Засідання постійної районної комісії з питань ТЕБ та НС
09.07.2015 15:26

           09.07.2015 відбулося засідання постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на чергу денну якого винесено питання про запобігання виникненню надзвичайної ситуації у зв'язку з руйнуванням ділянки автодороги державного значення Куйбишеве-Бердянськ протяжністю 150 м, пошкодженої під час минулих сильних дощів. З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та проведення невідкладних відновлювальних робіт на автодорозі комісія прийняла необхідні відповідні рішення.

 
Зустріч – діалог у бібліотеці
09.07.2015 12:01

         09.07.15Zustrich8 липня  у районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч-діалог « В мого роду сто доріг, сто століть у мого роду».  Діалог відбувся   між бібліотекарями  та дітьми різного віку - активними користувачами бібліотеки      Діти дізналися багато цікавого із глибокої давнини свого краю, про народи , що заселяли наші землі, їх культуру , побут, про те як і коли виникло місто Запоріжжя, чому його так назвали. Поряд з розповіддю про історію області було згадано про історичні сторінки минулого нашого рідного селища Куйбишеве,  розповідали цікаві факти із історії рідного краю, про які не чули раніше інші присутні.  Потім юні  учасники діалогу розповіли те, що вони знають про коріння свого роду, своїх предків,про сімейні реліквії та обереги.

Насамкінець дітям запропонували відповісти на запитання вікторини: «Рідна сторона: подорож у просторі та часі», а  також роздали пам’ятки родинних зв’язків «Хто є хто в родині?»

Детальніше...
 
Відкриття залу музею
09.07.2015 11:47

          09.07.15MuzeyВ районному краєзнавчому музеї зроблено ремонт та реекспозицію зали етнографії «Інтер`єр оселі 50-80 років ХХ століття». Запрошуємо всіх бажаючих відвідати музей. 

Детальніше...
 
Робоча поїздка до блок-посту
08.07.2015 15:15

            08.07.05Blokpost08.07.2015 голова РДА Артем Попов разом із заступником голови РДА Людмилою Рябовол, заступником Куйбишевського селищного голови Миколою Саїнським, начальником Куйбишевського РВ ГУМВС України в Запорізькій області Олексієм Надобних, його заступником Володимиром Чернишом відвідали блок-пост, що знаходиться на в’їзді до смт.Куйбишеве з метою вивчення питання щодо його облаштування. Голова РДА подякував військовослужбовцям за їх вклад у попередження злочинів, проявів тероризму, незаконного ввезення зброї та вибухівки та вручив матеріальну допомогу у вигляді продуктового набору. За результатом поїздки надано відповідні рекомендації щодо покращення умов несення служби.

 
Нарада у голови РДА
08.07.2015 15:12

           08.07.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з начальником філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запорізький  облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом, заступником голови райдержадміністрації Людмилою Рябовол, начальником відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком, начальником фінансового управління РДА Віталієм Хоменком з питання ремонту аварійної ділянки  автодороги державного значення Куйбишеве-Бердянськ, розмитої під час минулої негоди.

 
Збори громадської організації «ОГ Трудівське» в с.Трудове
08.07.2015 15:10

          07.07.2015 в приміщенні Трудівського сільського клубу відбулися збори громадської організації «ОГ Трудівське», яка в червні почала діяти на території с.Трудове в рамках ІІІ-ї фази Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На збори запрошені секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик та заступник Куйбишевського селищного голови Микола Саїнський.  На чергу денну зборів винесено питання відбору проекту розвитку села, який в поточному році буде пріоритетним для виконання громадським об’єднанням. За підсумками зборів обрано проект покращення якості виховання дітей «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Барвінок» по вул.Молодіжній, 14 в с.Трудове Куйбишевської селищної ради Запорізької  області».  

 
Бібліодесант
08.07.2015 10:59

08.07.15KultВ центрі селищі є бібліотека.

Для душі вона - аптека,

Тут спілкуються століття,

Тут тече часів ріка.

Якщо хочеш плить - читай,

Якщо хочеш жить - читай,

Світ з книгою  пізнавай.

В бібліотеку завітай.

Читання тішить та лікує душі, що дуже важливо в наш непростий час. Тому працівники  Куйбишевської центральної районної бібліотеки Савчук С.В., Лісна І.О., Алексєєва К.М. черговий раз завітали до 61-го військового мобільного  госпіталю. Вони презентували послуги, які надає бібліотека. Солдатам, медичним працівникам було надано бібліофлаєри. Військові були вдячні за інформацію, під час  бесіди вони  поділилися своїми  спогадами, надали навіть свої пропозиції.

Детальніше...
 
Семінар-нарада в управлінні агропромислового розвитку РДА
07.07.2015 15:58

        07.07.2015 в управлінні агропромислового розвитку РДА відбувся семінар-нарада з відповідальними особами за протипожежну безпеку в сільськогосподарських підприємствах району,  розглянуто питання забезпечення протипожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю ранніх зернових культур.

 
Участь в проекті Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»
07.07.2015 15:54

       06.07.2015 у рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», з метою впровадження мікропроектів із забезпечення житлом вимушених переселенців, Куйбишевський район відвідали представники проекту – директор Дніпропетровського представництва Українського фонду соціальних інвестицій, головний інженер представництва, консультанти представництва. Разом з начальником економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком оглянуто об’єкти в смт.Куйбишеве та смт.Комиш-Зоря, які можуть бути пристосовані житло для внутрішньо-переміщених осіб.

            Відбулась також зустріч з головою  РДА Артемом Поповим, під час якої обговорено питання підтримки внутрішньо переміщених осіб із зони конфлікту на сході України, забезпечення їх житлом. 

 
Свято «Козацькі розваги» с.Благовіщенка
07.07.2015 08:12

            06.07.15Kozaki05.07.2015 в с.Благовіщенка біля садиби-музею Сергія Саєнка відбулося свято «Козацькі розваги». Веселі конкурси, спортивні змагання команд у різних номінаціях, розваги та ігри принесли усім присутнім задоволення та створили святковий настрій і гарний відпочинок.

Детальніше...
 


Сторінка 402 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна