Турнір знавців української мови
09.11.2017 15:54

9 listopadaУ день української писемності та мови дитяча районна бібліотека приймала учнів школи «Інтелект». Дітей зустрічали господині закладу – бібліотекарі та дівчинка - українка,  яка вітала усіх хлібом – сіллю. Вона закликала присутніх любити і плекати рідну мову. Діти взяли участь у турнірі знавців української мови. Вони виявили гарні знання української орфографії, синтаксису, розуміння українських прислів’їв та приказок. Учасники змагань пояснювали фразеологізми, пригадували слова – паліндроми, відгадували загадки про розділові знаки. Переможцем турніру став учень 5 - А класу Павлюк Артем, за що отримав подарунок.

Детальніше...
 
Святкували культпрацівники
09.11.2017 14:31

09.11.2017 KultУ смт.Більмак відбувся святковий вогник, на якому культпрацівники району відзначили своє професійне свято.

Урочисту частину відкрив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Є.В. Шакун.  Від щирого серця він привітав своїх колег з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, а в їх особі  всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, доглядати джерела духовності, правди і краси.

Детальніше...
 
Питання визначення меж водоохоронних зон на контролі влади
09.11.2017 14:30

09.11.2017 Narada

09.11.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Василенко  зустрівся з начальником відділу агропромислового розвитку РДА В.А. Коломойцем, орендарем ставка в смт. Більмак  та представником громадськості Більмацької громади. В ході зустрічі присутні обговорили питання встановлення та погодження меж водоохоронної та прибережної захисної смуги навколо орендованого водного об’єкта. За підсумками зустрічі прийнято рішення про попередження землекористувачів селища Більмак щодо термінів проведення даних робіт шляхом подачі відповідної об’яви в районну газету «Рідний край».

 

 
ДОСТУПНІСТЬ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
09.11.2017 13:56

Робочою групою, створеною розпорядженням голови райдержадміністрації від 03.08.2017 №278, проведено моніторинг забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ загального користування та житлових будинків у Більмацькому районі (ФАПи, загальноосвітні школи, дитсадки, будинки культури, бібліотеки, приміщення органів місцевого самоврядування тощо), та багатоквартирних житлових будинків в частині відповідності вимогам ДБН В.2.2.17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення». 

Детальніше...
 
09.11.2017 09:15

Prac kultШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї та оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона проходить скрізь нашу душу, і завдяки  цьому кожен з нас стає неповторним, несхожим на інших. У цей святковий день щиро дякую всім працівникам відділу культури райдержадміністрації, сільських будинків культури, бібліотек , учасникам аматорських колективів району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

З повагою
голова районної державної адміністрації,
депутат Запорізької обласної ради                                                                         Артем Попов

 
Юридичний всеобуч в РДА
08.11.2017 15:58

narada308.11.2017 в РДА проведено юридичний всеобуч працівників райдержадміністрації, на який запрошено заступника начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Романа Зиму. В ході навчання висвітлено наступні питання: про роз’яснення щодо суттєвих змін в майновому стані при заповненні електронної декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, про роз’яснення щодо щорічної оцінки діяльності державних службовців, про зміни в пенсійному законодавстві та про основні положення Регламенту Більмацької РДА.

 
Семінар для бібліотекарів
08.11.2017 15:56

08.11.17biblioteka08.11.2017 в районній центральній бібліотеці відбувся семінар для завідуючих сільських бібліотек, у тому числі Комиш-Зорянської та Смирновської ОТГ, з актуальних питань бібліотечної діяльності. Розглянуто питання планування та звітності, проведено тренінг по впровадженню УДК в практику роботи бібліотек. Завідуюча відділом комплектування та бібліотекар ЦРБ розповіли присутнім про універсальну десяткову класифікацію в Україні, методику переводу книжкових фондів і каталогів на таблиці УДК та провели практичні заняття. 

 
Нарада у голови РДА
07.11.2017 16:26

IMG 20171107 11001607.11.2017 голова РДА Артем Попов провів нараду за участю представників служб району та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до дій у випадку виникнення НС, пов’язаних з несприятливими погодними умовами  осінньо-зимового періоду. За результатами наради надано доручення відповідальним особам.

 
Костянтин Бриль: «2018-й ми оголосимо роком будівництва доріг»
07.11.2017 14:00

Під керівництвом голови облдержадміністрації пройшла виїзна нарада щодо підготовки дорожніх служб до зимового періоду. Захід відбувся у філії «Запорізька ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор».

Як повідомив начальник філії Сергій Ткаченко, до складу організації входять п’ять дорожніх дільниць, які обслуговують 911,1 км автомобільних доріг (13% від протяжності доріг загального користування області) на території Запорізького, Вільнянського та частково Василівського районів. Загальна кількість працюючих 99 осіб. Детальніше...

 
До уваги зацікавлених осіб!
07.11.2017 12:58

14.10.16Дніпропетровська обласна організація органів місцевого самоврядування, згідно   укладеної Угодою GIZ, продовжує реалізацію проекту та запрошує до участі у семінарі «Енергоефективне управління муніципальними будівлями».

Семінар відбудеться 17 листопада 2017 року за адресою: м. Запоріжжя, бульвар Центральний, 4, у конференц залі Запорізької торгово-промислової палати.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 268
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна