В Запорізькій області у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді»
28.08.2019 15:57

RCZЗавдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю.

Детальніше...
 
Нарада по ЦНАПам
28.08.2019 14:49

28.08.1928.08.2019 перший заступник голови РДА Олександр Василенко провів нараду з головами ОТГ та керівниками ЦНАП щодо організаційних питань діяльності Центрів надання адміністративних послуг. В ході наради задано алгоритм дій, щодо діяльності ЦНАП. Голови ОТГ підтримали ідею розвитку Центрів та зобов’язались діяти у заданому напрямку. На сьогодні у Комиш-Зорянській і Смирновській ОТГ створені і діють такі центри, а при Більмацькій райдержадміністрації діє ЦНАП штатною чисельністю 2 одиниці. Питання збереження кадрового штату адміністраторів при РДА розглянуто керівництвом.

 
Інформує служба у справах дітей РДА
28.08.2019 13:47

ssdПротягом серпня 2019 року працівниками служби у справах дітей РДА спільно з представниками Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Більмацького відділення Бердянського відділу ГУНП в Запорізькій області було розпочаті профілактичні рейди з метою перевірки підготовки дітей до школи в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Увага! Пряма телефонна лінія ОДА!
27.08.2019 16:03

uvaga

У вівторок, 03 вересня 2019 року,  в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації  Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 
Річниця пам’яті
27.08.2019 15:32

 

Бережанський Олександр26.08.2019 в с.Ланцеве відкрито меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Бережанському Олександру.

Детальніше...
 
Надання відпусток державним службовцям
27.08.2019 12:44

derg sl1111Відповідно до статті 57 Закону України «Про державну службу» (далі – Закон) державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо Законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Детальніше...
 
Відзначили 28-му річницю Незалежності України
23.08.2019 14:00

IMG 425623.08.2019 в РБК відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 28-ої річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, засобів масової інформації. Учасників заходу біля РБК зустрічав духовий оркестр, налаштовуючи, вже при вході, на святкову атмосферу.

Детальніше...
 
23.08.2019 12:43

сайт день незалежності 2019Дорогі жителі Більмацького району!

Щиро вітаю вас із найголовнішим святом  нашої

державності — двадцять восьмою річницею Незалежності України!

        У ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління українців, що творили націю і боролися за державність. Незалежність – це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею. У кожний період  становлення нашої держави поняття незалежності та єдності України набувало особливого змісту. Роки незалежності стали для усіх нас випробовуванням на зрілість, стійкість та толерантність. Ми вистояли, стали сильнішими і мудрішими. Україна і сьогодні виборює право на свою власну думку та мирне майбутнє. Велика вдячність воїнам, які боронять кордони нашої держави, захищаючи її від зовнішньої агресії. Адже ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному  з нас повагу до Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Шлях відродження та становлення держави, що судився пройти нашим поколінням, величний та відповідальний, і наше завдання – з гідністю зберегти його і примножити надбання.

Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а віра, надія та любов до України будуть невичерпними.

   Зі святом Вас! З Днем  незалежності!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                              Артем ПОПОВ  

 
День Прапора у селищі
23.08.2019 12:23

зображення viber 2019-08-23 10-17-28

23.08.2019 у День Державного Прапора України на майданчику біля головного флагштоку району в селищі Більмак відбулося урочисте підняття синьо-жовтого стяга під музичний супровід Гімну України. В заході взяли участь керівники та представники органів державної влади району та селища, працівники трудових колективів підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадських організацій, молодь. Святковий настрій подаровано силами працівників РБК та молодих виконавців.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 403
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна