Відкрито експозиційний стенд «Україна вшановує героїв-синів»
08.04.2015 16:07

         07.04.2015 в районному музеї ім. М.Я.Гудіни в с. Гусарка відкрито експозиційний стенд «Україна вшановує героїв-синів». На стенді розміщено фотографії та інформація про загиблих в АТО військовослужбовців Запорізької області.

 
Великодні подарунки солдатам!
08.04.2015 16:02

07.04.15Novosti3В районі дійшла завершення акція «Великодній кошик солдату». До акції долучилась невелика кількість громадян, найбільший вклад внесли діти та вчителі ЗОШ району, які із задоволення виготовили чимало подарунків - оберегів, малюнків для військовослужбовців нашого району та зібрали чималу кількість допомоги. Посилки до Великодня розсилаються землякам-військовослужбовцям. Дякуємо за розуміння і підтримку!

Детальніше...
 
Волейболісти прийняли участь у змаганнях обласної спартакіади
06.04.2015 14:34

06.04.15Sport03-05 квітня у м.Мелітополь пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд, в плані проведення заходів обласної спартакіади серед міст та сільських районів 2015 року під гаслом ”Здоровим бути модно!”

Наша збірна (тренер Сліпчеко Сергій Костянтинович) складалась з гравців куйбишевської команди ”Гермес” (Жовніра Сергія, Кустрі Максима, Мирошниченко Антона, Мирошниченко Дениса, Халецького Сергія, Тернового Олександра, Клімова Ігора) неодноразових переможців першостей та володарів кубків району.

Детальніше...
 
Питання соціального захисту демобілізованих військовослужбовців на контролі влади
03.04.2015 15:44

         03.04.2015 заступник голови РДА Борис Ковальчук провів розширене засідання робочої групи із надання консультативної, правової та соціально-психологічної допомоги для демобілізованих солдат, учасників антитерористичної операції, які приходять на ротацію за участю сільських, селищних голів. Керівники галузей довели до відома інформацію про правовий та соціальний захист демобілізованих військовослужбовців. Заступник розповів про підготовку РДА та використання сільськими, селищними головами методичних рекомендацій про соціальний захист демобілізованих військовослужбовців, а також повідомив, що  інформацію про правовий та соціальний захист військовослужбовців буде опубліковано в районній газеті.

 
На порядку денному питання відзначення 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги
03.04.2015 15:42

        03.04.15Novosti03.04.2015 голова РДА Павло Будник провів нараду з сільськими, селищними головами, керівниками галузей щодо питання відзначення в районі у 2015 році 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги. Розглянуто ряд питань: про Указ Президента України від 24.03.2015 № 169/2015 «Про заходи із відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни»; про плани проведення урочистих і меморіальних заходів в закладах культури району; про приведення до належного технічного та естетичного стану військових поховань, проведення ремонту та реставрації меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків; про заплановані заходи в закладах освіти; про забезпечення ветеранів Другої світової війни, зокрема, учасників бойових дій, інвалідів війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, кваліфікованою медичною допомогою; про надання благодійної допомоги ветеранам війни і праці.

Докладніше
 
Збори громади району
03.04.2015 15:41

03.04.15Novosti1

            03.04.2015 за ініціативи голови РДА Павла Будника пройшли збори працівників державних установ, органів місцевого самоврядування, представників громадських, профспілкових організацій, активістів, волонтерів щодо нанесення тілесних ушкоджень виконуючому обов’язки Куйбишевського селищного голови Н.Суржик підприємцем району. На збори запрошено пресу та телебачення. П.Будник взяв перше слово, довів до відома присутніх суть зборів і конфлікту. Неочікуваним для присутніх був прихід ініціатора бійки, який виступивши перед громадою, попрохав пробачення за свій недостойний вчинок, а також обіцяв зробити те ж саме і перед Н.Суржик. В ході зборів свою думку про Анатолія Лося висловило чимало громадян. Звучали різні репліки і про його позитивні якості, великий внесок в соціально-економічний розвиток району, а також про неможливість уникнення покарання за скоєне. За результатами зборів вирішено направити звернення до правоохоронних органів щодо прозорого, неупередженого розслідування справи.

Докладніше
 
Турнір з шашок
02.04.2015 10:41

02.04.15Sport2Згідно з планом проведення районної спартакіада ”Здоров’я”, у районному Будинку культури відбувся турнір з шашок, який носив формат особистої першості.

Фактично право стати найкращими в цьому виді спорту розіграли представники Куйбишевого та Комиш-Зорі (всього прийняли участь 12 учасників)

Докладніше
 
Ліквідація наслідків негоди
01.04.2015 16:13

         01.04.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головне питання порядку денного про ліквідацію надзвичайної ситуації, яка склалася з дахами багатоквартирних будинків в смт. Куйбишеве та окремими будівлями соціально-культурної сфери району в результаті сильного вітру 28.03.2015 та 29.03.2015 року.

Докладніше
 
Засіла спостережна комісія
31.03.2015 16:07

          31.03.2015 перший заступник голови РДА Юлія Симоненко провела засідання спостережної комісії. На розгляд винесено наступні питання: про проведення співбесіди з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання, про організацію висвітлення поточної діяльності спостережної комісії, про результати обстеження матеріально – побутових умов осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та шляхи їх покращення. Присутніх ознайомлено зі змістом інформаційного повідомлення до районної газети «Рідний край» про результати діяльності спостережної комісії за 2014 рік та заслухано інформацію Шевченківської сільської ради про результати обстеження матеріально – побутових умов осіб, які повернулися з місць позбавлення волі.

 
На порядку денному питання захисту прав дитини
31.03.2015 16:05

          31.03.2015 голова РДА Павло Будник провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено два питання: про вирішення питання щодо встановлення графіку участі батька у вихованні малолітнього сина 2012 р.н. та про затвердження індивідуальних планів дітей, що опинилися в складних та небезпечних умовах життя та дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які поставлені на облік протягом січня-березня 2015 року. По першому питанню було заслухано начальника ССД РДА та обох батьків м малолітньої дитини. Вивчивши основні моменти справи, члени комісії погодили та встановили графік участі батька у вихованні малолітнього сина. По другому питанню доповів начальник ССД РДА, який повідомив, що індивідуальні плани затверджуються щорічно згідно інструкції Про затвердження Порядку ведення особової  справи дитини-сироти та дитини, позбавлено  батьківського піклування, та форми індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася  у складних життєвих обставинах, дитини-сироти  та дитини, позбавленої батьківського піклування затвердженого Наказом Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту від 18.11.2008 № 4591. Прийнято рішення затвердити розроблені індивідуальні плани дітей.

 


Сторінка 419 з 438
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна