Круглий стіл, на тему "Протидія торгівлі людьми"
18.10.2018 12:32

P622013119101818.10.2018 працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації разом з представниками Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівниками Більмацької ЗОШ І-ІІІ ст. "Інтелект", та працівниками Більмацької дитячої районної бібліотеки проведено круглий стіл, на якому обговорювалася проблема протидії торгівлі людьми. Під час заходу розкрито поняття торгівля людьми, ознайомлено з основними аспектами міжнародного та національного законодавства з протидії торгівлі людьми і повідомлено про методи виявлення випадків торгівлі людьми, потенційних жертв та постраждалих (потерпілих), форми і методи попередження, виявлення та інформування за виявленими фактами торгівлі людьми. Також представники служби у справах дітей проінформували присутніх про питання соціального сирітства, зумовленого трудовою міграцією, яке особливо актуальне на сьогоднішній день.

 
Інформує Державна фіскальна служба України
17.10.2018 07:33

В «Електронному кабінеті» запроваджено нові електронні формати для фізичних осіб

Державною фіскальною службою України з метою забезпечення зручності платників податків у рамках електронного сервісу щодо отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді допрацьовано електронні формати. Вони запроваджені з 01.10.2018 року:

■ Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (F1301802);

Детальніше...
 
Воїнам АТО присвячується…
16.10.2018 13:32

IMG 20181016 131809Наприкінці квітня 2018 року Антитерористична операція на території Донецької та Луганської областей змінилася на операцію Об’єднаних сил. АТО тривала із квітня 2014 року.

Свій конституційний обов’язок - боронити рідну землю від окупантів на території Донеччини та Луганщини – виконували десятки жителів та уродженців нашого краю.

У нашому районі ведеться значна патріотична робота. До пам’ятних дат проводяться різні заходи, у райцентрі відкрито Парк захисників, а на меморіалі Слави - пам’ятний знак землякам, які полягли, боронячи рідну землю.

У газеті «Рідний край» опубліковано чимало матеріалів про воїнів АТО.

А днями вийшла брошура Костянтина Причиненка – редактора видання, члена Національної спілки журналістів України, у якій вміщені розповіді про воїнів-героїв, кавалерів орденів «За мужність», які боронять рідну землю у наші дні.

Збірку видано завдяки допомозі народного депутата України Олександра Пономарьова та депутата Запорізької обласної ради Артема Попова.

 
Обласна програма «Питна вода» в дії
16.10.2018 12:12

IMG-48202d4da732a33d1095f593d2c955ec-VЗ метою здійснення моніторингу стану освоєння коштів обласного бюджету за цільовою програмою «Питна вода Запорізької області», голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Артем Попов побував на місці прокладання водопровідної мережі, що з'єднає вулицю Запорізьку і Сонячну (колишню – Радянську) в селищі Більмак.

Цей захід був раніше ініційований керівництвом КП «Облводоканал» з метою забезпечення оптимізації та безперебійного функціонування водопровідних мереж райцентру. Розуміючи важливість заходів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення для покращення життєзабезпечення мешканців населених пунктів області, в результаті спільної роботи депутатів обласної ради А.В. Попова і О.М. Машинського та всього депутатського корпусу, у 2018 році регіональна цільова програма «Питна вода Запорізької області» підкріплена фінансовими ресурсами та діє.

Детальніше...
 
Ліцеїсти «Захисника» вперше склали клятву на Майдані Героїв
16.10.2018 10:39

1610182До церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» приєднались народний депутат України Ігор Артюшенко, керівництво правоохоронних органів регіону, дідусь загиблого українського воїна Івана Гутніка-Залужного Іван Залужний, ветерани АТО, військовослужбовці військових частин гарнізону, співробітники ГУ ДСНС в Запорізькій області. Також участь в урочистостях взяв голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Детальніше...
 
Роз’яснення щодо порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» в малочисельних структурних підрозділах місцевої державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права
16.10.2018 10:09

NAZPDSВідповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» НАДС роз’яснює.
Згідно зі статтею 17 Закону України «Про державну службу» (далі - Закон) повноваження керівника державної служби у місцевих державних адміністраціях здійснюють:
керівник апарату - в апараті місцевої державної адміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права);
керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права - у такому підрозділі.

Детальніше...
 
Засідання комісії
12.10.2018 14:12

12.10.2018 в РДА відбулося засідання комісії по впорядкуванню актів райдержадміністрації та її структурних підрозділів під головуванням керівника апарату Лілії Кириченко. Розглянули питання про перегляд розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих та зареєстрованих в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області протягом 3 кварталу 2018 року.

Детальніше...
 
12.10.2018 08:35

i75 ArticleImage 119610Шановні воїни, ветерани війни, захисники України!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України!

        Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України.Для всіх нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає до згуртованості та єдності. Адже захист свого рідного краю і держави – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: ветеранів війни, волонтерів, медиків, військових та пересічних громадян , які підтримують армію.  І наше завдання сьогодні – робити все можливе для збереження цілісності України, її суверенності, недоторканості та подальшого розвитку . Адже саме в цьому  наша спільна сила! У цей святковий день бажаю здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам, добра і злагоди  кожній родині.  Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним! А відвага, сміливість і мужність допомагають  всім нам у подоланні труднощів заради мирного неба над Україною!

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                  Артем Попов                                                          

 
Вітання захисникам України
11.10.2018 12:19

 

11.10.18 Aleya11.10.2018 в районному центрі на Меморіалі Слави біля Пам’ятного знаку загиблим воїнам-землякам в зоні проведення АТО відбувся мітинг вшанування та пам’яті до Дня захисника України. Віддати шану загиблим і висловити вдячність захисникам прийшли керівники району, учасники АТО району, жителі. Більмацький селищний голова Павло Будник відкрив мітинг і наголосив, що мирним небом над нашими головами ми завдячуємо саме нашим захисникам, які боронили і досі боронять нашу землю від зовнішнього агресора.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 345
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна