Розглянув оперативний штаб
25.02.2015 17:25

25.02.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання районного оперативного штабу по координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на НС. Розглянуто питання щодо стану готовності фізичного та технічного захисту Куйбишевський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал». Прийнято рішення: забезпечити надійну охорону об’єктів підприємства, провести додаткові інструктажі працівників підприємства, забезпечити контроль за технічним станом належних підприємству свердловин, які забезпечують водою населені пункти; уточнити порядок взаємодії з РВ ГУМВС.

 
Засіла Рада оборони
25.02.2015 17:24

          25.02.2015 голова РДА Павло Будник провів чергове засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайпрокурора, голову районного суду. Під час засідання розглянуто низку питань: про захист об’єктів критичної інфраструктури; про оперативну ситуацію в районі; про витрати з благодійного фонду, про стан проходження мобілізації в районі. Начальник РВ ГУМВС повідомив, що до райвідділу міліції надійшло 63 повідомлення. Резонансних подій протягом останнього тижня не було.

Докладніше
 
Перше засідання громадської ради
25.02.2015 16:58

25.02.15Novosti          25.02.2015 в приміщенні РДА пройшло перше засідання  новообраної громадської ради. Члени ГР обрали зі свого складу голову – Дворецьку Л.В (голова Куйбишевської районної профспілкової організації працівників АПК) та заступника ГР – Марочка В.М. (голова Ради Куйбишевської районної громадської організації Асоціації «Ветеранів війни та інвалідів Чорнобиля Запорізької області»), затвердили Регламент роботи та Положення про ГР, затвердили план роботи ГР на 2015 рік. Також начальник управління юстиції ознайомив присутніх з проведенням реформ у системі органів юстиції. На засідання запрошено керівника апарату РДА Людмилу Рябовол , яка довела до відома присутніх виступ Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності. По закінченню основної частини члени ГР обговорили питання, які б хотіли розглянути найближчим часом і з залученням представників органів місцевого самоврядування та КП.

 

 
Розглянули стан заборгованості в районі
24.02.2015 17:04

        24.02.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів засідання комісії по погашенню заборгованості із заробітної плати, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат. Розглянуто наступні питання: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі. Прийнято рішення взяти інформацію виступаючих до відома та в разі утворення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах району станом на 01.03.2015 рекомендувати  керівникам  надати графіки щодо її погашення.

 
Соціальний захист тимчасово переміщених осіб на контролі влади
23.02.2015 17:49

       23.02.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів нараду з питань соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. На нараду запрошено начальників УСЗН, відділу охорони здоров’я, ССД РДА, директор ЦСССДМ, начальників Куйбишевської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Куйбишевського РС ГУДС НС України в Запорізькій області, волонтерів району. На порядок денний винесено ряд питань: про облік переміщених осіб, про взаємодію служб, задіяних до роботи з переміщеними особами, обговорення інших питань, пов’язаних із соціальним захистом вимушених переселенців. Заступник голови повідомив присутнім, що реєстрація вимушених переселенців здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 01.10.2014 №509, на сьогодні в районі зареєстровано 1960 осіб. Учасники наради обговорили можливість надання переселенцям гуманітарної допомоги. Б.Ковальчук дав доручення Товариству Червоного Хреста вести облік наданої допомоги, з метою більш ефективного її розподілу.

 
01.03.2015 - перепоховання земляка Шумейка Миколи Миколайовича 1984 року народження, який загинув в зоні АТО під Іловайськом
23.02.2015 17:46

       23.02.2015 голова районної ради Юрій Савчук провів нараду щодо проведення пере захоронення земляка Шумейка Миколи Миколайовича 1984 року народження, який загинув в зоні АТО під Іловайськом. Прощання з бійцем буде проведено з 10.00 до 12.00 в приміщенні РБК. На нараду запрошено представника Куйбишевської селищної ради, військового комісара, керівника апарату РДА, головного лікаря ЦРЛ, начальника відділу культури і туризму РДА.

 
Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
23.02.2015 17:39

       24.02.15Novosti520.02.2015 по гучномовцю о 12.00 пролунала радіо газета «В пам’ять про Небесну Сотню», а також на площі біля РБК було запалено свічки пам’яті.

Районним будинком культури проведено:

- радіо газету «Герої не вмирають»;

- годину пам’яті для школярів «Вічна, світла пам’ять Героям Небесної Сотні» з переглядом відеороликів та оформленням куточку пам’яті.

Центральною районною бібліотекою проведено:

- урок мужності  для школярів «Життя, як приклад»;

- історичний фотофакт «Майдан, який змінив світ».

Районним краєзнавчим музеєм проведено:

- виставку фотографій з інтернет ресурсів  «Лютий 2014. Київ – очима фоторепортерів та свідків подій»

Докладніше
 
До відома жителів району
23.02.2015 12:31

1.  Росія продовжує грубо порушувати Мінські домовленості, постачає війська зброю терористам на Донбасі

Поставки з Росії зброї, військової техніки та живої сили терористам продовжуються. Зухвале порушення Мінських угод і зрив процесу мирного врегулювання на Донбасі російсько-терористичними бандами, а також свіжі докази присутності військ РФ у зоні конфлікту і поставок російської зброї бойовикам привели цивілізований світ до остаточного усвідомлення факту військової агресії Росії проти України.

Речниця Державного департаменту США Дж.Псакі:

(13.02.15) «Сполучені Штати мають підтверджену інформацію про перетин українського кордону з боку Росії танків та ракетних систем впродовж останніх кількох днів… Російські підрозділи на кордоні з Україною готують велику партію поставок проросійським силам, які воюють на сході Україні. Це явно суперечить духу угоди, досягнутої нинішнього тижня. Це також іде врозріз з Мінськими домовленостями, підписаними у вересні» //TVi.

Докладніше
 
Спартакіаду ”Здоров’я” продовжили тенісисти
23.02.2015 12:17

23.02.15Tenis8Згідно з планом проведення районної спартакіади ”Здоров’я”, у Куйбишевській ЗОШ I-III ст. ”Інтелект” відбулись командно-особисті змагання з настільного тенісу. 

Цього року фаворитам змагань, останнім чемпіонам району, команді ”Зоря” смт.Комиш-Зоря протистояли команди ”Олімп-1”, ”Олімп-2” з Смирнового, збірна профспілки працівників освіти та збірна державних службовців.

Докладніше
 


Сторінка 410 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна