Вшанували пам'ять визволителів!
15.09.2017 13:41

 

14.09.17wizvolenja14.09.2017 в райцентрі відбувся мітинг-реквієм «Не погасити пам’яті вогонь», присвячений 74-й річниці визволення району та селища Більмак від нацистських окупантів.

Детальніше...
 
З Днем працівників лісового господарства!
15.09.2017 12:30

працівники лісу

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, розширюючи лісові насадження, лісівники зберігають їх для прийдешніх поколінь, вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Щиро бажаємо вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                                                        Артем Попов  

 
З Днем фармацевта!
15.09.2017 12:26

день фармацевта

Шановні фармацевтичні працівники!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян.

Ваша відданість справі, фаховий досвід поєднуються із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях.

Бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                                                        Артем Попов  

 
З Днем рятівника!
15.09.2017 10:55

рятівники

Шановні рятівники, працівники служби надзвичайних ситуацій!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем рятівника!

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання, цілодобово підтримуєте бойову готовність до боротьби з незваним лихом та оперативно допомагаєте тим, хто потребує невідкладної допомоги.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – девіз служби, який засвідчує гуманність та жертовність професії рятівника. Нехай же ваша відданість справі, готовність захищати ніколи не вичерпуються, а надихають на нові досягнення у благородній справі.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, незборимої сили духу, витримки, мужності та добробуту.Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог

 оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                           Артем Попов                                                                        

 
Чергове засідання комісії
14.09.2017 15:32

narada414.09.2017 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 44 акти, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 25 особам та відмовити 25.

 
До Дня визволення району!
14.09.2017 07:49

14.09.17wizvolenja

Шановні жителі Більмацького району!

Щиро вітаю Вас з 74- річницею визволення району

 від німецько-нацистських загарбників.

Час лине дуже швидко і, на  жаль, його  не  можливо зупинити. 74 роки з точки  зору історії, з висоти погляду  тисячоліть – це можливо і мить, яка нічого не важить, але для нас, звичайних людей, це життя, це ціла епоха. Ця подія – визначна дата в житті всіх нас, бо увібрала в себе мужність, героїзм, самопожертву  наших  прадідів, дідів,

батьків, всіх воїнів-захисників в боротьбі з загарбниками.

Дорогі ветерани! Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали

 бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі.

Ваша воля до перемоги, сміливість, знищили підступні наміри ворога.

Вічна вам слава за те, що відстояли свободу й честь, незалежність нашої  рідної землі і країни. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем

 патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

 Доброго всім вам здоров’я і довголіття. Нехай нашими спільними зусиллями

 утверджується в суспільстві злагода, міцніють надії на краще життя, віра в

 добрий завтрашній день рідного краю та України.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                                                        Артем Попов                 

 
Розпочато довгоочікуваний ремонт траси Запоріжжя-Маріуполь
13.09.2017 14:39

doroga6По території Більмацького району проходить автомобільна дорога державного значення Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь.  Траса збудована ще у 1965 році. З самого початку свого існування вона відігравала важливу роль у мережі автомобільних доріг Запорізької області, оскільки з’єднувала обласний центр зі східними та південно-східними районами, а також з Донецькою областю. Інтенсивність руху на ній сягала понад 4000 одиниць транспорту на добу. З початком бойових дій на сході країни важливість траси Запоріжжя-Маріуполь лише зросла і отримала стратегічне значення. Саме нею пересувається до Донецької області більша частина військової техніки та особового складу ЗСУ, саме нею користуються волонтери, військові медики та міжнародні спостерігачі.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 253
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна