Привітання від голови облдержадміністрації
28.12.2019 17:35

foto VVT

Дорогі запоріжці!

Для кожного з нас та злагоди. Це основні прагнення кожного запоріжця, кожного українця. 

У Новий рік ми входимо зі Новий рік  – це свято, яке об’єднує. Бажаю, щоб у 2020 році ми були єдині у прагненні миру та спокою, незалежності та свободи, добробуту сподіваннями на добрі зміни  для себе, для своєї родини та своєї рідної землі. А чи справдяться наші сподівання – залежить, насамперед, від кожного з нас.

Низький уклін кожному військовослужбовцю за мирне небо, за можливість жити, бути поряд зі своєю родиною, кохати, працювати на розвиток своєї області.

Дякую кожному запоріжцю за рух уперед задля кращого сьогодення та впевненого майбутнього.

Від щирого серця бажаю вам здійснення всіх найзаповітніших мрій, планів та задумів! Натхнення, оптимізму та віри. Нехай ваші домівки наповняться теплом та світлом, гармонією та любов’ю, затишком та сміхом!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 
Маленька казка для дітей
26.12.2019 14:37

Цирк

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у районі проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Саме тому 19 грудня 2019 року служба у справах дітей Більмацького району здійснила супровід 16 дітей пільгових категорій доЗапорізького державного цирку на урочисте відкриття різдвяної ялинки. Також впродовж грудня, у зв’язку з новорічними святами, дітям відповідних категорій, було вручено солодкі подарунки.

Немає нічого більш приємного, ніж бачити на обличчях малечі посмішки та радість. Окремо висловлюємо подяку усім, хто приєднався до привітання дітей.

Детальніше...
 
Більмацька районна державна адміністрація інформує про прийняте рішення Запорізькою обласною радою від 12.12.2019 №180 «Про депутатські запити»
24.12.2019 14:48

УвагаДепутат Запорізької обласної ради від нашого району Попов Артем Вікторович, під час громадських слухань в смт Комиш-Зоря 06.11.2019, стосовно намірів ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ» отримати дозвіл на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел за адресою: 71030, Запорізька область, Більмацький район, смт Комиш-Зоря, вул. Новоселівка, 1 (територія колишньої нафтобази), запевнив жителів громади, що і надалі буде відстоювати їх інтереси. Слова депутата підтвердилися відповідним рішенням сесії Запорізької обласної ради.

Рішенням тридцять четвертої сесії Запорізької обласної ради від 12.12.2019 № 180 «Про депутатські запити», відповідно до п. 9 ч. 1 статті 43, п. 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» Запорізька обласна рада підтримала направити депутатський запит депутата обласної ради Попова Артема Вікторовича від 19.11.2019 № 11 вих. голові Запорізької обласної державної адміністрації В.Туринку та начальнику Головного управління ДСНС України у Запорізькій області О.Лепському для розгляду та надання відповіді відповідно до чинного законодавства.

Нагадуємо, що 20.09.2019 року ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ» було придбано цілісний майновий комплекс Куйбишевської нафтобази, який розташований за адресою: Запорізька область, Більмацький район, смт Комиш-Зоря, вулиця Новоселівка, будинок 1. Спеціалізація підприємства – приймання та відпуск споживачам мінеральних добрив. Підприємством здійснюються заходи щодо отримання необхідних дозвільних документів для початку роботи.

06.11.2019 в смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області відбулися громадські слухання щодо намірів ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ» отримати дозвіл на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Жителі селища категорично виступили проти розміщення такого підприємства в селищі Комиш-Зоря.

Рішення Запорізької обласної ради від 12.12.2019 №180 «Про депутатські запити»


 

 
З Днем енергетика !
21.12.2019 13:45

День енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Кажуть, що без енергії в світі немає життя, а відтак неможливо уявити собі людське буття чи розвиток будь-якої галузі без електричної енергії, яку ви своєю працею та професіональними вміннями доносите до кожної людини, кожного підприємства.  Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                  Олександр Василенко

 
Увага! Важлива інформація!
20.12.2019 14:02

УвагаЗа інформацією Структурного підрозділу «Великотокмацька дистанція колії» Регіональної філії «Придніпровська залізниця»   АТ «Українська залізниця» у зв’язку з проведенням суцільної заміни залізничного переїзду на станційних коліях станції Щебенева стрілочний перевід № 4+11м на період 23.12.2019 та 24.12.2019 переїзд буде закрито на запланований ремонт із зняттям плит.

 

 
Нарада в районній державній адміністрації
19.12.2019 17:35

заглавна 2

 

19.12.2019 перший заступник голови Олександр Василенко за участі заступника голови Людмили Рябовол провів нараду з головами та начальниками відділів фінансів ОТГ, головним лікарем КНП «Більмацька центральна районна лікарня», начальником відділу фінансів райдержадміністрації з питання укладання договорів між об’єднаними територіальними громадами району та Пологівською РДА щодо оплати послуг по допомозі при пологах та лікуванню інфекційних хворих Більмацького району. Учасники наради обговорили механізм укладання договорів та подальше фінансування відповідних статей бюджету за фактично надані послуги в першому кварталі 2020 року.

 

 
Театралізоване відкриття новорічної ялинки
19.12.2019 17:24

Foto 8110719 грудня, у День святого Миколая, в районному будинку культури відбулося театралізоване відкриття районної новорічної ялинки «З нетерпінням я чекаю Святого Миколая». Подивитися казкове дійство завітали діти дошкільних навчальних закладів та шкіл селища. З Новорічними та Різдвяними святами присутніх дітей та батьків привітали заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол та помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Ірина Єрмак. Розважальну програму для глядачів підготовували працівники районного Будинку культури, а діти і учасники вистави отримали солодкі подарунки від обласного депутата Олександра Машинського та народного депутата України Олександра Пономарьова.

Детальніше...
 
З Днем Святого Миколая
19.12.2019 09:08

МиколайШановні друзі!

Від щирого серця  вітаю вас з Днем Святого Миколая , який зігрітий благословенням, добром і радістю.  З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Недарма Святого Миколая називають Чудотворцем,  адже саме в цей день, за старовинними повір’ями,  виконуються всі найзаповітніші мрії.  Тож нехай добрий Святий принесе всім міцного здоров'я,  радості  та успіхів у всіх починаннях. Хай у ваших домівках завжди панує мир і спокій, а радість і віра в чудеса йдуть поряд з

вами  усе ваше життя.

З повагою

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Олександр Василенко

 

 


Сторінка 8 з 417
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна