Участь в проекті Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»
07.07.2015 15:54

       06.07.2015 у рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», з метою впровадження мікропроектів із забезпечення житлом вимушених переселенців, Куйбишевський район відвідали представники проекту – директор Дніпропетровського представництва Українського фонду соціальних інвестицій, головний інженер представництва, консультанти представництва. Разом з начальником економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком оглянуто об’єкти в смт.Куйбишеве та смт.Комиш-Зоря, які можуть бути пристосовані житло для внутрішньо-переміщених осіб.

            Відбулась також зустріч з головою  РДА Артемом Поповим, під час якої обговорено питання підтримки внутрішньо переміщених осіб із зони конфлікту на сході України, забезпечення їх житлом. 

 
Свято «Козацькі розваги» с.Благовіщенка
07.07.2015 08:12

            06.07.15Kozaki05.07.2015 в с.Благовіщенка біля садиби-музею Сергія Саєнка відбулося свято «Козацькі розваги». Веселі конкурси, спортивні змагання команд у різних номінаціях, розваги та ігри принесли усім присутнім задоволення та створили святковий настрій і гарний відпочинок.

Детальніше...
 
Робоча поїздка до ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»
06.07.2015 16:50

          06.07.15Ptaho fabr06.07.2015 голова РДА Артем Попов разом з Благовіщенським сільським головою Іриною Недобугою, заступником начальника управління АПР РДА Валерієм Коломойцем та директором  ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»  Олександром Макаровим здійснив робочу поїздку до цеху №2 підприємства. Голова РДА ознайомився з підприємством, його матеріально-технічною базою, технологічним процесом виробництва, умовами праці, поспілкувався з начальником цеху Валентиною Світличною. Керівники обговорили перспективи розвитку підприємства, а також питання співпраці між місцевою та районною виконавчою владою.  Зустріч була цікавою та змістовною. Голова РДА позитивно оцінив роботу підприємства, побажав підприємству  подальших успіхів. Голова РДА також вручив  Почесні грамоти РДА директору ТОВ Олександру Макарову та трактористу Андрію Антоненку за активну участь в організації проведення оперативної аварійно-відновлювальної роботи з ліквідації надзвичайної ситуації на території с.Благовіщенка.

Детальніше...
 
До відома громадян
06.07.2015 13:00
  1. Агресор Путін цинічно бреше, що в Росії немає агресивних планів, і вона нікому не загрожує.

В.Путин, президент РФ, 25.06.2015 встретился с выпускниками высших военно-учебных заведений. Выступая перед курсантами, глава государства заявил, что у России нет намерения представлять угрозу для каких-либо стран: «Россия - это открытая миру страна, которая выступает за укрепление сотрудничества и партнерства со всеми, кто к этому готов. У нас нет и не может быть агрессивных планов. Мы никому не угрожаем и любые спорные вопросы стремимся решить исключительно политическими средствами. С уважением относимся к международному праву и интересам других стран…» //tvc.ru

Детальніше...
 
Вечірня екскурсія
03.07.2015 14:12

           03.07.15KultУ районному краєзнавчому музеї відбулася «Вечірня екскурсія» для молоді. Відвідувачі побували у «нічному» лісі та послухали спів птахів, ткали на старовинному верстаті, грали на музичних інструментах, побували у гостях у господині «хати». В оновленому залі «Етнографії» слухали музику 80-х років на бабінному магнітофоні.

Детальніше...
 
Бібліотека за здоровий спосіб життя
02.07.2015 14:38

      02.07.15Kult2З метою формування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок, виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я, в читальному залі Куйбишевської центральної районної бібліотеки провели бесіду «Наркоманія – пастка для юні». Були подані корисні поради як уберегтися від страшної загрози, переглянули літературу про наркоманію. Діти охоче виконали творче завдання «Моя відповідь така», яке підготувала бібліотекар юнацької кафедри Л.Г. Куриленко.

Детальніше...
 
Голова РДА зустрівся з представниками громадськості
02.07.2015 14:29

         02.07.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з представниками громадськості Куйбишевського району, які звернулися до очільника області з метою обговорення низки актуальних для району питань. Під час зустрічі, зокрема, були обговорені питання соціально- політичної ситуації в країні , проблемні аспекти соціального захисту та забезпечення громадян.

        Значна увага була приділена питанню підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Куйбишевського району Запорізької області.Вислухавши представників, Артем Попов наголосив на важливості постійного діалогу громадськості з керівництвом району, прийняття до уваги їх пропозицій в роботі органів влади.  

 
Візит на територію Шевченківської сільської ради
02.07.2015 14:27

        02.07.2015 голова РДА Артем Попов за участю керівника апарату РДА Людмили Рябовол здійснив виїзд на територію Шевченківської сільської ради. В ході візиту Артем Попов зустрівся з сільським головою Геннадієм Крамаром та керівниками сільськогосподарських підприємств. Обговорені основні питання розвитку території сільської ради, підготовки і збору ранніх зернових культур, цінової політики на аграрному ринку. Також голова РДА відвідав заклади соціальної сфери та зустрівся з їх керівниками. Очільник району відзначив позитивну роботу сільського голови, його організаторські якості та господарський підхід до справи.

 
До відома громадян
02.07.2015 10:31

1.Результати зустрічі контактної групи у Мінську

На зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську пропозиції української сторони залишилися без відповіді. Зустріч пройшла у форматі Україна-Росія-ОБСЄ, а представники терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» тільки були присутні на ній.

Україна спільно з ОБСЄ запропонувала залучити до роботи Контактної групи представників Міжнародного комітету Червоного Хреста і Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ.

З української сторони також було висунуто пропозицію про створення п'ятої підгрупи - з питань українсько-російського кордону, а також поставлені питання щодо припинення вогню, відведення важкого озброєння і обміну полоненими за принципом «всіх-на-всіх».

Детальніше...
 


Сторінка 410 з 445
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна