Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
09.12.2019 14:27

prjama linija У понеділок, 16 грудня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання відповідатиме голова обласної державної адміністрації Туринок Віталій Вікторович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

 
Вітаємо з Днем працівників місцевого самоврядування
06.12.2019 16:30

Сайт місц. самоврядування

Шановні керівники, депутати, члени виконавчих комітетів районної,

сільських, селищних рад, працівники органів місцевого самоврядування Більмацького району!

 

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування. Реалії сьогодення ставлять перед вами непрості завдання – спільними зусиллями побудувати державу європейського зразка. Адже наша країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє України. Ви є найближчими до жителів своїх територіальних громад, і несете відповідальність за забезпечення належних умов для їх проживання. Тож бажаю вам досягти вагомих успіхів у вирішенні соціально-економічних проблем ваших територій. Щоб ваші задуми завжди знаходили розуміння і підтримку в серцях людей, а життєва енергія, мудрість та ділові якості об’єднали нас у спільному прагненні зробити наш рідний край і Україну щасливими та багатими

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                     Олександр Василенко

 
Вітання з Днем Збройних Сил України
06.12.2019 16:05

DSCN9770

06.12.2019 перший заступник голови Олександр Василенко з робочим візитом відвідав Більмацько - Розівський об’єднаний районний військовий комісаріат.Перший заступник керівникавиконавчої влади району привітав військовослужбовців – працівників цього військового закладу із днем Збройних Сил України, відзначивши їхній високий професіоналізм та відданість службовому обов’язку.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем Збройних Сил України
06.12.2019 15:48

зсу

Шановні військовослужбовці і ветерани війни Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з всенародним святом - днем Збройних Сил України, адже саме ви стоїте на варті  державного суверенітету, недоторканості і цілісності України. 6 грудня  - це не тільки день народження своїх збройних сил, а й данина пам'яті  тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність нашої держави. Кожна країна має своє військо і символи, які відзеркалені у присязі. У воїнів Збройних Сил України теж є святі слова, які глибоко й переконливо визначають роль і призначення національного війська-служити українському народові. Тож бажаю  вам міцного здоров'я, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної волі та віри у власні сили. Нехай любов до України спонукає вас на справи, які примножать славу та принесуть мир і спокій нашій країні, вашим рідним і близьким. Слава Україні!

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Олександр Василенко

 
Управління Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує
05.12.2019 11:29

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 957 внесено зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 16. Витрати Фонду соціального страхування України за статтею видатків «матеріальне забезпечення та соціальні послуги» збільшено на 1,37 млрд. гривень. Корегування розміру доходів Фонду соціального страхування України пов’язано, зокрема, із перевиконанням плану по сплаті ЄСВ страхувальниками.

Детальніше...
 
Нарада в районній державній адміністрації
05.12.2019 09:34

DSCN9761     

04.12.2019 в районній державній райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Василенка за участі заступника голови райдержадміністрації Людмили Рябовол відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками Більмацького відділення Бердянського ВП ГУ НП в Запорізькій області, районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запоріжоблавтодор». Учасники наради обговорили питання щодо роботи установ району в осінньо - зимовий період, проходження опалювального періоду, забезпечення належної організації підвозу учнів до місць навчання та забезпечення безпеки руху шкільних автобусів.

 

 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
04.12.2019 09:31

prjama linija У вівторок, 17 грудня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Кудерчук Марина Миколаївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

 
Нарада в РДА
03.12.2019 17:00

зображення viber 2019-12-03 15-58-5403.12.2019 перший заступник голови РДА Олександр Василенко провів нараду за участю головного спеціаліста з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації, в. о. начальника філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запоріжоблавтодор» та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області щодо зимового утримання автомобільних доріг на території району. Розглянуте питання взаємодії у разі ускладнення погодних умов, уточнені запаси пально-мастильних матеріалів та посипочної суміші. За результатами наради підготовлений лист до ДП «Місцеві дороги Запорізької області» з проханням надання роз’яснень щодо укладання угод на зимове утримання місцевих автодоріг у межах Більмацького району.

 
Міжнародний день людей з інвалідністю
02.12.2019 16:51

den invalida03 грудня — це День людей, які потребують щоденної допомоги.

Відзначення цього дня є шаною суспільства та нагадуванням усім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту й підтримки.

Сьогодні пріоритетним напрямком соціальної політики держави має стати поліпшення рівня життя та добробуту саме цих людей.
Ми всі повинні запитати себе: що робимо для того, щоб людина з інвалідністю могла знайти своє місце в житті, розкрити свій особистий творчий потенціал? Ми разом повинні поліпшувати матеріальне становище людей, скривджених долею.

Багато хто з них проявляє високі громадські і морально-вольові якості, живе повноцінним життям. Хай їх енергія і натхнення будуть прекрасним прикладом для всіх нас.

Бажаємо всім людям з інвалідністю, всім, хто займається вирішенням їхніх проблем - щастя, здоров’я, миру, бадьорості духу і благополуччя, а також життєвого оптимізму.

Більмацьке відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

                                                              України у Запорізькій області.

 


Сторінка 7 з 413
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна