В РДА відбулося засідання комісії
25.01.2018 15:05

narada525.01.2018 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 61 акт, наданий робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 53 особам.

 
В РДА відбулося засідання спостережної комісії
24.01.2018 15:11

narada24.01.2018 заступник голови РДА, голова спостережної комісії при Більмацькій райдержадміністрації Людмила Рябовол провела засідання спостережної комісії, під час якого розглянуто низку питань: про нормативно-правову базу, яка регламентує діяльність спостережної комісії; про облік та організацію проведення виховної роботи з особами умовно – достроково звільненими від відбування покарання; про роботу спостережної комісії щодо надання допомоги у соціальній адаптації особам звільнених від відбування покарань. Станом на 24.01.2018 на обліку спостережної комісії перебуває четверо осіб умовно – достроково звільнених, з них на території Більмацької селищної ради зареєстровано дві особи.

 
Соборна. Велична. Свята.
24.01.2018 09:56

24.01.18822 січня 1919 року був проголошений акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Саме з цієї нагоди для широкого кола читачів, яким не байдужа історія рідної держави, співробітники Центральної районної бібліотеки підготували цікаву добірку історичної літератури. Експоновані книжки привертають увагу читачів та пропонують замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Представлена література розповідає про ідеї соборності та її значення в житті України. Сподіваємось, читачам буде цікаво дізнатись більше про історію рідної країни та завітати до читального залу бібліотеки за цікавою книжкою.

 

 
Урочистості до Дня Соборності України
22.01.2018 16:02

IMG 0826

22.01.2018 заступник голови РДА Людмила Рябовол відвідала Більмацьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, де відбувся урочистий захід «Нехай не розмежованою залишиться навіки» з нагоди Дня Соборності України. Захід розпочався Гімном України, після якого до присутніх з привітальною промовою звернулися заступник голови РДА Людмила Рябовол та голова районної ради Юлія Симоненко. Працівники РБК виконали патріотичні пісні та презентували документальний фільм про історичні події Акту Злуки.

Детальніше...
 
ЧЕТВЕРТИЙ УНІВЕРСАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ (коротка історична довідка)
22.01.2018 09:01

2201181IV Універсал Української Центральної Ради – державно-правовий акт, який проголосив повну державну незалежність Української Народної Республіки. Ухвалений Комітетом Української Центральної Ради 24 (11) січня 1918. Його появі, зокрема, передував початок мирних переговорів УНР з Центральними державами в Брест-Литовську (нині місто Брест, Білорусь).

Документом сповіщалося, що «однині УНР стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу», було заявлено про прагнення до мирного співіснування з усіма сусідніми державами, які не мають права втручатися в її внутрішні справи. Цим Універсалом підтверджувалися повноваження влади Української Центральної Ради до моменту скликання Українських Установчих зборів. Генеральний секретаріат Української Центральної Ради як виконавчий орган було перетворено на Раду народних міністрів Української Народної Республіки, якій доручили провадити далі цілком самостійно переговори з Центральними державами й укласти мирний договір.

Детальніше...
 
Привітання
22.01.2018 08:10

1421931377 zh400 ukraina golub mir Шановні  жителі Більмацького району!

Вітаю Вас з нагоди державного свята – Дня Соборності України!

Майже сторіччя минуло від визначної події 1919 року – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки. Створення єдиної соборної Української держави стало знаковим для нашого народу, який віками мріяв об'єднатися, щоб жити у власній вільній неподільній країні, розбудовувати і зміцнювати її, примножувати її блага та духовні багатства.На жаль, через зовнішню агресію українці не змогли зберегти свою державу на початку ХХ століття і вже нині, на початку ХХІ, змушені зі зброєю в руках відстоювати її цілісність і незалежність. Історичний досвід нам вкотре нагадує, що наша сила в єдності, у соборності наших дій і помислів. Переконаний, що в наших силах не лише зберегти Україну та відновити її кордони, а й зробити її економічно і духовно багатою, якою пишатимуться наші нащадки.

З нагоди Дня Соборності зичу вам здоров'я, добробуту, злагоди, миру і непохитної віри у гідне майбутнє нашої держави та нашого краю.

 

 

З повагою

голова районної державної

адміністрації,

депутат Запорізької

обласної ради                                                                                            Артем Попов

 

 
Привітання
22.01.2018 07:55

Дорогі земляки!

Нині ми відзначаємо 99 річницю Соборності України. І я вітаю з цим днем кожного патріота! Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки був проголошений, аби була утворена єдина українська держава.

22 січня ми відзначаємо дві важливі події української історії: проголошення в 1918 році незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки та проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки рік по тому. Власне Українська Народна Республіка раніше, ніж країни Балтії, Польща та Чехія проголосила свою Незалежність.

Так сталось історично, що деякі традиції жителів Правобережної та Лівобережної України різняться. Проте всіх нас об’єднує любов до Батьківщини. Якщо пригадати, наші видатні пращури, такі як Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко та Пилип Орлик боролись за єдність України, прагнули до захисту та розвитку нашої держави. І всі вони, так само як і наші видатні сучасники, боролись за Незалежність та Соборність України. Впевнений, ми зможемо зберегти та помножити їх надбання! Нас не злякають ані труднощі, ані вороги. Враховуючи уроки Української революції 1917-1921 років, національна єдність є обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Від щирого серця вітаю вас із Днем Соборності України. Кожного бійця АТО, волонтера та патріота! Я дякую всім, хто вірить у майбутнє та не шкодує сил для розвитку нашої держави. Зі святом Вас, дорогі земляки!

Голова облдержадміністрації

Костянтин Бриль

 
Запорізькі підрозділи ГУ ДСНС отримали нове аварійно-рятувальне оснащення
19.01.2018 08:53

19.01.188Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль передав спеціальне обладнання та професійний одяг підрозділам ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Йдеться про 15 апаратів на стисненому повітрі «Drager» та 60 панорамних масок до них, 60 комплектів одягу та 60 пожежних касок. Детальніше...

 
Служба зайнятості - роботодавцям
18.01.2018 16:40

Налагодження  тісної співпраці з роботодавцями району – найважливіша передумова сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці  зобов’язані інформувати службу зайнятості про вільні посади і робочі місця (форма № 3ПН – Звітність –Інформація про попит на робочу силу (вакансії).

Разом з тим, роботодавець може як самостійно  шукати претендентів на вакансії,  так і звертатись до центру зайнятості. До того ж, пропонування вакансії конкретного підприємства клієнтам центру зайнятості, є ще й своєрідною безкоштовною рекламою і засобом формування позитивного іміджу роботодавця.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 281
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна