Свято землеробів!
17.11.2017 13:33

з днем сгШановні аграрії Більмацького району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем дбайливих та

мудрих господарів, справжніх трудівників.
       Щодня у свою роботу ви вкладаєте душу: з любов’ю обробляєте поля,

не шкодуючи сил доглядаєте за худобою, зберігаєте сільськогосподарські традиції нашого краю. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль

у житті кожної людини. Незважаючи на негаразди, складні погодні умови,

ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай,

забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, впевненості у

власних силах, щастя, злагоди, достатку та нових успіхів у праці!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                           Артем Попов                                                                                                  

 
Вітання аграріям!
17.11.2017 13:31

K Bryl foto2Шановні друзі! Дорогі аграрії!

День працівників сільського господарства – свято, що знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів.  

Із упевненістю можу стверджувати, що аграрна галузь – основа міцного плацдарму економіки держави, її продовольчої безпеки та запорука добробуту всіх громадян. Для закріплення позитивних тенденцій в розвитку агропромислового виробництва Запорізької області та України в цілому, наші фермери, аграрії, спеціалісти господарств, працівники переробних комплексів доклали немало зусиль та кропіткої праці. Вони добиваються щороку більшої родючості ґрунтів, підвищення продуктивності тварин і птиці. Цього року наша область продовжує утримувати лідируючі позиції в усіх галузях сільського господарства серед інших регіонів країни. Завдяки хорошій врожайності, область зуміла заявити про себе як добрий експортер сільськогосподарської продукції.

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам сільського господарства області за Вашу невтомну працю, а головне - відданість найблагороднішій професії хлібороба й годувальника. Завдяки Вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісною українською продукцією. Ваша наполегливість, уміння господарювати та досягати успіхів у розвитку аграрної галузі залишаються взірцем для багатьох фахівців різних поколінь.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо Запорізької землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

З повагою

голова Запорізької

облдержадміністрації                                                              Костянтин Бриль

 
Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу
16.11.2017 16:55

центр 1Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) бакалавра (спеціаліста) осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України.

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Детальніше...
 
Нарада у першого заступника голови РДА
16.11.2017 15:51

IMAG067616.11.2017 перший заступник голови РДА Олександр Василенко спільно з представниками Більмацько-Розівського ОРВК та працівниками райдержадміністрації провів нараду щодо військового обліку та бронювання в Більмацькій районній державній адміністрації.

Під час наради розглянуто питання щодо порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час в Більмацькій районній державній адміністрації Запорізької області.

 
В РДА відбулося засідання комісії
16.11.2017 15:50

narada516.11.2017 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 57 актів, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 41 особі.

 
До уваги зацікавлених осіб!
16.11.2017 15:28

За ініціативи облдержадміністрації створено  мобільну робочу групу з ліквідації незаконної торгівлі та проведено операцію «СТОП незаконній торгівлі» (розпорядження голови облдержадміністрації від 03.08.2017№ 410).

Для відпрацювання заходів з ліквідації незаконної торгівлі під час проведення рейдів обрано пілотним Олександрівський район м. Запоріжжя.

Враховуючи напрацювання робочої групи, Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розроблено з урахуванням всіх зацікавлених осіб, блок-схему рекомендованого  алгоритму боротьби з незаконною господарською діяльністю, що додається.

Детальніше...
 
До проведення благодійного марафону
15.11.2017 15:20

narada415.11.2017 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду з питання організації проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України. На нараду запрошено керівників структурних підрозділів РДА, представників районної ради, райвійськкомату, преса і т.д.

Детальніше...
 
Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України
15.11.2017 14:10

marafonШановні громадяни!

        За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля у Запорізькій області стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 268
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна