Оголошено набір до магістратури Запорізького національного університету з галузі знань «Державне управління».
13.07.2015 11:54

На навчання за державним замовленням приймаються особи, які мають повну вищу освіту, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як 1 рік і не досягли 45 років на момент подання документів.

Прийом документів проводиться до 18 липня 2015 року за адресою м. Запоріжжя, вул. Жуковського,66, 1-ий корпус Запорізького національного університету, каб. 38. Консультації за телефоном: 228-75-73, 066-062-05-47.

 
Турніру з футболу пам’яті колишнього тренера ДЮСШ
13.07.2015 08:59

13.07.15Sport11.06.2015 у с. Смирнове відбувся районний турнір з футболу на Кубок пам’яті колишнього тренера дитячо-юнацької спортивної школи, інструктора зі спорту Смирновської сільської ради, відомого активіста спортивного руху в районі А.М.Цибенка.

Участь у турнірі прийняли 7 команд району, які згідно з жеребкуванням  виборювали право дійти до фінальної частини та завоювати звання найкращого.

Суддівство у полі забезпечував арбітр Лещенко Олександр (смт.Куйбишеве).

Детальніше...
 
До уваги жителів району !
13.07.2015 08:47

Головою райдержадміністрації видане розпорядження від  06.07.2015 № 235,  яким затверджено склад робочої групи при Куйбишевській райдержадміністрації з надання допомоги  орендарям земельних паїв та  прискорення процесу реєстрації договорів оренди паїв в Куйбишевському районі.

Засідання робочої групи згідно з графіком будуть проводиться в другий четвер місяця о 14 годині в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації.

 
Вшанували світлу пам’ять Героя АТО
10.07.2015 14:19

        10.07.15Kviti3Минає один рік, як загинув, захищаючи українську землю, наш земляк, мешканець смт.Куйбишеве Володимир Гнатуша. Вшановучи світлу пам’ять Героя АТО, голова РДА Артем Попов разом із заступником голови РДА Людмилою Рябовол та представниками Куйбишевської селищної ради поклали квіти до могили воїна та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

 
Зустріч голови РДА з представниками управління ДАІ
10.07.2015 14:14

10.07.15Dai10.07.2015 голова РДА Артем Попов   зустрівся з представником апарату управління ДАІ ГУМВС України в Запорізькій області Д.А.Алдошиним та начальником відділення ДАІ Куйбишевського РВ ГУМВС Батечком Є.А. Учасники зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних із забезпеченням безпеки дорожнього руху на території району.

 
Засідання робочої групи Куйбишевської селищної ради
10.07.2015 14:13

          10.07.2015 відбулося засідання робочої  групи Куйбишевської селищної ради, під час якого розглядалися питання щодо виконання положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».  За підсумками обговорення вирішено винести на розгляд сесії селищної ради питання про затвердження переліку зображень, пам’ятників та пам’ятних знаків, що належать до символіки комуністичного тоталітарного режиму, та про складання переліку об’єктів топоніміки населених пунктів, інших географічних об’єктів, назви яких підпадають під обмеження відповідно до вимог Закону.

 
Робоча нарада у голови РДА
10.07.2015 14:12

10.07.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з заступником голови РДА Людмилою Рябовол, секретарем Куйбишевської селищної ради Наталією Суржик та заступником керівника апарату, начальником організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Лілією Кириченко, під час якої обговорив основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 
Вшанування пам’яті воїна
09.07.2015 15:29

       09.07.15Kviti09.07.2015 минув один рік, як загинув, захищаючи українську землю, наш земляк, мешканець с.Шевченківське, механізатор ТОВ «Придонецьке», Олексій Циганков. Прикордонник загинув смертю Героя, отримавши тяжке поранення під час бою з диверсантами - порушниками рубежів  держави, охороняючи прикордонну смугу Азовського моря поряд із прикордонним постом Сєдове, що  неподалік Новоазовська Донецької області. Вшановуючи світлу пам’ять героя АТО, голова РДА Артем Попов, разом із Шевченківським сільським головою Геннадієм Крамаром та членами родини воїна поклали квіти до могили Олексія Циганкова у с.Шевченківське. Голова РДА висловив щирі співчуття дружині та рідним Олексія, наголосив, що він  віддав  своє молоде життя за усіх нас, куйбишевців, запорожців, українців…. Герої не вмирають!

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
09.07.2015 15:28

           09.07.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головним архітектором району Ольгою Тищенко  взяв участь в громадському обговоренні питання про об’єднання територіальних громад селища Комиш-Зоря, сіл Білоцерківської, Благовіщенської, Ланцівської та Шевченківської сільських рад в територіальну громаду з центром у селищі Комиш-Зоря. Захід організовано виконкомом селищної ради. Учасники зібрання висловили різні думки та пропозиції щодо об’єднання селищної та сільських територіальних громад, а також його перспективи. Цікавилися не лише позитивними сторонами децентралізації, але й незручностями для громади після об’єднання. В своїй промові голова РДА наголосив, що об’єднання відбуватиметься відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зазначив, що метою реформи місцевого самоврядування є, передусім, забезпечення його спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. У ході обговорення запропоновано ініціювати таке об`єднання. Пропозицію підтримано одноголосно. За результатами обговорення прийнято рішення: підтримати ініціативу Комиш-Зорянського селищного голови Ігоря Гнатуші щодо створення об’єднаної  територіальної громади з адміністративним центром в селищі Комиш-Зоря. Під час зібрання також обговорено проектні матеріали Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2020 року.

 


Сторінка 401 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна