Засідання Координаційної ради
24.06.2015 11:31

24.06.15Derkach24.06.2015 відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам при Куйбишевській райдержадміністрації, на якому  розглянуті  питання: про стан флюорографічного обстеження населення Куйбишевського району в 2015 році; про стан закупівлі  туберкуліну, флюорографічної та рентгенівської плівки  за 2 квартал 2015 року. Провела засідання заступник голови координаційної ради, начальник відділу охорони здоров’я Деркач Н.А. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 
Про міжнародну підтримку України
24.06.2015 08:08

Про міжнародну підтримку України під час конфлікту на Донбасі, протести в окупованому Донецьку та терористичних маріонеток Путіна – лідерів так званих «ДНР» та «ЛНР»

1.Міжнародна підтримка України

Президент України П.Порошенко зустрівся з представником США в Організації Об’єднаних Націй Самантою Пауер, яка прибула в Україну, щоб ознайомитися з перебігом імплементації Мінських домовленостей.

Президент наголосив на важливості для України підтримки з боку Ради безпеки ООН та представника США в ООН, а також на високому рівні співпраці України та США у питаннях безпеки.

Детальніше...
 
Семінар-нарада в РДА
23.06.2015 15:21

        23.06.15Seminar323.06.2015 голова РДА Артем Попов за участі начальника РВ ГУМВС  у Куйбишевському районі Олексія Надобних провів семінар з сільськими, селищними головами, відповідальними працівниками за військовий облік в сільських, селищних радах. Розглянуто низку питань: про VІ хвилю мобілізації; про дії органів місцевого самоврядування при виникненні аварійних та надзвичайних ситуацій;про Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону  пропаганди їхньої символіки».

Детальніше...
 
Засіла районна комісія
23.06.2015 15:20

23.06.2015 голова РДА Артем Попов  провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Розглянуто 4 питання: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємствами району у Пенсійний фонд України в Куйбишевському районі; про мінімізацію заробітної плати на підприємствах Куйбишевського району. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

 
Зі святом
23.06.2015 09:21

22111

Шановні колеги!

Вітаємо вас із нагоди професійного свята – Дня
державної служби України.

Державна служба є засобом чіткого та оперативного
управління складним державницьким механізмом,
а ваша робота як державних службовців – важливою ланкою
діалогу між державою та суспільством.

Шановні колеги! Бажаємо вам особистого
щастя й оптимізму, життєвих гараздів, творчої
наснаги, успіхів у роботі, міцного здоров’я,
добробуту у родинах, достатку
і добра. Хай ваші професійні зусилля завжди
будуть винагороджені довірою і повагою громадян.
Зі святом!


З повагою
колектив Куйбишевської районної
державної адміністрації

 
Допомога депутата
23.06.2015 08:30

            19.06.2015 за підтримки народного депутата Олександра Пономарьова з нагоди Дня фермера Олександр Бабаніни привітав голів фермерських господарств району зі святом та вручив  подарунки  від компанії «АГРІНОЛ».

           20.06.2015 4 дітей загиблих воїнів АТО Куйбишевського, Розівського та Черніговського районів,  за підтримки народного депутата Олександра Пономарьова були направлені на оздоровлення до туристичного комплексу «Буковель».

 
Мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22.06.2015 15:37

22.06.15Pamyat222.06.2015 на Алеї Слави селища Куйбишеве відбувся пам’ятний мітинг, покладання квітів та хвилина мовчання з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь військовий комісар Куйбишевського та Розівського об’єднаного районного військового комісаріату, начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області, представники районної ради, Куйбишевської селищної ради, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної ради ветеранів, представники громадських організацій, громадськість. З промовою до присутніх звернувся голова РДА Артем Попов.

Детальніше...
 
Наслідки стихійного лиха ліквідовано
22.06.2015 15:27

22.06.15Damba

19.06.2015 внаслідок зливи виникла загроза прориву дамби центрального ставка в с. Благовіщенка. Оперативно, за ініціативою голови РДА Артема Попова, о 18.00. була скликана комісія з питань ТЕБ та НС, на якій були визначені першочергові заходи по проведенню аварійно-відновлювальних робіт та прийняте рішення про виділення з місцевого матеріального резерву пального для проведення вказаних робіт.

Детальніше...
 
Інформаційно-методична нарада за участю представників ОДА
19.06.2015 14:50

        19.06.15Totalitarizm19.06.2015 у районі з робочим візитом побував начальник управлінняз питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко.

          19.06.2015 голова РДА Артем Попов провів інформаційно-методичної нараду за участю представників обласної державної адміністрації, громадської ради та волонтерської організацій при облдержадміністрації. У нараді взяли участь представники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів РДА, політичних, громадських, профспілкових організацій, редакції районної газети «Рідний край», сільські, селищні голови. Розглянуто низку питань:  суспільно-політична ситуація у державі, ситуація на Сході України, основні положення Послання Президента України до Українського народу, діяльність обласної виконавчої влади із укріплення оборони регіону; методичні рекомендації щодо реалізації норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

Детальніше...
 
Відзначили фермерів району
19.06.2015 14:45

19.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав фермерів Куйбишевського району з Днем фермера. Очільник району побажав  присутнім щедрого врожаю, втілення в життя  планів, задумів, сподівань на радість рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу і нагородив Почесними грамотами голів фермерських господарств району за  багаторічну сумлінну працю,  активну громадську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, служіння справі зміцнення обороноздатності Куйбишевського району. 

 


Сторінка 405 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна