Змагалися держслужбовці
04.02.2015 10:20

04.02.15 Sport2На виконання заходів районної Спартакіади ”Здоров’я” та з метою підготовки до участі у обласному етапі Всеукраїнської Спартакіади серед державних службовців збірна держслужбовців району, складена з представників структурних підрозділів райдержадміністрації, податкової інспекції, управління юстиції та Куйбишевської міжрайонної виконавчої дирекції ЗОВФСС ТВП (капітан команди Ковальчук Б.П.), зустрілася у змаганнях з волейболу зі збірною викладачів фізвиховання загальноосвітніх закладів району та тренерів ДЮСШ (капітан Гвоздьов І.В.). Також до участі у турнірі було долучено старшу групу вихованців   секції  волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (капітан Мирошниченко Денис).

Докладніше
 
Питання мобілізації - головні
03.02.2015 17:13

        03.02.2015 голова  РДА  Павло Будник провів нараду із сільськими, селищними головами, військовим комісаром, заступником голови, відповідальним за мобілізаційну роботу, та представником редакції районної газети з питання інформаційного супроводження заходів мобілізації. Прийнято рішення розробити графік зустрічей з керівниками підприємств, установ, організацій та жителів відповідної території району, під час яких буде проінформовано про суть і важливість мобілізації та участь громадян у захисті інтересів держави. Вирішено: запропонувати сільськими, селищним радам внести в порядок денний сесій сільських, селищних рад питання про визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями, а Російську Федерацію – агресором; започаткувати в районній газеті постійну рубрику, в якій буде широко висвітлюватися патріотична спрямованість мобілізації, участь громади у підтримці Української Армії, соціальних гарантій для військовослужбовців – учасників АТО, прикладів мужності українських військових, самовідданості волонтерів.

 
Відбір кандидатів на стажування у Німеччині
03.02.2015 14:16

 

Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Товариством міжнародного співробітництва GIZ 28-29 жовтня 2014року проводить  черговий відбір серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.

Програма Fit for partnership with Germanyє елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

Докладніше
 
«Прямий телефонний зв’язок»
02.02.2015 17:06

02.02.2015 в РДА відбувся «прямий телефонний зв’язок» населення району з головою РДА. Звернулося 8 осіб з різних питань: про відключення світла в с. Олексіївка; про закриття колодязів; про забезпечення питною водою багатоквартирного будинку в смт. Комиш-Зоря; про нарахування податку на землю; про відновлення освітлення вулиці в смт. Куйбишева. За результатами надано доручення відповідальним особам.

 
До уваги суб'єктів господарювання
02.02.2015 16:42

Нагадуємо суб’єктам господарювання, що провадять господарську діяльність з пакування, фасування продовольчих товарів розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.07.2011 №283 «Про встановлення граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів», яке зареєстроване в Головному управлінні юстиції  у Запорізькій області 19.07.2011 №35/1477, встановлені граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків.

Повний текст розпорядження розміщений на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації за адресою: http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000016/16415/180711n283r.pdf

 
В районі ведеться робота по антидиверсійній та антитерористичній пропаганді
30.01.2015 16:16

30.01.2015 перший заступник голови РДА  Юлія Симоненко провела нараду із заступником керівника апарату, начальниками відділу культури і туризму, відділу з питань ЦЗН, директором місцевої друкарні щодо виготовлення друкованої продукції антидиверсійного та антитерористичного змісту. Учасники наради визначили зміст, кількість необхідної продукції, місця їх розміщення та способи розповсюдження. Також вирішено замовити виготовлення двох біг-бордів на тему популяризації Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, героїчних вчинків бійців, самопожертви волонтерів для розміщення в районному центрі.

 
Райдержадміністрацією проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування
30.01.2015 15:32

avto Konkurs29.01.2015 в райдержадміністрації пройшов конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Куйбишевського району. На конкурс винесено 8 автобусних маршрутів. Участь у конкурсі взяли 2 перевізника-претендента.

Докладніше
 
Мешканці району! Будьте пильними!
29.01.2015 10:53

863097             В цей складний для країни час виявіть свою громадянську позицію!

Якщо ви виявили громадян, які:

·        проявляють інтерес до переміщення військ Збройних Сил України;

       ·        причетні до фактів обігу зброї та боєприпасів;

·        закликають до сепаратизму та зазіхання на територіальну цілісність країни, зміни конституційного ладу;

·        причетні до розповсюдження панічних чуток щодо можливого вторгнення військ Російської Федерації в південно-східні області України;

·        вивідують відношення людей до діючої влади, проведення АТО;

      ·      розповсюджують неправдиву інформацію;

·        заохочують громадян до співпраці з іноземними спецслужбами;

·        розповсюджують літературу, рекламу та інші вироби антиукраїнського змісту;

       Повідомляйте про вище викладені факти телефоном:

       101

       102

       2-25-80 – черговий Куйбишевський РВ ГУМВС

       (06153) 4-06-38 – черговий Бердянський відділ СБУ

       050-617-07-73 – черговий Бердянський відділ СБУ

       098-81-11-266 – черговий Бердянський відділ СБУ

       0800-501-482 – гаряча лінія СБУ (безкоштовно)

 
Нарада з керівниками шкіл
28.01.2015 17:28

28.01.2015narada2       28 січня 2015 року на базі Куйбишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів начальник відділу освіти Крутько В.В. провів нараду з керівниками закладів освіти району і головами ПК.  Під час засідання   розглядалося  питання  «Про фінансування закладів освіти району у 2015 році». У роботі  взяли  участь 58 осіб. 

Докладніше
 
Рада оборони засіла розширеним складом
28.01.2015 17:21

28.01.2015Rada28.01.2015 голова РДА  Павло Будник провів розширене засідання Ради оборони району у зв’язку із загостренням ситуації в зоні АТО та обстрілом мирних жителів м. Маріуполь, на яку запрошено міжрайпрокурора, командирів військових частин, що дислокуються на території району, сільські, селищні голови, представники СБУ. Присутні розглянули ряд нагальних питань: про заходи щодо посилення заходів безпеки населення району та об’єктів першочергового значення в умовах загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; про мобілізацію в районі. Начальник РВ ГУМВС повідомив, що в районі організовано патрулювання, створено групу для швидкого реагування, спільно з СБУ обстежено всі залізничні містки. На сьогодні грубих порушень не було. Запропоновано створити спільну мобільну групу, яка б постійно здійснювали об’їзд об’єктів першочергового значення (РЕМ, водоканал, високовольтні лінії тощо), залучивши військових. Перший заступник голови РДА Юлія Симоненко ознайомила присутніх зі змістом низки документів, згідно з якими повинна здійснюватися координація роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Докладніше
 


Сторінка 431 з 441
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна