше
 
Урок мужності
18.02.2015 12:54

18.02.15KultНебесна сотня! Небесна сотня!

На смерть пішовши, змінила світ!

Про неї знають усі сьогодні –

То України полеглий цвіт…

18 - 21 лютого в Україні відзначається перша трагічна річниця загибелі на Євромайдані учасників Революції Гідності. Працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки долучилися та  провели заходи, присвячені Героям Небесної Сотні, схиливши голови перед їх світлою пам’яттю.

Докладніше
 
Інструкція щодо забезпечення захисту приміщень волонтерських центрів
18.02.2015 12:30

ИНСТРУКЦИЯ

ПО ОБЕСПЕЧЕНИЮ БЕЗОПАСНОСТИ ВОЛОНТЕРСКИХ ЦЕНТРОВ

1.СТРЕМИТЕСЬ принимать вещи (продукты, медикаменты, другую помощь) в отдельном помещении, чтобы избежать контакта незнакомых лиц с вещами, уже находящимися в волонтерском центре.

2.ПРОСИТЕ человека распаковать принесенную им коробку (ящик, пакет, упаковку) самостоятельно в вашем присутствии, затем - передать волонтерам для дальнейшей сортировки.

     3.В СЛУЧАЕ ПОПЫТКИ провокации конфликта - не поддавайтесь, кардинально смените тему разговора, примите нестандартное решение - например, предложите человеку чашку чаю.

Докладніше
 
Cтворено фонд оборони області
18.02.2015 11:56

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області створено єдиний благодійний фонд «Фонд сприяння обороні Запорізької області», який координує роботу щодо забезпечення наших військових у зоні АТО. Його засновниками стали громадські організації.
Фонд акумулює кошти, а розпорядником коштів визначено Раду оборони, яка вирішує, куди їх спрямувати.
Основний напрямок роботи фонду – здійснення благодійної діяльності для захисту законних інтересів жителів області, охорони громадського порядку, захисту від протиправних посягань терористичних угруповань шляхом підвищення боєздатності та оборонного потенціалу військових частин, які дислокуються на території області.
Реквізити фонду:
Обласний благодійний фонд «Фонд сприяння обороні Запорізької області»,
р/р 26007001010347
ОКПО 39548562
МФО 339555
ПАО КБ

 
Інформаційні зустрічі керівництва району з населенням тривають
17.02.2015 16:43

        17.02.15Novosti17.02.2015 голова РДА Павло Будник провів зустріч з активами Куйбишевської та Комиш-Зорянської селищних рад. На зустріч також запрошено керівників підприємств, установ, організацій, голів фермерських організацій Куйбишевської та Комиш-Зорянської селищних рад. Голва РДА виступив перед присутніми по питанню суспільно-політичної ситуації в районі та країні в цілому. Начальник РВ ГУМВС та міжрайпрокурор проінформували про вжиття спільних з населенням заходів з антидиверсійної та антитерористичної діяльності. Воєнний комісар довів до відома присутніх та пояснив основні аспекти виконання Указу Президента України від 30.01.2015 №40 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації» в районі. Начальник управління юстиції повідомив про реформування органів юстиції. В ході зустрічі присутні задавали питання, які в основному стосувалися нинішньої ситуації в країні та районі, на що отримали вичерпні відповіді. На останок голова РДА попрохав керівників підприємств, установ, організацій, голів фермерських організацій району провести схожі інформаційні зустрічі у своїх колективах, для більшої інформованості населення.

Детальніше...
 
Готувались до проведення навчань з підвищення життєзабезпечення населення у період проведення АТО
16.02.2015 16:58

        16.02.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела нараду з керівниками структурних підрозділів РДА щодо проведення навчань з підвищення життєзабезпечення населення у період проведення АТО. Обговорили питання стану готовності захисних споруд, наявності планів цивільного захисту в особливий період і планів реагування на НС. Прийнято рішення підвищити готовність до реагування на можливі НС та взаємодію з відповідними оперативними та оперативно-рятувальними службами; взяти участь в навчаннях по евакуації та оприлюднити місця розташування пунктів збору населення для евакуації у разі виникнення НС.

 
Готуємось до комплексної перевірки райдержадміністрації
16.02.2015 16:55

        16.02.15Zbori316.02.2015 керівник апарату РДА Людмила Рябовол провела нараду з керівниками структурних підрозділів РДА щодо підготовки до комплексної перевірки РДА представниками ОДА. Також розглянуто низку нагальних питань: про проведення щорічної оцінки діяльності державних службовців, декларування доходів за 2014 рік та проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» стосовно першого заступника, заступника голови, керівника апарату та керівників структурних підрозділів РДА. Про нове в законодавстві проінформувала головний спеціаліст-юрисконсульт РДА.

Докладніше
 
Відзначили 26-ту річницю виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан
16.02.2015 16:50

         16.02.15Afgan215.02.2015 на Алеї Слави біля пам'ятника загиблих воїнів-афганців відбувся мітинг, присвячений 25-й річниці виводу радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У мітингу взяли участь голова райдержадміністрації Павло Будник, голова районної ради Юрій Савчук, військовий комісар Владислав Козлов, Учасники мітингу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника учасникам бойових дій на територіях інших держав. Голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану С.Сівер звернувся з промовою до воїнів-афганців. Голова райдержадміністрації та військовий комісар в своїх зверненнях до учасників заходу наголосили, що  сьогодні за умов військової агресії Росії проти нашої держави необхідна єдність всіх патріотичних сил, всіх поколінь захисників України, активної участі у інформаційному супроводі четвертої хвилі мобілізації. Захід проведено за підтримки керівників сільськогосподарських підприємств району та народного депутата України Олександра Пономарьова.

Детальніше...
 
До відома жителів району
16.02.2015 16:02

1. Саботаж Росією виконання Мінських домовленостей

Незважаючи на саботаж Мінських домовленостей з боку РФ і провокації російсько-терористичних військ, Україна робить усе, щоб установити мир на Донбасі шляхом переговорів.

Президент України П.О.Порошенко:

 (11.02.15, на засіданні Уряду) «Нам необхідно безумовне, без будь-яких попередніх вимог, припинення вогню… Ми хочемо миру, ми хочемо жити в Україні, ми хочемо цілісної України, ми хочемо відновлення порядку, ми хочемо зупинки агресії, ми хочемо, щоб війська загарбника покинули територію України… І я, і Уряд, і Верховна Рада готові до прийняття рішення про введення воєнного стану на всій території країни. І я ні в якому разі не буду затримуватися з цим рішенням, якщо безвідповідальні дії агресора приведуть до серйозної подальшої ескалації конфлікту» //«День»;

Докладніше
 


Сторінка 400 з 413
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна