До уваги пенсіонерів Запорізької області!
18.02.2019 15:52

pensijnij fondУже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Детальніше...
 
До відома керівників громадських об’єднань та релігійних організацій!
15.02.2019 14:53

uvagaРайдержадміністрацією проводиться робота по створенню Дорадчого органу – районної координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Триває розробка складу координаційної ради.

Пропонуємо керівникам громадських об’єднань та релігійних організацій визначитися з кандидатурами уповноважених осіб до складу Дорадчого органу.

Клопотання про уповноважених осіб надавати до 22.02.2019 управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: вул. Суворова,1, смт. Більмак Більмацького району Запорізької обл.

Контактна особа: Ємченко Оксана, тел.0666156554

 
Віддали шану побратимам-афганцям
15.02.2019 14:48

 

15.02.201815.02.2019 на Меморіалі Слави біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-тої річниці виводу радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У мітингу взяли участь голова Розівської РДА Володимир Ревут, заступник голови РДА Людмила Рябовол, голова районної ради Юлія Симоненко, заступник начальника Більмацького відділення поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області Володимир Коссе.

Детальніше...
 
Шановні керівники малих та середніх підприємств!
15.02.2019 10:19

15022019ekПрограма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Детальніше...
 
До уваги виборців!
15.02.2019 09:19

uvagaБільмацька районна державна адміністрація

повідомляє про роботу працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в період підготовки та проведення чергових виборів Президента України: 02, 03, 09, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 березня 2019 року.

 
14.02.2019 15:11

55Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.Сьогодні ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру.      І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.У глибокій шані ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. А тим, хто вистояв і вижив, бажаю міцного здоров’я, радості і добра, родинного благополуччя й достатку, наснаги та віри в краще майбутнє України. Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.

Вічна пам’ять загиблим! Вічна слава живим!

Голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                              Артем Попов

 
Презентація творчості
14.02.2019 15:07

        DSC 0798 Біля творчих людей побути – наче живої води напитися. В цьому переконалися всі шанувальники літературно - мистецької вітальні «Свічадо» та відвідувачі, які зібралися разом в центральній районній бібліотеці на презентацію надзвичайно гарних, оригінальних, неперевершених робіт викладачів дитячої художньої школи. Приємно усвідомлювати, що виставки потрібні людям. Учасники зустрічі довго спілкувалися з майстрами і високо оцінили їх творчість, а С.М.Причиненко навіть присвятила власний вірш. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку та поринути у світ гармонії і краси!

 
Насильству не місце в суспільстві
14.02.2019 14:12

ні насильству14.02.02019 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду з керівниками та працівниками соціальних служб району з питань дотримання чинного законодавства щодо попередження домашнього насильства і насильства за ознакою статі. Обговорено питання щодо створення дорадчого органу при РДА та розроблення районного плану заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Визначено пріоритетні завдання та терміни їх виконання.

 
Захист та безпека дітей - пріоритет для влади
14.02.2019 14:09

14.02.201914.02.2019 заступник голови РДА Людмила Рябовол спільно з представниками служби у справах дітей, фахівцем центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, державним соціальним інспектором УСЗН та представниками Смирновської сільської ради (ОТГ) та Новоукраїнської сільської ради (ОТГ) провела дисциплінарні бесіди з батьками, які перебувають на обліку соціальних служб та неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Безвідповідальних батьків, попереджено про можливі наслідки у разі подальшого невиконання ними своїх батьківських обов’язків. Представникам соціальних служб було доручено посилити контроль за даною категорією сімей, а представників ОТГ, Людмила Дмитрівна попрохала активніше долучатися до проблем даних сімей, які проживають на підвідомчій території.

 


Сторінка 9 з 376
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна