Міжнародний день сім'ї
15.05.2019 15:05

1symja15.05.2019 на базі районного будинку культури з нагоди Міжнародного дня сім’ї проведено музично-розважальну програму «Щаслива родина – моя Україна!» для родин, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. До учасників звернувся з найщирішими привітаннями і теплими побажаннями голова районної державної адміністрації Попов Артем Вікторович та вручив кожній родині  сімейні подарунки. В заході взяли участь 10 родин: прийомні сім’ї району, дитячий будинок сімейного типу та сім’ї опікунів/піклувальників.

Детальніше...
 
Сім’я – любові невичерпне джерело!
15.05.2019 15:00

DSCN5514В рамках проведення заходів до Міжнародного дня сім’ї з 15.05.2019 Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з центральною районною бібліотекою організували тематичну виставку родинних фото-плакатів «Сім’я – любові невичерпне джерело!». Матеріали для виставки надали прийомні сім’ї району, а також дитячий будинок сімейного типу. Презентація діє на базі центральної районної бібліотеки.

 
Час проведення дорожніх робіт
15.05.2019 14:29

15.05.19doroga

           Після зимового періоду значно погіршився технічний стан наших автодоріг. І тому, з настанням весняної пори питання ремонту як доріг загального користування, так і вулиць і доріг комунальної власності, набуває своєї актуальності як ніколи. 

Детальніше...
 
15.05.2019 13:19

thumb-zoom-360x260-48f6Шановні жителі Більмацького району!
       Сьогодні вся наша країна відзначає не тільки міжнародний день сім'ї, а й день наших з вами родин. Адже саме сім'я є тим фундаментом, з якого складається рідний дім, добробут та спокій кожного з нас. Сім´я завжди була і залишається тим оберегом, який допомагає жити, творити і рухатися вперед. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до рідного краю, до своєї країни. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Тож нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної родини. Бажаю вам та всім вашим рідним і друзям міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай любов і повага до батьків стануть найвищим законом, а дружня та любляча родина і надалі будуть могутнім чинником духовності нашого

народу і України.

 

З повагою

Голова Більмацької районної

державної адміністрації, депутат

Запорізької обласної ради                                                                     А.В. Попов

 
Служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства
15.05.2019 13:16

RCZ1Шановні роботодавці! Служба зайнятості сьогодні – це сервісна структура, яка в своєму арсеналі має багатий спектр послуг від інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Детальніше...
 
Місячника зайнятості жінок
15.05.2019 13:14

RCZУкраїна досягла прогресу в сфері законодавчого забезпечення ґендерної рівності. Проте, жінки все ще залишаються вразливими, зазнаючи різноманітних форм дискримінації та ґендерної нерівності. Дискримінація у сфері зайнятості та ґендерні упередження – це фактори, які найчастіше обмежують доступ жінок до високооплачуваної, більш престижної роботи та зміцнюють існуючу нерівність.

Детальніше...
 
Нарада у голови РДА
14.05.2019 15:56

14051915.28.2514.05.2019 голова РДА Артем Попов провів нараду за участі представників правоохоронних органів та сільських, селищних голів.

Під час наради розглянуто низку актуальних питань життєдіяльності району: про попередження випадків скоєння злочинів стосовно підприємств агропромислового комплексу та їх розкриття; про впровадження на території громад програми «Поліцейський офіцер громади»; про проведену роботу на виконання рішень Ради оборони області та району щодо розробки та впровадження програм «Безпечне місто (громада)», які передбачають встановлення на території громад систем відеоспостереження; про організацію проведення в районі заходу «Врожай – 2019».

Детальніше...
 
Рейд "Кризова сім'я"
14.05.2019 15:08

ssd14.05.2019 працівники служби у справах дітей РДА спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Більмацького відділення Бердянського відділу ГУНП в Запорізькій області здійснилиплановий профілактичний рейд «Кризова сім’я», в с. Трудове та с. Гусарка щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
11.05.2019 12:42
z-dnem-materi-privitannya-otkrytkaДорогі, любі наші матері!
 Сердечно вітаю Вас з одним із найтепліших і душевних 
свят - Днем матері!

    Це свято важливе для кожного з нас. Адже багато чим ми зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - мамам. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово - мама. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Ви даруєте нам життя, несете свою колискову  ніжність і ласку, просите для нас щасливої долі у  щирих молитвах. Ви любите нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери,  радієте за наші життєві перемоги і переживаєте серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що  так  є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати. І сьогодні ми вклоняємося вам до землі і благаємо Бога, щоб послав  всім Матерям міцне здоров’я, свою милість і многії літа.  Бажаю вам вічної краси, щастя, а також родинного благополуччя, взаєморозуміння і тепла від своїх дітей!

 

З повагою
Голова Більмацької районної
державної адміністрації, депутат
Запорізької обласної ради                                                                      А.В. Попов
 


Сторінка 9 з 391
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна