Відвідали блокпост
05.06.2015 15:42

05.06.2015 голова РДА  Артем Попов спільно з головою районної ради Юрієм Савчуком та начальником РВ ГУМВС Олексієм Надобних відвідали блокпост, який розташований на території району. Керівники ознайомилися з проблемними питаннями матеріально - технічного забезпечення блокпоста та  визначили шляхи їх вирішення.

 
Волонтер з Ізраїлю
05.06.2015 15:40

В районі побувала землячка Яна Родіна, жителька Ізраїлю, волонтер громадської організації «Израиль поддерживает Украину». Разом з керівником апарату  РДА Людмилою Рябовол вона відвідала військовий мобільний госпіталь, зустрілася з його керівництвом, провідними лікарями та обговорила шляхи надання волонтерами Ізраїлю медикаментів та медичних препаратів.

 
Привітали з Днем журналіста
05.06.2015 15:39

05.06.2015 в день святкування в Україні Дня журналіста голова РДА Артем Попов та голова районної ради Юрій Савчук привітали працівників редакції районної газети «Рідний край». Вони побажали газеті великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, гострого пера, сміливих проектів, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя та сімейного благополуччя. Керівники району нагородили Почесною Грамотою колектив редакції за значний внесок у розвиток  журналістики  та з нагоди Дня журналіста.

 
Не залишається без уваги влади
04.06.2015 15:09

04.06.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з начальником відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком щодо вирішення конфлікту на підприємстві «Трудівське кар’єроуправління». За результатами зустрічі надано низку доручень: забезпечити формування делегації з представників влади, Куйбишевської селищної ради, працівників підприємства «Трудівське кар’єроуправління» для зустрічі з вищим державним керівництвом в м.Київ; підготувати листа до народного депутата України Пономарьова О.С. з проханням сприяти  зустрічі делегації з Куйбишевського району з вищим державним керівництвом в м.Київ. 

 
Візит до ЦРЛ
04.06.2015 14:57

04.05.2015Novostioorg103.06.2015 голова РДА Артем Попов спільно з керівником апарату РДА Людмилою Рябовол відвідали центральну районну лікарню, військовий мобільний госпіталь, який розташований на території ЦРЛ та геріатричне відділення територіального центру соціального обслуговування. В ході візиту  очільник району обговорив  з керівниками зазначених установ стан підготовки до опалювального періоду, проблемні питання, що виникають в ході виконання поставлених завдань, а також ознайомився з їх роботою та поспілкувався з пораненими військовослужбовцями.

Детальніше...
 
Екскурсія до дитячої бібліотеки
04.06.2015 10:36

04.06.2015Nov2KUl1Учні перших класів загальноосвітньої школи  « Інтелект» завітали третього дня літа до районної дитячої бібліотеки. 

Бібліотекарі провели для юних гостей театралізовану екскурсію – знайомство з бібліотекою під назвою «Від сьогодні я читач». Із правилами користування бібліотекою дітей  знайомили відомі казковий герой Незнайко  та персонаж мультиків Губка Боб.

Дітлашня із захопленням спостерігала театралізоване дійство, розгадувала загадки, пригадували різних казкових героїв.  Після чого всі виявили бажання стати читачами бібліотеки.  Бібліотекарі задоволені поповненням рядів любителів книги.

Детальніше...
 
Година поезії
04.06.2015 10:28

04.06.2015Nov1KUl4Поезія… Вона покликана хвилювати, дарувати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. На поетичну годину«Поезія кольору і слова», що пройшла в читальному залі Куйбишевської центральної районної бібліотеки були запрошені місцеві поетеси Світлана Михайлівна Причиненко та Людмила Миколаївна Кожухар, які ознайомили школярів з останніми своїми поетичними надбаннями. З особливою увагою були прийняті нові вірші, які написали учениці Куйбишевської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Інтелект». Карина Семекліт прочитала  вірш «Мама», Катя Болбат представила вірші патріотичного спрямування: «Як я бачу свою Україну», «Я дякую солдате за життя», «Сьогодні у моїй країні йде війна». Прослухали патріотичні вірші Влади Скакунової, Лізи Хвостик, Марини Федько. А фіналісти Малої Академії Наук секції філології шкільного наукового товариства «Ерудит» Семекліт Карина та Цис Вєроніка представили свої  літературні  роботи по творчості Ф.Петрарки та І.Ф.Тютчева. Під чудову мелодію пісні «Озарение» на слова С.М.Причиненко та музику  О.В.Родіонова захід добіг кінця. Найкращі побажання дітям тепла та добра, миру та спокою прозвучали з вуст працівників бібліотеки.

Детальніше...
 
На контролі у влади
03.06.2015 15:30

03.06.2015orgNovost403.06.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду щодо вирішення ситуації, яка склалася на підприємстві «Трудівське кар’єроуправління».У нараді взяли участь: депутат обласної районної ради Генадій Леус, голова  районної ради  Юрій Савчук, керівники  Куйбишевської селищної ради,  міжрайонної прокуратури, СБУ, РВ ГУМВС,  РЕМ, Куйбишевської районної в Запорізькій області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та представники зазначеного підприємства у кількості 12 чоловік. Присутні обговорили 3 варіанти можливого врегулювання конфліктної ситуації:  вирішення питання подальшої роботи підприємства;  збереження робочих місць;  забезпечення щебеневого заводу електричною енергією і водопостачанням. За результатами наради прийнято рішення: сформувати делегацію з представників влади, органів місцевого самоврядування,  працівників підприємства та звернутися до вищого керівництвом  у м. Києві з відповідним зверненням.

Детальніше...
 
Засідання Ради оборони району
03.06.2015 15:22

03.06.2015orgNovost203.06.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Розглянуто 2 питання: про стан призову громадян на строкову службу та проведення мобілізаційних заходів в районі; пророботу робітників на будівництві об’єкту інженерних споруд №01-23 на території Донецької області.  За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

 

 

Детальніше...
 
Юні голоси
03.06.2015 10:24

 

03.06.2015novostKYL102.06.2015 року в районному будинку культури відбувся районний конкурс дитячого естрадного мистецтва «Юні голоси -  країні», в якому взяли участь діти-учасники художньої самодіяльності Куйбишевського району. Конкурс дав змогу розкрити вокальні здібності та таланти юних виконавців.

 

Детальніше...
 


Сторінка 409 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна