Інформаційно-методична нарада за участю представників ОДА
19.06.2015 14:50

        19.06.15Totalitarizm19.06.2015 у районі з робочим візитом побував начальник управлінняз питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко.

          19.06.2015 голова РДА Артем Попов провів інформаційно-методичної нараду за участю представників обласної державної адміністрації, громадської ради та волонтерської організацій при облдержадміністрації. У нараді взяли участь представники підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів РДА, політичних, громадських, профспілкових організацій, редакції районної газети «Рідний край», сільські, селищні голови. Розглянуто низку питань:  суспільно-політична ситуація у державі, ситуація на Сході України, основні положення Послання Президента України до Українського народу, діяльність обласної виконавчої влади із укріплення оборони регіону; методичні рекомендації щодо реалізації норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

Детальніше...
 
Відзначили фермерів району
19.06.2015 14:45

19.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав фермерів Куйбишевського району з Днем фермера. Очільник району побажав  присутнім щедрого врожаю, втілення в життя  планів, задумів, сподівань на радість рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу і нагородив Почесними грамотами голів фермерських господарств району за  багаторічну сумлінну працю,  активну громадську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, служіння справі зміцнення обороноздатності Куйбишевського району. 

 
Влада вітає з Днем медичного працівника
19.06.2015 14:41

19.06.15Gospital19.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги з Днем медичного працівника та вручив Почесні грамоти з нагоди свята.

19.06.2015 заступник голови РДА (стажування) Людмила Рябовол привітала  лікарів 61- го військового мобільного госпіталю з Днем медичного працівника. Під час урочистого зібрання вона зазначила, що від роботи військових лікарів, молодшого персоналу залежить чимало. Завдяки їх сумлінному ставленню до виконання своїх обов’язків повернуто сотням пораненим військовослужбовцям Збройних Сил України радість до життя, гарний настрій, можливість в подальшому працювати на користь незалежної держави. Також заступник голови РДА вручила Почесні грамоти голови РДА за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток медицини, служіння справі та зміцнення обороноздатності країни кращим лікарям галузей госпіталю.

Детальніше...
 
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення
19.06.2015 14:25

19.06.15Spahi19.06.2015 під головуванням начальника управління соціального захисту населення  РДА Віктора Спахі відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Розглянуто низку питань: про профілактику невиробничого травматизму на водних об’єктах району в літній період 2015 року та попередження дитячого травматизму на воді; про стан невиробничого травматизму на шляхах та дорогах району та заходи щодо зниження травматизму в ДТП; про стан невиробничого травматизму в районі за 1 квартал 2015 року; про стан протипожежного захисту ринків району в 2015 році. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Детальніше...
 
Літературна гра - вікторина „Розкішна сімка”
18.06.2015 15:32

18.06.15KultЛітні канікули – пора відпочинку, цікавих занять та подорожей, насолоди свободою, природою, гарними зустрічами.

Саме приємними і гарними називають дітлахи і молодших і старших класів зустрічі у дитячій районній бібліотеці, бо хоч і набридли дітям уроки в школі, та дізнатися про щось цікавеньке вони завжди спішать до книгозбірні, навіть якщо це літні канікули.

Ось і цього разу  працівники бібліотеки приготували для чомучок і непосид і молодшого і старшого віку цікаву літературну гру – вікторину  «Розкішна сімка»

Детальніше...
 
Привітав з Днем медика
18.06.2015 15:23

День медика18.06.2015 голова РДА Артем Попов привітав працівників центральної районної лікарні з Днем медичного працівника. Під час урочистої частини, звертаючись до винуватців свята, керівник району  наголосив на важливості та значимості праці лікарів, а також  вручив кращим із кращих Почесні грамоти за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток медицини та з нагоди Дня медичного працівника.

 
Робоча зустріч
18.06.2015 15:20

18.06.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з Олександром Бабаніним, помічником народного депутата Олександра Пономарьова та головним лікарем Запорізької обласної лікарні Ігорем Шишкою. Обговорено питання соціально-економічного розвитку району та суспільно політичну ситуацію в регіоні.

 
Здійснили перевірку захисних споруд району
18.06.2015 15:18

18.06.2015 голова РДА Артем Попов спільно з заступником начальника управління агропромислового розвитку Валерієм Коломойцем, начальником відділу цивільного захисту населення РДА Віктором Грицаном здійснили об’їзд захисних споруд району та місць, придатних для  перебування населення в період можливих надзвичайних ситуацій. Керівникам-балансоутримовучам захисних споруд надані відповідні доручення щодо приведення споруд в належний стан у найкоротші терміни.

 
Зустріч з підприємцями
18.06.2015 08:40

19.06.15Novosti17.06.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з куйбишевськими підприємцями. Під час спілкування вони засвідчили свою підтримку Всеукраїнській акції проти запровадження реєстраторів розрахункових операцій платниками податків, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування. Своїми підписами вони підтвердили вимоги мораторію на введення норм про обов’язкове застосування реєстрації розрахункових операцій фізичними особами підприємцями – платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп, передбачених Законом України №71-VIII.

 
Вручили посвідчення учасника бойових дій
17.06.2015 15:35

17.06.15Novosti17.06.2015 голова РДА Артем Попов провів розширене  засідання Ради оборони районута робочої групи із надання соціальної допомоги військовослужбовцям. Участь в урочистому засіданні взяли керівники структурних підрозділів РДА, установ та організацій району, активні громадські діячі району, демобілізовані військовослужбовці АТО. На початку засідання керівник району звернувся до присутніх прикордонників, учасників АТО зі словами подяки за проявлений героїзм, гідне виконання громадського обов’язку, проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань, а також вручив кожному прикордоннику посвідчення учасника бойових дій.До слів подяки на адресу військовослужбовців долучилися Віктор Кацюба - голова Куйбишевської районної організації товариства Сприяння обороні України, голова спілки ветеранів прикордонників Куйбишевського району Сергій Куватов та Ірина Єрмак - помічник народного депутата України Олександра Пономарьова.

Детальніше...
 


Сторінка 408 з 440
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна