НОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ
21.06.2018 13:21

subsidijНОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ:

ПЕРЕБУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ПОНАД 60 ДНІВ, ДАРУВАННЯ ЧИ УСПАДКУВАННЯ МАЙНА, СПЛАТА ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни спрямовані на те, щоб усі ті, хто справді потребує субсидії, її отримали.

Однак за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Розвінчуємо найбільш поширені.

Детальніше...
 
Інформує Більмацьке відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області
21.06.2018 12:28

podatkovaДо уваги платників податків!!!

З 2 липня змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

          Більмацьке відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу платників податків на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. Так, з 02.07.2018, у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків, зарахування всіх податків і зборів (на ЄСВ не розповсюджується) буде проводитися виключно через МФО 899998 центрального апарату Державної казначейської служби України, назва банку – Казначейство України (ЕАП). Діючі рахунки будуть повність закриті.

 

Ознайомитись з ними новими рахунками можна на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області за посиланням: http://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Детальніше...
 
Cтановлення державної служби в Україні
21.06.2018 09:01

 

derg slugbaДержавна служба України своїм корінням сягає доби княжої Русій набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад.

Детальніше...
 
Зміни до постанов КМУ
21.06.2018 08:56

kmuВнесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України:

№ 2263 «Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації»

Регламент регулює організаційні та процедурні питання діяльності місцевої державної адміністрації (далі - місцева держадміністрація).

 

Розгляд у місцевій держадміністрації питань, що належать до її компетенції, зокрема щодо делегованих відповідною радою повноважень, провадиться головою, першим заступником голови, заступниками голови, місцевої держадміністрації (далі - заступники голови), керівником апарату місцевої держадміністрації, апаратом місцевої держадміністрації, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами місцевої держадміністрації, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, службами і комісіями, утвореними головою місцевої держадміністрації.

Детальніше...
 
Робоча нарада
20.06.2018 15:06

20.06.18 naradaЗаступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Корінець провів нараду за участю начальників відділів апарату, керівниками структурних підрозділів у зв'язку із внесенням змін до ряду постанов Кабінету Міністрів України, які регламентують діяльність місцевих державних адміністрацій, зокрема регламенту роботи, типового положення про структурний підрозділ, Порядків проведення конкурсу на зайняття вакантних посад та присвоєння рангів державних службовців. В ході наради наголошено на необхідності внесення змін до положень про відділи, посадових інструкцій працівників.

 
Фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ»
19.06.2018 15:16

 

top top 2У Бердянську стартував ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ». Головна мета фестивалю – єднання, збереження, відродження та популяризація українського народного мистецтва, пошук та підтримка молодих талантів, творчих колективів і окремих виконавців серед дітей, підлітків та молоді.

Детальніше...
 
Доступна система оздоровлення дітей!
19.06.2018 15:10

usznЛіто та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними. Але, для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, нам, дорослим, необхідно потурбуватись про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку Вашої дитини на потім, тим паче, що держава вже сьогодні готова підтримати Вас матеріально та підказати «Як?» і «Де?» оздоровити дитину, щоб це було: комфортно; змістовно; незабутньо; весело; корисно; смачно; і, головне - доступно!!!

Детальніше...
 
Питання зайнятості населення актуальні
19.06.2018 13:30

biznes na domu idei dlya muzhchin19.06.2018 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання районного Координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На порядок денний винесено ряд питань: про хід виконання програми зайнятості населення Більмацького району за 2017 рік та розгляд проекту програми зайнятості на період до 2020 року; про сприяння зайнятості демобілізованих учасників антитерористичної, в тому числі шляхом відкриття власної справи. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Пенсійний фонд України буде вести реєстр застрахованих осіб по-новому
18.06.2018 15:13

 

       pensijnij fondПенсійний фонд України затвердив Постанову "Про внесення змін до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування" N8-1від27.03.2018р. Як і раніше, реєстр застрахованих осіб буде вестись з двома основними функціями:

Детальніше...
 
15.06.2018 13:49

мед працівникШановні медичні працівники  Більмацького району!
Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря завжди була однією  з найнеобхідніших і найшановніших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта,
гуманність благородність і професіоналізм.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.  Тож нехай

 сторицею повертається до вас добро, дароване людям.
Нехай завжди у ваших домівках панують щастя і мир. Міцного здоров’я,
благополуччя і добра вам та вашим родинам!

 

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат             

Запорізької обласної ради                                                                    Артем Попов                                      

 


Сторінка 6 з 315
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна