Нарада з питань цивільного захисту
11.10.2018 12:16

IMG 20181011 10012611.10.2018 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту щодо проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та їх зняття з обліку, у разі неможливості проведення інвентаризації. В ході наради встановлено терміни проведення інвентарних робіт.

 
Ценрт зайнятості інформує
11.10.2018 10:26

RCZ1Більше 5 тис. громадян прийняли участь у «Місячнику зайнятості молоді» в Запорізькій області

         Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю.

Детальніше...
 
Презентація книги в центральній районній бібліотеці
10.10.2018 10:11

     prezentacijaОднією з визначних дат в державотворчій спадщині України є події Української революції 1917 - 1921 років. Саме цій події приурочили презентацію книги «Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя. Спогади українських бійців», упорядник Щур Юрій Ігорович, директор Запорізького науково – дослідного центру «Спадщина», кандидат історичних наук. Це нова серія із циклу «Повернута спадщина», випуск 1, підтримано проектом «Книги для Вільних», благодійною організацією «Фундація Вільні Люди». Доба Української революції в нашому краї є однією із недостатньо вивчених. Спогади, які ввійшли в дане видання розкривають події того часу з особливим піднесенням та гордістю за героїчну епоху боротьби за незалежність на славній запорізькій землі.                                                                      

 
До Всесвітнього дня захисту тварин
10.10.2018 08:29

P6090103У дитячій районній бібліотеці розгорнули фотовиставку – захоплення: «Велика сім’я на маленькій планеті», присвячену темі захисту тварин. На фотовиставці представленні фото із особистих фотоархівів юних користувачів бібліотеки, їх батьків, а також працівників бібліотеки. Завдяки цій виставці бібліотекарі мають на меті привернути увагу дітей до проблеми існування бездомних тварин, також спонукати читачів замислитися над загрозою вимирання деяких видів тварин у дикій природі.

 
Призив - 2018
10.10.2018 07:52

09.10.18 priziv09.10.2018 голова РДА Артем Попов провів нараду з сільськими, селищними головами, воєнним комісаром Більмацько-Розівського об’єднаного військогового комісаріату щодо проведення осіннього призову громадян на строкову службу. Артем Вікторович наголосив на злагодженій взаємодії між РДА, органами місцевого самоврядування та райвійськкоматом.

Детальніше...
 
Готуємось до Дня захисника України
10.10.2018 07:50

09.10.2018 за дорученням голови РДА керівник апарату Лілія Кириченко провела робочу нараду з начальниками організаційного відділу апарату, відділів культури, освіти, молоді та спорту РДА, керівником Центру допомоги учасникам АТО, головою ГО «Ветерани АТО «Патріот» Більмацького району» щодо організації та проведення в районі заходів до Дня захисника України.

 
08.10.2018 09:19

z-dnem-yuristaШановні юристи!
Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Бути юристом почесно і відповідально. Юрист – це взірець відповідальності, честі і самовідданості, завзятості і цілеспрямованості, винахідливості і наполегливості. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Адже  саме ви захищаєте права і свободи громадян,  забезпечуєте

непорушність законів України.

Бажаю вам великого натхнення, наснаги здоров’я та оптимізму.
Нехай ваші мудрість, старанність і безцінний досвід сприятимуть успіхам у професійній роботі та сприяють розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                        Артем Попов  

 
Представили район на Покровському ярмарку
08.10.2018 09:04

 

06.10.18 jarmarok1За традицією на початку жовтня у Запоріжжі проводиться Покровський ярмарок, завітати на який мають за честь усі райони області, щоб себе показати та День міста Запоріжжя відзначити. Наш район давно розпізнають за високою імпровізованою баштою з півнем на верхівці та поважають за теплу, гостинну, невимушену атмосферу, що панує у нашому павільйоні. Тут можна і смачно поїсти і весело час провести.

Детальніше...
 
Район представлено в обласній консультативній раді учасників Антитерористичної операції
08.10.2018 08:50

ОДАВ облдержадміністрації відбулися звітно-виборчі збори обласної консультативної ради учасників Антитерористичної операції, на які прибули представники 22 районів та міст області. Лідери організацій затвердили новий склад ради, до якого увійшли по одному представнику від кожної території та найбільших профільних об’єднань, родин загиблих воїнів, військових частин Збройних Сил України та Національної Гвардії України, Національної поліції та Служби безпеки України. 

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 345
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна