Питання охорони праці в закладах освіти Більмацького району
29.11.2019 14:35

ohorona praciБільмацький район є сільськогосподарським районом, але незважаючи на це, зростає кількість травмованих на виробництві в бюджетних установах та організаціях. За 10 місяців поточного року сталося 2 нещасних випадки в закладах освіти Більмацького району. Під час участі у роботі комісій з розслідування цих нещасних випадків на виробництві страховим експертом з охорони праці Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Більмацьке відділення Фонду) були виявлені наступні недоліки в організації роботи з охорони праці:

Детальніше...
 
Інформація щодо затвердження Переліку посад працівників, які виконують функції з обслуговування керівником державної служби державного органу
28.11.2019 11:43


derg slugba

19 вересня 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» № 117-ІХ (далі - Закон № 117-ІХ) (чинний з 25 вересня 2019 року), відповідно до якого включено абзац другий частини четвертої статті 3 Закону щодо затвердження НАДС Переліків.

Враховуючи викладене та виходячи із повноважень керівника державної служби, визначених частиною другою статті 17 Закону, на думку НАДС, після набрання чинності Закону № 117-ІХ Перелік затверджує керівник державної служби відповідного державного органу.

Детальніше...
 
5,8 млн. грн. компенсації єдиного соціального внеску отримали роботодавці Запорізької області
27.11.2019 12:22

 

RCZ

Легалізація зайнятості, створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є базовим фактором для поліпшення добробуту населення. Щоб подолати дисбаланс на ринку праці сьогодні необхідно підвищувати соціальні стан­дарти, дотримуватися вимогам щодо легалізації праці.

Детальніше...
 
Про заходи щодо припинення та запобігання пожеж на землях лісового фонду
27.11.2019 12:13

uvagaДорученням Державної екологічної інспекції України від 30.10.2019 № 231 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо припинення та запобігання пожеж на землях лісового та водного фондів, торфовищах та сільськогосподарських  угіддях» посилені заходи щодо припинення та запобігання в подальшому лісових та торф’яних пожеж, корчування та спалювання деревини у лісових масивах та поблизу них.

Детальніше...
 
УВАГА, КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!
25.11.2019 16:15

uvagaУкраїнський фонд соціальних інвестицій, у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, оголошує конкурс субпроектів.

Детальніше...
 
Шановні платники податків!
25.11.2019 16:12

podatkovaПологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє про проведення 28 листопада 2019 року о 10 год. 00 хв.семінару для сільгосппідприємств та фермерських господарств, який проводитиметься у залі засідань Пологівської районної ради (м. Пологи, вул. Єдності,32, 3-й поверх).

Детальніше...
 
Вшанували пам'ять жертв голодоморів
22.11.2019 16:43

images 122.11.2019 в смт. Більмак біля пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій в ХХ столітті жителі селища зібралися для вшанування пам’яті невинно замучених голодом. У заході взяли участь представники районної та місцевої влади, громадських та політичних організацій, громадськість.Учасники скорботного мітингу вшанували загиблих хвилиною мовчання.Настоятель храму Святого Духа УПЦ КП протоієрей Михайло провів панахиду за загиблими. До присутніх звернувся Більмацький селищний голова Борис Ковальчук, який наголосив на обов’язку кожного громадянина пам’ятати про замучених голодом українців, пам’ятати історію і вчити шанувати пам’ять жертв голодоморів молоде покоління. Також Борис Петрович закликав односельців приєднатися 23.11.19 0 16.00 до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку». Наприкінці заходу присутні поклали квіти та свічки пам’яті до пам'ятника жертвам голодоморів.

 
Роз’яснення та рекомендації Українського інституту національної пам’яті щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»
22.11.2019 15:34

rozjasnenja1. Щодо органів, які проводять видачу посвідчень про право на пільги реабілітованим

Статтею 6 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» передбачено, що реабілітованим, які мають право на передбачені цим Законом пільги, видається посвідчення єдиного зразка, що затверджується Кабінетом Міністрів України. Видача цього посвідчення проводиться за місцем проживання виконавчими органами відповідних сільських, селищних, міських рад, у тому числі обраними об’єднаними територіальними громадами.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 413
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна