Безпека в холодну пору року
22.11.2019 10:45

holodБезпечному виконанню робіт у зимовий період іноді заважають дороги та тротуари, що перетворюються у морозну погоду в суцільну ковзанку, падіння бурульок, льодових (снігових) наростів, крижаних брил та низька температура повітря. Тому варто звернути увагу на так звані «зимові травмонебезпечні виробничі фактори (чинники)».

Детальніше...
 
День пам’яті жертв голодоморів
22.11.2019 09:37

golodomor 2019Шановні жителі Більмацького району!

23 листопада —День пам’яті жертв голодоморів в Україні.

20 століття, що минуло, було аж надто трагічним і кривавим для українського народу: дві світових війни, революції, голодомори. Саме голодомори, бо він був не один, нанесли непоправної втрати українцям. Тому сьогодні ми зобов’язані не просто пам’ятати своїх предків, які загинули від штучного голоду, а й зробити все можливе, щоб подібне не повторилося ніколи.

Голодомор… Його жертви… Це тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки. З кожним роком все меншає учасників тих важких років, хто безпосередньо вижив у ті часи.

За ці голодомори, а було їх в Україні вчинено три, від голоду та на засланні Україна втратила понад 16,5 мільйона людей, з них 5 мільйонів дітей. Доля тих, хто вижив була нелегкою. Тривалий, а особливо примусовий голод калічив людей, як фізично, так і духовно. В їхніх тілах на все життя залишилися недуги, а в душах страх.

Кожне українське село у ті страшні роки мало свою книгу смерті, у якій записували тих, хто помер від голоду – вік, національність, стать. Було таких книг десятки тисяч, а дійшло до нашого часу лише декілька. Адже книги скорботи були вилучені і знищенні.

Голод жахливий, але коли він організований, рукотворний, то стає страшною зброєю придушення і знищення, справжньою косою смерті. Тож вшануємо пам’ять жертв масових репресій та голодоморів, наших співгромадян. Нехай для усіх нас ця хвилина скорботи стане даниною спомину та пересторогою на майбутнє.

Нехай Господь Бог береже нашу українську землю і народ, аби подібне ніколи не могло стати реальністю знову.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                     Олександр Василенко

 
Про надання матеріального забезпечення застрахованим особам
21.11.2019 14:35

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує про надання матеріального забезпечення застрахованим особам та проведення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 10 місяців 2019 року.

 

 За 10 місяців 2019 року відділенням було забезпечено виконання статутних завдань. Так, сьогодні під надійним захистом відділення перебуває 1275 страхувальників та 223 потерпілих на виробництві, в тому числі внутрішньо-переміщених осіб з Донецької області – 121 осіб та з Луганської області - 4 осіб.

Детальніше...
 
День Свободи та Гідності.
21.11.2019 09:56

Шановні друзі!

       ГідністьВже шостий рік поспіль, 21 листопада, вся наша країна відзначає День Гідності та Свободи на честь вшанування мужності та патріотизму учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які відстоювали свободу, справедливість, а також права людини і європейське майбутнє України. Цей День став символом відродження нашої держави, об’єднавши всіх нас в єдиній, соборній та незалежній Україні. Бути вимогливим до себе і оточуючих, не стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні - в цьому і полягає наша сила. Україну зламати не можливо, бо вона, як птах фенікс, відроджується із попелу, стає міцнішою та сильнішою. Тож щиро вітаю всіх зі святом. Бажаю, щоб здійснилася закладена славетними історичними подіями велична мета сучасності – успішна розбудова економічної, духовно багатої, вільної і демократичної України! Нехай завжди над нами буде мирне небо, добробут й родинна злагода у домівках і ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                     Олександр Василенко

 

 
До уваги жителів району!
20.11.2019 17:07

Запорізькі високовольтні електричні мережі ПАТ «Запоріжжяобленерго» експлуатують повітряні лінії електропередач напругою 35-150 кВ та підстанцією напругою 30-150 кВ, що знаходяться на території Дніпровського району.

Останнім часом почастішали випадки крадіжки металевих кутників з опор повітряних ліній; розташування в охоронних зонах електричних мереж МАФів, кіосків та інших господарських споруд.

Детальніше...
 
Увага! Пряма лінія!
20.11.2019 09:24

UPrLiniyaУ вівторок, 26 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме  перший заступник голови обласної державної адміністрації Федоров Іван Сергійович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 
15.11.2019 10:05

da3dd9e0dfc073a9278eecf902a909a6 XLШановні працівники аграрного комплексу!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – днем  працівників сільського господарства!

      Сільськогосподарська наука зовсім непроста і  щоб праця на рідних теренах приносила плоди, потрібні не тільки знання,  а й любов до землі. Тож хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви  рясними, а дощі вчасними.

Зичу достатку і щедрої долі,

Здоров’я багато, як колосу в полі,

Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,

І радість на серці і хліб на столі,

Нехай не буде втоми, легкою буде праця,

Вам бажаю наснаги, добра і удачі.

 

Спасибі вам за нелегку, але таку потрібну всім працю.

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                             Артем Попов

 
Перебування на обліку в службі зайнятості. Що треба знати шукачу роботи
14.11.2019 17:43

RCZДосить часто громадяни, які звернулися до центру зайнятості в пошуках роботи, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть роз’яснення Запорізького обласного центру зайнятості.

Детальніше...
 
Проведені публічні обговорення в смт. Комиш-Зоря
14.11.2019 12:21

61cd57bfe0adacd994b865b17bfac1b5-big1080

Відповідно до постанови КМУ від 13.03.2002 № 302 «Про Порядок проведення оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців, які отримали такі дозволи» в смт. Комиш-Зоря 06.11.2019 проведені публічні обговорення стосовно намірів одержання дозволу ТОВ «АГРОХІМПРОДУКТ» на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел за адресою: 71030, Запорізька область, Більмацький район, смт. Комиш-Зоря, вул. Новоселівка,1.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 413
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна