Візит посадовця ОДА до районної лікарні
20.05.2015 10:48

         19.05.2014 у Куйбишевській ЦРЛ з робочою поїздкою побувала директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації Клименко В.І.

Вікторія Іванівна, під час зустрічі з головним лікарем Мацюцею В.М. та начальником відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Деркач Н.А., поцікавилася проблемними питаннями галузі, також ознайомилася з роботою відділень лікувального закладу, поспілкувалася з медичними працівниками та з пацієнтами лікарні.

 
Про добровільні об’єднання територій громад
19.05.2015 16:27

19.05.15Novosti219.05.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з сільськими, селищними головами району. Присутні обговорили переваги створення добровільних об’єднань територіальних громад, а також висловили свої  пропозиції з даного питання.

 19.05.2015 голова РДА Артем Попов спільно з головою районної ради, сільськими, селищними головами району, взяв участь у нараді ОДА у м. Пологи з питання роз’яснення положень ЗУ «Про добровільні об’єднання територій громад». В ході наради  присутні ознайомилися з методикою проведення такого об’єднання та обговорили впровадження заходів з добровільного об’єднання територій, з урахуванням  всіх пропозицій та зауважень від зацікавлених сторін з відповідного питання.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій
18.05.2015 16:41

         18.05.2015  в Куйбишевській ЗОШ «Інтелект» та ЗОШ №2 проведено інформаційні години, бесіди «Великі жертви твої, Україно» до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. В районі забезпечено приспущення  Державних Прапорів України на будинках органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій всіх форм власності, а також  покладання квітів до пам’ятників голодоморів.

 
Розглянуті актуальні питання діяльності РДА
18.05.2015 16:40

          18.05.2015 керівник апарату РДА Людмила Рябовол провела нараду з начальниками відділів, структурних підрозділів, управлінь РДА. В ході наради розглянуті питання інформаційного наповнення сайту РДА, виконавської дисципліни, висвітлення діяльності РДА в засобах ЗМІ, звернення громадян.

 
Нарада з керівниками соціальної сфери
18.05.2015 16:38

18.05.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела нараду з керівниками відділів освіти, культури і туризму, охорони здоров’я, управління соціального захисту населення, управління фінансів РДА . Під час наради розглянуто питання передачі об’єктів соціально-культурної сфери на районний бюджет та забезпечення їх фондом заробітної плати до кінця фінансового року .

 
"Прямий телевонний зв'язок" в РДА
18.05.2015 16:37

18.05.2015 голова РДА Артем Попов провів «Прямий телефонний зв’язок» з населенням району. Надійшло 4 звернення  від громадян. За результатами 3 звернень надано відповідні доручення посадовим особам, 1 громадянин отримав змістовне роз’яснення. Також голова РДА здійснив особистий прийом громадян. На прийом звернулося 2 особи. Під час прийому надано 1 доручення та 1 роз’яснення.

 
Презентація книги
18.05.2015 10:32

18.05.15Kult6Гарні люди твої, добрі справи твої,

Горжусь ділам своїх земляків.

Село моє, рідні серцю місця, здається красивішого немає в цілому світі. З піднесеним  настроєм відбулася презентація  книги «Моє село» почесного жителя села  Смирнове, ветерана війни, колишнього завідуючого Олексіївською  сільською бібліотекою, людини з активною життєвою позицією Марочка Миколи Максимовича. Щира, тепла, доброзичлива атмосфера панувала протягом всього заходу в читальному залі Куйбишевської районної бібліотеки. Спомини автора книги, разом з ведучою, завідуючою відділом обслуговування, Сіляєвою Валентиною Миколаївною, перенесли у далекі 30 – 40 роки минулого століття. Доповнили захід тематичною викладкою: «Село моє, для мене ти єдине…». Прозвучав «Гімн села Смирнове» на слова автора книги та за музикою і у виконанні Олександра Вікторовича Родіонова. Не вивітрити з пам’яті наші символи, нашу історію, родинні обереги і духовні цінності родини і роду – це головне завдання автора книги.

Детальніше...
 
Моя сім’я - найкраща
18.05.2015 10:04

18.05.15KultВ Міжнародний день сім’ї  до учнів 2-го класу  (керівник  Кондратенко Н.Г.) Куйбишевської ЗОШ  завітали працівники районної дитячої бібліотеки із конкурсно -  ігровою програмою  ”Моя сім’я -  найкраща”.  Учні розгадували  загадки, брали участь у різноманітних конкурсах, іграх, складали прислів’я – пазли про сім’ю, родину, Батьківщину.  Діти підготували малюнки  на тему  заходу,  а потім   біля  стенду з цими малюнками  сфотографувалися.

Порадившись, дітки вирішили подарувати малюнки дитячій бібліотеці. 

Детальніше...
 
Питання адміністративно-територіальної реформи - актуальні
15.05.2015 15:27

15.05.2015 в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних  громад  Куйбишевського району Запорізької області. На засіданні членами робочої групи за участю сільських, селищних голів району обговорено запропоноване Офісом реформ у Запорізькій області об'єднання територіальних громад Куйбишевського району відповідно до графічної частини проекту Перспективного плану формування територій громад Запорізької області. За результатами обговорення та враховуючи економічну ефективність прийнято рішення, схвалити пропозицію щодо об'єднання сільських, селищних рад району в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром в смт.Куйбишеве (в межах існуючої юрисдикції території Куйбишевського району). Сільським, селищним головам надані рекомендації щодо детального вивчення законодавчої та методичної бази з питання проведення об'єднання територіальних громад та визначення  проблемних питань. 

 
"Круглий стіл" для демобілізованих
15.05.2015 15:25

15.05.15Novosti215.05.2015 в РЦЗ пройшло засідання «круглого столу» з демобілізованими  військовослужбовцями району щодо гарантій соціального захисту та працевлаштування. У роботі «круглого столу» взяли участь голова РДА Артем Попов, перший заступник голови РДА Юлія Симоненко, волонтери району. Директор РЦЗ Світлана Боркун, користуючись можливістю, подякувала хлопцям за виконання громадянського обов’язку, за відстоювання незалежності нашої країни. На питання демобілізованих відповіли представники різних служб: УСЗН РДА, Пенсійного фонду, райвійськкомату, Держзеагенства, податкової, управління юстиції. Найбільш актуальними питаннями виявилось отримання земельних ділянок для ведення ОСГ та зайнятості. Працівники служб надали практичну та методичну допомогу, колишні військовослужбовці отримали методичні посібники «Правовий та соціальний захист учасників АТО».

Детальніше...
 


Сторінка 408 з 433
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна