Відвідали блокпост
06.08.2015 08:27

05.08.2015 голова РДА Артем Попов разом із своїм заступником Людмилою Рябовол та заступником Кубишевського селищного голови Миколою Саїнським  здійснили робочу поїздку до блокпосту. Оглянуто умови перебування особового складу, а також передано черговому фарбу, залізний флагшток та нові полотна Державного Прапора для приведення у належний стан території блокпосту. 

 
Допомога сім'ям загиблих - першочергове завдання влади
04.08.2015 15:32

04.08.2015 заступник голови РДА Людмила Рябовол разом із заступником Куйбишевського селищного голови та начальником Куйбишевського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» відвідали батька загиблого в зоні АТО Володимира Гнатуші. На місці було оглянуто умови проживання та вирішено надати допомогу у підведенні комунікацій до квартири та встановленні лічильника води.

 
Шановні куйбишевці!
04.08.2015 11:39

99Закликаю всіх напередодні Дня Прапора України та річниці Незалежності, прикрасити свої будинки, подвір’я, вулиці в наші національні кольори!

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                Артем Попов

 
«Прямий телефонний зв’язок»
03.08.2015 16:40

03.08 2015 голова РДА Артем Попов провів «прямий телефонний зв’язок» з мешканцями району, на який запрошено керівників управлінь, відділів РДА та підприємств району району. Звернулося 5 громадян з різних питань: щодо допомоги в ремонті покрівлі будинку, надання послуг соціальними працівниками, заміни електроопори, надання правоохоронними органами копій документів заявнику. Надано роз’яснення та доручення відповідним керівникам.

 

 
Свято для дітей
03.08.2015 16:22

        03.08.15Novosti31.07.2015 в РБК для дітей селища проведено музично-театралізоване свято «В гостях у Королеви шоколаду». Діти спілкувалися з Королевою шоколаду, Карамелькою та Сластьоною, а потім мандрували станціями по казковій країні Шоколандія. В кінці свята всі учасники змогли покуштувати смачного шоколаду.

 
Питання, порушене у зверненні, вирішено позитивно
31.07.2015 09:07

30.07.15DorogaЦьогорічне літо з короткочасними сильними дощами завдає чимало клопотів сільчанам району.

Після чергової зливи майже метровий шар мулу осів на містку, що у центрі  села  Більманка. Це унеможливлювало рух по ньому. Першим долучився до вирішення цієї проблеми Нечитайло А.І., який частково прогорнув дорогу.

Більманський сільський голова Сімченко А.І. звернувся за допомогою до голови районної державної адміністрації Попова А.В.

Детальніше...
 
На часі питання об’єднання громад
30.07.2015 15:58

30.07.15Zbori230.07.2015 на території Більманської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Більманка та Десятиріччя Жовтня, в  яких взяли участь 30 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт  Куйбишеве чи с. Смирнове. Про об’єднання громад і перспективи розвитку розповіли заступник голови РДА Людмила Рябовол, Смирновський сільський голова Олександр Романюк, представники Куйбишевської селищної ради: секретар Наталя Суржик та заступник селищного голови Микола Саїнський. Присутні активно долучились до обговорення і як результат прийнято рішення приєднатися до Куйбишевської територіальної громади. Крім того порушено питання зміни меж Більманської сільської ради, а саме приєднання с. Десятиріччя Жовтня до Смирновської сільської ради. Депутатському корпусу доручено вивчити питання та довести до відома громади.

Детальніше...
 
Звернення Більманського сільського голови
30.07.2015 13:22

До голови райдержадміністрації Попова А.В. звернувся Більманський сільський голова Сімченко А.М. з прохання організувати надання транспортних засобів для ліквідації наслідків замулення містка. Така ситуація склалася після нещодавньої зливи. Очільник району пообіцяв надати допомогу.

 
Засіла Рада оборони
29.07.2015 15:38

29.07.15Radaoboroni29.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Про оперативну ситуацію в районі доповів начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій обл. Олексій Надобних.  Про санітарну вирубку порослі на узбіччях  автодоріг та про отримання благодійної допомоги з м. Запоріжжя і розподіл її серед військових частин, що дислокуються на території Куйбишевського району, проінформувала заступник голови РДА Людмила Рябовол. Про проблемні питання, які виникають під час проведення чергової хвилі мобілізації доповів міжрайонний військовий комісар Владислав Козлов. Про відкриття мисливського сезону в районі проінформував голова районної ради УТМР Олександр Никифоров.  За підсумками засідання Ради оборони прийнято відповідні рішення.

 

 


Сторінка 408 з 451
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна