Зустріч з директором ТОВ "Україна"
30.06.2015 16:10

       30.06.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з директором ТОВ «Україна» Сергієм Шайдовським. В ході зустрічі обговорено питання підготовки та збору ранніх зернових культур, стану забезпечення паливно-мастильними матеріалами для проведення жнивної кампанії 2015, економічного обґрунтування цін на сільськогосподарську продукцію, а також пріоритетні напрямки роботи товариства.

 
Дорогі співвітчизники!
30.06.2015 08:37

1222211Вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.

Уже 19 років Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії.

Під час Революції гідності громадяни вийшли на вулиці міст України саме на захист своїх конституційних прав і проти узурпації влади. Сьогодні українці також відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.

Зберігаючи ключові принципи і положення, Конституція в сучасних динамічних історичних умовах повинна адекватно реагувати на глобальні зміни та виклики часу.

Керуючись прагненням привести рівень життя українців до стандартів розвинених європейських країн, ми проводимо роботу над удосконаленням положень Основного Закону. Головна ідея наступних конституційних змін – побудова сильної держави через добробут і сталий розвиток громад.

Нашим завданням є максимально наблизити систему врядування до людей через процеси децентралізації. Місцевим громадам буде передано увесь обсяг повноважень, які вони здатні ефективно забезпечити. Решту обов’язків має залишити за собою держава, піклуючись передусім про забезпечення суверенітету та неподільності України, про її впливовість і авторитет у світі.

Вважаю, що наш парламент, державницькі політичні та громадські сили й усі громадяни України повинні консолідовано діяти у справі удосконалення Основного Закону.

Маємо усвідомити: конституційна реформа є об’єктивною необхідністю, покликаною гарантувати подальший розвиток нашої країни, її повноцінну інтеграцію в європейське співтовариство, у коло успішних держав світу.

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО

 
«Основа життя – мій закон основний»
26.06.2015 15:31

123321 «Конституція України – основний закон нашої держави. В Конституції України закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність, а також основні права людини та громадянина».

              В Куйбишевській центральній районній бібліотеці з нагоди   відзначення Дня Конституції проведений інформаційний дайджест «Основа життя – мій закон основний».

Детальніше...
 
Засіла Рада оборони
26.06.2015 15:26

       26.06.15RadaOboroni26.06.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Розглянуто питання: про оперативну ситуацію в районі; про VІ хвилю мобілізації; про забезпечення роботи блокпоста. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників державних установ
26.06.2015 15:24

           26.06.2015 під головуванням керівника апарату РДА, голови районної профспілки державних установ Людмили Рябовол відбулася звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників державних установ. Вона проінформувала присутніх про роботу районної профспілки впродовж звітного періоду та акцентувала увагу на тому, що основним завданням профспілкового комітету є захист прав членів профспілки, створення належних умов для їх роботи і відпочинку.Зокрема, йшлося просоціально-економічний захист членів профспілки на загальнодержавному рівні, участь у розробленні заходів, спрямованих на забезпечення продуктивної зайнятості, реалізації конституційного права держслужбовців на працю, гідну і чесну її оплату тощо.На конференції також заслухано звіт ревізійної комісії. Під час обговорення делегати конференції визнали роботу профспілки задовільною. Відкритим голосуванням Людмилу Рябовол переобрано головою профспілки держслужбовців ще на одну каденцію. 

 
Представили нового начальника управління Пенсійного фонду
26.06.2015 15:22

          26.06.2015 керівник апарату РДА Людмила Рябовол взяла участь у представленні нового начальника управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі Запорізької області Романа Зими Анатолієм Казачуком - начальником Головного управління Пенсійного фонду  України в Запорізькій області. До призначення Роман Зима  працював  на посаді заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі Запорізької області близько 10 років. 

 
Очільник району усуває наслідки стихії
25.06.2015 14:55

25.06.15Doroga3          24.06.2015 голова РДА Артем Попов спільно з начальником філії «Куйбишевський райавтодор ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом здійснив обстеження технічного стану ділянки аварійної автодороги державного значення  сполученням смт. Куйбишеве -  м.Бердянськ. 19.06.2015 в результаті сильних опадів було пошкоджено конструкцію дорожнього покриття, а саме розмито ділянку дороги протяжністю 150 м. Також, на відстані близько 100 м від зазначеної ділянки потоками дощової води зруйновано жерстяну основу дороги протяжністю близько 200 м. На сьогодні проїзд по автодорозі ускладнений, технічний стан автодороги може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, що загрожує життю і здоров'ю людей. За результатами обстеження та в зв'язку з відсутністю коштів у Служби автомобільних доріг на термінове проведення відновлювальних робіт, направлено листи  голові ОДА Григорію Самардаку та народному депутату України Олександру Пономарьову,  з проханням надання фінансової допомоги щодо термінового проведення філією Куйбишевський райавтодор відновлювальних ремонтних робіт на автодорозі державного значення  та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природнього характеру.

Детальніше...
 
Перевірили функціонування гідротехнічних споруд
25.06.2015 14:50

25.06.15Doroga        24.06.2015 голова РДА Артем Попов  спільно з керівником апарату РДА, депутатом Комиш-Зорянської селищної ради Людмилою Рябовол та Комиш-Зорянським селищним головою Ігорем Гнатушею побували на греблі Комиш-Зорянського ставка. Внаслідок підвищення рівня води у ставку та неможливістю аварійного спуску води (замулення труб) на греблі, 19.06.2015 виникла надзвичайна ситуація в с. Благовіщенка.  Керівник району обговорив з селищним головою проведення дієвих заходів по утриманню в належному стані гідротехнічних споруд, вчасного подання інформації для негайного реагування і ліквідації надзвичайної події та недопущення надзвичайних ситуацій у майбутньому.

Детальніше...
 
Урочистості до Дня державної служби та Дня Конституції України
24.06.2015 14:22

24.06.15Den derj         24.06.2015 в залі засідань РДА пройшли урочисті збори з нагоди професійного свята  -  Дня державної служби та Дня Конституції України «Народжена служити Україні». Захід розпочався виконанням Державного Гімну України. Присутніх привітали  голова РДА Артем Попов та голова районної ради Ю.Савчук. Кращих працівників підприємств, установ району відзначено почесними грамотами ОДА та РДА з нагоди державного свята Дня Конституції України. За особистий вклад в загальні результати роботи, сумлінну працю в органах державної служби та з нагоди професійного свята  23  державних службовці відзначені грамотами РДА та районної ради. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв земляків – учасників АТО. Право покласти квіти до їх могил надано керівникам Куйбишевської селищної ради та Куйбишевської ЗОШ. Святковий концерт подарували культпрацівники району.

Детальніше...
 
Надали гуманітарну допомогу
24.06.2015 14:17

24.06.15Pereselenci           23.06.2015 представником польського центру  міжнародної допомоги Божеем  Ясиком надано гуманітарну допомогу (продукти харчування, предмети гігієни) вимушеним переселенцям з Луганської та Донецької областей (близько 40 громадян), які проживають на території  Гусарківської сільської ради. Божей Ясик також відвідав районний краєзнавчий музей ім. М.Я. Гудіни та зробив запис в книзі почесних гостей музею.

Детальніше...
 


Сторінка 404 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна