Козаки та влади вирішували, як спільно захищати Бердянськ
03.12.2014 14:09

Suhinin2 У м. Бердянськ відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва, яке провів перший заступник голови ради Дмитро Сухінін. За словами керуючої справами виконавчого комітету міської ради Наталі Гончарової, Бердянськ – єдине місто у нашій області, де  створено свою координаційну раду козацьких організацій та громадських формувань із охорони правопорядку. Козаки спільно із представниками самооборони та правоохоронцями виходять на патрулювання, несуть чергування на найважливіших об’єктах інфраструктури, патрулюють залізничні шляхи, розповсюджують інформаційні листівки.

Докладніше
 
Влада і волонтери об’єднують сили
02.12.2014 17:34

2.121 02.12.2014 голова РДА Павло Будник провів методичну нараду щодо вдосконалення форм та способів спільної роботи органів влади із волонтерськими організаціями, підтримки учасників Антитерористичної операції та їх родин.

Докладніше
 
Зустріли героя з АТО.
01.12.2014 17:34

Foto 53106 01.12.2014 із зони проведення антитерористичної операції з-під Донецького аеропорту повернувся додому, у заслужену відпустку, боєць 55-ї окремої артилерійської бригади. Героя зустріли з квітами, прапорами, повітряними кульками близькі люди,  товариші, небайдужі жителі селища, волонтери. Бійцю дякували за патріотизм, самовідданість, небайдужість до долі країни, адже хлопець пішов до лав Армії добровольцем. Зустріч не минула без сліз, міцних обіймів і популярних на сьогодні гасел.

 

Докладніше
 
Для Армії своїми руками.
01.12.2014 17:29

 Цього дня до центру «Волонтерська допомога» жителем смт. Куйбишеве, який щиро вболіває за українську Армію, було передано 7 буржуйок для військовослужбовців, які захищають нашу державу в цей нелегкий час. Буржуйки буде передано в зону АТО, а також військовим частинам, які тимчасово дислокуються на території району.

 
Інформаційна кампанія проти тероризму триває.
28.11.2014 14:19

 В центрі смт. Куйбишеве за ініціативи голови РДА Павла Будника та з метою посилення інформаційної кампанії із протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності встановлено біл-борд з інформацією антитерористичного та патріотичного змісту, на якому розміщено гасло: «Куйбишани! Пам’ятайте! Між вами та терористами лише АРМІЯ!», а також реквізити Куйбишевського районного фонду допомоги Збройним Силам України.

З цією ж метою РДА придбано 200 полотен Державного Прапора України та розповсюджено по населених пунктах району.

 

 
Погашення заборгованості на контролі влади.
27.11.2014 17:47

     27.11.2014 в РДА відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання запрошено керівників ТОВ «Восток», ТОВ «Куйбишевський гранітний кар’єр», КСП «Олексіївське».

Докладніше
 
Засідання Ради оборони району
26.11.2014 17:11

В РДА відбулося засідання Ради оборони району. На засідання запрошено в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, представників ДАІ. На порядок денний винесено ряд нагальних питань: про виконання доручень, наданих на попередньому засіданні Ради оборони; про оперативну ситуацію в районі за участю військовослужбовців; про облаштування блокпоста; про наповнюваність та витрати благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю».

Докладніше
 
Позачергова сесія районної ради
25.11.2014 17:42

Цього дня відбулося засідання постійних комісій районної ради та позачергова сесія районної ради. Загальний склад ради - 30 депутатів, взяли участь у сесії - 17, 13 – відсутні з поважних причин. У роботі сесії взяли участь: керівництво райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники редакції районної газети, сільські, селищні голови.

Докладніше
 
Вшанували пам'ять жертв Голодоморів
24.11.2014 16:55

 Foto 53010 

22.11.2014 забезпечено приспущення Державного Прапора України на будівлях підприємств, установ, організацій підвідомчих територій, обмежено проведення розважальних заходів. В районному центрі відбулася скорботна хода зі свічками до пам’ятного знаку жертвам голодоморів (550 учасників),мітинг-реквієм, під час якого пролунали промови голів РДА, районної ради. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних та громадських організацій, підприємств, установ, організацій, громадськості. Під час мітингу-реквієму о 16.00 оголошено хвилину мовчання.

Докладніше
 
ІІІ-тю фазу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочато
24.11.2014 16:55

 21.11.2014 в РДА відбувся районний семінар з нагоди відкриття ІІІ-ї фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На семінар запрошено сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад, начальників відділів, управлінь РДА. Голова РДА Павло Будник довів до відома присутніх результати участі громад у Проекті з 2008 року. Також учасникам заходу було продемонстровано фільм про досягнення Проекту та презентовано діяльність Проекту на території Запорізької області. Результатом семінару стало підписання тристоронньої угоди між Куйбишевською РДА, Куйбишевською районною радою та Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Докладніше
 


Сторінка 412 з 414
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна