Оздоровлення дітей у 2020 році
15.01.2020 15:00

DSCN985015 січня 2020 року в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Людмили Рябовол відбулася нарада щодо забезпечення дітей пільгових категорій послугами оздоровлення та відпочинку протягом 2020 року, де взяли участь представники Більмацької ОТГ, Комиш-Зорянської ОТГ, Новоукраїнської ОТГ, Смирновської ОТГ та Управління соціального захисту Більмацької райдержадміністрації. Було розглянуто ряд питань щодо чисельності дітей шкільного віку та дітей пільгових категорій у розрізі кожної ОТГ окремо, щодо підготовки до проведення оздоровчої кампанії та обсягів фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей у 2020 році. Також підведено підсумки оздоровчої кампанії 2019 року та проаналізовано прогнозні показники оздоровлення дітей на 2020 рік.

Детальніше...
 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
15.01.2020 14:43

prjama linija

 У четвер, 23 січня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

    Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 
Увага! Пряма телефонна лінія!
15.01.2020 14:30

prjama linija

  У вівторок, 21 січня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Спадкове право", під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від директора Регіонального центру та адвоката системи БВПД на різноманітні питання правового характеру, роз’яснення питань черговості спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, спадкування нерухомого майна,  його оподаткування. 

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

 
Відповідь від Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації стосовно ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ»
15.01.2020 14:08

Увага

Більмацька райдержадміністрація звернулася листом від 02.12.2019  № 01.1-16/0901 до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з проханням поінформувати райдержадміністрацію про прийняте рішення щодо отримання/неотримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел     ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ», яке розташоване за адресою: 71030, Запорізька область, Більмацький район,  смт. Комиш-Зоря, вул. Новоселівка, 1.

 

Лист-відповідь Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації додається.       

Відповідь_від_Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Відповідь від Департаменту екології та природних ресурсів

облдержадміністрації стосовно ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ»

 

 
Кар’єрні радники: рік персонального супроводу
13.01.2020 17:53

RCZ

Вже рік як в роботу служби зайнятості введено інститут кар’єрного радника, який здійснює поглиблений індивідуальний супровід безробітних. То що змінилось? Час підвести підсумки.

Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такі фахівці допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу. Майже 35 % фахівців центрів зайняті Запорізької області – це кар’єрні радники.

Детальніше...
 
Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
13.01.2020 17:51

RCZУ державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Детальніше...
 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
10.01.2020 14:32

prjama linija

У четвер, 16 січня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 

 
Увага! Важлива інформація!
10.01.2020 12:05

Увага

Згідно з інформацією, наданою відокремленим підрозділом «Пологівський міжрайонний відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», повідомляємо, що у зв’язку зі змінами у штатному розкладі та штатній структурі з 31.12.2019 скорочено Більмацьке районне лабораторне відділення відокремленого підрозділу.

Державний соціально-гігієнічний моніторинг та лабораторні послуги за договорами, в тому числі і лабораторні дослідження при проходженні обов’язкових медичних оглядів декретованого контингенту, для організацій і населення буде здійснюватись на базі відокремленого підрозділу «Пологівський МВ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» за адресою: м.Пологи, вул.І.Чеберка, 88/Шевченка, 9.

Для проведення лабораторного обстеження працівників підприємств і організацій, при проходженні обов’язкових медичних оглядів декретованого контингенту, можливий виїзд фельдшера-лаборанта безпосередньо на підприємство (за домовленістю, при значній кількості працівників).

 

 
Оголошено день жалоби
09.01.2020 11:58

Увага

У зв’язку із трагедією, що сталася внаслідок катастрофи пасажирського літака приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» 8 січня 2020 року в Ісламській Республіці Іран та призвела до численних людських жертв, з метою вшанування пам’яті загиблих, Указом Президента України від 08.01.2020 № 1/2020 9 січня 2020 року оголошено в Україні днем жалоби.

У день жалоби на всій території району:

приспустити державний Прапор України та прапор області на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

скасувати розважально-концертні заходи;

на початку всіх офіційних заходів вшановувати загиблих хвилиною мовчання.

 

 
Привітання зі святами
28.12.2019 17:41

Дорогі жителі Більмацького району!

Сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами – з  Новим роком

 та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і надій, здобутків і втрат.

Та попри всі труднощі ми змогли гідно його прожити. Щодня ми долали сумніви і здобували свої маленькі перемоги, приймали  непрості рішення і сумлінно працювали. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього. У переддень Нового 2020 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри в себе, у людей, в процвітання нашого краю та всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки  разом ми збережемо все краще, що маємо і спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Міцного усім здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та бадьорого настрою! Нехай  наступаючий Новий рік стане роком добрих змін, а Різдво Христове наповнить наші серця духовністю та чистими помислами задля здійснення усіх мрій і задумів!

 

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Олександр Василенко

 

 


Сторінка 7 з 417
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна